www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Елтимир?


Страници: (6) [1] 2 3 ... последна » ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Елтимир?
bgskin
Публикувано на: 8.12.2005, 12:16
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 274
Участник # 69
Дата на регистрация: 4-August 05



Къде е Елтимир? Без него стана много "интересно", пишат си само едни и същи хора, половината от който се виждам и вечерно време в кръчмата. Нищо интересно и стойностно във форума.
Освен да обявя акция, върнете Елтимир?


--------------------
???? ??? ??????? ?? ???????? ?? ??????????????, ???????? ???????? ?????? ?? ??? ????? ?? ???????????.
PMUsers WebsiteICQ
Top
Севар
Публикувано на: 8.12.2005, 12:57
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Елтимир има по-важна работа от това да забавлява някой си. А и форума не е място за забава и консумация. Ще стане интересно, ако ние си го направим интересно. За това предлагам да се запретнем и да свършим нещо по въпроса? ОК? Ако сте навити, ще ви пиша какво точно имам предвид.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
bgskin
Публикувано на: 8.12.2005, 14:32
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 274
Участник # 69
Дата на регистрация: 4-August 05



Хайде да ви видим. Интересните и можещите от тоя форум. Какво ще направим. От едно известно време си говорим за тайни общества, системи и разни други "възвишени" неща. Както каза Черната Роза: "Аз съм тук заради Елтимир." Е и аз съм този път съгласен с нея. Да ви видим останалите.


--------------------
???? ??? ??????? ?? ???????? ?? ??????????????, ???????? ???????? ?????? ?? ??? ????? ?? ???????????.
PMUsers WebsiteICQ
Top
bgskin
Публикувано на: 8.12.2005, 15:09
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 274
Участник # 69
Дата на регистрация: 4-August 05



Лошото е че пак няма да видим нищо интересно. Две три лица с едни и същи мисли, въртящи се в една посока. И мен лично не ме интересува, кой кава работа и какво нещо прави. Ако има по важна работа от нас Елтимир, да дойде тук и да напише аз не искам да пиша тук, защото така и така или, само просто и ясно аз не искам да пиша тук.


Има питане от bgskin в специална тема за мълчанието на Елтимир във този форум.
Накратко: до края на седмицата Колобърът ни е в отпуска и си лежи вкъщи. Вече 6-ти ден гладува - като ПОСЛЕДЕН протест срещу полицейския произвол и спрямо него, и спрямо Каузата. И не пресилвам : ако ВЕДНАГА не спре стачката си ... ще умре до ден-два.
Чувства се изоставен и предаден и от Своите, но не ми е позволил (още) да ви копирам част от писмата, в които описва ТОЧНО състоянието си. И огорчението си от конкретни хора тук.
Това е, младежи, ИСТИНАТА, която ЛЕМС знае. И поради забрана да пиша във форума на Севар ви го пиша тук: в галерията на "Забравените".
Желая ви:
БЪДЕТЕ! ЩАСТЛИВЕЙТЕ!... ако можете.

Чакар

Интересно на кйо фа врявам на теб ли Севар или на ЛЕМС? Едно ми е казвал баща ми в този живот, но няма да кажа към кого клоня.
Разберете без Елтимир няма войни.


--------------------
???? ??? ??????? ?? ???????? ?? ??????????????, ???????? ???????? ?????? ?? ??? ????? ?? ???????????.
PMUsers WebsiteICQ
Top
bgskin
Публикувано на: 8.12.2005, 15:54
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 274
Участник # 69
Дата на регистрация: 4-August 05



И това ли следва да изтриеш?


--------------------
???? ??? ??????? ?? ???????? ?? ??????????????, ???????? ???????? ?????? ?? ??? ????? ?? ???????????.
PMUsers WebsiteICQ
Top
100именъ
Публикувано на: 8.12.2005, 16:04
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 179
Участник # 53
Дата на регистрация: 28-July 05



Ето пък аз какво получих! Това е част от кореспанденцията на Елтимир до Румен Николов, шеф на отдел в НСС! Вие преценете колко са сериозни нещата! И един от интригантите, участващи в лайнарщините на ДС, е познатият от форума Локи - Спас Минков - Сабазий!

