www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Материали на Елтимир


Страници: (7) « първа ... 2 3 [4] 5 6 ... последна » ( последно съобщение ) Closed TopicStart new topicStart Poll

> Материали на Елтимир
antijew
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 195
Участник # 747
Дата на регистрация: 10-January 07



Ангеле, що ми дърпаш езика..., бре?

Запознат и Мещера едва ли таят омраза, по-скоро погнуса от държанието ти!

Спри се, стига рови.


--------------------
www.xnetbg.com/ne.swf
PM
Top
iss
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 090
Участник # 365
Дата на регистрация: 8-May 06



QUOTE (exist @ 19.5.2011, 18:59 )
Предлагам да забравим дребните междуособици и да преминем към единодействие. Очакват ни големи, огромни изпитания. Не си важен ти, не съм важен аз, важен е единствено българския народ, който трябва да се съхрани като такъв и да премине в следващата Епоха. Онова, което мога лично аз да направя, е да дам знания, повече не очаквайте от мен. Друг може да направи друго. Но всички ние можем да спасим България и българите. не го ли направим, не обърнем ли гръб на раздорите, не загърбим ли дребните недоразумения - ще загинем.

Когато прочетох това,за миг се зарадвах и ти повярвах,че си искрен в думите си....Казваш,че можеш да дадеш знания:
QUOTE
Онова, което мога лично аз да направя, е да дам знания

И както винаги ти блестящо представи себе си:
-чакахме ЗНАНИЯ...получихме поредната интрига:
QUOTE
Аз наистина не разбирам злобата и истеричната омраза, непрекъснато демонстрирана от индивиди като "Запознат" и Мещера, а и от някои други

Нека бъдем честни...Аз не мога да премълча,с риск да отнеса тоягата на модератора...Като дългогодишен и редовен участник в този форум,мога с чиста съвест да заявя,че със злоба и истирична омраза винаги си бил изпълнен само ТИ,към хората, които деляха хапки от залъка си за теб...хора които те подържаха и ти помагаха с едничката надежда ДА СЕ ВЪЗКРЕСИ БЪЛГАРСКОТО...ДА СЕ ДАДАТ ЗНАНИЯ...
Знаеш ли Елтимире,в последните времена подобни мерзости ще се разкриват веднага и ще бъдат жестоко съдени!Има една поговорка:
Живите затварят очите на мъртвите - мъртвите отварят очите на живите.
Хората ,които цитираш са с отворени очи...Твоята злоба и истерична омраза ги доведе до отношение на РАЗОЧАРОВАНИЕ И ПРЕЗРЕНИЕ!Не споменаваш други защото те е СТРАХ...защото знаеш,че някой от другите може с един замах да те прати по близо до ТАНГРА (сигурна съм ,че оня дивия планинец с радост ще го стори от някоя свещенна скала ).
http://www.youtube.com/watch?v=mhAycVIcL7o&feature=related
Отминаха щастливите времена,когато всяка маймуна е можела да се надява да стане човек ...и ако ти не си на страната на маймуните ,би могъл да се извиниш на Запознат и СИЕ за думите си - те знаят,че всяка извратеност почива върху една немощ...Това ще е единственния знак ,че си способен да дадеш полезни Знания!


--------------------
????-???? ?? ?? ??????? ? ???-??? ?? ?? ????????!
PM
Top
iss
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 090
Участник # 365
Дата на регистрация: 8-May 06



QUOTE (18j @ 19.5.2011, 14:23 )
Какъв съвет би дал ти лично на Българите, които са вдигнали очи и са се устремили към Слънцето

Узрелият слънчоглед не гледа слънцето!
В този форум узряха много слънчогледи и най-качествените от тях разпространиха семената и засяха много ниви!
QUOTE
"Войните на Тангра" е сайт с особенно предназначение.За много хора ,може и изобщо да не се забележи отсъствието на "Материалите на Елтимир",защото този сайт е карта на много нива.Световете са съчетани,разделени,изследвани и слети отново...показани са с яснотата и хаоса ,които очертават ПЪТЯ.
Живеем във време на голямо сливане.Повечето от нас са свободни да изберат собственните си пътища и да открият собствена формула на базата на многото предлагана информация.Изборът е произволен,със свобода на ума и съзнанието.Чертаем собствени карти по пътя.Съчетаваме мъдрости от всеки източник,за да задълбочим връзката си с АЗА,с Природата и Духа.Разбираме че само собственият ни опит може да ни донесе мъдрост.Само собственният ни опит може да ни озари,защити и посвети.
В това време на сливане можем да упражняваме правата си на водолейци и да създадем собствена роля по пътя.Можем да съчетаем дълбоката вътрешна целенасоченост със споделената външна насоченост....Можем да създадем шаманизма(колобърството) на Водолея.Това е наш избор.Живеем във време на съзнателен избор.

