www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Статии от сайта "Съпротива"


Страници: (2) [1] 2  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Статии от сайта "Съпротива"
Eлтимир
Публикувано на: 26.7.2009, 12:32
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Тук ще копирам още статии, пуснати в моя сайт "Съпротива".
http://vazrajdane.ucoz.ru/news/
Нека всички видят с какви гадни интриги и клевети съм се занимавал. И после всеки да прецени кои са клеветниците и лъжците. Защото на цяла бригада тук това й е работата, това й е задачата. Да пише срещу Елтимир. Вместо да се обяснявам, аз оставям моят труд да говори вместо мен.
И така, аз съм сам. Сам срещу бригадата манипулатори от снимката.

Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 26.7.2009, 12:33
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Сер гейска наглост

"Сергей Станишев: Никога не бих позволил ДАНС да бъде използвана за натиск върху медиите

03 октомври 2008 | 13:45 | Агенция "Фокус"

София. Никога не бих позволил ДАНС да бъде използвана за натиск върху медиите. Това заяви министър-председателят Сергей Станишев пред журналисти в парламента, предаде репортер на Агенция “Фокус”. На въпрос – има ли опит да се упражнява контрол върху журналисти чрез разработката „Галерия”, премиерът отговори: „Не, няма такова нещо и никога не бих позволил ДАНС да бъде използвана за такива цели. Конкретната информационна папка е създадена във връзка с изтичане на класифицирана информация от ДАНС”. По думите му – всяка подобна структура трябва да знае откъде изтича информация.
Станишев коментира, че никой сериозен журналист не би отрекъл, че у нас има свобода на медиите – дори има медии, които имат определена антиправителствена насоченост и „се занимават само с това – да водят антиправителствена пропаганда, но това е част от демокрацията”.
Марта МЛАДЕНОВА"
А кой спря толкова много Интернет сайтове напоследък? А кой преби журналиста Огнян Стефанов? Не, това дори не е наглост. Това е Сер Гейщина. Това е гьонсуратлъкът на един украински евреин-педал. Подкрепян отзад от манафа-педофил Доган.
Още от Агенция "Фокус":
"Сергей Станишев: ДАНС беше създадена с ясна политическа воля – да се борим с организираната престъпност

03 октомври 2008 | 13:54 | Агенция "Фокус""
Не е ясно според Сер гей какво е това организирана престъпност. Ако се съди по действията на ДанС и на полицията, организирана престъпност е когато показваш кои са престъпниците в тоя бивша държава. Не е престъпление така нареченият Президент да прави любов с 15 годишна у,ченичка. Но е престъпление да каже, че от тая работа той е хванал трипер. Не е престъпление висши полицаи да обслужват чужди и враждебни на България терористични организации. Престъпление е да извадиш на показ това сътрудничесство. Не епрестъпление да пращаш български командоси да се бият в Кавказ против Русия, но е престъпление да кажеш, че такива командоси са убити или заловени от руските войски.
И така другарю сер Гей - кое е престъпление в бивша България?


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 26.7.2009, 12:36
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Убийте белите хора!

