www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Идея за България


Страници: (2) [1] 2  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Идея за България, Идея за България
WhiteKNght
Публикувано на: 25.10.2007, 14:22
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 170
Участник # 1 172
Дата на регистрация: 15-September 07



Хора, Братя БЪЛГАРИ, Мисля че Наистина Си Заслужава Това Движение! Помислете.
http://ideyazabulgaria.dir.bg/
PMEmail Poster
Top
Ник
Публикувано на: 17.2.2008, 21:35
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 380
Участник # 219
Дата на регистрация: 26-December 05



Само кой знае защо формата на знамето не ми харесва!Изкорубена някак си,като ,че нарочно!
PM
Top
WhiteKNght
Публикувано на: 19.2.2008, 15:58
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 170
Участник # 1 172
Дата на регистрация: 15-September 07



Не е нарочно, просто са искали да е нещо симпатично. а някой задал въпроса защо било с 5 лъча и приличало на давидовата звезда... но не това е била целта... чудят се, дали да го направят като ракета... приемат предложения. скоро ме навестиха в родният ми град да се видим. сериозни хора са. изключително внимателно гледах и слушах, всичко е нормално. дори проверих лаптопа, дали няма онова палаво устройство на мястото на флопито! smil3dbd4e398ff7b.gif
PMEmail Poster
Top
bobired
Публикувано на: 19.2.2008, 16:05
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 125
Участник # 34
Дата на регистрация: 23-July 05



Това знаме там си е стилизирана давидова звезда! smil4334af067a7a3.gif
PM
Top
sol
Публикувано на: 19.2.2008, 22:04
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 17
Участник # 1 303
Дата на регистрация: 15-January 08



Здравейте, воини!

Разглеждах сайта на "Идея за България". Във форумите се срещтнах се с някои от участниците.

Идеята е добра. А те са трогателни в опитите да са полезни на род и Родина.
Но, колко хора в България имат нет-достъп, за да могат да се запознаят с програмата им?

Има нещо, което ме смущава при общуването и разискването на някои въпроси.
Да, те живеят в условия на реална демокрация, но са далече от събитията, погледът им е по-широк, но е лишен от директни впечатления за това, което става у нас.
Във отговорите и коментарите им лъха малка доза пренебрежение към питащия. Тонът им е любезен, но някак си е повечко назидателен и поучаващ.


Интересно ми е, дали някой от вас е останал с подобно впечатление? Или аз имам грешка и трябва да се корегирам?

smil3dbd4e398ff7b.gif
PM
Top
WhiteKNght
Публикувано на: 20.2.2008, 13:18
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 170
Участник # 1 172
Дата на регистрация: 15-September 07



Към мен се отнасят изключително приятелски и гарантирам, че са наясно за изключително много от миналото и измамите на управляващите - точно това/тези, което/които трябва да се измете и изгори!
PMEmail Poster
Top
WhiteKNght
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 170
Участник # 1 172
Дата на регистрация: 15-September 07



ПЕТИЦИЯ ЗА РЕФЕРЕНДУМ!!!! България сега е поставена пред съдбоносен избор - дали да признае самообявилата независимост, автономната в република Сърбия област - Косово. Над България се оказва натиск от външни сила за признаване прецедента "независима държава Косово", а българските управляващи са склонни да го признаят, изхождайки само от своите лични и служещи на чужди държавни интереси. Нека ние - българските граждани им покажем верния път в защита единствено на българските национални интереси, чрез формите на пряката демокрация - РЕФЕРЕНДУМА. Като по този начин държава България ще каже НЕ на "нова държава Косово" и ще завоюва независима и неутрална външнополитическа позиция. Никой външен и вътрешен фактор няма право да отрече волята на Българския народ. Откритата на 24.2. 2008 г. от Гражданското Движение за реална демокрация в България - "Идея за България", ПОДПИСКА ЗА ИНИЦИИРАНЕ НАЦИОНАЛЕН РЕФЕРЕНДУМ ПО ВЪПРОСА ЗА ВЪНШНОПОЛИТИЧЕСКАТА ПОЗИЦИЯ НА БЪЛГАРИЯ ОТНОСНО ПРЕЦЕДЕНТА - "НЕЗАВИСИМА ДЪРЖАВА КОСОВО", ПРОДЪЛЖАВА. ДА ДАДЕМ СВОЯ ГЛАС И НАРОДНА ВОЛЯ ЗА БЪДЕЩЕТО НА БЪЛГАРИЯ! Ще прочетете и подпишете петицията в интернет сайтa на Движението ideyazabulgaria.org
PMEmail Poster
Top
Запознат
Публикувано на: 18.3.2008, 10:14
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 759
Участник # 169
Дата на регистрация: 3-November 05



Управляващите не приемат никакви референдуми.
Ти чул ли си някога референдум да е свършил работа?
Това си е чиста проба отдушник за напрежение!