18j много правилно си го усетил smil4334ad1724132.gif
QUOTE
човека изглежда ерудиран, но играта му стои мътна! Какво, защо, откъде... Все едно ми казва "стой далече".
smil4334abded4493.gif



--------------------
????-???? ?? ?? ??????? ? ???-??? ?? ?? ????????!
PM
Top
iss
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 090
Участник # 365
Дата на регистрация: 8-May 06



Тази тема за мен приключва,каквото и да се напише в нея!Стига дрънканици и деградивни уловки!
Ще пусна една обява, от която се надявам да се възползва най-вече Елтимир...това е в знак на уважение към материалите му:

О Б Я В А

ЗАМЕНЯМ ДАР СЛОВО СРЕЩУ ДАР МИСЪЛ! iss


--------------------
????-???? ?? ?? ??????? ? ???-??? ?? ?? ????????!
PM
Top
Елтимиp
Публикувано на: 20.5.2011, 11:00
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 491
Участник # 2 562
Дата на регистрация: 9-November 10



Да, приключвайте. Стига ви толкова. Те не заслужават. Да бъде каквото е видяно, не съм аз тоя, който ще го променя.


--------------------
PM
Top
Елтимиp
Публикувано на: 20.5.2011, 11:41
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 491
Участник # 2 562
Дата на регистрация: 9-November 10



QUOTE (iss @ 20.5.2011, 08:57 )
QUOTE (exist @ 19.5.2011, 18:59 )
Предлагам да забравим дребните междуособици и да преминем към единодействие. Очакват ни големи, огромни изпитания. Не си важен ти, не съм важен аз, важен е единствено българския народ, който трябва да се съхрани като такъв и да премине в следващата Епоха. Онова, което мога лично аз да направя, е да дам знания, повече не очаквайте от мен. Друг може да направи друго. Но всички ние можем да спасим България и българите. не го ли направим, не обърнем ли гръб на раздорите, не загърбим ли дребните недоразумения - ще загинем.

Когато прочетох това,за миг се зарадвах и ти повярвах,че си искрен в думите си....Казваш,че можеш да дадеш знания:
QUOTE
Онова, което мога лично аз да направя, е да дам знания

И както винаги ти блестящо представи себе си:
-чакахме ЗНАНИЯ...получихме поредната интрига:
QUOTE
Аз наистина не разбирам злобата и истеричната омраза, непрекъснато демонстрирана от индивиди като "Запознат" и Мещера, а и от някои други

Нека бъдем честни...Аз не мога да премълча,с риск да отнеса тоягата на модератора...Като дългогодишен и редовен участник в този форум,мога с чиста съвест да заявя,че със злоба и истирична омраза винаги си бил изпълнен само ТИ,към хората, които деляха хапки от залъка си за теб...хора които те подържаха и ти помагаха с едничката надежда ДА СЕ ВЪЗКРЕСИ БЪЛГАРСКОТО...ДА СЕ ДАДАТ ЗНАНИЯ...
Знаеш ли Елтимире,в последните времена подобни мерзости ще се разкриват веднага и ще бъдат жестоко съдени!Има една поговорка:
Живите затварят очите на мъртвите - мъртвите отварят очите на живите.
Хората ,които цитираш са с отворени очи...Твоята злоба и истерична омраза ги доведе до отношение на РАЗОЧАРОВАНИЕ И ПРЕЗРЕНИЕ!Не споменаваш други защото те е СТРАХ...защото знаеш,че някой от другите може с един замах да те прати по близо до ТАНГРА (сигурна съм ,че оня дивия планинец с радост ще го стори от някоя свещенна скала ).
http://www.youtube.com/watch?v=mhAycVIcL7o&feature=related
Отминаха щастливите времена,когато всяка маймуна е можела да се надява да стане човек ...и ако ти не си на страната на маймуните ,би могъл да се извиниш на Запознат и СИЕ за думите си - те знаят,че всяка извратеност почива върху една немощ...Това ще е единственния знак ,че си способен да дадеш полезни Знания!