/Взето от някакъв Интернет форум/

Съжалявам, но не мога в момента да преведа всичко, но така или иначе видеото е само-обяснително. Първото филмче е призив за убийството на белите: Камбау Камбон - Америка:
http://www.youtube.com/watch?v=CMOkDOXAovQ&NR.
"Проблемът на тази планета са белите хора и ние трябва да почнем да ги избиваме веднага!"
Второто - неконтролируемата епидемия от убийства на бели фермери в Южна Африка, следвайки примера на останалите африкански държави:
http://www.youtube.com/watch?v=VFN8WDEe6BE
Министърът на Охраната и сигурността в ЮАР: "Ако не ви харесва престъпността се МАХАЙТЕ (от държавата)!":
http://www.youtube.com/watch?v=WwXSIDp3RSM...related&search=
Факти: 51 убийства, 151 изнасилвания и 347 обира на ден. Министъра: "Те могат да се оплакват докато посинеят или да продължат да се оплакват или ...просто да напуснат страната...."
Нека да припомня последната политическа линия:
- Крепостта Европа продължава да дава привилегии на не-европейци и да провежда политика на геноцид срещу белите европейци.
- Най-многобройната раса в света са индийците ( и подобните им пакистанци +
цигани). Тяхната политика - броя прави силата.
- Черните африкански учени - историци и археолози доказват вече няколко години, че белите са им откраднали историята и Египет е техен.
- Индийците от дълги години доказаха, че ведическата култура, която видимо е
създадена от европеиди е тяхна - дравидическа и това беше прието от лакеите на зионистите. (Нека IYI да си провери малко твърденията за Българите и ведическата култура срещу световното мнение, щото вече изпушвам от помпозни изказвания!)
- Вчера черните, които са гладни и отчаяни пратиха лодка с 700 деца на Канарските острови - 18,000 само от началото на годината, знаейки, че испанците ще ги пожалят. (Това е продължение на историята, че Брюксел УСПЯ да сключи договор само с ДВЕ африкански държави за обратни връщания!)
- Бркюксел държи от 1.5 година молбите за засилена охрана на Испания и Италия срещу емигранти от Африка и Близкия Изток без да вземе решение. Междувременно емигрантските лагери в Испания и Италия се пръскат по шевовете издържайки 15 ПЪТИ повече емиграмни от капацитета си. Испния вдигна 3-метрови огради по границите си и пак успяват да прескочат по 1500-3000 на нощ!
- До момента така наречените кол центрове в Индия са продали над 1 милион банкови данни на потребители чийто банки или застрахователни компании са си изнесли бизнесите в Индия заради евтина работна ръка. (максимум $3.00 Включително пароли, майчини момински имена дадени като мерки за сигурност и дати на раждане). Водят се съответно над 1 милион съдебни дела за източване на средства от сметките на тези хора.
- През 2002-ра подводните трансконтинентални кабели до Индия бяха повредени на дъното на Средиземноморието (когато ни спряха GSM-ите за месец, ако помните). България участва в наддаване за предлагане на високотехнологична връзка (за корупция) между Азия и Западна Европа ...и загуби за сметка на Латвия и Русия. Междувременно България се съгласи на още по-позорна връзка за нефт от бившите Съветски републики към Западна Европа.
- Англия в момента е над 100 милион души ПОЧТИ легално, а правителството твърди, че са около 60 милиона при които 97% са англичани. Факти: На острова не достига питейната вода, строителните къщи изкупуват ферми и паркове, за да строят за имигрантите, строи се и в блатата, а социални помощи дават 28 ПЪТИ повече помощи на бежанци от цифрите на правителството. Факт: в Англия (не в Шоландия и Уелс) са останали само 28% англичани, а Лондон е 96% не-английски!
- Да се върна на и на статистиката от книгата на Самюел Хънгтинтон - "Сблъсъка на цивилизациите" - сега бялата раса е едва 16% от населението на земята (включвайки Америка, Русия и останките в другите континенти - никоя от латино-американските.) През 2010 - ще останем 10% - ЮНЕСКО.
Ниската раждаемост и расовата култура на търпимост на бялата раса ще доведе до мрачни векове. Наближава момента, когато започваме да се държим, като римляни и започваме да се изпедерастяваме. Тогава цялата цивилизация на белия човек ще се срине. Дано ние, децата ни и т.н. никога да не стават свидетели на идването на власт на черният расизъм.
Вижте - геноцида срещу бялата раса на всички фронтове перфектно доказва теорията, че хората са енергийни роби на ??.
Унищожението на хора които се осъзнават и могат да разбият "матрицата" (включвайки и малкия процент от индо-африканците които също са се осъзнали) явно е приоритет номер 1 и натиска се засилва до безумие и ножа е опрял до кокала.
