www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> К'во става тука бе???


Страници: (2) [1] 2  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> К'во става тука бе???, За бандата "лумпени кретени"!
100именъ
Публикувано на: 14.12.2005, 12:43
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 179
Участник # 53
Дата на регистрация: 28-July 05



Аз нещо съвсем се обърках в последните дни, а пък за някой други, незнам! Сигурно има бая хора по-объркани от мен!

Всъщност объркан съм, защо отговорните лица в страницата, какъвто е Севар и какъвто е Хунор, НЕ ТРИЯТ постовете на "лумпените кретени"!?

А пък още повече, че и по тях самите се излива сносно количество, качествена помия, от страна на "лумпените кретени"!

Аз на този въпрос, логично обоснован отговор не мога да си дам до момента!?

Всъщност незнам дали повечето хора тук изобщо си дават сметка какво става в момента!? Дали зацепват каква е цялата игра и интрига водена от бандата "лумпени кретени"! Истина е, че не става дума за нещо твърде сложно за разгадаване! Бандата "лумпени кретени" е тук, за да смущава, разтройва, дестабилизира и т.н. нормалния живот в страницата и нейния форум! Да не си говориме, че онова момченце Спасчо, доколкото съм имал възможноста да чета част от умопомрачителните му "мисли", съм стигнал до категоричното заключение, че страда от сериозни психични отклонения! И единственото му спасение е май, да дойдат пичовете с белите ризки и бялата количка с решетки на прозорците и да го откарат в заведението си, в което се предлага специялизирана помощ за такива като него! Пък да не си говориме, че въпросния и другите от бандата "лумпени кретени" действат на принципа "крадеца вика, дръжте крадеца" и хулят Елтимир като казват, че той не бил в час!

Ебе ей... ДА...не абе, а Ебе... та Ебе ей, вие виждате ли какви сме шушумиги, в това число и аз! И как оставяме, някаква банда "лумпени кретени" да си разиграват коня, тук на наша таритория! Да разтройват, смущават и дестабилизират живота в страницата! Да ни отклоняват вниманието с ограничените си глупости и простотии, с отявлените си провокации и със собствените си жалки "персони"! Тази страница и хората които сме се събрали тук имаме, считам, доста по-възвисшени ценности и цели които са ни събрали заедно! И които искаме вътре от дълбините на душите си, да отстояваме и да следваме! Нас ни е събрал тук нционализма който всички ние изповядваме, сиреч любовта към нацията! И това, че нашата си нация която ние силно любим, е мачкана, подтискана и подложена на тотално физическо и най-вече на духовно унищожение и разложение! Тук сме се събрали, защото искаме да браним нашата нация която силно любим, от нейните врагове и от ударите върху нея кито враговете и нанасят непрестанно и най-ожесточено от 44-та година до сега! Ние, предполагам, всички искаме, да видиме нашана нация и нейната държава, един ден да се вдигнат от калта и да се издигнат на висините, на които са седяли когато нашите деди и предци са управлявали род и родина! И не само на онези висини, на които българската държава и нация са се извисявали преди величествено, ами дори и повече, на още по-високи висини! И пак предполагам, ние тук не просто искаме да видим това... ние искаме да го осъществим със собствените си сили, без да чакаме някой друг да го направи, без да викаме "неволята" на помощ!?

И к'во стана сега а???

Дойдоха некви изпушени пръдльовци, почнаха да оакват пейзажа с долнопробни глупости, смешни и жалки нападки и безпочвени клевети... и ние всички се скрихме като шушумиги! Човек като влезне, ще си помисли, че те са домакините на страницата и форума, а ние нежеланите гости!?

Изобщо трябва ли да се занимаваме с подобни дребни мушмоли, които са по-низки и от тревата!? Трябва ли да сме толерантни към тях? Да ги търпим?

Според мен, не! Трябва да проявим жестока дискриминация! Животинска агресия! И немска дисциплина, в биенето на шута им! Тоест, трябва да им биеме шута от тук, щото като гледам как сме се спотаили и принизили, ще вземе те на нас да ни го бият и да ни изритат от нашата си собствена територия!

