www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Нова националистическа партия


Страници: (3) 1 2 [3]  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Нова националистическа партия
Nadejda
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 88
Участник # 204
Дата на регистрация: 6-December 05



Разбира се, че може да се излезе от контрола, но преди това хората трябва даа объдат направо бомбардирани с верната информация до пълното им осъзнаване за втова кой е истинският враг на човечеството и неговите манипулативни и психотронни методи на всички нива в живота.

Обачие ако не им се казва само истината и цялата исатина с всички рискове да ни вземат за луди, нищо няма да стане и усилията ще бъдат напразни.
Всеки ще трябва да намери кураж да гледа истината право в очите и да си визвади съответите изводи и да осъзнае пред каква невероятно страшна ситуация се намира човечеството и че всеки трябва да направи нещо за неговото спасение.

В тази игра не може да се работи с полувинчати средства и с полуистини и предпазливост.

Впрочем, аз не сам националист и никога преза живота си не съм имала каквато и да е връзка с какватои да е партия или общност или група от хора, абсолютен индивидуалист и въпреки това съм под непрекъснат и пряк психотронен контрол.

Но като цяло всички се намират под контрол и това трябва много ясно да се изяснява на всеки човек и да не става проводник на тази перверзна система и ако е станал такъв, да я прекъсне и не толкова за спасението на другите, колкото на самия себе си, защото в последна сметка всички ще загинем, както е тръгнало.

САМО ДЪЛБОКОТО ОСЪЗНАВАНЕ, МОЖЕ ДА ПРЕОДОЛЕЕ ДЪЛБОКОТО ЗОМБИРАНЕ НА ХОРАТА ДНЕС ПО СВЕТА.

ТОВА Е !!!


--------------------
?????
PMUsers Website
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Навремето четох една книга, казваше се "Черният облак". Авторът беше Фред Хойл, ако не греша. Та в тази книга присъстваше епизод, в който извънземен разум се заема да даде на хората информация. Човешкият мозък обаче не съумява да понесе толкова концентрирана информация и в такъв обем, и хората умираха. Книгата, разбира се беше фантастика, но принципът е същият. Информацията може да се поднася само в годен за приемане вид. Иначе рискуваме да се получи обратен ефект, което ще обслужи единствено интереса на враговете ни. Другото, което трябва да се има предвид, са непоносимите условия, при които съм принуден да работя. Все си мисля, че 99.99% от останалите хора биха се отказали, ако се намираха на мое място. И накрая съм длъжен да спомена, че дейността ми е напълно безвъзмездна. Тоест не получавам нищо материално като отплата за труда ми, за разлика от бившия админ на бившия ни сайт, който продаваше текстовете ми. А моралната награда се изразява предимно в плюнки, клевети и интриги. Та наистина се чудя защо още упорствам да говоря и пиша.


--------------------
PM
Top
Nadejda
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 88
Участник # 204
Дата на регистрация: 6-December 05



Такава работа не се върши за пари и за слава.
Ако някой го прави за слава и пари, значи е техен човек и е част от схемата, от системата и от манипулацията.
Такава работа е непосилна и може да бъде вършена от хора, родени само да бъдат герои, като Левски, всеотдайни и забаравили себе си и живота си, с една едничка мисия да спасят народа си и даже в случая, човечеството.
Без лични цели и облаги, а само "да каже нявга народът умря сиромахът за правда, за правда и за свобода ..."

Ако беше лесно, такива като Левски щяха да бъдат много, но виждаш, че са само еденици и се ражда май по един само, на цял век.
Така че, положението е много специално. Но не и малко и това, че си осъзнал основните принципи на силите, които движат днес светът и се опозираш в твоята микросфера. И това никак не е малко, пък и да можеше и всички да стигнат на това ниво.

ДА,АМА, НЕ !!!

Както вече ти казах, аз съм последния човек, който може да си позволи да ти каже какво да правиш, но ми беше приятно да чета твоите перипетии и да видя, че има и други като мен, които осъзнават големите истини на живота.

Невероятните трудности, в които се намираш мисля, че ще продължат дори и да се откажеш, но под друг вероятно аспект.
Според мен, след всичко което прочетох от теб за живота ти, ти си една предпочитана жертва, и си в много близък план под контрол още от рождението ти.
Каквото и да правиш, нема да те оставят, даже да минеш и на тяхна страна.

Та исках да кажа, че твоито действия немат големо значение за тях и програмата ти ще се изпълнява дословно, независимо от теб.
Асо случайно станеш заплаха за тях, ще те ликвидират и толкоз, следващият моля. Цела България им е на разаположение да си избират колкото си искат още жертви като мишки.


От десет години в Швейцария аз нямам връзка с никой, не правя абсоалютно нищо, освен че от две години пиша по форумите, изолирана съм практически от света, пълен и тотален пасив и все пак ме преследват като вещица по начин по който, дори и на теб, на който тези неща са много ясни, не би повярвал и дори разбрал. Аз вече се намирам наистина в сианс фиксион ситуация, без да имам каквито и да вина или засалуги, за да ме изберат мен като особено предпочитана бела лабораторна мишка.

Цялата работа, разбира се, идва още от България, където също се намирах в един сорт изолация или по-скоро обкръжена само от техни хора и цело време манипулирана. Но тогава не разбирах точно вкакво става и защо. Но дойде време да го разбера и то докрай. Имам претенциите да кажа, че по тези въпроси почти всичко ми е ясно. Има една две черни точки, които смятам да изясня също, макар, че и това ми стига.

От мен един съвет, внимавай много от обкръжението си в най-близък план.
Те обичат много да те работат от хора, на които имаш най-много доверие и даже или почти задължително от фамилията. И това не е случайно, защото те знаят, че в психологичен план, на човек му е най-трудно да осъзнае, че може да бъде предаден от най-близките си и че дори не се заглежда в тях и не го допуска. Но за съжаление, така се получава.

Е това е, май пак се улях.






--------------------
?????
PMUsers Website
Top
gеorgi_nz
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



Мале, мале какви неща пишете! smil4334a65642c53.gif smil4334aa21c9ca7.gif smil4334aa05d5cb2.gif


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top

Topic OptionsСтраници: (3) 1 2 [3]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020