www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Слово на омразата


Страници: (2) [1] 2  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Слово на омразата
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Предлагам ви една мисъл на омразата, според Лютви Местан, Кр. Кънев и пасмината либерални демокрадци. Мисълта е опреди 2500 години. Изглежда оттогава трябва да датираме зараждането на фашизма. Това пък според бившия ни уважаван много пъти от турците Президент Желю Желев. Впрочем ето ви самата мисъл, пък сами преценете:
“Някой попитал: 'Правилно ли казват, че за злото трябва да се отплащаме с добро?' Учителят отговори: 'А с какво тогава ще плащаме за доброто? За злото трябва да се плаща по справедливост, а за доброто - с добро'.” Конфуций, (ДОБРО И ЗЛО)
Та значи разбрахме, че Конфуции е фашист, защото същата тази мисъл през 1999 година бе обявена за фашистка. Сега остава да научим кои са антифашистите. В момента се сещам за един от тях - Мао Цзе Дун, той мразеше Конфуций. Сещам се и за друг антифашист, който много обича да посещава нашия форум - Спас Минков - Сабазий - Локи - Симаргал. Той пък мрази Омир. Конфуций, Омир - все тая, все гърци и евреи, според нашия почитател Спас. Сега много искам да науча вашите мнения по въпросите за фашизма и антифашизма.
Подробности - в литературната страница на вестник "Съпротива".


--------------------
PM
Top
Eлена
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 138
Участник # 213
Дата на регистрация: 13-December 05



В българския фолклор (съкровищница И на Езиковото НИ Богатство) е съхранена вековната мъдрост на Българите. Та там, при `крилатите` народни УмоТВОРЕНИЯ са запазени няколко Изстрадани извода:
НА ЗЛА КРУША - ЗЪЛ ПРЪТ!
КАТ НЕ ЩЕШ МИРА, НА ТИ - СЕКИРА!
..................

Е, малко от нас познават източните мъдреци, но ... фразата `за крушата` и до днес ЖИВЕЕ в Активния ни речников запас.
Значи:
1. Ние, българите сме народ от ФАШИСТИ, Колобъръ!
2. Цитираните от Теб демокрадци са ПРОТИВ българите, следователно са ... Антифашисти .
3. За `тракийския бог` ... се въздържам от коментар (въпреки, че се вслушах в съвета му и написах "Завещание" на 29.12.2005 г ). Засега.

smil4334abded4493.gif


--------------------
???! ??????? ? ????!
PMICQ
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Щом търпим злото и не реагираме никак, значи не сме никакви. Ще се радвам да греша.


--------------------
PM
Top
Eлена
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 138
Участник # 213
Дата на регистрация: 13-December 05



QUOTE (Елтимир @ Jan 8 2006, 03:56 PM)
Щом търпим злото и не реагираме ника, значи не сме никакви. Ще се радвам да греша.

Упрекваш ни в БЕЗ-ДЕЙСТВИЕ? И слагаш даже себе си в редиците на ... не-реагиращите? Грешиш.
Действията на ниво "Езиков протест" не се ли броят?
.......................
Друг въпрос е, че са НЕДОСТАТЪЧНИ вече само Осведоменост за истинското състояние на нещата и близката перспектива пред народа ни. По-радикални мерки са нужни и то на ниво "Практическо" и РАЗРУШИТЕЛНО.

А какви сме "някакви/никакви" ... Друг определя.



--------------------
???! ??????? ? ????!
PMICQ
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Не упреквам, а констатирам. Себе си също слагам в числото на "никаквите", тъй като от действията ми не настъпва резултат. Аз също не реагирам поради възможност за реагиране. Но май поизместихме темата. Тя беше за "словото на омразата" и за антифашистите, обявяващи се срещу това слово. Кои ще сложим от едната, и кои от другата страна? И как ще постъпим с тях? Как ще постъпим с Лютви Местан, ако го срещнем на някое безлюдно място и как - със Спас - Симаргал, чиято снимка можете да видите в началото на сайта. Ако не доведем Справедливостта, тя никога няма да дойде сама. И никой няма да ни я доведе.