Дари, отстранявам се от вас окончателно. Не обръщам внимание нито на оскърбленията, нито на клеветите, нито на заплахите. Просто се отстранявам. Последиците ще ги усетите. Но каквото и да се случи, не казвайте, че друг ви е виновен. Мога да кажа още много, но ще премълча. Нека отсега нататък Небето да говори.


--------------------
PM
Top
Елтимиp
Публикувано на: 20.5.2011, 11:58
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 491
Участник # 2 562
Дата на регистрация: 9-November 10



QUOTE (antijew @ 20.5.2011, 08:05 )
Ангеле, що ми дърпаш езика..., бре?

Запознат и Мещера едва ли таят омраза, по-скоро погнуса от държанието ти!

Спри се, стига рови.

Росене, ако ще говорим, да почнем ли да говорим за ВСИЧКО? Ти ако си забравил, аз не съм. Спрете да влизате в моя сайт и да пишете гадости, аз също спирам да пиша тук. Но е глупаво да намесвате "дивия планинец" Йордан, той може и да се осъзнае, вие - не.
Да, помагали сте ми с дребни суми от 30 или 50 лева. Но че аз съм стоял денонощно пред компютъра седмици и месеци наред след тези суми никой не го вижда. И че с тези суми съм си плащал Инетрнета, който бе нужен повече на вас, отколкото на мен, също не го виждате. Останете си слепци. Аз мога да пусна всички факти, включително снимки. Вие сте тези, които се страхувате. Подведох се по едно видение. Сбъркал съм. Повече няма да ви щадя.
Елтимир


--------------------
PM
Top
Елтимиp
Публикувано на: 20.5.2011, 12:17
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 491
Участник # 2 562
Дата на регистрация: 9-November 10



Не съм заплашвал никого от участниците тук нито с убийство, нито с палеж, нито, че ще загинат децата му. Някои обаче го направиха спрямо мен. И спрямо моето семейство. Някои като "Запознат" и като Мещера. Ако е нужно, ще напиша истинските им имена, и точните им домашни адреси. И снимки мога да пусна, да видите кои са заплашващите. Да видите кои се заканват на деца. На моите деца. Няма да постъпя като тях, няма да ги давам под съд. Няма да прибегна до съдействие на институциите, които отричам. Само ще се отстраня. И ще дам път на Небесната Справедливост. Кой каквото си е заслужил и нека така да бъде.
На обичта с обич, на омразата със справедливост и нека бъде всекиму своето!


--------------------
PM
Top
Елтимиp
Публикувано на: 20.5.2011, 12:38
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 491
Участник # 2 562
Дата на регистрация: 9-November 10



Пускам текста на едно написано от мен до друг човек лично съобщение, да се знае:
"Правете, което смятате за полезно. Няма да преча, но няма и да помагам след гадостите, които получих. Отсега ще се съсредоточа върху спасението на едно малко детенце, което още нищо не е видяло от този свят. Ще се съсредоточа върху спасението на същото детенце, което участници в този сайт заплашиха, че щяло да изгори живо. Това, само това не биваше да пишат. Чакам само да се появи Анти666, когото много уважавам и ще прибегна до действия. Търпя и прощавам, но всяко търпение и всяка прошка си имат граници. Тачо, тоест Запознат, Мещера и някои други като тях преминаха границите. Нека тези копелета шибани да знаят, че животът на Ивчо, чиято снимка съм поставил над компютъра си като икона, ми е по-скъп от всичко. И че ще мина през тях, за да си спася детенцето.
Вярвам, че съм пределно ясен."


--------------------
PM
Top
18j
Публикувано на: 20.5.2011, 12:42
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 134
Участник # 3 534
Дата на регистрация: 3-May 11



Леле какво ви става бе - какво разединение каква злоба какви 5 лева ви гонят.

Не позволявайте на низките страсти и енергии да се качват нагоре в съзнанието!
Нали всички си даваме сметка, че написаното слово не е като на живо... според мен си правите прибързани изводи! Всичките "враждуващи" СЪМИШЛЕНИЦИ!

