www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Материали на Елтимир


Страници: (7) 1 2 [3] 4 5 ... последна » ( последно съобщение ) Closed TopicStart new topicStart Poll

> Материали на Елтимир
Bulat
Публикувано на: 1.12.2010, 23:45
Quote Post


Новодошъл
*

Група: Участници
Съобщения: 2
Участник # 2 582
Дата на регистрация: 28-November 10



QUOTE (Йордан_13 @ 29.11.2010, 02:26 )
Здоровя, брат! Ты, из Самаре? Ну, Елтимир есть свой сайт eltimir.ucoz.ru, а Мирослав, не слишко много знаю, об его. Он сегодне жить в лесу, последное, что я узнал. Ему можно писать на сайте Xnet. И извини меня за плохой руском языке.

Здравствуйте Йордан.

Спасибо. Пойду поищу Ангела Г, и Мирослава.


Нет я не с Самары, я с Уфы (Башкортостан).

У вас кстати хороший русский язык. smil4334ad1724132.gif smil4334abded4493.gif smil4334ad1724132.gif


--------------------
????? ??????? ?????, ??? ??? ????????? ?? ????? ??????...
PMUsers WebsiteICQ
Top
anti666
Публикувано на: 4.12.2010, 14:44
Quote Post












Кой разлая кучетата? Имаше такъв филм "Да разлаеш кучетата". Много поучителен и бих казал дори пророчески, още преди да почне войната в Югославия.

Та въпроса ми е, има ли някой участник от Движението, който отново е натегнал пружините на Елтимир? Защото той, след кратко затишие пак е подхванал бясна кампания срещу Движението и админа ни. Ако някой го прави за кефа си - негова си работа, но ми се струва, че не е само това. Още преди Йордан предупреди, че не искаме тук да си губим енергията за някакви вътрешни междуособици и интриги. Аз си загубих известно време да му отговарям там, не заради друго, а заради манипулациите там, които се правят с ясната цел да се срине подкрепата към Воини на Тангра от хора, които не са в течение на нещата. Но ако някой има нещо да му казва, много моля да не се представя от името на Движението.
Top
18j
Публикувано на: 17.5.2011, 14:47
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 134
Участник # 3 534
Дата на регистрация: 3-May 11



По принцип съм нов регистриран участник, за първи път зачетох тази тема - по другите се подсказва за раздора в Движението - сега разбирам за какво иде реч.

Искам само да кажа на вниманието на всички - обсебването от децата на Сатаната е съвсем реално. Тежко му на онзи който не го е преживял осъзнал и не се е помирил с тези енергии. Според Рудолф Щайнер - Луциферичните и Ариманични сили могат да превърнат човека в мерзко животно, но могат и да помогнат в пътя нагоре ако се овладеят талантите които вдъхват на тялото. Баланса не е лесно да се постигне.
Според някои автори Бог е събирач (на души). Бог изпраща душите на "гроздове", за да се събират и да постигат еволюционните си цели и Божествения план съвместно. А най-големите успехи, които Сатана като планетарен Ангел може да постигне са именно разделението - да обсебва душите и да разпартушинва гроздовете, за да се връщат отново и отново без успех! Разделението е най-честия подход на Тъмната Ложа. Техния най-силен коз е че си помагат, независимо че се мразят. Един приятел казваше: ако Йерархията можеше да е толкова задружна както са в Мрака... - трябва да си вземат поука!

Лично чета материалите на този сайт и във форума и благодаря на хората, които го списват. Чета и сайта на Елтимир и там откривам Истината също но там не виждам как да допринеса. Явно че раздора е сериозен и необратим и от това само страда делото.

---

Искам да кажа нещо и за Кръговете, за които сега прочетох първи път. Съгласен съм с анти666, че нещата трябва да вървят както отдолу нагоре така и отгоре надолу. И съм съгласен с Йордан че каквото е горе такова трябва да е и долу за да се изпълни Плана от Горе. Като цяло съм уверен, че винаги нещата се нареждат КАКТО ТРЯБВА (може би не както го искаме). И съм уверен че когато нещата се правят както трябва тогава се прави връзка с Волята от Горе. Тоест няма съмнение че ако се подеме инициатива от долу ще слязат и напътствията от Горе, всичко ще стане както трябва, ще бъде спуснат и Стожер. Който не е минал по пътя до Горе и не е сливал сърце със сиянието Отгоре - той се съмнява!

