www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Тракийската Атлантида


Страници: (5) 1 2 [3] 4 5  ( последно съобщение ) Closed TopicStart new topic

> Тракийската Атлантида, или " История правилнописана"
sabazius
Публикувано на: 19.6.2009, 13:07
Quote Post


Новодошъл
*

Група: Участници
Съобщения: 7
Участник # 1 900
Дата на регистрация: 3-June 09



ОК, предадох му. Поздрави. Ще ти пише като се върне. Забравих един линк - http://detev.com/atlantis.html

PMUsers Website
Top
Йордан_13
Публикувано на: 19.6.2009, 13:28
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 095
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (sabazius @ Jun 19 2009, 01:07 PM)
ОК, предадох му. Поздрави. Ще ти пише като се върне. Забравих един линк - http://detev.com/atlantis.html

Проблеми няма. Става. Знаеш ли кой е най-големия удар срещу баща му. Не е плагиатството от неговия труд, а съсипването на Ясъ тепе в кв. Филипово, а сега и в квартал "Лаута". Наясно ли си какво стана с него в момента? От него остана само бабунката с камъка. Това е допреди месец-два. Не съм ходил да го наблюдавам оттогава. Всичко наоколо го подравниха с багерите, за да строят, някакви измислици. Дори и да запазят бабунката, тя ще остане скрита зад кооперациите. А пръстта с новите артефакти, ще бъде изхвърлена от самосвалите, защото при копането на основите ще излезат още неща.
PMEmail Poster
Top
anti666
Публикувано на: 19.6.2009, 16:31
Quote Post












Петър Детев с труда си засяга една невралгична точка бих казал фундаментална, свързана с бъдещето на България. Естествено, че ще се опитат да му смачкат труда и най-малкото да го омаловажат. Нещата са следните. Този българин се опитва да докаже, че именно тук - по нашите земи и акваторията на Черно море са били легендарните атланти. Което е една стъпка нататък от вече доказания факт за Потопа в Черно море. Логиката е следната. Още Платон след разговор с египетски жрец го подчертава къде точно е била Атлантида. Района около Черно море. Нещата стават по-сериозни ако прочетем книгата на Тот, която е в основата на (Х)Ермитизма. Там Тот описва дори част от техните технологии, като един жезъл (влашка тояга). Което ни дава да разберем, че атлантите са разполагали с технологии и знания, далеч надвишаващи съвременните ни понятия. Ако в книгата на Йордан Детев наистина пише, че са се спасявали през нахлуващите води от изток с гребла - това си е в противоречие със самата идея за Атлантида. Щото съгласете се, след като са имали напреднали знания, едва ли дървените гребла са били върховата им технология. А като свържем нещата; българи=автохонно население + потоп=атланти се получава нещо, което би обърнало цялото мироздание на съвременната история и геополитика. Съвсем логично е и този археолог да бъде атакуван. Бих се учудил ако е обратното. Но неговото дело не е останало незабелязано. Духат нови ветрове, които са на път да отнесат всичко старо и лъжливо. Нещата излизат от контрола им.
Top
anti666
Публикувано на: 19.6.2009, 17:27
Quote Post












QUOTE (sabazius @ Jun 19 2009, 12:20 PM)
Очевидно ти не познаваш Йордан Детев и това в съвременния електронен свят си е едно чудо. Чета тезите ти, които са създадени, за да са удобни за теб. Мога ли с твое позволение да призова самия автор да се защитава, защото така би било най-полезно за всички?

Аз въобще и не мисля, че има нужда да се защитава. Напротив, Йордан посочи някои нишани, които може да са му в полза в бъдещото творчество. Това му е начин на изразяване, макар да не се харесва на мнозина, свикнали с демократичната мазна "толерантност".
Аз ще си позволя да посоча един нишан. Това, че търси съдействие на чужди археолози и учени не е зле, имайки предвид, че институтите които представляват вероятно са и спонсорите на тези кампании. Но има едно голямо НО. Ние тук вярваме в едни Духовни сили, да ги наречем нескромничко Български сили, които така да се каже биха допуснали до тайните си само и единствено българи. Българи по дух, българи по кръв. Нека го има предвид това, ако иска да го приеме сериозно, ако иска да го забрави. Най-малкото отклонение от това и мандалото лопва. Най-малката проява на неуважение към предците ни, мандалото лопва. Най-малката злоупотреба, мандалото лопва. Ако тези чуждестранни учени са в България с безкористни цели и те съвпадат с нашите интереси - ще го бъде. Ако ли не - язък им за парите. Най-големите открития на Петър Детев са били, когато си е вършил работата сам.
Top
anti666
Публикувано на: 19.6.2009, 17:43
Quote Post












