www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Бунт в Монголия


Страници: (2) [1] 2  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Бунт в Монголия
Eлтимир
Публикувано на: 12.1.2006, 12:53
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Днес в Улан Батор демонстранти са превзели сградата на правителството. Монголците се бунтуват срещу провала на националната икономическа политика, срещу ръстта на корупцията и срещу спадането на жизнения стандарт. В България изглежда всичко е наред, тъй като в София положението е спокойно. При нас икономиката не върви напред, ами направо лети. И корупция си нямаме и жизнения стандарт непрекъснато се повишава. Ако не е така, то и ние, българите щяхме да се разбунтуваме. Да, ама не сме и не мислим да се бунтуваме.


--------------------
PM
Top
Иван
Публикувано на: 12.1.2006, 13:41
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 717
Участник # 80
Дата на регистрация: 12-August 05



Ей това е!
Браво на монголците!!!

Днес в Монголия, утре и в други държави!
Хайде и у нас!!! :)
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 12.1.2006, 13:47
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Засега е известно, че правителството подало оставка, а полицията не успява да овладее положението. И Монголия ни задмина по гражданска доблест, това е. Нашето овчедушие ще ни погуби.


--------------------
PM
Top
Иван
Публикувано на: 12.1.2006, 15:36
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 717
Участник # 80
Дата на регистрация: 12-August 05



Да бе! Задминаха ни ами!

Някой тук няма ли познати състуденти или приятели от Монголия да попита как го правят?

Да разберем конкретно как го направиха. Организация, подготовка, ресурси, йерархия. Абе всичко!
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 12.1.2006, 17:18
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Нещо се получава дефект в ЛС. Затова който смята, че се отнася до него, да ми пише на eltimir@mail.ru.


--------------------
PM
Top
Eлена
Публикувано на: 12.1.2006, 19:26
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 138
Участник # 213
Дата на регистрация: 13-December 05



QUOTE (Иван @ Jan 12 2006, 01:41 PM)
Ей това е!
Браво на монголците!!!

Днес в Монголия, утре и в други държави!
Хайде и у нас!!! :)


Това е доста по-различно от "износа на револция", с който правиш аналогия, Иване! Друго визира Колобърът: там са им кипнали `айната и са се ВТУРНАЛИ ВКУПОМ без да се ЗАМИСЛЯТ . А как се е подготвило всичко? Да сте чували за ... `народовластие` в тоя регион? Нц!!! Нема го и затова НАРОДЪТ ГЕПВА СОПИТЕ И БРАНИ ЖИВОТА ... СИ!

ТОВА Е СУПЕР ГОЛЯМ "ЗАЕК" , защото е обединение на много големи зайци сред монголците, Ванка! Разбираш ме за какво говоря, нали?

За останалите тук ще бъда ЕДНОЗНАЧНА:

Колкото и да си ... ПИШЕМ тук и ... където и да е в нета ... ще постигнем "кръгла нула". Един по един ще ни опукат ..."пазителите" на Властта. Имат добър опит в това и ... не крият намеренията си КОЙ Е сега под №1 в списъка им за изтребление: Елтимир.
Знаете ли кой ще е следващият? Или тайничко си викате ... ма дано не съм АЗ (не "Елена" в случая, а за всеки от ЧЕТЯЩИТЕ МЕ се отнася въпроса), дано е съседа, щото ... и т.н.
Ми ако сте вие? Има ли значение кой № в списъка СИ? Тия с последните `номера` само ПО-ДЪЛГО ЩЕ .......а-го-ни-зи-рат!!!!

Да продължаавам ли? ЧЕТЕ ЛИ МЕ НЯКОЙ ИЗОБЩО?
Ало, Админите, ЖИВИ ЛИ СТЕ БРЕ? Или ви бива само на `банове`, щот не можем да ви отговорим подобаващо на очакванията?

ЧАКАМ!

ЛЕМС


--------------------
???! ??????? ? ????!
PMICQ
Top
Eлена
Публикувано на: 12.1.2006, 19:50
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 138
Участник # 213
Дата на регистрация: 13-December 05



QUOTE (Елтимир @ Jan 12 2006, 05:18 PM)
Нещо се получава дефект в ЛС. Затова който смята, че се отнася до него, да ми пише на eltimir@mail.ru.

САЙТА Е "ЖЕЛЕЗЕН"! Тествах го - бива. Подчинява се като ... добиче.