Едното писмо:


"От днес започвам да гладувам и тоя път няма да се огъна.
Няколко дни обмислям всичко на трезва глава. Или
преследванията на садистичната и антибългарска ДС ще спрат
или по-добре да си умра. Това не е живот.
Ангел"

И другото:

"Date: Thu, 24 Nov 2005 19:31:18 +0200
From: acho21@mail.bg
To: nikolovrumen@abv.bg
Subject: заплахите срещу мен
Headers: Show All Headers


Не получих отговор на писмата си, но заплахите са твърде
сериозно нещо, за да ги подмина с лека ръка. Особено след
като се повтарят. та си позволих да поразпратя копия от
своите писма тук-там. Ето един от отзивите: "Писал си
ИСТИНАТА, но тя има Човешко ЛИЦЕ.

А всъщност Теб не те интересува как ще се чувства въпросният
... служител от НСС. Ти много добре знаеш, че най-тежкият
тест, на който подлагат работещите в Системата е ... за
ИЗПЪЛНИТЕЛСКИ УМЕНИЯ, а не за Емоционални прояви. Като да
са имунизирани тия марионетки - Мислене и човешки чувства
(Съвест пък: Абсурд) са ЗАБРАНЕНИ!!!

А думата "убиец" ... пък изобщо не ги впечатлява. Даже имам
чувството, че им действа като `червено` на бик....
Не познавам точно този Румен, но имам впечатления от ...
един, даже двама мъже он Службите, които платиха с
Човешкото в себе си, за да ЗАСЛУЖАТ ПОХВАЛАТА и
...заплатата си. На тях дължим семейното си досие ... а ги
брояхме за приятели някога.

Тях НИЩО не ги трогва, Ангеле! Дори и към децата си са
"студени" и жестоки. Веднъж "оматричени" ... те просто
стават `винтчета` и `гайки` на Машината.

.............................

така че ще е ЧУДО да получиш Достоен отговор и на писмата
си, и НА ГРАЖДАНСКАТА СИ ПОЗИЦИЯ ...."
Още по-интересно ще стане когато пусна цялата история по
интернет. Из всички възможни форуми, при това не само на
български език. Аз няма да стоя в бездействие и да
наблюдавам как ДС продължава да ме унищожава.Тоя който ме
заплраши попита: "Ама ти да не би да си въобрязяваш, че
можеш да войваш срещу Държавна сигурност?" Не срещу НСС, а
именно срещу ДС, така ми каза. Сигурно си въобразявам, но
поне ще опитам. Не ме е страх да умра, пък и нямам какво да
губя. Други обаче имат. И нищо друго не ми остава, твърде
дълго вярвах и твърде дълго предлагах мир, което ми беше
отказано по един гаден и брутален начин. Хайде, хора без
съвест, сега е ваш ред!"


--------------------------------------------------------------------------

Абе на мен нещо съвсем ми се объркват мислите вече, но някой трябва да дава разяснения, ми се струва! И май нещо ще трябва да направиме по въпроса!? smil4334aa44c7e89.gif smil4334a87ce0a9c.gif


--------------------
?????? ? ??????!!!
PM
Top
bgskin
Публикувано на: 8.12.2005, 16:40
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 274
Участник # 69
Дата на регистрация: 4-August 05



QUOTE (100именъ @ Dec 8 2005, 04:04 PM)
------------------------------------------------------------------------

Абе на мен нещо съвсем ми се объркват мислите вече, но някой трябва да дава разяснения, ми се струва! И май нещо ще трябва да направиме по въпроса!? smil4334aa44c7e89.gif  smil4334a87ce0a9c.gif

Дано да трябва да действаме, както ние знаем. smil3dbd4e5e7563a.gif smil4334af067a7a3.gif


--------------------
???? ??? ??????? ?? ???????? ?? ??????????????, ???????? ???????? ?????? ?? ??? ????? ?? ???????????.
PMUsers WebsiteICQ
Top
Локи
Публикувано на: 8.12.2005, 16:46
Quote Post


дебелооки
***

Група: Участници
Съобщения: 124
Участник # 119
Дата на регистрация: 24-September 05



QUOTE (100именъ @ Dec 8 2005, 04:04 PM)
и за теб важи горното 1..в лайнарщините на ДС, е познатият от форума Локи - Спас Минков - Сабазий!

2..
.Тях НИЩО не ги трогва, Ангеле! Дори и към децата си са
"студени" и жестоки. Веднъж "оматричени" ... те просто
стават `винтчета` и `гайки` на Машината.....