Между другото, самата столица на Атлантида, както е описана от Солон също има интересно оформление. Някъде гледах компютърна възстановка на града, според детайлното описание на египетския свещенник Сончис от Слънцеград, което много наподобява свещения град на Тангра - Аркаим в южен Урал. Същите концентрични кръгове. Замисълът е бил един и същ. Точно както и Плиска (Абоба) е строен по точно определени древнобългарски принципи.
Top
trak
Публикувано на: 21.6.2009, 13:21
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 690
Участник # 1 912
Дата на регистрация: 21-June 09




Траките са били велик народ! Вече е открита древната Библия Бесика на тракийски език и тракийския език е разшифрован. Имаме по древен завет от Мойсей
<< В Градешница, България е намерен 7000 годишен кивот на Орфеевият (Орфическият) Завет с Първата Заветна Плоча, която вече е разчетена.

http://www.institutet-science.com/bg/bibliaBessicab.php
http://www.institutet-science.com/bg/discovb.php

Оброчната Плочица от с. Градешница (Врачанско)*
от епохата на енеолита / халколита (датирана на около 7000 години, или пето хилядолетие пр.н.ера).

Оброчната Плочица от с. Градешница (Врачанско)*
от епохата на енеолита / халколита (датирана на около 7000 години, или пето хилядолетие пр.н.ера)

Изводът е:

Писмото използувано върху плочицата, намерена в нашата земя – Древна Тракия и това използувано върху подобни плочици и в пирамидните текстове на Древен Египет е едно и също писмо.

Намерената Тракийска Плочица от Градешница предхожда по давност подобни намерени в Египет с около две хилядолетия. От това следва, че скриптът на писмото им е възникнал първо в Тракия и е пренесен и разпространен по-късно в Египет. Не е напълно изключена и възможността скриптът да е възникнал първоначално другаде и елитите на Тракия и Египет да са го приели зависимо или независимо едни от други – от този трети източник, но данни за такава трета възможност до сега не са установени.

Скриптът в Тракия вероятно е останал с ограничено ползуване, само като таен свещен език за посветения елит, защото не са намерени досега данни за масова всестранна употреба и стилизация от рода на тези, които настъпват по-късно в Древен Египет.

PM
Top
j_detev
Публикувано на: 21.6.2009, 18:29
Quote Post


Новодошъл
*

Група: Участници
Съобщения: 3
Участник # 1 914
Дата на регистрация: 21-June 09



Здравейте на всички. Радвам се, че най-сетне ще мога да общувам с хора, които истински милеят за наследството ни. Какво искам да кажа сега ясно и категорично:
Събраните доказателства отдавна са натрупали критична маса, годна за интерпретация и фундаментални заключения. По нашите земи е живяла най-старата цивилизация на земята. Тя е била ударена от гигантски за представите ни „потоп”. Хората от оцелялата й част загубили „ума и дума” и се докарали до т.нар. вторично подивяване. Обвинили за бедствието своите водачи и по-специално кастата на жреците, призвана в крайна сметка да се грижи за сигурността им и ги прокудили (тук са уместни и други думи). В резултат на тези безумни реакции, много от достиженията й изчезват.
Народната материална култура се запазва, но хората никога повече не посегнали към човешките изображения – култови или простосмъртни, изчезват всякакви опити за писменост (кодиране на информация), всички култови обекти изграждани в Родопите и Странджа-Сакар залиняват, всякакви опити да се обединяват в общество основано на еднакъв етнос, Вяра, култура, традиции се преустановяват.
Тази трагедия продължила дълго. Тези земи започнали да се съвземат едва в края на бронзовата епоха. Но нещата били вече други, културата и обществото са вече различни. По-късно се появили и ахейските племена. Нататък историята е известна... Моля да бъда правилно разбран - не отстъпвам и на йота от твърдото убеждение, че българите сме единствения етнос, който се е формирал тук т.е. имат автохтонен произход. За повече тук просто няма как да се представи...
Ето така си представям аз нашата древна история и култура и реших да я опиша, защото удивително прилича на сказанията за Потопа и удивителния Стар свят, който е погребал. Използвах символите Атлантида, Орфей и Евридика, Александър Велики и т.н. като прототипи, защото просто нямах избор. Алтернативата е Библията, чийто Стар завет злостно анатемосва праисторията (сиреч Стария свят), а и знаем, че измъчваните християни се оказват доста отмъстителни впоследствие. Рискувах да затъна в теософски и религиозни спорове. Вместо това предпочетох позитивния подход в описанието, скрит в мита за Атлантида.
Няма как да отговарям на нападките към моите герои, защото аз не съм сред тях. В търсене на характеристичност и цялостност на образите ги оставих да живеят своя собствен живот, вместо да се подчиняват на предварителна схема или поведение. Ако исках да присъствам сред тях щях да създам образа на писателя или съдника. Това го казвам в случай, че и в бъдеще ми се налага да отговарям на въпроси от типа:
- „Ама наистина ли си мислиш, че са гребали с лодки” и тем подобни.
- Задачата да се нарисува едно гигантско бедствие със сигурност отнело живота на стотици хиляди живи същества не е лека. Единият от героите ми си я представя така... нооо, нека не се отплесваме в подробности.
Кое според мен е главното? Ще кача в най-скоро време новите артефакти. Ще си позволя да анонсирам и едно ново изследване за артефактите от варненското халколитно злато. Защо Родопите са важни? Защото доказването на палеолитна култура там, силно ще укрепи тезата ми, че неолита и енеолита са върха на Старата цивилизация, а не началото й. Тогава ще можем да погледнем на знанията и уменията на тогавашните хора по нов начин.
Относно срещата, която е предложил моя братовчед. Когато съм си тук, аз живея в София и веднъж седмично (понеделник) отскачам за няколко часа до Пловдив. Това е по програма. Всякакви други договорки са възможни. Публикувал съм имейла си, ето и скайпа - j_detev (nick - Seedwings. Който иска заедно да откриваме Атлантида, да заповяда smil4334ad1724132.gif
PMEmail PosterUsers Website
Top
Йордан_13
Публикувано на: 21.6.2009, 23:06
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 095
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