Нужно ли е изобщо да обяснявам нещо, което би трябвало да е станала ясно на всеки средно интелигентен? Абе аз ще го обясня, за всеки случай!

Тези мижитурки и избушляци, са толкова жалки нищожества, че цел в живота им е да разтройват чуждия живот, да развалят чуждата къщичка, да акат в чуждата градинка и т.н.

Говорят глупости и хули за нас и най-вече за Елтимир, какъв бил, какъв не бил!? Критици се изявяват един вид, разбираши...!? Обаче чудно ми е те с какво биха могли да се похвалят??? Какво те са свършили? И какво самите те представляват като личности? Ами нищо не са направили и са едно нищо като личности! То като гледаш само в чуждата паница, как може да направиш нещо за себе си!? Изобщо щом според тях ние тук не ставаме за нищо, защо те се занимават с нас? Защо ни обръщат внимание? Защо идват да ни хулят в нашата къщичка? Ами защото си нямат своя! Защото и да си направят къщичка, то тя ще е толкова грозна и отвратителна, че никой няма да и обръща внимание! И понеже нашата къщичка е хубава, спретната, красива поради което е добре посещавана и оценявана и те за това идват в нея, че току виш покрай нас и на тях им обърнат някакво внимание! Току виж и тях ги забележат! Щото иначе са толкова незабележими, че чак не се виждат, дори в тях да се взираш!

Изобщо, нали тази страница и по-специялно форума трябваше да култивира нови идеи и действия, в името на нашата родина! Да сплотява, обединява и привлича хора изповядващи подобни ценности и решени да свършат нещо в името на българската нация и държава!


Присъствието на бандата "лумпени кретени" е безкрайно нежелателно! Както и на други подобни елементи! Изобщо демокрацията до нищо добро не води, демократичното отношение към подобни! Към тях трябва да се отнасяме, тъй както биха се отнесли с тях във една шогунска държава! Там просто ще им отрежат главите!

Иска ми се, след този пост, хората отговорни за страницата, като Севар и Хунор да вземе да се задействат малко по въпроса, защото бездействието им в случая не води до нищо добро!

Триене на постове, никове и ограничаване/забраняване на достъп до страницата!

Ако Севар и Хунор не счетат за нужно да свършат тази работа, то нека всеки сам дискриминира бандата "лумпени кретени"! По какъв начин, нека всеки сам за себе си да прецени! Но истина е, че така самосиндикално, няма да има голям ефект! Защото лайното, дали ще си безразличен към него, или ще го псуваш нечовешки, то все си смърди ужасно! И докато не го заровиш, то ще продължава да си смърди! Така че в крайно сметка, ако не заровиме тези ЛАЙНА, тази страница и форум, ще почнат да смърдят ужасно гадно и ще станат като една септична яма! На никой няма да му е приятно да влиза тук!

smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif

smil4334af067a7a3.gif smil4334af067a7a3.gif smil4334af067a7a3.gif smil4334af067a7a3.gif

smil4334a87ce0a9c.gif smil4334a87ce0a9c.gif smil4334a87ce0a9c.gif smil4334a87ce0a9c.gif


--------------------
?????? ? ??????!!!
PM
Top
Bell
Публикувано на: 14.12.2005, 13:08
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 861
Участник # 101
Дата на регистрация: 5-September 05



Струва ми се че вече препоръчах същото нещо на севар. По принцип не съм съгласна с немска дисциплина и методи на шогунски държави. Смятам че всеки трябва да има право да искаже позиция в противен случай всичко ще е едностранно и тоталитарно а ние срещу това се борим. Смятам че на тях им беше дадена голяма възможност да си искажат позицията и че техните аргументи се изчерпаха следователно няма повече нужда да ни смущават. И не мисля че има нужда да се трие нещо, просто да се архивира за който се интересува. В някои постове като е трито нещо после отговорите които не са трити звучат смешно. А да се трият цели теми е меко казано смешно....този проблем съществува и не може д абъже заличен или скрит като се изтрие тема. Трябва да можем да се изправяме срещу нещата а не да се затваряме като именно затворено общество. Тук влизат свободолюбиви хора, не може да се уграничава свободата. Но смятам че тя вече им беше дадена и изчерпана и просто трябва да се спре за да не се осъществи тяхната цел да ни дестабилизират!
PM
Top
100именъ
Публикувано на: 14.12.2005, 13:15
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 179
Участник # 53
Дата на регистрация: 28-July 05



