www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Парад на измяната


Страници: (7) « първа ... 2 3 [4] 5 6 ... последна » ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Парад на измяната
Eлтимир
Публикувано на: 25.7.2009, 17:27
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Паразит от типа на акарите/кърлежите/,които само търсят да смучат кръв! В твоя случай става въпрос за алкохол,нали? Това естествено дава основание на много хора в българското Интернет - пространство да казват: "Абе,оставете го този алкохолизиран дегенерат Елтимир!" "Не му обръщайте внимание,той е клиничен случай!" "Я не го взимайте на сериозно тоя боклук!" Това са все цитати. Но не всичките. Хората пишат и други неща: "Кои," Войните на Тангра"ли? Това е секта! Една сбирщина от психари!" Добра позиция,нали? Ангелчо е луд, не го закачайте!......... Да беше само това!

/Разбира се, клеветите на ДС винаги са ме съпътствали. Те и сега ме съпътстват и точно на тях е посветена тази книга, обединила няколко статии. Забелязвам още една обща черта между всички провокатори. Те винаги оплюват своя противник, обвиняват го в какви ли не грехове, но те лично какво са направили в живота си? Какви са техните лични заслуги, какъв е техният личен принос – по тези въпроси мълчат. Колкото до любимия ти алкохол, да и аз пия. Но пия значително по-малко и по-рядко от теб. Впрочем ти сега може би да не пиеш, но я кажи от какво се разболя. В „Химко”-то язвата ми перфорира от мъкнене на огромни тежести, работата там бе изключително трудна. Хайде, кажи и ти истината за себе си./

Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 25.7.2009, 17:28
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Защо никой не поставя въпрос за партиите, в които съм бил? Членската ми книжка от Българския демократически форум. Лично председателят на тази партия Васил Златаров ме покани специално да отида при тях, което може да се види и от подписа върху книжката. Златаров е бивш легионер, политзатворник с отменена смъртна присъда от 1947 година и последвала втора петгодишна присъда, отново политическа през 1977 година. Не се срамувам, че съм бил при него. Впрочем с моя кум Илия Минев те бяха добри приятели.



10.Как е възможно в продължение на цяла година лицето Ангел Грънчаров да си пише каквото си иска в Интернет и нищо да не му се случва? Как е възможно той да изпраща "Любовни писъмца" до шефа на Н.С.С. и да остане безнаказан? И ЗАЩО ТИ Е ЗАСЕКРЕТЕНО ДОСИЕТО, Г-н Грънчаров??? Защо се закриха други сайтове,а този все още съществува? Защо ти, лично ти, не си санкциониран? Защо?????

/На тези въпроси може да отговори проф. Янко Янков. Подписах му нотариално заверено пълномощно да изиска досието ми. Изглежда, ако досието ми бъде разсекретено, ще се види, че редица типове, които и днес заемат големи постове са замесени в престъпления срещу мен.И че тези престъпления не са толкова леки и несериозни. Не съм сигурен напълно, обаче друго обяснение не мога да намеря. Във всеки случай моята съвест е чиста и нито за миг не се поколебах да подпиша пълномощното на Янко. За писъмцата пак той разбра и одобри моята стратегия. Тя е простичка, не е за сложни мозъци като твоя. По-важно е, че се оказа успешна./

11.ЗАЩО ПРОГОНИ ОТ ТОЗИ ФОРУМ НАЙ-КАЧЕСТВЕНИТЕ УЧАСТНИЦИ?

/Кого точно? Самвоин? Фелдмършал, ЛЕМС, Биляр…? Искам имена и тогава ще говоря. Всъщност ти какво си дал на тоя форум, за да ни държиш сметка./

12.ЗАЩО ВСЕКИ,КОЙТО НЕ Е СЪГЛАСЕН С ТЕБ, БИВА ОБЯВЕН ЗА МАСОН,. ЕВРЕИН,ЧЕНГЕ,АГЕНТ НА Н.С.С.,АГЕНТ НА Г.Р.У., ИЛИ АГЕНТ НА РАЗУЗНАВАНЕТО ОТ СИСТЕМАТА "ОРИОН" ?