По нашите земи е живяла най-старата цивилизация на земята. Тя е била ударена от гигантски за представите ни „потоп”.
================================================

Това е ясно, по него няма какво да се каже повече. Потопа, обаче удря не само нас. Не е съсредоточен в само в нашата екватория. Според мен той има общопланетен характер.

=================================================
Хората от оцелялата й част загубили „ума и дума” и се докарали до т.нар. вторично подивяване. Обвинили за бедствието своите водачи и по-специално кастата на жреците, призвана в крайна сметка да се грижи за сигурността им и ги прокудили (тук са уместни и други думи). В резултат на тези безумни реакции, много от достиженията й изчезват.
===================================================

Това е една съвсем недостоверна теза. Ние абсолютно не я споделяме и не сме съгласни. Иначе сюжетът е добър за филм, за развличане на общата маса, но това не е вярно. Има легенди за Потопа по нашите земи и други легенди, които говорят друго (виж. легендата за Имен, легендата за Нюи и Фу Си, легендата за Кун, легендата за великия Юи). Има и материални доказателства, че това не е станало. Принципно, ако жрецът е сгрешил или е загубил дарбата си, се удушава, но не е било така. Потопът по нашите земи е бил спрян с помощта на технологии. Разказ за употребата на една такава технология е кодиран в Ситовският надпис и светилището около него.
Оттук натам, жертвите не са били така мащабни за цялата територия на страната, а само за отделни региони.
Така за нас е образуван заслон и ние сме съхранени. Оттук нататък съдбата ни като народност (ние сме народност, а не племена в селищни могили, които се трепят) се развиват неочаквано. Жреците получават свише Повеление да се насочат към местата, където пораженията от Потопа са нанесли най-голяма вреда на отделни народи, а оттам на човечеството цяло. Мобилизиран е целият духовен и научен елит. Възходящата линия на развитие на светилищата е прекратена. Някои от тях се оставят да работят с минимален ресурс, за да поддържат духовния баланс, дейността на други е спряна и засипана с пръст. Като цяло духовното и национално развитие на нашата територия е минимализирано, за да се насочи ресурс към други точки на планетата. Най-добрите заминават, тук остава само поддържащия минималните жизнени функции на духовността "персонал". Другите потеглят.
Транспортните средства, с които потеглят са представени в т.нар. "Бачоваристки рифет". Какво са направили е повече от ясно, защото днес все още съществува човечество. Благодарение на тях. След множество хилядолетия, техните потомци се завръщат в Прародината и възстановяват древната ни Държава.
Толкова е просто и няма нужда от големи мъки, за да го опише човек.
=================================================
Ще си позволя да анонсирам и едно ново изследване за артефактите от варненското халколитно злато. Защо Родопите са важни? Защото доказването на палеолитна култура там, силно ще укрепи тезата ми, че неолита и енеолита са върха на Старата цивилизация, а не началото й. Тогава ще можем да погледнем на знанията и уменията на тогавашните хора по нов начин.
=================================================