След време когато бреговете на Европа почернеят от лодки и кораби на афро-азиатски бежанци...и когато те почнат да срещат само себе-подобни, техните шамани ще наредят на най-изкусните каменари да издялат следното:
"Имаше една велика цивилизация наречена Европа, но боговете ги наказаха, защото те дръзнаха да се изправят срещу боговете - направиха си машини с които да летят и машини с които да пътуват по земята.....те имаха страшни оръжия и управляваха енергиите....Нашите пра-деди които са виждали тези хора твърдят че те са били са светла кожа и техните легенди говорят за още по-стара цивилизация, която също е била наказана от боговете и се е наричала Атлантис..."
Преведеното от мен засега е само част, не си прави предварителни заключения щото статията определено не е негативно настроена а и накрая се дава и коментар относно фактите. Никъде не се призовава да се трепят органични портали или нещо подобно а прости съвети как да неутрализираме тяхното въздействие. И най-вече да игнорираме фактите мислейки си че щом невярваме в нещо то не съществува е все едно да излезем на улицата със затворени очи мислейки че няма какво да ни блъсне. Много по-добре е да я пресечем с широко отворени очи и да заобиколим препятствията.
И да се допълня по темата с расите - въпроса не е да се нахвърлят те една срещу друга, но това животинско възпроизвеждане трябва да спре и в този аспект аз си заставам твърдо на мнението че тези, които го правят по този начин в голяма степен се доближават до животните - раждат колкото могат за да оцелеят повече за сметка в огромната част от случаите на каквато и да любов при отглеждането на тези деца за съжаление те са използвани като роби от семейния клан или пък изоставени на произвола на съдбата. И когато тези членове на Земята съставят огромната част от населението й ще се превърнем в една животинска цивилизация.
Цитат
И когато тези членове на Земята съставят огромната част от населението й щесе превърнем в една животинска цивилизация. Да, развъждането на тези раси е изкуствено според мен - повече тела повече енергия.
Или обяснено по друг начин - по-малко хора на планетата, но живеещи хармонично с нея без да изтощават ресурсите и...или безумно много хора, за които няма вода, храна, пространство.
Да УБИЙТЕ БЕЛИТЕ, ама вижте какво стана с Африка като се изтеглиха белите от там - няма кой да им произвежда храна, караха си откраднатите коли докато се счупят защото няма кой да им ги поправя или произвежда нови...дупките по пътищата им станаха по няколко метра, защото те не могат да си ги поддържат....произвеждат храна, колкото могат да изровят с голи ръце от земята защото селско-стопанската им техника отдавна ръждясва и никой не знае как да я използва....не е чудно че като жест на отчаяние са пратили децата си сами с лодки в крепостта Европа - поне те да оцелеят!
(...) нищо лично, но тази статия е пълен абсурд. В нея няма нищо хуманно (...) изключване от човешката раса, в която е вложен и дух и душа (...) Има хора, които не искат да чуят призива за "събуждане" - но това си е тяхно право; които копнеят, които го желаят, ТЕ го чуват и се готвят, и очакват голямото завръщане "у дома". Да "не искаш" или "да копнееш", да си "черен" или да си "бял", са все противоположни положения (180 градусови), както е и това да "имаш душа" или "да нямаш душа". За едно си права, Albinoni - такова заключение предизвиква тъга. Но ако предпочетем да се самозаблуждаваме с илюзорни уравниловки заради някакъв общочовечен идеал, ще се окаже, че "служим на други богове". Демократичният предразсъдък, че всички са равни, просто не е истина - казвам го аз, който винаги съм принадлежал към "малките групи" и макар да съм от Европа, почти никога не съм приемал лаврите на тази култура. Преди да ме обвиниш в расизъм, искам да ти задам един въпрос: живяла ли си в една къща с мангасари?; имаш ли личен поглед над ценностите, които тяхната култура утвърждава? Или, твоето расово-толерантно застъпничество се крепи единствено върху хуманистичната литература, писана от хора, които също никога не са живяли с мангасари и просто си пишат така - по принцип.
Вижте, води се ВОЙНА срещу нас! За нещастие сме потърпевшата страна и не
смятам, че е нужно филосостване и размекване на мозъците тука. Не можеш да
обичаш палача си освен от мазохизъм!
Нищо чудно бели да са впрегнали черните орди в своя изгода. Един много вероятен сценарий. Война има, но не се знае кой е истинския враг. Ако приемем твърдението ти, че черните не могат да свършат нищо сами, то ми се струва нелогично сами да си правят военната тактика.