--------------------
PM
Top
Eлена
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 138
Участник # 213
Дата на регистрация: 13-December 05



С неясни Визии ... сме обречени на ХАОТИЧНИ ДЕЙСТВИЯ, Колобъръ!

Нали затова е ТОЗИ САЙТ : за просвета и ... още какво? ЗА КОНСОЛИДИРАНЕ НА УСИЛИЯТА НИ ЗА ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ НА БЪЛГАРЩИНАТА!

Ако поединично се срещнем очи в очи с ... не-приятелите си извън властта най-много да ги предизвикаме на ЛИЧНА РАЗПРАВА и тогава побеждава или по-силният или, този с по-Изявено Его. Ако пък попаднем в полезрението на властниците - телохранителите им ще са очи в очи с нас и пак работата е ЯЛОВА.
"СНОП"-а повдигна въпросът за ОБЕДИНЕНИТЕ НИ (!!!!!!) Организирани действия срещу ОСКВЕРНИТЕЛИТЕ НА БЪЛГАРЩИНАТА. И е прав!
"Сам човек и ... за "WC"-то не е!!!!
_________________________

Недей нито да скромничиш, нито да си заравяш главата в пясъка - Резултат от действията ти има : оставил си Огромно литературно творчество, журналистически ... и редакторски си се реализирал в няколко Вестника ...
Обаче НЕ ТИ ХАРЕСВА РЕЗУЛТАТА, а не че го няма. Нали съм права?
...................
Ще перефразирам една чужда мисъл: ... "Справедливостта, ... българи, "е НА ВЪРХА НА КОПИЕТО!" И не е поредната ми словесна еквилибристика, Колобъръ : За нас, Българите СПРАВЕДЛИВОСТТА=СВОБОДА!!!
Поне аз мисля така.


--------------------
???! ??????? ? ????!
PMICQ
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



С кого да се обединявам? С тези, които търсят съдействие от противобългарската власт против мен? С тези, които участват в сценарий за физическото ми унищожение, написан от Службите? Или с тези, които обещават, че ще прекъснат нишката на живота ми?
За трудното положение, в което се намирам е достатъчно и това, което правя. Сега правя вестник. Ако изобщо някой се интересува от тоя вестник.


--------------------
PM
Top
Eлена
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 138
Участник # 213
Дата на регистрация: 13-December 05



Ха, на прав път си!!!! Изброил си с кого НЕ ТРЯБВА да се обединяваш. Значи продажници, предатели и ... малодушни отпадат. И кой остава:
Тези, които ВЯРВАТ в Идеята за НАЦИОНАЛНАТА НИ КАУЗА и ... работят за осъществяването и в реалност.

Как ще ги познаеш? Ми ... не знам. Това си е Колобърско Умение и ... го имаш. Просто го използувай по ПРЕД-НА-ЗНАЧЕ-НИЕ и ... няма как да не стигнеш до Друг резултат.
Аз работя на простия принцип="проба-грешка- нов опит- грешка... докато стигна до ЗДРАВО " smil4334aa05d5cb2.gif

Има и още нещо: прекалено Ти е напрегнато и може да не го забелязваш. Става въпрос за Обединение на Българи, а не ... Елтимир + приятели.

За вестника - схемата като на последния брой ли е? Имам "нещо" доста необработено, но като инфо е ... СКАНДАЛНО и се затруднявам да му сложа акцентите. Чакам потвърждение от `независима` страна, за да го извадя на бял свят. И ти го пращам на мейла. smil4334abded4493.gif


--------------------
???! ??????? ? ????!
PMICQ
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Не мога да участвам в каквито и да било обединения с типове, които се хвалят, че е решено да ми се види сметката. И то само защото не позволих да печелят повече от труда ми и да си правят фирми, докато семейството ми и аз гладуваме. Не знам какви българи са това, но за мен такива изобщо не са хора. който иска, да си се обединява, няма да му преча.


