www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Тракийската Атлантида


Страници: (5) « първа ... 3 4 [5]  ( последно съобщение ) Closed TopicStart new topic

> Тракийската Атлантида, или " История правилнописана"
Запознат
Публикувано на: 24.6.2009, 15:09
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 759
Участник # 169
Дата на регистрация: 3-November 05



QUOTE (Елтимир @ Jun 24 2009, 02:56 PM)
Тук идвам чат-пат, когато не ми се върши нещо друго.
...Всеки тук май вижда само себе си и чува само себе си. Разговори между слепи глухонеми. Затова отдавна се отказах да споря и да доказвам. Там, където не могат да ме трият си пиша и показвам каквото си имам за писане и показване и толкова. Така че идеята за свой сайт, без командири и фалдфебели е най-доброто решение.

На гуру в изгнание ли се правиш бе мишок, нали си имаш сайтове, чий го дириш тука? И този админ ли пак не ти понесе? Прочете ли материала за енергийните вампири? Или ти си само писател, не си читател smil4334af067a7a3.gif
PM
Top
kesarya
Публикувано на: 24.6.2009, 15:44
Quote Post


Новодошъл
*

Група: Участници
Съобщения: 8
Участник # 1 919
Дата на регистрация: 24-June 09



QUOTE (trak @ Jun 24 2009, 02:52 PM)
Наистина похвално. Много хубави инициативи, г/н Детев.
Но ние , които вече сме приключили със студентството в малко по-различна насока и живеем далеч от Пловдив няма как да научим за вас в това забързано ежедневие. Затова би било наистина жест от Ваша страна , ако позволите заради нас читателите и тук да се публикуват части от делото Ви и да се дискутира. Призовавам Ви да изпълните обещанието си и да публикувате артефактите също тук. Заострихте ни любопитството и жаждата за знание. Бъдете над пошлстта и дразгите в България. Нека не разглеждаме публикуването като интелектуална кражба, а като по-скоро като дискусия и запознавне с Тракийската Атлантида по темата тук от нас, които вече отдавна не сме студенти, за да се обогатяваме интелектуално и развиваме.Щом сте открили или постигнали нещо по - добре го споделете с колкото се може повече българи. Някой от тях може да Ви се окаже от помощ във вашите изследвания.Никой никога не знае.

Не ми се иска да продължавам, неканен. Защо решихте, че съм в Пловдив? Живея в София и очаквам от Вас, посветените, повече внимание и уважение. Както казах, ще публикувам в сайтовете си надлежната информация, а и всичко свързано с разкритията (мои и на моите сподвижници) свързани с откриването на Атлантида. Сама разбирате, че това е обемиста тема, при това особено важна за нас, Българите, затова заслужава поне един цял сайт. Не искайте от мен да го пренеса другаде, защото практически това е невъзможно. Оставам огорчен от jordan_13 и няма да му го спестя. Прекарал съм хиляди безсънни нощи, бродил съм по трудните и често скрити пътеки... нека не продължавам, затова не заслужавам обиди, затова че съм възроптал срещу някои откровени глупости, които изчетох за мен тук. Оставам с най-добри чувства към останалите и, както казах, ще Ви дръжа в течение. Кампанията е вече в ход. Така че, който иска да заповяда!
PM
Top
trak
Публикувано на: 24.6.2009, 16:03
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 690
Участник # 1 912
Дата на регистрация: 21-June 09



Не мисля , че сте неканен или се раздават специални покани. Не съм твърдяла, че сте от Пловдив, а просто споменах Пловдив като град заради Пловдивската академия. Но това не е по същество с темата.
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 27.6.2009, 23:52
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 095
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



"Ако този Ваш командир беше свестен и читав, отдавна да ме е издирил и да сме се спогодили."
===================================================
Договор ? Хе. За да мога после да ходя да се подписвам, за да си гледам досието в едни служби. Мерси.