И друго да кажа. Мисля че във вътрешен кръг - всеки участник трябва да има функция съгласно дарбите които носи. В писанията откривам че всеки по-активен във форума е носил своята специфична дарба и е допринасял за делото. Допуснали сте обсебване, някои са проявили егото си, делото което сте водили тогава, се е разпаднало. Може би така трябва. Но това не означава че не трябва да се търси друг път за Делото и че не трябва да се търсят други пътища за събиране. България е останала на една шепа дланта - колко са будните и активните и готовите да дадат своя принос?! Не са милиони! Вие активните сами казвате тук и там във форума: делото ни е свято и изпълнява Божия План, но и опасностите по пътя са много. Няма нищо сигурно, а и изчадията се гърчат свирепо преди да потънат надолу и щетите които нанасят може да са фатални. Година и няколко месеца се изтъркулват ето така и после край. Дали ще останат Българи в България за година и половина няма гаранция. А това лежи на отговорността на Движението! Не на волен на отговорността или на вмро! На Движението - на всеки който тук пише или чете и споделя идеите и чувства кръвта да пулсира по челото докато чете Словото.


--------------------
??????? ? ??????? ??????!
PM
Top
Елтимиp
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 491
Участник # 2 562
Дата на регистрация: 9-November 10



"Чета и сайта на Елтимир и там откривам Истината също но там не виждам как да допринеса. Явно че раздора е сериозен и необратим и от това само страда делото."
Хората не виждат също радиацията, не виждат инфрачервената и ултравиолетова светлина. Което съвсем не означава, че те не съществуват. Сега ми се ще да науча какви са твоите конкретни обвинения срещу Елтимир и какво предлагаш.


--------------------
PM
Top
Запознат
Публикувано на: 18.5.2011, 10:18
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 759
Участник # 169
Дата на регистрация: 3-November 05



QUOTE (anti666 @ 4.12.2010, 15:44 )
Кой разлая кучетата? Имаше такъв филм "Да разлаеш кучетата". Много поучителен и бих казал дори пророчески, още преди да почне войната в Югославия.

Та въпроса ми е, има ли някой участник от Движението, който отново е натегнал пружините на Елтимир? Защото той, след кратко затишие пак е подхванал бясна кампания срещу Движението и админа ни. Ако някой го прави за кефа си - негова си работа, но ми се струва, че не е само това. Още преди Йордан предупреди, че не искаме тук да си губим енергията за някакви вътрешни междуособици и интриги. Аз си загубих известно време да му отговарям там, не заради друго, а заради манипулациите там, които се правят с ясната цел да се срине подкрепата към Воини на Тангра от хора, които не са в течение на нещата. Но ако някой има нещо да му казва, много моля да не се представя от името на Движението.

По тази тема е писано хиляди пъти. Много правилно е направено заключението, че да се занимават хората с Елтимир е загуба на време и енергия. Вярно е и че той иска да срине доверието и подкрепата в Движението, когато тази енергия и подкрепа вече спря да тече към него. Откакто хората пишещи тук започнаха да изразяват собственото си мнение, различаващо се от неговото започна омразата му. Всички под общ знаменател бяха обвинени че работят за службите и всички до един са агенти. Движението няма никаква нужда от един такъв "гуру", който се е самоопределил като единствен носител и вестител на истината. Това е Движение с ясни цели и задачи, които изключват култа към личността и егото на един човек. Точно поради тази причина той бе отстранен от тук. Неговите цели и задачи се разминават с тези на Движението. Елтимир не живее в настоящето и не мисли за бъдещето-той си стои в миналото. Като гледам още си е там със всичките си негови интрижки, врагчета, доносничета, агентчета, русначета, еврейчета, стари историйки повтарящи се до припадък. Не го съдя, не го обвинявам. Избора бе негов.

Не одобрявам неговото отношение към Движението и винаги съм бил против такъв род обсебващи и менторски взаимоотношения.

18j, не разбрах какъв принос не можеш, а искаш да дадеш на Елтимир?
PM
Top
18j
Публикувано на: 18.5.2011, 12:17
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 134
Участник # 3 534
Дата на регистрация: 3-May 11



QUOTE (exist @ 18.5.2011, 06:23 )
Хората не виждат също радиацията, не виждат инфрачервената и ултравиолетова светлина. Което съвсем не означава, че те не съществуват.

---

Сега ми се ще да науча какви са твоите конкретни обвинения срещу Елтимир и какво предлагаш.

:) ейй как се включихте и двамата в един глас.

Това за радиацията и светлината нещо не открих връзка, но...

Нямам обвинения нито срещу Елтимир нито срещу когото и да било - изобщо не съм в позиция да обвинявам нито пък съм в този форум за това, нито чета статиите на Елтимир за да го критикувам! Аз съм и тук и там като аудитория и си набавям ценна информация и съм благодарен че сте създали условията. Нито познавам Елтимир, нито някой от тук че да обвинявам критикувам или съдя.