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 26.7.2009, 12:37
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Разпадът на Турция

Преди повече от година писах за предстоящото разпадане на Турция. Като основа ми послужиха стари и по-нови предсказания. Е, имах си и нещо наум. А то е, че България винаги е носила прокоба за империите, които се опитвали да я включат в своя състав. Виждам, че и други, по свой собствен път са стигнали до същата идея.
Вестник „Строго секретно”, октомври 2008 година, стр. 13: „Съвременна Турция е наследник на етническа /Мисля, че авторът е имал предвид мултиетническа/ империя, която изчезна през Първата световна война. Проблемът, за който не се говори е, че в Турция има твърде малко… турци. За да промени имперската идентичност на Отоманската империя, Ататюрк предложи турцизма като анадолска национална идентичност. Той спаси Турция от пълно разпадане с висока цена. Тогавашните 20 милиона население бяха намалени до 7 милиона през 1924 година. Милион и половина арменски християни бяха убити през 1914-1918 година по заповед на турското правителство. През 1924 година от Турция бяха изселени три милиона гърци и българи.
Турция отказва каквито и да било права на малцинствата от 1965 година. Но 30 на сто от нейното население са кюрди, чието интегриране е почти невъзможно. Наред с тях, в Турция живеят 4 милиона кавказци, 2 милиона бошняци и 1,5 милиона албанци и други по-малки групи. /…/
Турция в момента е страна на 70 милиона, които не знаят точно какво са.”
Като прибавим събитията в Грузия и турските апетити да лапнат част от нейната територия, предчувствам, че наш южен съсед скоро ще бъде съвсем друга държава. Е, ако доживеем до това време, разбира се.
И тъй като бивша България в момента се управлява от юдейско-турско правителство, твърде възможно е и тази тема да е раздразнила системното глупаче, тоест ченгето, което отговаря за системата на форумите. Взело, че изтрило всички форуми, представяте ли си? Страхотен майтап! По-големият майтап е, че тая тема снощи се беше запила из кръчмите, та и нея не успяха да изтрият. Да пием и за здравето на скъпите ни ченгета. Щото както пее Висоцки, за тяхно здраве никой не пие.


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 26.7.2009, 12:40
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Нарко БСП

След НаркоМВР скандалите, нямаше как да не се появи скандал НакоБСП. Знаем, че наркоканалите в България се обслужват изключително от бивши и сегашни служители на ДС под нейните всички имена. Обаче нещо и те почнаха да се избиват помужду си. Ето последният случай:

"Убитият в Перник бил активист на БСП
Предполагаемият извършител е местен наркодилър

25-годишният Кирил Христов от Перник, който бе убит в събота, е бил активист на младежката организация на БСП в града, съобщи БТА. Според областния лидер на БСП Ненко Темелков Христов е участвал активно в работата на младежката организация на социалистите. Депутатът определи убития младеж като уравновесен, спокоен и интелигентен. Той е участвал в политически, а не в криминални прояви, заяви Темелков, отричайки слуховете за гравитиране на Кирил около наркобанда, тъй като бил наркозависим.

Христов е студент в Нов български университет, няма регистрирани криминални прояви. Бащата на младежа е началник отдел “Свръзки” в областната дирекция на МВР. Майка му работи в пернишката многопрофилна болница “Рахила Ангелова”. Момчето е убито в събота, а тялото му е открито два дни по-късно захвърлено на сметището в квартал “Мошино”."

Няма да цитирам целия материал. Из Интернет се появиха достатъчно сведения, по които може да се съди, че убийството е станало заради избухнала нарко война. Лошо нема. Ще бъде още по-хубаво, ако всичките тези наркоМВР и наркоБСП бандити се изпотрепят помежду си, а Майка България да си отдъхне ней-сетне от дрогата, с която тровят децата ни.

Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 26.7.2009, 12:40
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Четирикраки демокраДци

"Станишев: Здраво сме стъпили на земята в кризата" - поне такова е изявлението на Сер Гей според Нетинфо. Дали нетото не спестява малко инфо? Според мен, премиерът, този много пъти уважаван от Кристиян Вагинин наш Сер Гей обяснил, че няма начин да падне, тъй като е стъпил здраво, ама много здраво на земята. И с четирите си крака.

Ето, така вече изявлението звучи достоверно и аз мога да повярвам.