/Там е работата, че неведнъж съм признавал, че в един или друг случай съм грешал, че не съм бил прав. За разлика от теб, непогрешимия, аз не се срамувам да признавам своите грешки. Като грешката ми с доверието към Симеон Сакскобурггота, когото някога смятах за Цар. Както грешката ми с доверието към теб, Митко. И малък пример за това как понякога се отнасям към хора, с които не мислим еднакво./

Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 25.7.2009, 17:29
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



13.ЗАЩО ПРОДЪЛЖАВАШ ДА МАРОДЕРСТВАШ УЧАСТНИЦИТЕ В ТОЗИ ФОРУМ И ДА ГИ КАРАШ ДА ТЕ ИЗДЪРЖАТ?

/Да мародерстваш, значи да изнудваш и да настояваш. Пък и не мисля, че нашите взаимоотношения са твоя работа./

14.Защо лъжеш така нескопосано и пишеш невероятни фантасмагории за твоите приключения в Русия? Не си ли даваш сметка,че всичко е проверено? Не ти ли минава през алкохолизирания мозък,че има, все още има хора с огромни връзки и възможности и че тези хора могат да те разобличат? Какви са тези идиотизми за проф. Золотов, Ген. Рогозин, Ген. Коржаков и т.н. Като си прочел някъде нещо, поне го чети по-внимателно! Какво знаеш ти за Н.Л.П.? Та това е американски институт,а не руски! В каква Балашиха си бил и кога? Може би на сън? В случая е лесно да се лъже,тъй като и децата в Москва знаят,че в малкото градче в Подмосковието се намира Централата на Г.Р.У. Едно пояснение, Ангеле: Няма К.Г.Б., отдавна не съществува такава организация. Руските служби са 3:

---ВНЕШНАЯ РАЗВЕДКА РОССИЙСКОЙ ФЕДЕРАЦИИ / В.Р.Р. /

---ФЕДЕРАЛЪНАЯ СЛУЖБА БЕЗОПАСНОСТИ / Ф.С.Б. /

---ГОЛОВНОЕ РАЗВЕДЬІВАТЕЛЬНОЕ УПРАВЛЕНИЕ РОССИЙСКОЙ АРМИИ / Г.Р.У. /

И значи ти си бил в Централата на Г.Р.У. ? Едно от най-охраняваните места на планетата! Твърдиш,че си бил отвлече от Сектата на Висарион ? Това пак ли по време на сън стана? А защо тук,в България се беше свързал с тях? Каква работа имаше ти с хора като Стефан Калайджиев от"Хелиопол".

/И това е описано и документирано. Включително посещението ми в Балашиха. Разполагам с признание от техния Интернет форум. Стефчо Калайджиев? Именно той ме подмами да замина за Русия. Приех, защото вярвах, че ще се справя. Избягах, защото усетих, че не ми е по силите да се справя. Или ще кажеш, че изобщо не съм ходил в Русия? Или те е яд, че съм успял да избягам? Малка снимка от форума за доказателство. Личи си, че момчето нещо е било уплашено. Сигурно е имало за какво./

Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 25.7.2009, 17:30
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



15.Каква работа имаше ти в Дубай и защо искаш да ходиш в Иран? Ангеле, забравяш ли, че в Иран властва Шериатът и няма алкохол?

/А-а-а-а, ето го въпросчето. Защо съм ходил в Дубай! Няма да ти кажа. Всички за това ме питате, но нямам намерение да разкривам личните си тайни. Обаче ще ти кажа, че искам да отида не само в Иран. Искам да отида и в Китай, и в Япония, и в Перу. И на Канарските острови, как можах да ги пропусна! Засега в Ташкент не ми се ходи. Още въпроси?/

16.Колко пъти се прощаваш до сега с участниците във форума ? Колко пъти "напускаш"? Колко пъти "си отиваш"?

/Не съм ги броил. Вероятно причината е, че съм склонен да прощавам на хората дребните им прегрешения. Защото и аз не съм безгрешен. Този път обаче не напуснах, именно защото ти и такива като теб много държахте да напусна. Като истински твърдоглав Българин се стремя да върша обратното на онова, което искат враговете ми. Ако обаче забелязваш, вече половин година не участвам в дискусии. Затова пък пуснах доста на брой качествени текстове. Вярвам, че това е много повече, отколкото да водя безсмислени спорове с такива като теб./

17.ЗАЩО НЕ КАЖЕШ НА ТЕЗИ, КОИТО НЕ ТЕ ПОЗНАВАТ, КАК СИ ИНСЦЕНИРА ПОГРЕБЕНИЕТО, ЗА ДА ВИДИШ КОЙ ТЕ УВАЖАВА И КОЙ ЩЕ ДОЙДЕ ?