Не си ме разбрала правилно май! Не казвам форума да стане някакъв тоталитарен! Това е лоша крайност, наистина! Но другата е още по-лоша! Форума трябва да е тоталитарен, срещу провокатори които само искат да правят мръсно и нищо повече! Критики от всеки са добре дошли, но с добронамерен тон, поне според мен! Демек, градивни!

Трябва да има закони и да се спазват! В законите, най-строго трбва да се наказва, провокацията която не цели нищо друго освен деморализация и дестабилизация на форума! Нали древните са казали, понеже за свобода ми говориш...: "Спазването на законите те прави свободен", или нищо такова беше!


--------------------
?????? ? ??????!!!
PM
Top
Bell
Публикувано на: 14.12.2005, 13:23
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 861
Участник # 101
Дата на регистрация: 5-September 05



Зависи какъв е закона такаче сама по себе си тази сентенция нищо незначи.

Като цяло можем да кажем че мненията ни се доближават до някаде! Аз мисля че не може да се игнорира изметта която съществува защото наистина съществува. Принципно говоря.

PM
Top
Bell
Публикувано на: 14.12.2005, 13:26
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 861
Участник # 101
Дата на регистрация: 5-September 05



Проблемът трябва да се решава а не да се игнорира!
PM
Top
Севар
Публикувано на: 14.12.2005, 13:45
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Успокойте се. По-късно ще ви пиша какви са моите мотиви, сега просто съм доста зает.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Атила
Публикувано на: 14.12.2005, 14:35
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 85
Участник # 37
Дата на регистрация: 23-July 05



а така .... изрии лайната от тука, че направо задръстиха хоризонта

ако икат да интриганстват някъде другаде - тука няма място за тях и за интигите им


--------------------
«Ego sum Attila flagellum Dei»
PM
Top
Bell
Публикувано на: 14.12.2005, 14:38
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 861
Участник # 101
Дата на регистрация: 5-September 05



Само да поясня че мисълта ми беше че не можем да игнорираме проблема като игнорираме съществуването на тея хора и не ги допускаме въобще до форума-така ще сме си като в саксия...на кой му трябва да се занимава с измислени затворени общества и простотии....не може да се крием под щита на бан-а...ние сме реални хора и всеки ден се сблъскваме с простотията и трябва да можем да се справяме с нея и тук!
PM
Top
Севар
Публикувано на: 14.12.2005, 15:10
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Получи се така, защото улучиха момент, когато ме нямаше известно време в града. Мотива ми да ги оставя да повилнеят е сами да разберете каква кампания се води от една година насам. Най-лесно за мен е да ги банна и да ги трия, обаче какво ще си кажете сетне? Севар се притеснява от някаква бандичка лумпени кретени (не в кавички). Не, не се притеснявам от тях, дори н е се притеснявам да си публикувам и личните данни в нета. Просто не смятам за нужно някого да занимавам с моята личност.
Това, което е за притеснение е, че дружинката обслужва интересите на други наистина опасни - ДС, както и други чуждестранни служби. Тук става въпрос за конкретни неща, а не както ви казват за някакви фобии и мании. Публикуваха се много документи, снимки и имена на хора и ще продължават да се публикуват. Тепърва ще има да излизат много интересни факти.
Дружинката не може да създаде нищо, което да бъде забелязано. А Движение "Воини на Тангра" е една Идея, една истинска Теза. Единствения им шанс някой да им обърне внимание е да се обявят за наша анти-теза. Само така могат да привлекат внимание и хора от службите за свой гръб.
Колкото до дисциплината, аз не съм командир за да ви налагам дисциплина. Разберете, че аз съм само една техническа поддръжка и толкова. Обичам сам на себе си да налагам дисциплина, но на другите не.
Сега живеем в условията на канибалска демонокрация. Тъпчат ни, газят ни най-долнопробни лумпени. Подиграват се, гаврят се с паметта и делото на герои, които отдавна са напуснали тоя свят. Обаче демонокрацията е към края си. Толерантноста също не е вечна.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Eлтимир
Публикувано на: 14.12.2005, 15:21
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Бел, имам една забележка. Не наричай тези лумпенчета хора, в тях отдавна не е останало нищо човешко.