--------------------
PM
Top
Иван
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 717
Участник # 80
Дата на регистрация: 12-August 05



Елтимир, сам казваш, че има предсказания, но има и срокове.
Да приемем, че сме изтървали срока да запазим България на картата.
Поне така усещам аз.
Но това означава, че в този случай е време за нов подход, нова структура.

Подкрепям Елена "ЗА КОНСОЛИДИРАНЕ НА УСИЛИЯТА НИ ЗА ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ НА БЪЛГАРЩИНАТА!"
Значи България може и да я няма на картата, но това може и да не е толкова лошо за консолидиране на българщината. Народът ни има много опит в такива условия. За какво бяха 500-те години, ако не за натрупване и на тази опитност.

Идват години, когато много държави няма да ги има на картата, а други и да са там - все тая! Време е това, което мислят, че ще е нашата слабост, да стане наша сила.

Нищо във Вселената не става без ЦЕЛ, без ПЛАН и без ВОЛЯ за осъществяване на плана.
- Цел имаме! - да ни има, да запазим българщината.
- Воля имаме! - кой не знае за чудесата на българската воля за живот?
- План ни трябва. Спойката между Целта и Волята.

Да разработим структурата на Новата Държава.
- Мрежа от клетки, които се трудят, разпределят благата, творят. Самоподдържаща се система, в която всяка загниваща част (предателство, непригодност) ще бъде изолирана от здравата система и оставена да си отиде или да оздравее.
- Хора, надарени с истинско ВИЖДАНЕ ще насочват виждащото си око периодично към клетките с цел диагностика - дали се появява загниване. Пълно покритие с принципите: всеки на мястото си и всеки със способностите си.
- Никакво официализиране на обединенията. Но "тайността" няма да е в това, че ще се крием, нито в това, че ще контролираме и манипулираме всичко. Ако някой си мисли, че ще правим втора масонска мрежа, значи е много встрани от пътя.

Ох, не искам да прибързвам.
Само приканвам всеки да каже какво смята за тоя поток на мисли.
Може и да съм попаднал в шаблона на изживели епохата си схеми.
PM
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Някога четох една будистка книга. В нея на няколко пъти Буда изричаше едни и същи думи. Един и същ пасаж се повтаряше десетки пъти в книгата. Попитах един човек, който разбираше Източната култура на какво се дължи това повторение. "Нищо не се повтаря в книгата" - отговори ми той. "Но как да не се повтаря, един и същ пасаж се повтаря много пъти!"
"Не, единия път Буда е бил край реката и говорил. Другия път е бил в селото, а третия - високо в планината. Изречени при различни условия, думите звучат по различен начин." Та отговорът ми на поканата на Елена за обединение бе отправен към нея и тя знае защо отговорих по тоя начин.
Извинявам се, ако звуча малко неразбираемо, но мисля, че е още рано да кажа всичко. Не искам сега от думите ми да се възползват типове, които се стремят, и то много активно се стремят към физическото ми умъртвяване. Не ме е страх от смъртта, но мисля, че имам да свърша още малко пработа на тнози свят. Най-малкото трябва да завърша вестника, който започнах. А виждам, че има такива, които не искат този вестник да бъде отпечатан. Иване, сега вярвам, че ще ме разбереш поне малко, и че няма да ме съдиш прекалено строго за моята иносказателност.


--------------------
PM
Top
Иван
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 717
Участник # 80
Дата на регистрация: 12-August 05



Елтимир, приемам напълно поясненията, които даде.
Бъди сигурен, че не те съдя.

