www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Материали на Елтимир


Страници: (7) « първа ... 5 6 [7]  ( последно съобщение ) Closed TopicStart new topicStart Poll

> Материали на Елтимир
Запознат
Публикувано на: 28.5.2011, 11:34
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 759
Участник # 169
Дата на регистрация: 3-November 05



QUOTE (Елтимир @ 28.5.2011, 12:37)
eltimir.ucoz.ru: Трябваше някой да каже някои истини и аз ги казах. Може би затова ме атакуват. Сега ми се пие прясно мляко, а нямам пари да си купя. Може би затова, че казах онова, което не биваше да се казва. Не съжалявам. Ще ми мина и без мляко. Но как вие ще минете без Истина?

Твоята истината би трябвало да е по-силна от парите за мляко. Ако "твоята истина" беше истинска, то тогава трябваше да бъдеш свободен. Ако беше наистина свободен трябваше да можеш да си контролираш живота, да бъдеш самодостатъчен. Ако беше самодостатъчен щеше да си пиеш сега прясното мляко, вместо да чакаш някой да ти го донесе като награда, срещу един манипулативен коментар в цигански стил под статия, която си копирал от електронните медии. Какъв силен дух имаш-направо ми късаш сърцето.
И без "твоята истина" минаваме представи си. Не ни я натрапвай постоянно и ще видиш, че никой не "реве" че те няма.
PM
Top
iss
Публикувано на: 29.5.2011, 15:41
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 090
Участник # 365
Дата на регистрация: 8-May 06



QUOTE (exist @ 27.5.2011, 21:46 )
Знаеш ли, Тачо, бягал съм от много опасни места. Но за едно от тях мога да докажа. Избягах от базата на ГРУ край град Балашиха, Подмосковието. За 85 години това беше първото и единствено бягство от база на ГРУ. Какво знаете вие?

Знаем,че само на агент на ГРУ може да случи това smil3dbd4e5e7563a.gif


--------------------
????-???? ?? ?? ??????? ? ???-??? ?? ?? ????????!
PM
Top
18j
Публикувано на: 30.5.2011, 13:38
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 134
Участник # 3 534
Дата на регистрация: 3-May 11



Абе нов съм тука - може би нямам право да се намесвам в стари вражди, но се намесвам като страничен наблюдател и човек който споделя идеите на Движението.
Искам да кажа на някои от вас - ЖАЛКИ СТЕ! ЖАЛКИ НЕЩА ГОВОРИТЕ - ПРОИЗЛИЗАТ ОТ ЖАЛКИТЕ ВИ МИСЛИ! С КАКВО СТЕ ПО-ДОБРИ ОТ СМРАДТА В КОЯТО Е ЗАТЪНАЛА БЪЛГАРИЯ? ТОВА ЛИ ВИ Е АЛТЕРНАТИВАТА НА СЕГАШНИЯ РЕЖИМ?

Много от нещата които пишете показват че сте изгнили отвътре, нищо че говорите за Светлина. Нищо. Тя Светлината ще произнесе присъдата си!

И ако нещо имате възражения само ще ви подскажа - дори за написаното си личи за някои от коя чакра ви излиза! Е, оттам от където функционирате в момента - няма спасение!

И да завърша - незнам с какво и как се справяте, но някои редактират сайт, който по същество е наръчник за оцеляване в тия смутни времена. За всички е явно Движението по какъв начин присъства в публичното пространство, но не за всички става ясно по какъв начин сайта на Елтимир внася Светлина в умовете и сърцата на някои хора. Може би другите не са заслужили Светлина. Ваша си работа.

И моля нека всеки говори за себе си, а не да дава наставления кой къде да участва. Може би има други, които откриват смисъл дори в откъслечни реплики, които на пръв поглед изглеждат неясни.


--------------------
??????? ? ??????? ??????!
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (7) « първа ... 5 6 [7]  Closed TopicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020