Това може да се приеме за вярно, че така наречения "неолит' и "халколит" са наистина връх в достиженията на културата на автохтонното население на Балканите. Онзи ден си говорих с музейните работници в старозагорския и енеолитния музей в Стара Загора, че каквото е направено в тези два периода, другите след това, само го повтарят, трактуват, а дори губят свяст, поради все по-материализиращото се съзнание на човека, все по-голямата технологизация и рационализация и в следващите периоди се появява повече консуматорството. Богатото творческо въобръжение, което създава изящните образци и тяхната индивидуалност се губи.
Тук не можем да говорим за подивяване, а за падането на човека в материята, за неговото огрубяване откъм духовното.
Не е случаен факта, че "митологията" представя най-различни епохи - златна, сребърна, бронзова, желязна.
PMEmail Poster
Top
j_detev
Quote Post


Новодошъл
*

Група: Участници
Съобщения: 3
Участник # 1 914
Дата на регистрация: 21-June 09



В изказването ти има една ключова дума - технологии, която от хилядолетия доказва първенството си за прогреса на човечеството. В този смисъл дори военната надпревара е полезна, защото развива технологиите. Именно за повече технология в българската археология става дума. За жалост обаче, тя щш ни "освободи" от много, иначе приятни илюзии. Като тази за "Ситовския надпис". За наш срам и баща ми се подведе да го интерпретира, но към днешна дата е безапелационно доказано, че единствения му автор е била... Природата. Колкото за останалите забележки за съдбата на жреческата каста ще приложа една стара нашенска поговорка:
- Не по врат, а по шия.
За мен е важно да посоча още веднъж безспорните факти, които сочат за внезапното драстично обедняване на духовния живот, което посочих и констатирах още с "Хората". Останалото е... роман :) За да се превърне в научна истина, пак технологиите ще доказват. Днес има истинска революция в технологиите за изследване на древни култури и ако човек не иска да изостане, трябва сериозно да повишава своята технологична култура. Това ме принуди да се обърна към чужди изследователи, защото с керамиката можеш да датираш, но нейния изследователски ресурс е твурде ограничен.
Какво става - вървим ли към среща? Аз наистина държа да се сдобиеш с копие от книгата на баща ми "Праисторическите селища от басейна на р. Марица", която бе в основата на първия (и съвсем отчасти на втория) том от поредицата ми "Тракийската Атлантида".
PMEmail PosterUsers Website
Top
Йордан_13
Публикувано на: 22.6.2009, 15:09
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 095
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



В изказването ти има една ключова дума - технологии, която от хилядолетия доказва първенството си за прогреса на човечеството. В този смисъл дори военната надпревара е полезна, защото развива технологиите. Именно за повече технология в българската археология става дума.
===================================================
Тя археологията в момента не е Българска. Просто няма нищо общо с българщината. За нея могат да се кажат само две думи - подгъзничество и блюдолизничество. Всичката интерпретация на артефактите, които се откриват е в услуга на вече установена доктрина, но не и в полза на коренните български интереси. Дори опитът ви за интерпретация на обществените отношения в "Хората" е пак в услуга на вече установени доктрини в историята и археологията. Това е догматика и така догмата вече не е само религиозно понятие.
Когато говоря за технологии, не разбирам просто бурми и гайки, транзистори и чипове, говоря по-скоро за духовни технологии, които са трудно разбираеми за днешната технократска цивилизация. Дори промяната на релефа на отделни точки на планетата за да се спре настъпването на водите на Потопа не е просто работа с технически инструмент или машина.