Дребнавостта е сатанизъм, великодушието е възвишено - и двете са заразителни!

Какви Българи сте - това поведение и тези думи не са достойни дори за начинаещи в Търсенето! А мислех че тук се подвизават по-скоро просветени.

И iss, незнам за Слънчогледите - тук нали си говорим за Синове Божи... слънчогледите се навеждат под тежестта на семето - може би на някои ролята е да сеят, но всички трябва да се устремим Нагоре, ако търсим Спасение. Нито едните нито другия сте стъпили на прага му на Спасението с тези емоции които таите и с тези думи които изкарвате.

И сега аз като начинаещ участник какво да си кажа? На тези каузата им е изгубена я да си търся други съмишленици!
А ДРУГИ СЪМИШЛЕНИЦИ НЯМА - ОСЪЗНАВАТЕ ЛИ ГО! И КАТО НЕ СЕ ОРГАНИЗИРАТЕ ВИЕ И НЕ ТЪРСИТЕ ПЪТ ЕДИН КЪМ ДРУГ И КЪМ ВСИЧКИ КОИТО ВИ ГЛЕДАТ ОТ СТРАНИ - ДА НЕ МИСЛИТЕ ЧЕ ЛАМЯТА ЩЕ ВИ ПОДМИНЕ КАТО ТРЪГНЕ НАДОЛУ? САМО ПОНЕЖЕ СТЕ СВЕЛИ ГЛАВИ ОТ НАТЕЖАЛОТО СЕМЕ...?!


--------------------
??????? ? ??????? ??????!
PM
Top
antijew
Публикувано на: 20.5.2011, 13:01
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 195
Участник # 747
Дата на регистрация: 10-January 07



QUOTE (18j @ 20.5.2011, 12:42 )

Не позволявайте на низките страсти и енергии да се качват нагоре в съзнанието!

Аз и заради това ще се въздържа, 18j.
Не, че няма, какво да кажа... smil4334ac775281d.gif

Няма смисъл, тази "трагикомедия" сме я играли много пъти.


--------------------
www.xnetbg.com/ne.swf
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 20.5.2011, 13:07
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 096
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Аз пък съм на мнение, че 18j изглежда много по-полезен в други теми и е безмислено да го занимаваме със случващото се отново и отново. Страстите не творят, а само изхабяват енергия.
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 20.5.2011, 13:08
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 096
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Какви Българи сте - това поведение и тези думи не са достойни дори за начинаещи в Търсенето! А мислех че тук се подвизават по-скоро просветени.
=======================================================
Просветения, не е лишен от страсти, точно защото не е посветен. Посветения твори, той е домостроител.
PMEmail Poster
Top
Елтимиp
Публикувано на: 20.5.2011, 13:08
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 491
Участник # 2 562
Дата на регистрация: 9-November 10



QUOTE (antijew @ 20.5.2011, 13:01 )
QUOTE (18j @ 20.5.2011, 12:42 )

Не позволявайте на низките страсти и енергии да се качват нагоре в съзнанието!

Аз и заради това ще се въздържа, 18j.
Не, че няма, какво да кажа... smil4334ac775281d.gif

Няма смисъл, тази "трагикомедия" сме я играли много пъти.

Кажи, бе, Росене. Кажи например, че следващия път ще изгорим всички. Както ми бе казано вече. Кажи, че ще ми изгори детенцето и ще дойда до Варна. Нищо, че съм 45 кила с мокри дрехи. Минахте всякакви граници, изсрахте се на всичко добро, сторено някога от вас и вече никаква прошка няма да има.


--------------------
PM
Top
Елтимиp
Публикувано на: 20.5.2011, 13:15
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 491
Участник # 2 562
Дата на регистрация: 9-November 10



Ето моят отговор на последното ми Лично съобщение:
"Да си оттеглят заплахите срещу детето. Друго не искам. Но на тези заплахи не мога да не реагирам. За това дете, за своето внученце бих умрял, и то веднага. Обичам го повече от всичко на тоя свят."
Мещера и Запознат да се посипят с пепел. В противен случай ще бъдат посипани с пръст. На злото - със справедливост. Справедливо е, ако умреш, за да бъде спасен живота на дете, нали така?


--------------------
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (7) « първа ... 2 3 [4] 5 6 ... последна » Closed TopicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020