Да гинат враговете ти!
Да расте силата ти!
PM
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Ще направя каквото зависи от мене, за да победя. Те отново допуснаха грешка, че включиха плана за ликвидирането ми в един по-широк замисъл и това ще ги провали. Шефът на НСС - Ботевград подполковник Петър Петров в пияно състояние се е хвалил, че тоя път щели да ми видят сметката. Хубаво, ама България е малка държава, Ботевград е още по-малък град и думите стигнаха до мен. Също и информацията как Цветомир Йолов не могли да го вербуват направо към НСС, защото с висящите си дела и с криминалните си прояви бил рисков фактор, та се наложило да ползват услугите на НСБОП. А той, Пешо Петров имал добри приятели в НСБОП, та уредил работата. Пък и Павката Димитров малко помогнал, той също ми имал зъб.
По-нататък следва играта на дребните марионетки като Йолов и Спас Минков. Дотук е ясно. Не е ясно защо, ако Елена иска да ми помогне, не каже нещо в тази връзка. Тя много добре знае как стоят нещата, дори по някои въпроси има информация, с която аз не разполагама. Защо не се съсредоточи върху това как да отбием вражеската атака, а ми отвлича вниманието с някакви отвлечени планове за още по-отвлечено обединение незнайно с кого още, освен с онези, които участват в плана за ликвидирането ми.
Също и по въпроса за вестника. Странно защо хора, които помагаха за вестника изведнъж се отдръпнаха от поетите ангажименти след като се сприятелиха с нея. Скоро ще кажа повече неща, за сега мисля, че е достатъчно.


--------------------
PM
Top
НСъпротива
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 208
Участник # 187
Дата на регистрация: 27-November 05



"Хората на който вярваха отново ни подведоха,съдят хорота за това,че обичат родината си,но ние ще се борим до края,докато не спечелим тази воина,никога няма да се предадем пред един главен еврейски план!!!"

ISD

Приветсвайте новата зора smil4334abded4493.gif


--------------------
Under the blooming chestnut tree,I betrayed you and you betrayed me.
PM
Top
Eлена
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 138
Участник # 213
Дата на регистрация: 13-December 05



QUOTE (Елтимир @ Jan 8 2006, 08:54 PM)


QUOTE
"Изречени при различни условия, думите звучат по различен начин."


Защо спестяваш и другата трактовка? Че всеки път Буда е изричал едни и същи думи, но ... винаги РАЗЛИЧЕН Е БИЛ, а не само `контекста` на изказването и `обектите` са били различни? И това го има в книгата.
И Приложено към Твоя живот, Колобъръ ... това Знание не дава ли обяснение и на ДНЕШНАТА ТИ СИТУАЦИЯ??? Не подценяваш враговете си - това си е ясно. А отчиташ ли променитеа В ТЕБ?????????
QUOTE
Та отговорът ми на поканата на Елена за обединение бе отправен към нея и тя знае защо отговорих по тоя начин.


Прочетох писмата ти и им отговорих. Не ми е ясно само ПРОТИВОРЕЧИЕТО, което пак се е проявило и ... "за чик" е тва дърляне точно ТУК???? Предизвикваш ме? НЕ СИ СТРУВА! Не ти е за първи път да го правиш, а резултатът винаги е ... знаеш какъв!

Още на 19.12.2004 г (!!!!!!!) писах нещо, което Ти забрани да пускам във форума на бившия ти Воин Есхар. Вярно че бе `на Прощаване` със стария сайт, но Моето "Верую" там е пределно ясно. А промените при мен са само на ниво `физика`!

И сега ли ще ми забраниш да го ПУБЛИКУВАМ ? Пиши тук отговора си, моля. Какъвто и да е ... ще се подчиня, но няма да съм ти параван за ... каквото и да е, нито боксова круша, нито ОТДУШНИК на мъката?!!!!
Свърши тая ! ОТДАВНА!!!!!



--------------------
???! ??????? ? ????!
PMICQ
Top

Topic OptionsСтраници: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020