Искаш ли да видиш някои от тях?
=================================================
За жалост обаче, тя щш ни "освободи" от много, иначе приятни илюзии. Като тази за "Ситовския надпис". За наш срам и баща ми се подведе да го интерпретира, но към днешна дата е безапелационно доказано, че единствения му автор е била... Природата.
==================================================
Баща ти е бил на прав път. Другото е мисленето на археолозите от края на 50-60 години, комунизъм и материализъм до дупка и естествено, че Ситовският надпис е "игра на природата". Това естествено, след като не могат да го разчетат, не могат да оберат лаврите от това, да се накичат с титли, известност и пари, му лепят етикети. От друга страна, знаеш ли, все си мисля, че е добре този надпис да мине в графата на "природни забележителности". Опасността е голяма в обратния случай, ако бъде разчетен, да бъде изрязан от хората на Черепа и занесен в някоя лаборатория в Тел Авив. Наскоро разбрах, че интересът на евреите, към този район бил твърде голям, там щото имало пентаграм изсечен, който по някакъв начин им давал пълна власт над света.
Ситовския надпис е прехода между пиктографското и азбучното писмо и затова не е за всяка лъжица уста. Валтер Папст и инж. Димитър Чиликов, дадоха разчетка на това нещо, което е много по близо до истинското му съдържание, отколкото множеството други разчетки и тази последната на автора от Лилково.


User posted image


Ако комунистическите тюмбел-историци и археолози бяха си спретнали едно кърваво теренно проучване, камен по камен в района на Надписа, а не да залягат по софрите и ракиджоса, може би един ден щяха да стигнат до този фриз. Ситовският надпис? Не, не се бъркайте. Същото е като него, не е далече от него и е просто огладен фриз с остатъчна тънка глинена обмазка, която си личи по цялото протежение на фриза. Вероятно е имало глинен пласт върху, който се е пишело.
Вляво от него долу, близо до земята има още една голяма изненада. Трибуквен надпис- име. Мисля, че всеки може да чете. Ако подхождат по логиката на съвременните историо-археолози, бих предпочел това да е автора, освен на фриза, а и на Надписа. Вероятно първият надпис е бил тук, но не е утраял дълго и се е наложило повторното му изсичане, направо в скалата на днешното място.


User posted image

==================================================
Днес има истинска революция в технологиите за изследване на древни култури и ако човек не иска да изостане, трябва сериозно да повишава своята технологична култура. Това ме принуди да се обърна към чужди изследователи, защото с керамиката можеш да датираш, но нейния изследователски ресурс е твърде ограничен.
==================================================
Ами той и с много напреднала технологична култура, може да си остане твърде изостанал, защото зависи какво е неговото духовно ниво. Освен материалната, съществува една археология на съновидението, видението и откровението. Тя е бъдещето. За нея, както казва Стою Шишков, "трябва да си на поган ден роден".

==================================================
Какво става - вървим ли към среща?
==================================================
Не. Изненадва ли те този отговор? Един ден ще разбереш, защо не съм искал да се сдобия с копие от книгата на баща ти, въпреки огромната почит към труда му.
PMEmail Poster
Top
0tolerance
Публикувано на: 22.6.2009, 18:44
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 85
Участник # 1 110
Дата на регистрация: 28-August 07



Г-н Детев, използвам възможността да Ви поздравя за усилието Ви да продължите делото на баща си и най-вече за това, че поддържате автохронната Истина за произхода на българите. Правейки това, Вие се нареждате сред малцината, които работят за бъдещето на българския народ, осветявайки необикновената му история. Тази задача е едновременно неимоверно трудна и твърде лесна. Лесна, защото доказателствата за прадревния произход на бълг-арите и просветителската им роля за цялото човечество всеки може да открие навсякъде и по всяко време- слушайки народна песен, разглеждайки шевиците, разхождайки се по селищните могили, педантично описани от баща Ви, бродейки из планините или сравнявайки думи/топоними от различни езици с българските им аналози /по-скоро първоизточници/. И трудна, защото не само, че тази Истина е извън догмата, но и открита заплаха за устоите на един свят, в който духовността и Човешкото у човека са подложени на открит геноцид. Срещу Божествената искра у хората се води безмилостна война и един от факлите насред това мракобесие, наречен Истинна Българска История достатъчно дълго време беше държан угасен. Това разбира се няма как да продължи, защото истината има чудното свойство винаги да си проправя път и да излиза наяве. Така става и днес в не-съвсем-нашата България и всички в този сайт според вижданията си и възможностите се стараем това да се случи по-скоро рано, отколкото късно. Естествено, номенклатурчиците в българската историческа школа, активно подпомагани от /не/българските официални власти се стараят да удавят Истината в порой от изопачавания, полуистини и отявлени лъжи с цел да ни объркат и да ни отведат възможно най-далеч от осъзнаването на произхода, потеклото и мисията ни. Именно по причина на тази пропагандна война и множеството удари хора като Йордан, които неспирно работят за налагането на новия прочит на историята ни, понякога реагират бурно при изказването на някоя съмнителна или недостоверна според тях теза. Моето мнение е, че всеки, който приема автохтонността на българите за даденост и е готов да отстоява Истината трябва да бъде поощряван и постепенно да се изгражда мрежа от ратници за чиста и неподправена българска история, защото ЕДИНСТВЕНИЯТ ключ към бъдещето на нашия народ е в изучаването и прилагането на уроците от величавото ни минало. Загубени сме, ако не научим историята си и ако продължаваме да се отвръщаме от себе си в жалка имитация на пропаднали модели и пагубни 'ценности'.