3.
поне ще опитам. Не ме е страх да умра, пък и нямам какво да губя. .............

 
4.
Абе на мен нещо съвсем ми се объркват мислите вече, но някой трябва да дава разяснения, ми се струва! И май нещо ще трябва да направиме по въпроса!? smil4334aa44c7e89.gif  smil4334a87ce0a9c.gif

1.
Не знам дали участвам в лайнарщините на ДС, но всичко , което правя и казвам е по мои лични убеждения и НЕ СЪМ ИНТРИГАНТ!!! може да съм глупак но съм българин.

2.
Да тях нищо не ги трогва и към децата си са "студени" !! Как Добре се връзва с т.3 smil4334aa44c7e89.gif в предвид,ч Ангел казва, че няма какво да губи когато има семейство жена , дете!! Тва нищо ли не е , Ангеле??ииии тогава кой към кого е студен и на кой не му пука?!!

3.
Опитай , но не намесвай хора, които не познаваш!

4.
Стоимене, и ти не намесвай хора, които не познаваш и моля ти се недей си обърква мислите!! smil3dbd4e398ff7b.gif Точно преди да действаш се опитай да ги подредиш



П.С. Извинявм се ,че пиша но когато виждам моето име намесено в разни ваши вътрешни "идеологически, патриотически, тактически и какви ли не още проблеми" не се сдържам.
Какво да се прави . Доста силно емоционален съм и ме трогват много неща.



--------------------
“?? ???????? ???????? ??. ??????? ???? ? ?????? ? ??????????????? ? ????, ?? ???, ???? ?? ?? ??????? ????????? ?????? ???????? ????.”
?????????? ???????
PM
Top
Миро
Публикувано на: 8.12.2005, 16:47
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 503
Участник # 54
Дата на регистрация: 28-July 05



Най-напред ЛЕМС,след това Елтимир...
Ако Локи е този, за когото казвате, значи той е победител. Локи, така ли се чувстваш?
Ако Елтимир сам се е оттеглил от форума, значи наистина това е неговата воля.
Другият вариант е да е накаран да се оттегли. И в двата случая е жалко.
PMUsers Website
Top
Иван
Публикувано на: 8.12.2005, 16:57
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 717
Участник # 80
Дата на регистрация: 12-August 05



Приятели,
яко някъде наш се бие, ние ще гледаме ли?

Кан Атила какво казва преди каталунската битка? - "Ако някой остане на място, когато Атила се бие, значи вече е мъртъв"!

Тук има много близки на Елтимир.
Аз, както и други, никого не познваме.

Нека не се чуват тук подигравки и повърхностни намеци.
Който знае повече, да организира защита!
Който го е страх, да не вреди!
PM
Top
Локи
Публикувано на: 8.12.2005, 17:03
Quote Post


дебелооки
***

Група: Участници
Съобщения: 124
Участник # 119
Дата на регистрация: 24-September 05



QUOTE (Миро @ Dec 8 2005, 04:47 PM)
Най-напред ЛЕМС,след това Елтимир...
Ако Локи е този, за когото казвате, значи той е победител. Локи, така ли се чувстваш?
Ако Елтимир сам се е оттеглил от форума, значи наистина това е неговата воля.
Другият вариант е да е накаран да се оттегли. И в двата случая е жалко.

И в двата случая е смешно щото не е истина!!


Друг е въпросът,че вие си търсите постояно вътрешни врагове за едно или друго, което ме кара да си предполагам , че или не сте българи=духовно извисени , мъдри... или сте зомбирани наивници.
И двата случая е жалко ..

Тежко на България с такива "националисти""!!
Не, не съм победител защото вие нищо не разбрахте................

Чао , злобни клоуни!!


--------------------
“?? ???????? ???????? ??. ??????? ???? ? ?????? ? ??????????????? ? ????, ?? ???, ???? ?? ?? ??????? ????????? ?????? ???????? ????.”
?????????? ???????
PM
Top
bgskin
Публикувано на: 8.12.2005, 17:11
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 274
Участник # 69
Дата на регистрация: 4-August 05



Не те знам и не те познавам ЛОКИ ли си или какво си. Имаи малко мъжество. Когато никой не те иска на едно място просто го напусни. Дали си победил или не не мисля че си победил. Ако не бях повдигнал тази тема, тогава щеше да победиш, когато нищо не се занеше, когато всички гадаеха. smil4334a62fd4260.gif Това заслужваш ти. Като не ти харесва, като не ти е приятен, като мразиш Ангел, остави го намира, остави го да си живее и без това изтерзания живот.