/Чети, Мите, чети! „Погребението” ми също е подробно описано./

18.И накрая,един последен въпрос:

ДАВАШ ЛИ СИ СМЕТКА КОЛКО ЧОВЕШКИ СЪДБИ СИ РАЗБИЛ ДО СЕГА С ТВОИТЕ ДОНОСИ, ЛЪЖИ, КЛЕВЕТИ И ИНСИНУАЦИИ ?

/Е, тук ти лъжеш и клеветиш. Освен, ако не се отнася до реални служители на ДС и за реални агенти. Само че нещо си противоречиш. Как така ще разбивам съдби и ще навреждам на толкова много хора, ако наистина съм никой? Колкото до моите „доноси”, те са журналистически публикации, подписани с моето име и публикувани. Било в някой вестник, било в Интернет. Когато пиша, аз предназначавам моите писания до всички. И се подписвам, никога не оставам анонимен. Само веднъж се опитаха да ме съдят, и то не заради лъжа, клевета или инсинуация, а заради думичката „глупак”. Ако си прочел дотук, значи си видял документа./

Наясно ли си,че заради теб и твоите гнусни лъжи на двама нещастници им е забранен достъпът до 4 натовски държави? Знаеш ли какво те очаква сега, когато в момента 6 души завеждат дела срещу теб за обида, клевета, злепоставяне, нарушаване тайната на личните данни и т. н.

/Вероятно също се отнася до бивши, и не само до бивши служители, реални служители на реални служби. Последния път например написах и пуснах в Интернет „донос” срещу сегашния Главен секретар на МВР Павлин Димитров, бивш Началник на ДС – Ботевград. Вероятно сте го чели. Пуснах го и до „Епохални времена”, още не съм проверил дали са го публикували. За делата не знам. Чакам ги от половин година. Но я теб да те питам Димитре, на кой съд да предам изродите от ДС, които вече 30 години съсипват живота ми? На кой съд да предам, Димитре комунистите, които след 30 години преследвания и терор ме превърнаха във физическа развалина? На кой съд да предам, Димитре агентите, които ти така усърдно защитаваш, и които наравно с техните началници ми причиниха неизброими злини? Има ли въобще съд и законност, Димитре в свят, в който такива като теб живеят в жилища на НСО, бивше УБО, а срещу хора като мен, които излизат с името си и разкриват истината се вършат атентати? Плашиш гаргите, Димитре! Плашиш ги още от 1990 година, откакто те познавам. Блъфът е твоето основно оръжие. Блъфът и лъжата. Не си глупак, напротив, доста си интелигентен. И това е най-лошото. Ако беше глупак, злините, причинени от теб нямаше да са така големи. Само не знам след като си в такова състояние как може да изливаш такава помия. Или и ти като покойния вече Стефан Николов Качамаков от Русе ще кажеш, че не искаш да умираш сам?/

МНОГО ВРАГОВЕ ИМАШ, ЕЛТИМИРЕ, И ТИ МНОГО ДОБРЕ ЗНАЕШ ЗАЩО ! ЗА ТАКИВА КАТО ТЕБ ФИЗИЧЕСКАТА СМЪРТ БИ БИЛА ИЗБАВЛЕНИЕ ! ТЕБ ТЕ ОЧАКВА НАЙ-СТРАШНОТО - МОРАЛНАТА СМЪРТ!............. На всички останали участници във форума на "Войни на Тангра" поднасям моето и на другарите ми съжаление за това,че ви направихме съпричастни на всичките тези мерзости. Но, все пак, вие трябваше, макар и късно, да научите истината! НЕ ПОВЕРЯВАЙТЕ ДУХА СИ, МИСЛИТЕ СИ, ИДЕИТЕ СИ НА НЕДОСТОЙНИ ХОРА!

СБОГОМ , ВОЙНИ ! НЕКА ТАНГРА БДИ НАД ВАС !

Един от позивите, заради които ме съдиха през 1978 година. Да, тогава се увличах по нацизма. И по тази причина в досието ми още пише „неофашист”. Ченгетата обаче не разбират как човек може да претърпи еволюция в своето мислене и все още залагат на старата карта. Позивът го взех от съдебното ми досие и това е единственото нещо, което съм крал през живота си.

Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 25.7.2009, 17:31
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05





/Знам, че имам много врагове. Именно затова се опитах да разкажа с нужните доказателства кои именно и какви са моите врагове. Нека и те разкажат защо са мои врагове Малка негова фраза за размисъл: „моето и на другарите ми съжаление”. Димитър Радев има другари, аз имам приятели. Той има противници, аз имам врагове. Ето, аз казвам кои са моите врагове и кои са моите приятели. Нека той разкаже кои са неговите другари и кои са неговите противници./



Долавяте ли еднаквостите в отношението на Димитър Радев с това на типовете от Йоловата дружинка? Долавяте ли ръката на ДС, опитваща се да очерни всички противници на комунистическата власт?



Посланията му завършиха със заплахи, този път по телефона: Написано от Запознат на 22 ноември 2007 година: „Ето и самите съобщения от Димитър Радев, преправени в първо лице:

1. Аз съм с добри чувства лично и само към теб! Искам незабавно да баннеш Ангел, доказан агент.

2. Ще излязат данните скоро. Искам да те предпазя. Използвай информацията само за теб.

3. Ще започнат дела срещу агента и админите, които не са го спрели. Делата ще бъдат няколко.

4. Съжалявам, че не дойдохте юни месец. Тогава щяхме да начертаем стратегията и тактиката за новия етап.

5. Сега е крайно наложително да започнем начисто. С общи сили заедно с X-net и други.

6. Условията са сменени. Има нова и могъща служба, която ще следи жестоко.

7. Не можем да продължаваме така. Бъди умен, действай решително и бързо. Искам да успеем, искам да вървим заедно напред.

8. Не искам да пострадаш заради някого от Ботевград или Добрич.

9. Не участвай повече в това. Админа е по-отговорен от автора на сайта.„

След толкова време се видя кой е бил прав. Само се питам защо Димитър Радев плаши с новата служба ДАНС? От тях ли търси помощ и съдействие? От така наречената „съдебна система” ли? Той ли е техен човек, те ли са негови хора, или пък толкова им вярва, че решава да се опре именно на тях?

Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 25.7.2009, 17:32
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Сега за едни други клевети. Лично на мен ми е много интересно как толкова различни хора повтарят една и съща лъжа. Няколко примера:

Из лично писмо от 14 септември 2005 година: „…се сетих, че едно от нещата които Ифандиев каза, че Галев казал за теб, било че си си подпалил сам дома и после си обвинил комунистите за това!”

Честно казано, за Николай Митков Галев от радомирското село Върба нямам обяснение. Помагал съм му, писал съм и съм публикувал в различни вестници само добри неща за него. На митинга в Скравена, проведен през април 1990 година, на който бях организатор и водещ, го поканих за оратор, та после някои ми чукаха сол на главата. Защо изведнъж се обяви за мой враг, не знам. Ще ми се да науча. Не съм го виждал от пролетта на 1992 година, когато той ми каза, че се оттегля от всичко и иска да си погледне живота. Сега ви показвам една от статиите, писани от мен за Галев. Имаше и още публикации. Бяха го обвинили за палеж на някакви купи сено, та с Милчо Попов, също от хората на Илия Минев трябваше да го защитаваме. Всеки може да прецени как съм го „оклеветил” тогава. А можеше. Ако съдиите имаха малко ум в главата, щяха да преценят, че статията, в която пишеше, че поредната купа пламва в мига, когато Галев се намира в съдебната зала, е дадена за печат още преди купата да пламне. Все пак четете и преценете моето отношение към Галев от онова време:

Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 25.7.2009, 17:33
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Впрочем статията ми дава повод да отговоря на още един от въпросите, зададени от Д. Радев. За отношението на моите съзатворници. Те така не ме понасяха, че имам десетки снимки от техни гостувания в моя дом, и от мои гостувания в техните домове. И в мемоарните им книги не съм срещал лоши думи. С повечето от тях ние просто си останахме добри приятели. И нека не звучи като самохвалство, но не знам друг, освен моя приятел Ганчо Савов да е писал толкова за бившите политически затворници и за участниците в Съпротивата, колкото аз съм писал. Тук привеждам още един пример.

Думите са на Александър Долев, син на Иван Долев от Пловдив. Само ще допълня, че Иван Илиев Долев беше един от съпроцесниците на Илия Минев по процеса през 1946 година. За втори път влиза с 4 годишна присъда през 1977, заедно с Васил Златаров, Стефан Вълков и Георги Гавазов. Оттам именно се познаваме. Мога да замерям Митето Радев с подобни доказателства оттук до Москва. Да, ще продължавам да описвам живота си. С факти, с доказателства, със свидетелства на заслужаващи доверие хора. Точно затова, че такива като Димитър Радев се опитват да го изопачат.

Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 25.7.2009, 17:34
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Тема от Интернет форума на в-к „Атака”: Олигофренът Елтимир (Ангел Грънчаров) е изпаднал в параноя!”, 26 юли 2007 година. Написано от Калоян Христов от Русе, подписващ се като FELDMARSHAL: „Въпросният лайнар от Война на Тангра - Ангел Грънчатов (Елтимир) е изпаднал в ситуация да качва в галерията на сайта си наши изказвания, и отдолу прави коментари, че сме свързани с НСС и НСО! Обвинява ни, че дори сме свързани с палежа на апартамента му миналото лято, като казва, че това е съвсем логично, защото "От Атака всички са шестаци" (Дебила иска да каже-шесто управление на ДС) Такъв изрод като тоя рядко се среща! Миналата година СКАТ единствена отрази палежа в апартамента му (който нищо чудно той да си го е направил за да стане известен).” И по-надолу, написано от същия: „Елтимире подчовешка твар! Кво стана с апартаментчето миналата година...нещо май имаше проблеми, а!”

Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 25.7.2009, 17:35
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



За НСО не съм споменавал, не съм използвал думата „шестаци”, избягвам тази дума. И не съм казвал, че всички са такива, а че има доста провокатори между тях. Което си е така. Казвал съм, че вулгарният език и гнусотиите отблъскват нормалните хора от каузата на българския национализъм. Което пак си е така. От същата тема: „ташко-самосвала - Тоя Елтимир е тотално изперкал психопат! И около него има още няколко психопата + някаква откачена лелка психопатка! и преди всичко - Елтимир е черен като циганин. извинете ама ако аз бях толкова черен щях да се изселя някъде. Все пак е нагло да си некакъв негър и да ми говориш за българите. Според мен той е сложен там от някакви еврейски служби, и май взима бая парички за това.”

Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 25.7.2009, 17:36
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Писания, излезли като от един калъп. Впрочем защо "ако"? Както става ясно, калъпът наистина е един.

Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 25.7.2009, 17:37
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Няма нужда да доказвам кой съм и какъв съм. Вижте ми кои са и какви са моите врагове.

Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 25.7.2009, 17:38
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Колекцията ми е твърде богата.

Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 25.7.2009, 17:38
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Да, някои много искат да докажат, че не е имало палеж, че сам съм се подпалил, и че комунистите и Службите нямат нищо общо с палежа. Че някакъв изперкал тип занимава хората със своите халюцинации. Странно защо „антикомунисти” и „националисти” толкова упорито се опитват да оневинят Службите? Едновременно с това упорито бранят и хитлеризма:

Письмо




От кого:

"Българският националистически форум" <hanibal_78@abv.bg>

Кому:
eltimir@mail.ru

Дата:
20 Ноя 2007 20:33:55

Тема:
Ново Лично съобщение: (Без заглавие)












Вие току що получихте лично съобщение от FELDMARSCHALL по Българският националистически форум.

ВАЖНО: Запомни, че това е само уведомление. Моля не отговаряй на този е-мейл.

Съобщението, което Ви изпратиха бе:

Ако не говорехте против Лорд Вейдър и националсоциализма, нямаше да имам
такова мнение за тебе и Войните на Тангра!
Изтрийте всички глупости, които сте писали за Нацистка Германия и тогава ще си подобря мнението за вас! ОК ?





Заплахите им съвсем не са безобидни, само където същите обвинявани от мен Служби изобщо не реагират. Вижте: „Metoman Публикувано на: Nov 22 2007, 02:32 PM

Участник

Група: Потребители

Съобщения: 56

Потребител # 938

Дата на регистрация: 20-April 07

Елти-апартамента лъже,че получава подаръци от интернет феновете му Някаква фенка му подарила PC. Питам се кога ще изтрезнее тоя? Само да внимава с апартамента си,че да не стане пак фал....Пък разбрах има и дещеричка.” Показах част от моите многобройни врагове. Обаче отново се питам защо са ми врагове? Та те изобщо не ме познават и нищо не знаят за мен. Кой и защо им е наредил да ми бъдат врагове? И още един въпрос. Спомнете си как за едничката думичка „глупак” ме разкарваха по съдебни дела от Ботевград до Варна и преценете кой е човек на властите и кой е техен враг. На Калоян Христов посветих допълнителни няколко реда.