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 26.7.2009, 12:41
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Не са от нас, а са от тях
Цигани, комунисти, евреи, турски терористи - всички те са едно и нямат нищо общо с нас. Сами си го признават. Ето ви я новината. Вярно, обещах, че днес няма да има новини, ама без да се усетя то станало утре и новината взе, че дойде:
"Бивш заместник на Масларова към роми: Аз съм един от вас
07.03.2009 19:21 56
Бившият зам.министър на труда и социалната политика Баки Хюсеинов спечели симпатиите на жителите на ромската махала в Кърджали днес с разкритието, че той самият е един от тях. Хюсеинов, който от май 2008 г. вече не е заместник на Емилия Масларова, а неин съветник по демографската политика и равните възможности, се срещна с жителите на квартал „Боровец” в рамките на БСП - десанта из областта.„Десантчикът” бе шумно аплодиран от мургавите си събратя, след като емоционално подчерта принадлежността си към ромския етнос. „Аз съм един от вас, аз съм от миллета! Детайлно познавам проблемите на общността, бил съм 4 мандата кмет и мога да ви помогна пряко”, провикна се той в малкото кафене в махалата, собственост на известния кларинетист и виден местен БСП - активист Нешко Нешев Малкия. За повече убедителност Хюсеинов обърна речта си на турски език. На няколко пъти той призова ромите да регистрират неправителствени организации и фирми, за да кандидатстват за финансиране на проекти по оперативните програми и да се превърнат в работодатели.
Хюсеинов даде дума, че ще назначи трудов медиатор в квартала и един на служба в местното Бюро по труда, но поиска конкретни имена на хора с образование от общността. Той не пропусна да подчертае, че БСП е единствената политическа сила, която е назначила представител на етноса на така високия зам.-министерски пост.
„Колко човека от миллета е назначило ДПС в общинската администрация или някъде на високо във властта?”, запита риторично той. Освен това Хюсеинов уточни, че в момента е и национален координатор по интеграционните въпроси на България в ЕС.Асен Колев, кандидат на философските науки от Националния съвет по етническите и демографските въпроси при Министерски съвет, настоя циганите да учат и български език. „Говорете и пишете на турски, но вие трябва перфектно да знаете български, защото това е езикът на комуникацията”, препоръча той на мъжете в кафенето.Те от своя страна изразиха гнева си от факта, че ги определят като роми, а пък те са чисти турци. Поради това нямат достъп до финансиране по проекти, а и не желаят да работят по ромски програми."
Сега ясно ли е защо министерството на Емилия Насралова се грижи само и единствено за циганските роми? Защото те са си техни. Те са си от тях и нямат нищо общо с нас.

Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 26.7.2009, 12:43
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Искаме ден на Царя

Защо ли? Ами ето защо:

"Опит за атентат срещу холандската кралица Беатрикс
30.04.2009 16:17
Четирима души са загинали в холандския град Апелдорн, след като кола се вряза в тълпата от зрители на парада по случай празника на Деня на кралицата, съобщи АФП. Разследващите допускат възможността нещастието да е предизвикано умишлено."

Я си представете, че това се бе случило не в Холандия, а в България. И я си представете, че на прицел е била кралица беатрикс, а нашият Цар Симеон, дядото на Хасан. И я си представете, че атентатът беше успял. Вече си представям как си представяте каква всенародна радост щеше да настъпи.


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 26.7.2009, 12:44
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