--------------------
PM
Top
Атила
Публикувано на: 14.12.2005, 15:45
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 85
Участник # 37
Дата на регистрация: 23-July 05



QUOTE
Най-лесно за мен е да ги банна и да ги трия, обаче какво ще си кажете сетне?

ама това въобще не го мисли - във всеки форум има правила и хора които не са добре дошли - точка по въпроса !

tangra.org го помня много добре и помня също как накрая се разхождаше един "Админ" и банваше всеки които питаше какво точно става. Коато видя, че не може да си присвои идеите реши да затвори сйта - да затрие платформата където се срещаха хора с сродни идеии и мисли. Аз лично бях супер разочарован от това.

Само това по себе си е достатъчно и аз лично не виждам смисъл да се дискутира с когото и да е по тая тема - триене и ритане от тука. Знаем на какво е способен боклука !!!

Не бъдете толерантни към смърдящата измет !!! Който иска да им чете лайната да ходи по други места из нета.


Поздрави
Атила


--------------------
«Ego sum Attila flagellum Dei»
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 14.12.2005, 16:03
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Те не могат да се поберат в кожата си, че ние не само възстановихме всичко разрушено, но навият ни сайт стана още по-добър. Сега се опитват пак да сринат всичко. Защото те само това умеят, за нищо друго не ги бива. Те нищо свое не са успели да създадат и вечно завиждат заради създаденото от други. На всичко отгоре те не могат да печелят пари от този сайт, както правеха с предишния. Та затова е цялата злоба. Лошото е, че като стават такива интриги, ние по-трудно можем да си вършим нашата работа.


--------------------
PM
Top
gеorgi_nz
Публикувано на: 14.12.2005, 16:42
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



Ами затова като пречат банвате ги и си вършите работата. Като поостанете свободни пак ги пуснете да ги давим зради спорта само.


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
Иван
Публикувано на: 14.12.2005, 17:14
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 717
Участник # 80
Дата на регистрация: 12-August 05



Еми ще ги давим!
Ако ще и за спорта да е.

Ха-ха-хааа. smil4334abded4493.gif
PM
Top
Севар
Публикувано на: 14.12.2005, 19:19
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



QUOTE (100именъ @ Dec 14 2005, 01:43 PM)
Защото лайното, дали ще си безразличен към него, или ще го псуваш нечовешки, то все си смърди ужасно! И докато не го заровиш, то ще продължава да си смърди! Така че в крайно сметка, ако не заровиме тези ЛАЙНА, тази страница и форум, ще почнат да смърдят ужасно гадно и ще станат като една септична яма! На никой няма да му е приятно да влиза тук!

Точно и аз това искам да кажа. Другото, което пропуснах да кажа е, да се замислите защо този евгейзер, евгейни или там както се казва се появи без въобще да сме го предизвикали. Ние ги оставяме, като си помислим, че са мирясали и те пак почват сами. И така сто пъти вече. Бащата на Йолов отива да моли за примирие и не след дълго Елтимир получава някаква призовка, а той дори няма обвинение. Прескочени са няколко юридически етапа, което е супер грубо нарушение на закона. Е, ако това не е ченгеджийска работа, здраве му кажи!?
Та дойдоха си те да мътят водата и да сплетничат чрез ЛС... Обаче най-важното е винаги резултата от едно нещо. А какъв е резултатът в случая? Един от резултатите е, че успяха да осуетят декемврийския брой на Съпротива. Това се получи. Миналата година стана нещо подобно, ха да наберем малко скорост и веднага някой се опитва да прецака нещата. Другите резултатите са, че оклепаха яко сайта и сега трябва да се заемам да чистя мизерии, сякаш си нямам друга работа. smil3dbd4d99c6eaa.gif
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top

Topic OptionsСтраници: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020