Може би понеже стана дума за гяволи и обсебване на някой му се е сторило че обвинявам - не! Мисълта ми е че според мен трябва да се върви напред с Делото независимо от неудачите и неразбирателствата независимо че ключова фигура е допуснала да се обсеби с погрешни идеи и представи. Все пак става дума за спасението на България и в крайна сметка за удачата на всеки един от вас, а и нас - аудиторията, а и целия Български народ. Залога реално е много по-голям от една групичка будни четящи. Когато залога е в одобрението и енергията, която идва от някаква виртуална общност, когато залога е един, а интересите повечко - напрежението се покачва, но когато различните дейци съмишленици работят в различни посоки и по-широкообхватно, броя на допирните им точки се увеличава и напрежението спада, понеже всеки си получава своето. Ако ме разбирате... Кофти констатацията, която направих е, че раздора е настъпил миналата година, приемаме че и Движението и Елтимир имате едни и същи цели - тези на Саракта - и двете "крила" се борите да ги постигнете с еднакви средства - чрез информация, но и двете "крила" нещо ви липсва и всъщност взаимно се допълвате... ама сте "скарани"! А това което е най-важното - реализацията - конкретната физическа/ практическа реализация на Целите и Задачите липсва и на двете места - или поне няма ясна визия.

А относно личния принос - така или иначе тези форуми и сайтове са информационни предлагат предимно текст - значи основния принос може да бъде под формата на слово. С др. думи - в сайта на Елтимир може да се поставят коментари, но не виждам ползата, докато тук си личи че има някаква общност от нормални може би рационални Българи и се усеща, че когато човек напише нещо то достига някъде. Докато при него с разните агентурни психози и интриги не е ясно с кого се комуникира. Ако имаше реални инциативи, в които да се участва, тогава можеше и да се говори за друг вид принос...


--------------------
??????? ? ??????? ??????!
PM
Top
18j
Публикувано на: 18.5.2011, 12:38
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 134
Участник # 3 534
Дата на регистрация: 3-May 11



В тази връзка - същото важи и за Дориан Александров. С извинение човека изглежда ерудиран, но играта му стои мътна! Какво, защо, откъде... Все едно ми казва "стой далече".


--------------------
??????? ? ??????? ??????!
PM
Top
Елтимиp
Публикувано на: 18.5.2011, 20:53
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 491
Участник # 2 562
Дата на регистрация: 9-November 10



Не, във форумите и сайтовете ние предлагаме ракия, точим я направо от мониторите. Изглежда някои тук или са идиоти, или мен ме имат за такъв.
Опитах се да ви дам знанието, което ще се окаже животоспасяващо съвсем скоро. Не го взехте. Ваша работа, вие решавате. Моята работа аз си я свърших и ще се върна у дома. А вие къде ще отидете? Подигравайте се, но още малко ви остана да се подигравате. А после ще видите горящите без дим, само с тъмночервен пламък градове и села.


--------------------
PM
Top
Елтимиp
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 491
Участник # 2 562
Дата на регистрация: 9-November 10



Някои май са полудели
На 4 юни 2008 година в сайта afera.bg бе пусната моя статия под заглавие „“Воините на Тангра” срещу “нарко” МВР”. Не съм им я предлагал за публикуване, те сами са си я намерили. Не възразих, бяха ме посочили коректно като автор. Отметнах да ме известява за коментари. И после забравих. Днес, 18 май 2011 година, почти три години по-късно получавам съобщение, че има коментар някъде си. Полюбопитствах. И ето какъв коментар видях:
„За ваша информация
Автор: Митко Дата: 18-05-2011 14:36
Сайта на Движение "Воини на Тангра" никога не е бил собственост на Ангел Грънчаров. От години същия е изгонен от там. Повечето от нещата, които е писал са премесени с лъжа и художествени измислици.”
Някои изглежда имат сериозни комплекси от името ми. Ами да ходят да се лекуват. Друго не мога да им препоръчам.
Но има и разумни хора.
Вчера разговарях с един от вас. Времето не стигна да си кажем всичко, но поне му показах някои неща, да види с очите си. Той беше малко учуден. После разговаряхме за наближаващите след малко повече от година събития. Всъщност събитията са започнали и от ден на ден само ще ескалират, докато стигнат своята кулминация. Според магове от други народи, изповядващи Тенгрианството, ще загинат 90% от хората. Това той ми го съобщи. Аз за проценти не мога да говоря. Ще кажа обаче друго. Не мястото, на което се намира един човек, не онова, което го заобикаля ще бъде определящо за неговото спасение. Дали ще оцелее или ще умре зависи най-вече от неговата същност. От онова, което преобладава вътре в него. Имаше някъде предсказание как двама ще лежат на едно легло, Смъртта ще вземе единия, а другия ще пощади. И други такива предсказания имаше, сега не ми се търси да ги цитирам, а и не виждам смисъл. щом досега повечето нищо не са разбрали, едва ли ще разберат отсега нататък.
Бях длъжен да ви го кажа и ви го казвам. А вие продължавайте да си плюете по Елтимир. От вашите гадни плюнки се сетих за едно старо стихче:
„Аз плюя,
ти плюеш,
той плюе…
Всуе!”


