www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Емилио


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Емилио
Севар
Публикувано на: 13.12.2005, 20:26
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Понеже от една година насам срещу Елтимир, мен и още няколко души се води организирана кампания от една дружинка оплюватели, то беше редно да покажа кой от тукашните им съдейства. Все пак аз нося отговорност за форума и не искам да го разбият както го разбиха преди година.

Предпочетох да предупредя останалите, отколкото да демонстрирам морал и принципи към разни боклуци, които винаги идват само да пакостят. Играта на Локи ми беше ясна още като се регистрира, но не знаех, че и Емилио е с тях. Но пък въобще не се учудвам. Ето ви част от съобщенията на Емилио (използващ потр.име IYI) до Локи и вие си направете сметката.

1.
"Не бе човек, казах ти здравей.Няма да те издам и няма проблем.
Хе-хе, как я караш."

2.
"Здравей, няма smil4334ad1724132.gif"

3.
"Виждам, че си постигнал много високи нива на просветление и еволюционно развитие, радвам се че си такъв, защото ставаме повечко, знаех от преди много години, че си носител на нещо различно.
Държа да ти кажа, че съм искрен, а що се отнася до морала, на път съм да напиша книга, която да бъде като морален кодекс на Българина, а защо да не го напишем и двамата?"

4.
"Приятелю, разбирам всичко, но България над всичко.
Трябва взаимно да се подкрепяме, а що се отнася до Елтмир, неговите трудове все едно излизат от моята глава с други думи подкрепям всичко, което напише.Но будещето сме ние, ти и аз, всички млади хора
Какво стана с момчетата от Снопа???"

Може ли Емилио да ми обясни как сам се брои за Верен "Воин на Тангра" след като се съюзява с дружинката оплюватели и то зад гърба ни. Приятел със Спас Минков и Кубратов сноп - точно тия, които службите използваха за да бъде омаскарят Илия Минев. За нас, че ни клеветят вече една година няма да говоря.

следва продължение...
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Eлтимир
Публикувано на: 13.12.2005, 20:35
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



"...а що се отнася до Елтмир, неговите трудове все едно излизат от моята глава с други думи подкрепям всичко, което напише..."
Следващата крачка е да заяви, че той ги е написал или най-малкото, че съм взел идеите от него. Не го твърдя голословно, а на базата на горчивия си опит. Цветомир Йолов, например редовно махаше името ми от повечето мои текстове. А в други дописваше своето име като човек, дал ми съответните сведения. Без, естествено да прецени, че по времето, когато трябва да ми е дал сведенията, е бил 8-10 годишен.
Да, има една дружинка, организирана от Цветомир Йолов, която се опитва да разбие Движението и да унищожи сайта. За Йолов всеки ден оттук нататък ще ви поднасям по нещо ново. По-важен е обаче цялостния замисъл. Да бъде иззета Идеята от нашите ръце и да се вкара в тяхната, на демокрадците игра. Сега само ще напомня, че ние със Севар направихме нещо, което поне досега не е правено. Трудихме се дълго и упорито и накрая поднесохме плодовете на нашия труд без да имаме АБСОЛЮТНО НИКАКВА материална изгода. За разлика от предишния сайт, където част от материалите бяха поставени в платен раздел. Тази игра определено не е масонска. Тази игра определено влиза в противоречие с печалбарските принципи на демоничния "елит". Ние не просто нарушаваме правилата на тяхната игра. Ние изобщо не признаваме тези правила и на тяхно място въвеждаме наши правила в нашия мъничък свят. Няма да продължавам по-нататък, защото целта не е да дам готови решения, а да помогна за тяхното по-лесно вземане. С други думи не ви давам риба, а ви уча сами да ловите.


--------------------
PM
Top
Bell
Публикувано на: 14.12.2005, 2:31
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 861
Участник # 101
Дата на регистрация: 5-September 05



Вижте аз не искам да си кривя душата, не съм знаела че Локи е Сабази но в интерес на истината аз винаги съм си имала добри отношения с него преди (казвам преди защото от отдавна не съм го чувала). Това всички го знаят. И на него съм казвала че не мога да заставам на негова страна в спора му с Елтимир и че нямам общо. За това не ми изглеждат толкова определящи тези лични съобщения между Емилио и Сабази. В крайна сметка когато човек не е намесен в нещо не е нужно да се кара с хора с които е бил в добри отношения...поне аз така мисля и никой не може да ме застави да правя обратното.


Сега незнам Емилио на коя страна е и не го защитавам именно поради тази причина. Просто не ми изглеждат толкова фундаментални тези съобщения и мисля че има нужда от повече доказателства и имформация която да се представи на читателите на форума!

Но иначе не ме разбирайт епогрешно и на мен ми писна от тая ожесточена кампания и мисля че вече стана ясно как мислят те и ако имаше повече факти в тяхна защита които да представят до сега да са го направили такаче не виждам защо Севар продължава да им дава гласност и да ни разсейват излишно.

Севар какво става?

В крайна сметка не е ясно защо сме подложени на тази пропаганда толкова дълго! Вече стана ясна тяхната позиция-не е нужно повече!
PM
Top
IYI
Публикувано на: 15.12.2005, 7:35
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 250
Участник # 141
Дата на регистрация: 12-October 05



Държа да кажа, че не съм Йолов!Държа да кажа, че никога не бих изказал подобно нещо за твоите трудове, дълбоко вярвам в тях, защото съм ги установил на базата на моите търсения, все пак енергоинформационният извор се намира на определено място и всеки може да стигне до там, но до там, където си стигнал ти, аз ще стигна след години, никой не открива нищо, защото то е вече открито!Много късно установих за Вашите оплюватели господа, че те са такива, че те са унакива, АЗ НЕ ЗНАМ АБСОЛЮТНО НИЩО ЗА ВСИЧКИТЕ НЕЩА, КОИТО ПИШЕТЕ БЕ СЕВАРЕ И ЕЛТИМИРЕ!Те са правели това правели са онова, не ги защитавам, най-малко тая гнусна мръсна и свинска муцуна Йолов, а що се отнася до Сабазий, който единствено познавам с него имаме приказка от години.


--------------------
??? ?? ????????, ????? ?? ??????????, ??? ?? ??????????, ????? ?? ????????!
PMEmail Poster
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020