www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Материали на Елтимир


Страници: (7) « първа ... 4 5 [6] 7  ( последно съобщение ) Closed TopicStart new topicStart Poll

> Материали на Елтимир
Запознат
Публикувано на: 27.5.2011, 20:55
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 759
Участник # 169
Дата на регистрация: 3-November 05



QUOTE (exist @ 27.5.2011, 21:52 )
QUOTE (Запознат @ 27.5.2011, 20:28 )
QUOTE (exist @  27.5.2011, 20:43 )
От месеци насам се страхувам да заспя. Страшното е, че виденията, които преди много години съм получавал насън почти всички са се сбъдвали. Сега се събуждам от поредния ужас, ставам, паля цигара и дълго не мога да се успокоя и да заспя. А тези сънища стават все по-чести.

Намали ракията, цигарите и вземи да поработиш физическа работа. Откъсни се от зомбажа и ще спре да ти бъде лайна в главата.

Проблемът е, че "лайната в главата ми" се сбъдват над 90%. За справка - предсказанията на Ванга се сбъдват на 85%.

И каква полза от това?! На колене ли искаш да ти падат?
PM
Top
Елтимиp
Публикувано на: 27.5.2011, 20:59
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 491
Участник # 2 562
Дата на регистрация: 9-November 10



Обръщам се към тези, които ми вярват. Обърнете се към чувашите, към балкарците, към народите, които вярват в своя български корен. Не се ли събере отново Снопът на Кан Ювиги Кубрат, с нас е свършено. Те ни обичат, нека и ние се обърнем с обич към тях. Чувашите имат една песен "... булгар, блуггар, обичам те, булгар." Ние нямаме такава песен за тях. Замислете се.


--------------------
PM
Top
Запознат
Публикувано на: 27.5.2011, 21:11
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 759
Участник # 169
Дата на регистрация: 3-November 05



QUOTE (exist @ 27.5.2011, 21:59 )
Обръщам се към тези, които ми вярват.

И с какви очи? Ако търсиш нови вярващи прави го от своите сайтчета. В този форум такива, които да ти вярват няма вече. Махай се оттук навлек! И без тебе се справяме, не ни трябват твоите предсказания. Достатъчно си напатихме с тебе.
PM
Top
Елтимиp
Публикувано на: 27.5.2011, 21:20
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 491
Участник # 2 562
Дата на регистрация: 9-November 10



QUOTE (Запознат @ 27.5.2011, 20:55 )
QUOTE (exist @ 27.5.2011, 21:52 )
QUOTE (Запознат @  27.5.2011, 20:28 )
QUOTE (exist @  27.5.2011, 20:43 )
От месеци насам се страхувам да заспя. Страшното е, че виденията, които преди много години съм получавал насън почти всички са се сбъдвали. Сега се събуждам от поредния ужас, ставам, паля цигара и дълго не мога да се успокоя и да заспя. А тези сънища стават все по-чести.

Намали ракията, цигарите и вземи да поработиш физическа работа. Откъсни се от зомбажа и ще спре да ти бъде лайна в главата.

Проблемът е, че "лайната в главата ми" се сбъдват над 90%. За справка - предсказанията на Ванга се сбъдват на 85%.

И каква полза от това?! На колене ли искаш да ти падат?

Исках да предотвратя една лошо бъдеще за вас. А такива като теб, Тачо, зомбирани от Мирчева и от покойния Радев искате българите да загинат. Жалко.


--------------------
PM
Top
Елтимиp
Публикувано на: 27.5.2011, 21:25
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 491
Участник # 2 562
Дата на регистрация: 9-November 10



Да, за навлеците. Ние със Севар създадохме този сайт. Ако има навлеци, един от тях си ти, Тачо. Ти дойде значително по-късно. Искаш ли да сложим всички карти на масата? Да публикувам твоите и моите снимки? И твоят и моят домашни адреси? Да се знае кои сме, все пак. Аз не се страхувам. А ти?


--------------------
PM
Top
Запознат
Публикувано на: 27.5.2011, 21:29
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 759
Участник # 169
Дата на регистрация: 3-November 05



QUOTE (exist @ 27.5.2011, 22:20 )
Исках да предотвратя една лошо бъдеще за вас. А такива като теб, Тачо, зомбирани от Мирчева и от покойния Радев искате българите да загинат. Жалко.

НЕ ТИ ВЯРВАМ! ИСКАШ ВЯРА-НЕ Я ПОЛУЧАВАШ-ИЗЧЕЗВАШ!
PM
Top
Елтимиp
Публикувано на: 27.5.2011, 21:35
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 491
Участник # 2 562
Дата на регистрация: 9-November 10



QUOTE (Запознат @ 27.5.2011, 21:11 )
QUOTE (exist @ 27.5.2011, 21:59 )
Обръщам се към тези, които ми вярват.

И с какви очи? Ако търсиш нови вярващи прави го от своите сайтчета. В този форум такива, които да ти вярват няма вече. Махай се оттук навлек! И без тебе се справяме, не ни трябват твоите предсказания. Достатъчно си напатихме с тебе.

Хора от тоя сайт навлязоха масирано в моя сайт и почнаха да пишат всякакви гадости. Трябваше някак да отговоря. Впрочем длъжен съм да кажа, че напълно споделям написаното от Йордан в последните му статии. Има някакво недоразумение, ама още не знам какво е. И четки не правя на никого. Велин ме видя, разговаряхме и той поне може да ви каже, че не съм от тези, които ще тръгнат да правят четки. Но за Йордановата позиция лошо няма да кажа. Защото не виждам нищо лошо в нея. Останал съм 45 кила, но духът ми превъзхожда духа на много от вас. Може би защото съм видял онова, което вие никога няма да видите.