ЛИЦЕТО НА ТЕРОРИЗМА

Като говорим за тероризъм, ни вълнуват общо взето четири въпроса. Ще има ли атентати в България, кой ще ги извърши, къде ще гръмнат бомбите и кого да държим отговорен.
Атентати в България ще има, ако ЦРУ, Моссад и МИТ решат, че за тях ще е полезно, сред българите да се разрастват антиарабските и антикюрдски настроения. Кой ще ги извърши е ясно. Те са опитни, обучени са, убивали са и пак ще убиват, щом потрябва. Кой уби Райна Бозукова, Стефан Стефанов, Георги Цветков, Николай Генков, Стилян Иванов, Яворка Петрова, Емил Николов? “Хуманната” и “правозащитна” организация ДПС, разбира се. Ами бомбата на гара Пловдив, ами гранатите в Златни пясъци, ами взривената кафе-сладкарница в Сливен? Ще ми трябват много страници да изброя всичките им злодейства. А твърдението на НСС, че няма данни за българи, свързани с терористични организации можем да приемем само в буквалния му смисъл. Терористите не са етнически българи. Иначе добре знаем кои са и къде са. В българското Народно събрание, в българското правителство, в българските областни администрации. Терористите са в българската власт и не е нужно да ги търсим из афганистанските чукари и иракската пустиня. Те са тук! За по-точни данни питайте Ахмед Доган, той разполага с поименните им списъци.
Кои са мишените? По-добре да разкажа един случай. Беше през 1990 година. На конференция на Независимото дружество за защита правата на човека дойдоха емисари на ДПС. Започнаха да се хвалят какви терористични и саботажни акции против комунизма са извършили. На въпрос защо са атакували невинни граждани и мирни граждански обекти, а не примерно някой милиционерски участък, депесарите отговориха, че било опасно. А да се избиват невинни хора не е опасно. Та значи ако гръмне бомба, тя ще убие пак нищо неподозиращи граждани. Военни и стратегически обекти, както и партийни централи няма да пострадат. Кого да държим отговорен? Ами всичките тези политиканстващи нищожества, които продължават да се отнасят към ДПС като към нормална политическа сила. Как да им търсим отговорност?
Ето, това е същинският въпрос. Какво предлагаме ние?
Първо целият народ трябва да научи отговора на въпросите. И после ние, националноотговорните формации да осъзнаем, че не се ли обединим и не тръгнем ли като един срещу врага, той няма да се церемони с нас. Коли-бомби, отрязани глави – репертоара го знаем. Не приключим ли с врага, той ще приключи с нас. Ами да го почваме тогава. Така поне ще имаме някакъв шанс да останем живи.


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 26.7.2009, 12:45
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Докога ще става все по-зле

Зле е и ще става все по-зле докато ни управляват старите бандити-интернационалисти от комунистическата мафия. Вече и официално се признава, че разграбването на България се осъществява от няколко комунистически фамилии. Ама комунизмът си отиде - ще възразят. На негово място дойде демокрацията, вече ни управляват либерали. Ето, там е главната беда.
Според Патрик Бюкенън, бивш съветник на американския /не на съветския, забележете!/ президент Роналд Рейгън, между либерализъм и комунизъм принципна разлика няма. И двете идеология са творения на талмудизма. Така наречената либерална демокрация обслужва интересите единствено на свръхбогатите. Тя ограбва нациите, съсипва ги, подлага ги на геноцид, на смърт, с едничката цел да осигури свръхпечалби на либералните монополи. Та положението няма да тръгне към оправяне, докато не се вдигнем, не хванем и не избесим всичките талмудически марксисти и всичките талмудически либералковци. Едва когато ги избесим и си върнем ограбеното, едва тогава можем да помислим за някаква форма на наша, човешка, демокрация от български тип. Дотогава на нищо не се надявайте. Зле е и ще става все по-зле.


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 26.7.2009, 12:46
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Трите пътя пред България

На всекиго е ясно, че България е на кръстопът. Всеки вижда, че така повече не може. Всеки усеща, че наближава някаква промяна. Но каква? Накъде ще поемем?
Пред България има три възможности. Три пътища.
Първата възможност е да преодолеем своите малки лични различия. Да се организираме, да се обединим, да се вдигнем всички и да срутим тая смъртоносна демокрация. Ще го направим ли? Няма. Няма, защото за толкова много години доказахме, че не сме в състояние да извоюваме и най-дребната победа. Няма, защото доказахме, че между нас няма мъже, няма герои, няма личности, решени и годни да жертват себе си в името на народната свобода.
Втората възможност е да се опрем на външните българи и заедно с тях да възродим своята Родина. Ще го направим ли? Няма. Няма, защото вместо да се обединяваме, ние постоянно се делим. По религиозен, идеологически и не знам още какъв признак. Делим се и не осъзнаваме, че най-важен е етническият признак, всичко останало е маловажно и временно. Променливо. Непроменим е само произходът. Всеки може да смени своята вяра, но как ще въздейства на гените си? Няма да го направим, защото емигрантите с малки, даже нищожни изключения показаха, че пет пари не дават за род и Родина. Няма да го направим, защото турско-еврейско-циганските правителства създават неимоверни пречки пред заселването на българи от Молдова, Татарстан и Кавказ. Като в същото време ускорено заселват турци, евреи и цигани върху освободената от българи земя.
Остава ни третата възможност. Да се разбягаме. Да се махнем оттук. Да се махнем от страната, в която срещу нас се провежда целенасочен безжалостен геноцид. Да се махнем и да отидем някъде, където поне ще останем живи. Пък може и да преуспеем. И после, когато се съвземем, когато стъпим на краката си, да поведем война за освобождението на нашата България. Това вече можем да направим. И най-вероятно ще го направим. Поне първата част. Тъкмо по този начин ще се реши и циганския въпрос. Останали без нас, циганите ще измрат от глад, вече няма да има кой да ги храни и от кого да крадат. Само че ние как ще постъпим след като се махнем оттук, няма ли да забравим, че сме българи? Няма ли да почнем и там, навън да се цепим и да се делим, вместо да се организираме и обединяваме? Може би точно това ще се случи. Значи ли, че няма надежда, че с България е свършено.
Не. С България не е и няма да бъде свършено. Ако Дунавска България се провали, ще се появи друга България. Дали край Волга, дали в Кавказ, но ще се появи. Само че това вече е друга приказка, която още не е ясно дали ви засяга…