ПОБЕДАТА ЩЕ БЪДЕ НАША!


--------------------
???? ??? ??????? ?? ???????? ?? ??????????????, ???????? ???????? ?????? ?? ??? ????? ?? ???????????.
PMUsers WebsiteICQ
Top
Eлтимир
Публикувано на: 8.12.2005, 18:06
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



КАКВО СЛЕДВА
Какво следва е ясно. Следва нов кръг по спиралата на унищожението. По-интересно е защо следва така и какъв е начинът, по който се осъществява геноцида над българите.
През 1990 година СДС успя да измами българския народ, защото не се появи друга политическа сила, съставена от реални антикомунисти. Всъщност такава сила бе започнала да се оформя. Различни спонтанно възникнали партии и организации започнаха да търсят път за обединение и почти успяха да го намерят. Тогава като първа жертва падна Иван Дундаров, председател на НС “Звено”. Ще кажете, че звенарите са масони, обаче нещата тук бяха различни. Иван Дундаров бе истински български патриот, да не кажа националист, който милееше за съдбата на своята страна и на своя народ. После дойде неочакваната и загадъчна смърт на Страхил Гичев. Нека не преповтарям фактите. Важното е, че едни неудобни лица бяха премахната физически, други бяха изтласкани с помощта на повече или по-малко непочтени методи и така пътят на СДС бе разчистен.
Сега, 15 години по-късно ситуацията е подобна. Народът не вярва на управниците. Властта се тресе от скандали. Настъпило е тотално обедняване. С две думи ситуацията е предреволюционна. Само да има кой да поведе народа, и от сегашния оял се “елит” нищо няма да остане. Та по тази именно причина ченгетата създадоха Атака. За изпускане на парата, да не избухне взрив на народното недоволство. Опитахме се да използваме Атака за нашите цели. Без успех. Атака обаче също не успя, тази безпринципна формация почна да се проваля много по-бързо от предвиденото. И сега какво? И сега всеки ще мисли поотделно и ще търси изход. Едни ще видят изхода в поединичното оцеляване. Други ще мислят какво може да се направи в държавата и как да се спаси народа. Ето, тези други е предвидено да бъдат унищожени. Сигурно вече проумявате защо вдигнаха толкова шум по повод убийството на някакъв криминален тип с циганския прякор “Чората”. За да бъде сондирано как общественото мнение ще реагира на убийството. Доколкото е останало някакво подобие на обществено мнение в България, разбира се. После ще почнат другите, политическите убийства. И по всяка вероятност така нареченото обществено мнение ще се спотайва по ъглите и ще псува само в кръчмите. От времето на Христо Ботьов Петков малко неща са се променили.
Сега няколко думи за моя частен случай. Цветомир Георгиев Йолов, в съучастие със Спас Минков и под ръководството на офицери от НСС завеждат дело срещу мен. Да, същият Спас – Локи, който е толкова загрижен за моето семейство, че се съгласява да стане макар косвен участник в убийството ми. С формален повод призовка за дело, на което аз в никакъв случай няма да отида доброволно. За обида и клевета. Защото някой някъде нещо бил писал и го подписал с моето име. Всъщност не някой, а някои. И един от тези някои е пак Спас – Локи, пазя част от неговите гнусотии, подписани с моето име. Дотук добре. Обаче делото не се води дори по съдебните правила. Няма запознаване на обвиняемия с обвинението, прескочени са цял куп процедури. Обвинението не е подкрепено с никакви безспорни доказателства. На всичко отгоре делото е във Варна. С моята заплата е безпощадно ясно, че не бих могъл да отида и при най-добро желание. Всъщност вече ми обещаха, че изобщо няма да стигна до Варна, а ще бъда ликвидиран още по пътя. Какъв е механизмът?
След като откажа да се явя доброволно, идват и ме изкарват с белезници. И тръгваме по етапните. До Варна се пътува цяла седмица, такъв е редът още от 50-те години на миналия век. Това се прави, за да бъдат използвани етапните за премахване на неудобни затворници и арестанти. Такива като мен. Та тези неща, да не ви дотягам с подробностите, ми бяха обяснени, макар вече да подозирах каква е целта. В дъното на историята, както се досещах, е полковник Павлин Димитров, зам. Шеф на Национална служба Полиция. Както и неговият бивш подчинен по линията на ДС, а сега шеф на НСС – Ботевград подполковник Петър Петров. Впоследствие се замеси и полк. Румен Николов, шеф на отдел в НСС, който се зае да прикрие виновниците за заплахите срещу дъщеря ми. Както виждате, кампанията е организирана на ниво. Разполагам с още данни, но да не изпадам в подробности. Та сега НСС ще ликвидира мен. Освен ако не си умра преди това, по естествен път. После идва ред на следващите. Кои ще бъдат тези следващи, не мога да кажа. Не съм чел списъците на ДС, извинете – на НСС. Но знам, че именно това ще се случи. Такава е логиката на събитията. После Атака и подобните на нея ще ви забавляват с гей скандали, с гръмки изказвания, от които не настъпват никакви последствия, а геноцидът ще си върви. Това ще се случи.
Можем ли нещо да направим и какво? Можем ли да предотвратим изтреблението на българския народ? Можем, сигурно можем. Ако знаем как. Аз не знам. Опитах каквото ми беше по силите. Провалих се и сега съм нарочен за унищожение. Оттук нататък мислете и действайте. Друго поне засега не мога да ви кажа.