--------------------
PM
Top
Елтимиp
Публикувано на: 27.5.2011, 21:37
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 491
Участник # 2 562
Дата на регистрация: 9-November 10



QUOTE (Запознат @ 27.5.2011, 21:29 )
QUOTE (exist @  27.5.2011, 22:20 )
Исках да предотвратя една лошо бъдеще за вас. А такива като теб, Тачо, зомбирани от Мирчева и от покойния Радев искате българите да загинат. Жалко.

НЕ ТИ ВЯРВАМ! ИСКАШ ВЯРА-НЕ Я ПОЛУЧАВАШ-ИЗЧЕЗВАШ!

Проблемът е само твой. Ако искаш вярвай, Тачо. Реалността никак не се влияе от твоята вяра или недоверие.


--------------------
PM
Top
Елтимиp
Публикувано на: 27.5.2011, 21:46
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 491
Участник # 2 562
Дата на регистрация: 9-November 10



Знаеш ли, Тачо, бягал съм от много опасни места. Но за едно от тях мога да докажа. Избягах от базата на ГРУ край град Балашиха, Подмосковието. За 85 години това беше първото и единствено бягство от база на ГРУ. Какво знаете вие?


--------------------
PM
Top
Запознат
Публикувано на: 27.5.2011, 21:54
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 759
Участник # 169
Дата на регистрация: 3-November 05



Това тук е форум на Движение, не е хоремаг.
Имаме си цели и задачи, които ще се постигнат с помощта на всеки един участник, какъвто ти отдавна не си и които изключват отношение като твоето. Интригата, лъжата, манипулацията и привличането на внимание към личността нямат място тук. Така е решено и така ще бъде. Сърди се на който си искаш.
PM
Top
Елтимиp
Публикувано на: 27.5.2011, 22:08
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 491
Участник # 2 562
Дата на регистрация: 9-November 10



QUOTE (Запознат @ 27.5.2011, 21:54 )
Това тук е форум на Движение, не е хоремаг.
Имаме си цели и задачи, които ще се постигнат с помощта на всеки един участник, какъвто ти отдавна не си и които изключват отношение като твоето. Интригата, лъжата, манипулацията и привличането на внимание към личността нямат място тук. Така е решено и така ще бъде. Сърди се на който си искаш.

Не се сърдя. Обичам българите. Но обичам и чувашите, и етиопците. Също и кхмерите. И австралийските абригени. И племето Лакота. Също инки, маи, ацтеки. Вие сте наши потомци, даже да не го съзнавате. А аз, аз съм просто един изгнанник, който е на края си. Но аз съм видял това, което вие не можете и да си представите. И дори с това винаги ще ви ви превъзхождам.


--------------------
PM
Top
Елтимиp
Публикувано на: 27.5.2011, 22:23
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 491
Участник # 2 562
Дата на регистрация: 9-November 10



QUOTE (exist @ 27.5.2011, 21:25 )
Да, за навлеците. Ние със Севар създадохме този сайт. Ако има навлеци, един от тях си ти, Тачо. Ти дойде значително по-късно. Искаш ли да сложим всички карти на масата? Да публикувам твоите и моите снимки? И твоят и моят домашни адреси? Да се знае кои сме, все пак. Аз не се страхувам. А ти?

Не ми отговори. Страх ли те е?


--------------------
PM
Top
antijew
Публикувано на: 28.5.2011, 11:09
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 195
Участник # 747
Дата на регистрация: 10-January 07



Ех, Ангеле! Долно същество се извъди.
Толкова долно, че не може повече да бъде.
Една седмица издържа - от 20.05 до 27.05 и пак почна.
Спиртосвай си мозъка и знай, че поне аз нямам нужда от твоите повърни, с които се опитваш отново да залееш форума!


--------------------
www.xnetbg.com/ne.swf
PM
Top
antijew
Публикувано на: 28.5.2011, 11:16
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 195
Участник # 747
Дата на регистрация: 10-January 07



Елтимир:
"Трябваше някой да каже някои истини и аз ги казах. Може би затова ме атакуват. Сега ми се пие прясно мляко, а нямам пари да си купя. Може би затова, че казах онова, което не биваше да се казва. Не съжалявам. Ще ми мина и без мляко. Но как вие ще минете без Истина?"

Ракия ти се пие, Ангеле, ракия ти се пие.
Недей лъжи хората! Дано не ти се вържат, както аз навремето ти се вързах!
Ама ще ти се вържат, защото всеки някога е бил баламурник в един момент.
Дано се освяткат по-скоро и да ти спрат кранчето!

Дайте ми парички за ракия, за да продължавам да ви баламосвам. Това казваш с горното!


--------------------
www.xnetbg.com/ne.swf
PM
Top
antijew
Публикувано на: 28.5.2011, 11:27
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 195
Участник # 747
Дата на регистрация: 10-January 07



Поредната зарибявка на Ангел:
"Искам да кажа нещо друго. Някой запитал ли се е защо съм дал админски права на толкова много хора? Защото искам да докажа, че хората по своята човешка същност не лоши и гадни. Досега само един злоупотреби с доверието, като почна да трие коментари на други участници. Това говори, че все пак от доверието има смисъл."

Админски права дава, за да се почувстват поласкани и приповдигнати новите администратори. Е, след това е по-лесно да бъдат дообработени с хленч, и да пратят някоя паричка за ракийка по пощата. Тънка манипулациийка от класа.


--------------------
www.xnetbg.com/ne.swf
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (7) « първа ... 4 5 [6] 7  Closed TopicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020