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 26.7.2009, 12:46
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Идат избори. Оле-лееее!

Идат новите избори. Новите избори със старите задници. С премиера-педерас. И евреин на всичко отгоре. С масовия убиец Доган. С по-дребния престъпник циганина Цветелин Кънчев. И с другия циганин Мангал Костов. С Кристиян Вагинин, любовник на премиера-педал. Със Симеон, дядото на Хасан. С баш бандитите братя Галеви. С Пинокио, със Снежанка и многото политически джуджета. Като Слави Бинев и Деси Чуколов от „Атака”. Като педофила Кузов, също от „Атака”. Или доносникът Петър Берон, също от „Атака”. Идат избори. Ще бъдат интересни избори. Толкова интересни, че ти идва да побегнеш, да заминеш нанякъде и никога повече да не се връщаш в тая съсипана държава. Да забравиш, че на света съществува такова нещо, наречено България, където безконтролно се разпореждат всякакви мангали и джагали.
Закъсахме го, много го закъсахме. Закъсахме го като Марко на Косово поле. Хубаво, ама Марко го е закъсал, защото се е бил на страната на турците и съвсем заслужено го е закъсал. Ама те и сегашните ни марковци работят за турците. Ама за разлика от оня някогашния Марко, тоя път го е закъсал само народът. Идат избори, предлагат ни да избираме между старите износени задници и никаква надежда не се вижда. Нищо. Дали да не идва Русия и да ни освобождава от турците, че сами няма как да се справим? Ама нека тоя път не чакаме да минат 500 години. Множко са, вие как мислите?


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 26.7.2009, 12:47
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Харчете си парите

Иде голяма инфлация, харчете си парите. Утре вашите пари ще струват много по-малко, отколкото струват днес. Утре с вашите пари ще можете да си купите много по-малко, отколкото можете да си купите днес. Харчете си парите. А като ги изхарчите, хванете за гушите онези, които все още имат пари. Доган, например. Или Ковачки. Или Васил Божков - Черепа. Или Румен Овчаров. Или кмета на Ботевград. Който ви е подръка.

Ако знаете само какво ще се случи тогава... И колко весело ще стане...


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 26.7.2009, 12:48
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Синята турска коалиция

"Уж сме сини, кучи сине!" - както писа навремето Любо Захариев. Та и сините си намериха своята турска партия. Така, де! Може ли официална "българска" партия без джагали и без мангали? Ако е без тях, партията ще е българска без кавички. Но пък няма да е официална. Костов може не е с Доган, но пък е със Сегиз Маймун. Не по врат, а по шия. Не с цигани, а с мангали. Не с турци, ама с джагали. Това е нашата тъжна действителност. Да видим официалната новина, за да не кажете, че пиша глупости. Не, аз не пиша глупости. Аз само описвам глупостите на политическите ни кретени:

