www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Декларацията


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Декларацията
Eлтимир
Публикувано на: 22.12.2005, 9:43
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Предоставям ви текста на една декларация, взета от сайта на Иван Иванич. Та заради точно тази декларация срещу мен е заведено наказателно, да не бъркате, именно наказателно, а не гражданско дело. Четете и преценявайте какви методи използват Службите, когато решат да унищожат някого. Само ще поясня, че сайтът на Иван Иванич не е мой сайт и всъщност аз дори не знам чий е той. Такива сайтове, печатащи мои текстове има още няколко в Интернет пространството. Но сега четете, а коментариите после:
"Противоклеветническа декларация
Декларацията, чийто текст помествам по-долу е послужила като основание на Службите да започнат нова кампания срещу Елтимир. Дотук нищо странно. Странното е, че агентчето Ц. Йолов не осъзнава как последните му действия ще му изядат главата. А адвокатът, който е дал съвет, че за тази декларация човек може да бъде осъден, е просто кретен. Четете и преценявайте:
"Ние, бившите приятели на бившия Есхар – Цветомир Йолов декларираме, че никога и по никакъв повод не сме наричали това лице “мазен дебел педерас”. Нито сме го обвинявали, че е педерунгел, амбриаж - долен ляв педал, нито сме твърдели, че е с лява резба. Ние знаем, че Йолов си има приятелка, казва се Албена. И въпреки, че вече толкова години отказва да се ожени за нея, ние не можем да повярваме, че тя е момиче за общо ползване, стръв за неговите любовници, както се опитват да ни убедят злите езици.

Въпреки, че нямаме и не желаем да имаме повече нищо общо с Йолов, ние сме на мнение, че ще опетним само собственото си достойнство като започнем да повтаряме непроверени слухове. Пък и Йолов – Есхар никога не е бил чак толкова близък с нас, та да ни поверява личните си тайни. Вярваме, че казаното е достатъчно за изясняване на случая. Свидетел ни е г-н Иванич, на когото изпратихме нарочна телеграма до Чукотка."
Та тази декларация дала повод на някой си полк. /съкратено от "полковник", а не от "полкова курва"/ Иван Петров да твърди, че най-после ще тикне Елтимир в пандиза. Нека опита, ама ще си има работа с мен, Иван Иванич. И Цвъката Ялов, извинете - Цъката Йолов, и той ще си има работа с мен. Защото за публикациите в моя сайт си отговарям аз, а към мен поне досега никой не се е обърнал. Та май ще се наложи да летя за Болгария. С големата тояга, разбира се!

Ваш: Иван Иванич, 30 юни 2005 година"


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 22.12.2005, 9:48
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



И още нещо, публикувано в сайта на Иванич, за чието авторство отговарям:
"Цветомир Георгиев Йолов, роден на 12 април 1982 година вече месеци наред води война срещу бившите си съратници от Движение “Воини на Тангра”. Какво прави впечатление? Нападките на Йолов са само и изключително на лична основа. Оценките, давани от него на съратниците му се базират не на приноса им към Делото, а на привлекателността или непривлекателността им като мъже. Същевременно следват упреци към тези хора заради връзките им /въображаеми или реални/ с жени. Доста странен начин да оценяваш хората, с които си се борил за тържеството на една Кауза… Това момче поне досега не демонстрира нищо друго, освен болезнена суетност, съчетана с извратена фантазия. От писанията му става ясно, че го измъчват натрапчиви сексуални видения.

Като добавим отказа му да сключи брак, въпреки многократните заявления, че ще се жени, както и отклоняването му от военна служба, почва да ме гризе някакво съмнение. Наличието на всички тези факти, събрани на едно място ме кара да видя поведението на Йолов в нова светлина. Ако предположението ми излезе вярно, ще се изясни на базата на каква точно зависимост НСС е вербувала за свой агент Цветомир Йолов. Извинявам се на всички, които съм лъгал, че в Движение “Воини на Тангра” няма такива. Сам съм се заблуждавал, затова заблуждавах и вас. Още веднъж моля за извинение. Заблудата падна.

Ангел Грънчаров – Елтимир
17 април 2005"
Все пак да напомня, че своите текстове си ги подписвам, докато текстовете на Иванич НСС ги доподписва с моето име. Още ли някой е на мнение, че в България има ред и законност? Още ли някой твърди, че бивша България изобщо вече е държава?
Утре ще публикувам личните данни, чието огласяване според някои пишман юристи било престъпно. Като ще говорим, поне да видим с очите си за какво става дума. Пък и като ще е гарга, да е рошава. Обещавам ви една много, ама много рошава гарга, както би се изразил уважаемия г-н Иван Иванич от Чукотка.


--------------------
PM
Top
Иван
Публикувано на: 22.12.2005, 13:00
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 717
Участник # 80
Дата на регистрация: 12-August 05



Да, Елтимир.
И аз мисля, че най-"висшата" основа, на която може да стъпи вербуването на агенти от НСС, е описаната от Григорий Петрович Климов в трудовете му за дегенерологията - висшата социология. И в случая подобно се събира с подобно!
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020