--------------------
PM
Top
Елтимиp
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 491
Участник # 2 562
Дата на регистрация: 9-November 10



Владимир Высоцкий
Песня о вещей Касандре

Долго Троя в положении осадном
Оставалась неприступною твердыней,
Но троянцы не поверили Кассандре,-
Троя, может быть, стояла б и поныне.

Без умолку безумная девица
Кричала: "Ясно вижу Трою павшей в прах!"
Но ясновидцев - впрочем, как и очевидцев -
Во все века сжигали люди на кострах.

И в ночь, когда из чрева лошади на Трою
Спустилась смерть, как и положено, крылата,
Над избиваемой безумною толпою
Кто-то крикнул: "Это ведьма виновата!"

Без умолку безумная девица
Кричала: "Ясно вижу Трою павшей в прах!"
Но ясновидцев - впрочем, как и очевидцев -
Во все века сжигали люди на кострах.

И в эту ночь, и в эту кровь, и в эту смуту
Когда сбылись все предсказания на славу,
Толпа нашла бы подходящую минуту,
Чтоб учинить свою привычную расправу.

Без умолку безумная девица
Кричала: "Ясно вижу Трою павшей в прах!"
Но ясновидцев - впрочем, как и очевидцев -
Во все века сжигали люди на кострах.

А вот конец - хоть не трагичный, но досадный:
Какой-то грек нашел Кассандрину обитель,-
И начал пользоваться ей не как Кассандрой,
А как простой и ненасытный победитель.

Без устали безумная девица
Кричала: "Ясно вижу Трою павшей в прах!"
Но ясновидцев - впрочем, как и очевидцев -
Во все века сжигали люди на кострах.

Да, така е. Така е било и така ще бъде. Ясновидците, впрочем както и очевидците във всички векове били изгаряни на клади. Към думите на гения Висоцки аз нямам какво да добавя.


--------------------
PM
Top
Елтимиp
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 491
Участник # 2 562
Дата на регистрация: 9-November 10



"Те не разбират как злобата и омразата в тях ще ги изпепелят. Злото ще изгори, но ако то е преобладаваща същност в самите нас, ще изгорим и ние заедно с него. Толкова е просто, как не го осъзнават, как не го разбират?"


--------------------
PM
Top
iss
Публикувано на: 19.5.2011, 10:36
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 090
Участник # 365
Дата на регистрация: 8-May 06



QUOTE (exist @ 19.5.2011, 06:37 )
се сетих за едно старо стихче:
„Аз плюя,
ти плюеш,
той плюе…
Всуе!”

Ще прекъсна МОНОЛОГА за да продължи ДИАЛОГА smil3dbd4e398ff7b.gif
Ще отговоря на стиховете в стихове:

Дълбоко вдишвай въздуха. Под тебе

земята е съдба, живот и ден.

Пътувай над зеленото поднебие

с човешки стъпки - прост, обикновен.


И ако в припозната траектория

достигнеш само себе си, мини

край някой огън с уморени хора

и ако те приемат - остани.


Но ако ти не се познаеш в никой

и никой в теб не се познае, то

очите им безкрайно ще те викат

да сториш хляб от тяхното тесто.


Да седнеш на трапезата им проста,

застлана от добрите им ръце

и дъх на хляб да преминава моста

от твоето до тяхното сърце.


Но ако не побързш, безпощадно

ще гасне огънят, ще вее хлад,

а хората ще пренощуват гладни

и ти ще си останеш непознат.


Напуснеш ли ги във такова време,

жестоко в съвестта ти ще боде

онази страшна мисъл, че си вземал

и все не си успявал да дадеш.


С последен дъх, с изпоранени длани

спасявай огъня, дърва сечи,

като усмивка щедра да останеш

във твоя хляб до техните очи.