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 25.7.2009, 17:39
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



ВОНЯЩА МЪРША

В нашия форум отвреме-навреме се регистрира някакво момченце от Русе на име Калоян Христов. Поведението му е явно провокационно. Сипе заплахи, включително заплахи с терористични действия. Заплашва със смърт семейството ми. Псува, ругае и възхвалява Адолф Хитлер. Уж бил студент по право, а действията му нарушават половината Наказателен кодекс. Как да не заподозра, че е нарочно пратен провокатор? Доскоро Христов, по прякор Фелдмършата действаше напълно безнаказано. Хубаво, ама всяко нещо е до време.

Всички знаете, че не цепя басма нито на служби, нито на службички. Поведението на Фелдмършата Христов ми даде чудесен повод да обвиня НСС, че нарочно предизвиква пронацистка пропаганда, та да намира повод за разправа с неудобни личности. Само че ние не сме рибки, та да се хващаме на разни въдици. Затова им пратихме обратно малката кукичка. Да я лапат ли, да я гълтат ли или пък направо да я схрускат – тяхна работа. От НСС дълго не отговаряха. Само че НСС се преобрази в ДАНС и май реши да изчисти името си от обвиненията. На Сертов Петко изглежда не му харесва, когато му казват, че праща нацистчета да провокират невинни мирни граждани. Още по-малко му харесва, когато напиша, че случаят с Калоян Христов за мен е доказателство, че те, службите са замесени в палежа на жилището ми. Ако не беше така, то би следвало да го арестуват за заплаха с терористичен акт. Ама не го арестуват, което означава, че обвиненията ми са верни. И знаете ли какво се случи?

При мен дойдоха едни мили хора и ми обещаха безплатна адвокатска помощ в случай, че реша да дам Калоян Христов под съд. А като го дам под съд, делото за заплахи и други подобни деяния ще прерасне в дело по член 108 от НК. Тоест от гражданско, делото ще бъде преобразувано в наказателно. Някой се сетил, че в бивша България има нещо като закони. Хубаво, че се е сетил, на мен подобно нещо не би ми дошло на ум. Та много се чудя как да постъпя. От една страна пазя всички заплахи и гадости на Фелдмършъла. Документирал съм и от кои Ай-Пи-та е писано. Цяла папка съм му посветил и в тая папка се пазят много и различни документи. И честно казано, макар последните месеци да влизам рядко в Интернет, взе да ми писва от тъпите му и на неговата дружинка провокации. Пък и защо все мен да ме съдят, защо поне веднъж и аз да не осъдя някого? На тепсия ми предлагат главата на провокатора, защо да не я взема? От друга страна обаче аз самият съм съден по чл. 108 – за антикомунистическа пропаганда. Та малко ми е съвестно. По времето на Тодор Живков антикомунизмът бе приравняван към фашизма и нацизма. Дали няма да си опетня името, като вкарам в затвора един, макар потенциален антикомунист? Впрочем тя и социалдемокрацията бе приравнена към фашизма, но да не се отвличаме. Въпросът ми беше за Калоян Христов. Той вярно служеше на своите господари от НСС, само че НСС го няма. Вече си имаме ДАНС, а ДАНС някак не ще да се свързва с бившите деяния на не толкова бившата ДС – НСЗК – НСС. И както е обичайно в подобни случаи, като първи жертви падат дребните провокаторчета. Малките бушончета на миличките ни службички. Казано с други думи, мършата се разсмърдя, развоня се. Ама пък не е ли твърде дребна фигурка тоя Калоян, та с негова помощ службите да се изчистят? Предпочитам да арестуват Ахмед Доган за взрива на влака. Предпочитам да арестуват Румен Петков за прикриване на пазарджишките цигани-убийци. Затова се чудя. Хем ми е съвестно да вкарам някого в затвора, хем Фелдмършата е твърде незначителен, хем напълно си заслужава да поседи в една килия с извратени мангали. Защото сега няма политически и ми е бедна фантазията какво може да му се случи на това младо момче. Особено, когато циганите-рецидивисти научат, че искал да ги прави на сапун.

Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 25.7.2009, 17:40
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Да оставя ли мършата да се доразложи самичка или да помогна малко, като заведа дело? Някакъв анонимен бизнесмен обещал, че ще поеме всички разходи по делото, а каквото осъдя Калоян да ми заплати, то си е за мен. Не искал да научавам името му, но за неговата коректност ми гарантираха. Изглежда примамливо. Вие как мислите?

Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)


--------------------
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (7) « първа ... 2 3 [4] 5 6 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020