В този дух бих Ви призовал да продължавате Вашето и на Вашия баща дело по начините, които сметнете за подходящи, но винаги със страст и вяра в успеха, защото без Вяра сме за никъде или по-скоро за при звяра...

Ще се радваме всички тук да участвате във форума с интересни мнения и факти, както и да публикувате артефактите от морето и всички други, които биха представлявали интерес за българолюбците. Тези находки трябва да бъдат разпространявани нашироко, защото са наследство на всички българи и са едно от важните оръжия, с които в крайна сметка ще извоюваме победата.
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 24.6.2009, 10:05
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 095
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (j_detev @ Jun 24 2009, 04:46 AM)
Вие вече си имате един Йордан (13, по аналогия може би с Любимец 13:), за какво ви е втори? Той си е присвоил правото да се разпорежда с интелектуалната ми собственост и е толкова безстрашен, че не иска да получи Истината от Единствените уважавани от него ръце, ум и сърце. Той успя да домъкне тук, на това Свещено за Вас виртуално място целия комунизъм на който е способна душата му и си позволи да задава "въпроси" от сорта: "Какво щеше да работи Йордан, ако не беше делото на баща му?" - като че ли той знае какво е ставало под нашия покрив и не познава законите за наследството, авторските права и интелектуалната собственост. Напротив познава ги. Но спекулира. Този въпрос може да зададе на всички бг археолози вхл. и на себе си, но не и на мен! Когато му е удобно вади артефакти, друг път легенди с неизследвана база, трети път се опитва да скара баща и син, само и само да е неговата теза! Извинете ме, но аз няма как да диалогизирам с подобен човек.

Видя ли колко галагана струваш. Спокойно, ще ти уважим "интелектуалната собственост" и ще свалим материалите, които са твоя интелектуална собственост. Чак пък толкова.
Но така поне се видя какво си и колко струваш.
Разбира се, че трудът на баща ти е същественият. Ако го нямаше него, нямаше днес да се правиш на толкова важен, нито ще имаше какво да пишеш. А че комунизма ти е като въшка на челото, то се вижда.
Хайде, бъди спокоен. И на излизане от от този сайт си изтрий профила.
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 24.6.2009, 10:21
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 095
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Понеже пространството ни е Свещено, за да не се замърсява с дребни човешки искания и еврейски измишльотини като "интелектуално право" ти свалих нещата. Доволен ли си?
Искаш ли още нещо да сваля? Сега заминавам да празнувам създаването на Българската държавност и ще се върна след седмица. Дотогава, помисли, разгледай, начифутствай се едно хубаво и айде, че трябва да си стягам багажа.
И на заминаване си изтрий профила, за да не ми доставяш удоволствието да те банирам. Ще ми се прави на авторитет.

=========================
друг път легенди с неизследвана база
=========================

И като им изследвате "базата" в тях не остава никаква истина.
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 24.6.2009, 10:35
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 095
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Банирах Йордан Детев и роднината му Сабазий. Не искам докато ме няма да пишат квото им дойде тук. Впрочем "Сабазий" не е никакъв роднина, а просто още един ник на въпросния Детев.
Двуличната игра, която се разигра, говори много за ценностите на "елинската демокрация".
Затова прорицателят бе казал на нашите родственици от Троя по въпроса за троянския кон, като дар за града: "Съмнявайте се, когато данайците ви поднасят дар".
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 24.6.2009, 11:07
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 095
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Той си е присвоил правото да се разпорежда с интелектуалната ми собственост и е толкова безстрашен, че не иска да получи Истината от Единствените уважавани от него ръце, ум и сърце.
===============================================
Интелектуалната ти собственост отиде в кошчето за боклук и вече не присъства в този сайт. Нейното присъствие тук, беше уважение към труда на Петър Детев и идеите му. Нам реклама не ни е нужна.
Относно Истината, човек я открива, когато остане сам със Себе си и не я получава от друг.
PMEmail Poster
Top

Topic OptionsСтраници: (5) 1 2 [3] 4 5  Closed TopicStart new topic

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020