Народната воля отдавна не се взима под внимание, под каквито и форми да се излъчва. Живеем не в демокрация, а демонокрация, в условия на реална конспирация. Нужни са други мерки!
PM
Top
Пламен Пасков
Публикувано на: 18.3.2008, 11:08
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Изгонени
Съобщения: 663
Участник # 883
Дата на регистрация: 17-March 07



QUOTE (Запознат @ Mar 18 2008, 10:14 AM)
Управляващите не приемат никакви референдуми.
Ти чул ли си някога референдум да е свършил работа?
Това си е чиста проба отдушник за напрежение!

Народната воля отдавна не се взима под внимание, под каквито и форми да се излъчва. Живеем не в демокрация, а демонокрация, в условия на реална конспирация. Нужни са други мерки!

Поправка: в последните 18 години не е проведен НИТО ЕДИН РЕФЕРЕНДУМ!
А така като се замисля, не помня в съзнателния ми живот да е провеждан и преди това.


--------------------
? ????????: ?????? ??????

?????: +7 495 7723295 ????: +7 495 381 2140
???????: +38 0679863269
????????: 0887 814 925
ICQ: 237712745
skype: plamen_paskov
PMEmail Poster
Top
gеorgi_nz
Публикувано на: 19.3.2008, 18:42
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



QUOTE (Пламен Пасков @ Mar 18 2008, 11:08 AM)
Поправка: в последните 18 години не е проведен НИТО ЕДИН РЕФЕРЕНДУМ!
А така като се замисля, не помня в съзнателния ми живот да е провеждан и преди това.

Kрайно време e вече да проведем един референдум в София в който реферите ще сме ние етническите българи. И за да се отличаваме от тези дето няма да участват - предлагам всеки да носи символично я брадва, я правя лопата, а коса, я кирка. А ловджиите направо с пушките да идват. Поглеж се заформи хайка за министри или депутати.
Със сигурност ще да е много весел референдум - голям майтап ще е. smil3dbd4e5e7563a.gif
Примерно някой много важен господин дето често го дават по медиите и е мноооого преуспял финансово, с голяма власт и влияние - и хоп! го спипаме случайно в София ...... и как да не му се порадваме? Само дано някой се сети да вземе въже за да го пообесим после на някое дръвце.


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
WhiteKNght
Публикувано на: 24.3.2008, 15:46
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 170
Участник # 1 172
Дата на регистрация: 15-September 07



Оригиналната стенограма от срещата на Александър Лилов с Ръководството на Държавна Сигурност 1990 г., когато се "градяха основите на прехода" и стана бетонирането на ДПС в политическия живот на България. (в синтезиран вид в 2 части и в оригинал)

http://ideyazabulgaria.org/ i после - автор ГИАП.
PMEmail Poster
Top
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Бяла нощ,там ме карат да ПОДПИСВАМ нещо...?!
PM
Top
JulesW
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 60
Участник # 871
Дата на регистрация: 11-March 07



QUOTE (Мещера @ Mar 25 2008, 12:52 AM)
Бяла нощ,там ме карат да ПОДПИСВАМ нещо...?!

Само за протокола, не е Бяла Нощ, а Бял Рицар приятелю smil4334ad8a149e0.gif
PMEmail Poster
Top
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Добре де,не съм раждан в англия. smil4334ac775281d.gif
PM
Top
WhiteKNght
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 170
Участник # 1 172
Дата на регистрация: 15-September 07



А Аз си бях помислил за Бялото Сияние... smil3dbd4e398ff7b.gif Та го приех за шега и не отговорих.
Никой никого не кара насила никъде да се подписва. Просто исках да ви насоча към един прекрасен материал!
PMEmail Poster
Top

Topic OptionsСтраници: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020