Лятна академия в Родопите?
Нещо много интересно ми направи впечатление в новата ви книга " Краят на Тракийската атлантида"
==============================================
("Краят на Тракийската Атлантида", стр.92-93, Йордан Детев)

=============================================
ОТКЪС

- А сега да поработим. Знам си задълженията аз. Не бери грижа за нищо - отпрати той с многозначително ръкостискане високият си гост.
Включените тонколонки на компютъра разнесоха из стаята настойчивото скайп звънене. Един поглед във викащото прозорче, я убеди, че Шефът вече бе останал сам. Тя стана, бързо отиде до вратата и я заключи отвътре. После се върна на мястото си, постави слушалките, нагласи микрофона и измърка доволно.
- Щастлива съм, да те чуя, момче - сладникаво каза тя. - Как си
днес? Добре ли спа?
- Едва те дочаках тази сутрин. Искам те, като никога досега -
разнесе се дрезгав и сладострастен мъжки глас.
Как си облечена?
- По пижамка, секси е
Тениска с бикини?
Неее, истинска пижамка, еротична, с дантелки Къде са дантелките?
- На гърдите и триъгълничето, представи си я
- Ох...
Много пъти съм си мислила, докъде можеш да проникнеш във фантазиите си?
Навсякъде, аз съм като плазма, прониквам навсякъде.
- Какво ще направиш, ако ме видиш завързана за леглото, с
превръзка на очите?
- Ще си приготвя с теб вълшебен сандвич :)
-С какво?
- Ще отгатваш по миризмата и начина по които те лижа!
Започвай. Намажи ме.
- ОК! Нещо леко, нежно, ефирно, почти не се усеща, а на кожата
ти и става приятно. Само добавя въздух между жадната ти за ласки
кожа и топлият ми грапав език.
- Тръпна
Постепенно този пласт „въздух" чезне и ти си изцяло на неговите чувствени ласки Грапав е. Езикът ми те намира за много вкусна и апетитна...
- Усещам го. Грапав, топъл и влажен
Чудесно е, вкусно е, цялата си в разбита сметана има много за лизане.
- Така си и знаех, обожавам да съм намазана с нея...толкова е
възбуждащо

Йордан Детев
Да, чувствам как тръпнеш, как се събуждаш за... започвам от вратленцето ти.
- Да, стена от удоволствие, кожата ми е настръхнала
Тя трепери от страстта, завивам бавно покрай ушичките, току-що простена, щом пъхнах любопитното си езиче в ухото ти.
- Мятам глава, не мога дълго да удържа на ласките ти.
Да, трябва да те поуспокоя още сме много далеч
Как?
За миг се отдръпвам.
Докато успокоя дишането си.
Пред мен са гърдите ти, ти си лека, ефирна, сладострастна и жива, пулсира в учестен ритъм. Дишането ти е дълбоко, ускорено, страстно... трябва бързо да я излижа, примамен от разкошните ти гърди, вече докосвам с език зърното ти, то се втвърдява мигом... отивам към другото - не бива да скучае...
- Да, продължавай чудесно е...
Най-после „твърда" храна, засмуквам ги в огромната си уста! О, вия се, не мога да лежа спокойно. Допадаш ми с похотливостта си! Винаги има нещо ново и завладяващо.
Ако продължиш така, ще го почувстваш пред устните ти. И ще му се порадвам!
==================================================
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 27.6.2009, 23:56
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 095
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Ако това е "Краят на Тракийската Атлантида", то това наистина е Край и то завинаги. Не позволявайте на перверзиите да ви завладяват, дори да бъдете толкова интелигентни, че дори да ги изложите в исторически роман.
Само мога да ви осведомя, че подобни перверзии, наистина ще ви докарат голям Потоп и има да гребете с лодката си до припадък, прогонвайки всички жреци, пред които преди това сте изповядали греховете си. Само те знаят тайната ви, а съвестта ви е гузна.
PMEmail Poster
Top

Topic OptionsСтраници: (5) « първа ... 3 4 [5]  Closed TopicStart new topic

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020