--------------------
????-???? ?? ?? ??????? ? ???-??? ?? ?? ????????!
PM
Top
18j
Публикувано на: 19.5.2011, 14:23
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 134
Участник # 3 534
Дата на регистрация: 3-May 11



QUOTE (exist @ 18.5.2011, 20:53 )
Не, във форумите и сайтовете ние предлагаме ракия, точим я направо от мониторите. Изглежда някои тук или са идиоти, или мен ме имат за такъв.
Опитах се да ви дам знанието, което ще се окаже животоспасяващо съвсем скоро. Не го взехте. Ваша работа, вие решавате. Моята работа аз си я свърших и ще се върна у дома. А вие къде ще отидете? Подигравайте се, но още малко ви остана да се подигравате. А после ще видите горящите без дим, само с тъмночервен пламък градове и села.

Ти Етимир ли си?
Е ако си ти добре че мога да повторя пред теб това което съм казвал тук на други.

Благодаря ти за това което правиш - да даваш ценна информация на хората които са се събудили и искат да се спасят. Чета статиите на сайта ти - някои неща са ми нови, други са ми познати ти ги потвърждаваш.
Приемам напълно сериозно нещата които пишеш и нещата които пише на сайта на Движението. Лично съм разговарял с хора, чел съм книги не се съмнявам в предсказанията и съответно полагам усилия в личен план и приказвам на хората около мен.
Наистина съжалявам че е настъпил такъв раздор между вас и съжалявам че съм ви открил чак сега. Каквото било било - за мен няма значение - както казах по-горе:
Залога е много по-голям от личната чест и благоденствие на един или една група от хора - Българи.

Питал съм и други - искам да те попитам и теб екзист, ако си Елтимир:

Какъв съвет би дал ти лично на Българите, които са вдигнали очи и са се устремили към Слънцето, положили са усилия за собственото си спасение:
- да стоят мирно и да чакат преломния ден - каквото замине-замине че после да видим какво ще се прави?
- да действат активно за да спасят повече от своите братя?



--------------------
??????? ? ??????? ??????!
PM
Top
Елтимиp
Публикувано на: 19.5.2011, 18:59
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 491
Участник # 2 562
Дата на регистрация: 9-November 10



Предлагам да забравим дребните междуособици и да преминем към единодействие. Очакват ни големи, огромни изпитания. Не си важен ти, не съм важен аз, важен е единствено българския народ, който трябва да се съхрани като такъв и да премине в следващата Епоха. Онова, което мога лично аз да направя, е да дам знания, повече не очаквайте от мен. Друг може да направи друго. Но всички ние можем да спасим България и българите. не го ли направим, не обърнем ли гръб на раздорите, не загърбим ли дребните недоразумения - ще загинем.


--------------------
PM
Top
Елтимиp
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 491
Участник # 2 562
Дата на регистрация: 9-November 10



Аз наистина не разбирам злобата и истеричната омраза, непрекъснато демонстрирана от индивиди като "Запознат" и Мещера, а и от някои други. Да, със знанията, които давам искам да спася и своите близки. Искам да спася най-вече едно детенце, което още нищо не е видяло на този свят, и което още нищо не разбира. Но същите знания ще спасят и тях, и техните близки. Нищо лошо не съм им направил, и когато съм могъл да им направя зло не съм го направил. Откъде тогава идва омразата?
Аз мисля, че им е внушена. В моя сайт някой пусна линк към една статия:
http://30dumi.pozicii.net/2011/05/dumite-m...t-i-da-lekuvat/
Статията не обяснява действието на НЛП, но служи като основа за осъзнаванета на реалността на това въздействие. Жалко, ако е така. И "Запознат", и Мещера, и останалите всъщност жертват и себе си, и своите близки в името на една омраза, която не могат да обяснят.
Да, някои от злодеите умряха. С човека, който идва до мен говорихме и за тези случаи. Не съм ги убил аз. Уби ги Сила, която винаги се намесва, когато става въпрос за оцеляването на Българите. Не препоръчвам на никого да се опълчва срещу тази Сила. Ще има още смърт, но смърт в името на Живота. Запомнете го, ще ви е нужно.
Аз се уморих. Един от вас, който дойде до мен видя с очите си колко хора в Ботевград ме поздравяват и с какво име се ползвам в тоя град. Видя доста неща. Ако има желание, той сам ще ви разкаже. Все още не е късно. "Още не е вечер!" - както пееше Висоцки. Да, още не е вечер, но вече мръква. Това е последният ми опит да ви призова към осъзнаване. Пръстите ме сърбят да цитирам нещо, казано преди около сто години, но ще се въздържа. То ще е накрая. Надежда има, стига да я потърсите и да не я отблъснете.


--------------------
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (7) 1 2 [3] 4 5 ... последна » Closed TopicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020