--------------------
PM
Top
Локи
Публикувано на: 8.12.2005, 18:31
Quote Post


дебелооки
***

Група: Участници
Съобщения: 124
Участник # 119
Дата на регистрация: 24-September 05



QUOTE (Елтимир @ Dec 8 2005, 06:06 PM)
Сега няколко думи за моя частен случай. Цветомир Георгиев Йолов, в съучастие със Спас Минков и под ръководството на офицери от НСС завеждат дело срещу мен. Да, същият Спас – Локи, който е толкова загрижен за моето семейство, че се съгласява да стане макар косвен участник в убийството ми. С формален повод призовка за дело, на което аз в никакъв случай няма да отида доброволно. За обида и клевета. Защото някой някъде нещо бил писал и го подписал с моето име. Всъщност не някой, а някои. И един от тези някои е пак Спас – Локи, пазя част от неговите гнусотии, подписани с моето име. правила. Няма запознаване на обвиняемия с обвинението,

Да не искаш да кажеш,че аз съм писал клеветите против Цъката , а??
АКО Е ТАКА тоест ако точно това се опитваш да намекваш и да прехвърляш топката в чужда нива
АЗ лично ще дойда , не ме интерсува полиция , дс и ковто и да е там и ЛИЧНО ЩЕ ТИ СЕ ИЗПЛЮЯ В СУРАТЯ, подляр неден.


--------------------
“?? ???????? ???????? ??. ??????? ???? ? ?????? ? ??????????????? ? ????, ?? ???, ???? ?? ?? ??????? ????????? ?????? ???????? ????.”
?????????? ???????
PM
Top
Локи
Публикувано на: 8.12.2005, 19:09
Quote Post


дебелооки
***

Група: Участници
Съобщения: 124
Участник # 119
Дата на регистрация: 24-September 05



QUOTE (Елтимир @ Dec 8 2005, 06:06 PM)
Всъщност не някой, а някои. И един от тези някои е пак Спас – Локи, пазя част от неговите гнусотии, подписани с моето име. правила. Няма запознаване на обвиняемия с обвинението,


За това,че псуваш майка ми ,
затова,че лъжеш ,
за това,че злословиш ,
за това,че клеветиш
за това, че заплашваш чрез трети лица,
за това ,че най-подло се измъкваш
за това,че хлечиш и просиш
затова,че окепазяваш всичко здраво и чисто с параноята си и болните си "идеи"!!


ЛИЧНО ЩЕ ТИ СЕ ИЗПЛЮЯ В СУРАТЯ!!


--------------------
“?? ???????? ???????? ??. ??????? ???? ? ?????? ? ??????????????? ? ????, ?? ???, ???? ?? ?? ??????? ????????? ?????? ???????? ????.”
?????????? ???????
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (6) [1] 2 3 ... последна » Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020