http://dnes.dir.bg/2009/05/12/news4432682.html#sepultura

”Синята коалиция” се съюзи с партията на Сезгин Мюмюн
12 май 2009 / News.dir.bg


"Синята коалиция" подписа споразумение с федерация „Справедливост - България“ на Сезгин Мюмюн за сътрудничество и подкрепа за изборите.
Това обяви в кулоарите на парламента лидерът на ДСБ и съпредседател на коалицията Иван Костов, предаде БГНЕС. В споразумението е записано, че Федерацията приема целите, политическите задачи и коалиционите принципи, залегнали в споразумението на СДС и ДСБ.
„Синята коалиция“ се ангажира да предприеме при участието си в изпълнителната и законодателна власт следните политически действия: Създаване на Анкетна комисия в 41 НС за парламентарно разследване на т.нар. „Възродителен процес“, за прилагане на рамковата конвенция за защита на малцинствата, за създаване на държавна агенция за малцинствата, както и на институт за национална памет в България.
Председателят на „Справедливост-България" Сезгин Мюмюн връчи декларация на Светослав Малинов от ДСБ, който да я отнесе в НС. В нея се казва, че членовете на федерацията осъждат насилствената асимилация на българските мюсюлмани по време на Възродителния процес. Те обявяват, че изгонването 400 хил. български граждани от пределите на България през 1989 г., е етническо прочистване. Призоваха и главния прокурор да възобнови делото за осъждане на виновниците.


Разбира се, за убийствата на десетки и стотици българи виновни няма. За убийствата на българи никой не търси виновните.

Да ви е честита аналдолската демокрация! Синя или червена - без значение.


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 26.7.2009, 12:49
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



КАПИТУЛАЦИЯ ПРЕД ЦИГАНСКИЯ РАСИЗЪМ

На 27 януари 2004 г. жителите на бл. 14 от ЖК “Саранск” в Ботевград подават прошение за замяна на жилищата им с други такива. Мотиви: “Домовете ни са ограбени, разбити, окрадени, мазета въобще нямаме, защото всичко е разбито, прозорците ни са изпотрошени, терасите са заварени с решетки като при черкезко време. Нямаме спокойствие нито денем, нито нощем от музика и оргии. Децата ни и жените ни не могат спокойно да се приберат в домовете си, ако има нещо ценно в тях. Гости не ни посещават от страх. /…/ В нашия блок 14 вече половината от апартаментите са заменени, но с новия кмет настъпи и нов ред е кметът ни заяви “купувайте си нови”. Над нас се упражнява чист геноцид в ХХІ век.” Следват десетки подписи на пострадали.
Позната картинка. Българи, живеещи на границата между цигански и български район в един град са изтласквани от своите жилища. По този начин се освобождава жизнено пространство за представителите на “висшата раса”, за ромите от цигански произход. За държавната власт проблем не съществува. И хората търсят възможност да заменят своите жилища. Пишат до Комисията по жалбите и петициите към Народното събрание. Комисията препраща жалбата до кмета, а ето част от неговите отговор: “По време на мандат 1999 – 2003 г от бл. 14, който също е близо до ромския квартал по законоустановения ред Общината е закупила жилища на граждани, предложили ги за продажба. В тях са настанени по реда на картотеката нуждаещи се в това число и ромски семейства. Към момента тази практика е преустановена по финансови причини.” Правописът е запазен. Но иначе – кратко и ясно. Български граждани са обект на продължаващо престъпление. Българските власти не могат да преместят жертвата далеч от престъпника по финансови причини и случаят е забравен. Престъплението продължава. Нито Народното събрание, нито кмета, нито правозащитните и правоохранителните органи не се сещат, че в подобни случаи се търси отговорност от нарушителя на закона, а не от потърпевшия. Наистина ли живеем в правова държава, в държава, ръководена от закони?
Какво предлагаме? Държавата официално да признае, че не е в състояние или не желае да прилага законите спрямо престъпници от определени етнически групи. Българското правителство официално да признае, че води расистка политика, насочена срещу основното население на България. И вече върху основата на тези признания българите от български етнически произход, живеещи в България да поискат закрила от международните институции. Но тъй като професионалните лъжци от правителството едва ли ще направят такова признание, то ние сами ще се заемем с огласяването на позорните факти. И сами ще поискаме от цивилизования свят да ни съдейства за премахване на расистката практика в Расистка Република България.


--------------------
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020