--------------------
???! ??????? ? ????!
PMICQ
Top
Иван
Публикувано на: 13.1.2006, 10:07
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 717
Участник # 80
Дата на регистрация: 12-August 05



QUOTE
Един по един ще ни опукат ..."пазителите" на Властта. Имат добър опит в това и ... не крият намеренията си КОЙ Е сега под №1 в списъка им за изтребление: Елтимир.
Знаете ли кой ще е следващият? Или тайничко си викате ... ма дано не съм АЗ


Напълно подкрепям!

Затуй подметнах за обмяна на опит с монголците.
Темата с много свързана с Голямата новина.

А ние нямаме ли опит?
...
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 13.1.2006, 10:35
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Ето черновата на един мой протест, който възнамерявам да разпратя. В протеста мисля да вмъкна и предположенията ми за евентуалните причини, предизвикали необходимостта да бъда ликвидиран. между тях ще посоча снимките с колата, върху която бе поставена емблемата на "Сивите Вълци". Неин собственик се оказа човек на Павлин димитров, бивш зам. шеф на Национална служба "Полиция". След публикуването на снимките, Димвитров го снеха от поста му и го пратиха да ръководи полицията в бургас. ще извадя и едно мое старо интервю, в което обвинявам един шеф на раойнна служба към НСС в участие в наркотрафика. Има и още да се каже. Каквото и да се случи, написаното ще остане. За да се знае кои са подлеците.
НАРУШЕНИЯТА
В началото на ноември миналата година получих призовка да се явя като подсъдим на 07 февруари 2006 година по НЧХД № 3057/2005, което трябва да се гледа от Районния съд в гр. Варна. Нищо особено, ако призовката, както и завеждането на делото не бяха в разрез със съществуващите поне на книга закони.
Доколкото съм схванал от обвиненията, отправяни ми по Интернет, става въпрос за един руски Интернет сайт, за който се твърди, че е оклеветил лицето Цветомир Георгиев Йолов. Дори така да е. Обаче за да бъде заведено дело срещу мен, трябва да бъде доказано по категоричен и безспорен начин, че именно аз съм авторът на този сайт. Това не може да бъде доказано, тъй като сайтът нито е правен от мен, нито е правен на моя компютър. Друго нарушение е неспазване на изискването делото да се гледа там, където е извършено деянието. Значи за да бъде заведено това дело, трябва да се докаже, че аз съм ходил във Варна и там съм направил въпросния сайт. И то в период, предшестващ завеждането на делото най-много с шест месеца. Което също не може да бъде доказано, тъй като аз не съм ходил във Варна в този период. Тук само ще вмъкна мъничката загадка с едновременната поява на два огледални сайта. Единият пускаше материали, насочени против Ц. Йолов, а другият пускаше материали против мен. Единият сайт публикува снимки на лични документи на Ц. Йолов и на Спас Минков, а другият сайт публикува снимки на мои лични документи. И двата сайта носеха името “Сайт на Иван Иванич”. Ако пък кажат, че съм направил въпросния сайт тук, в Ботевград, то защо делото се гледа там, във Варна?
Казах доколкото съм схванал от обвиненията, отправяни ми по Интернет, тъй като в разрез с изискванията на закона не съм получил обвинителен акт. Нито ми е казано кой именно завежда делото срещу мен. Значи ме викат да се явя на другия край на България по дело, за което аз и понятие си нямам нито за какво, нито от кого е заведено.
Дотук случая щеше да остане като малък пример за хаоса в българското, с извинение правосъдие. Обаче се намесиха заплахите, че самото дело не е от значение. И че целта е да ме помъкнат с белезници по етапните до Варна, където няколко дни ще бъда в компанията на крадци и убийци. И там ще ме ликвидират физически. По обвинение, за което не се предвижда дори лишаване от свобода. Все пак делото е от частен, а не от наказателен характер. А ще ме помъкнат с белезници, тъй като с моята месечна заплата от 85 лв месечно, и аз не мога да си позволя такова пътуване. Нито пък мога да си позволя да наема адвокат. Заплахите идват от скъпата ни служба за сигурност НСС. Написах до Румен Николов, шеф на отдел в НСС – София, като му обясних случая. Никакъв отговор. Също както нямаше отговор, когато през лятото на миналата година Любомир Дончев, вербуван агент на ДС, а по-късно и на НСС бе заплашил по телефона със смърт дъщеря ми. Служителите от старата Държавна сигурност, преминали към “новата” Национална служба за сигурност продължават да живеят с усещането за пълната си безнаказаност. Каквото и да извършат. Ще ги оставим ли да живеят с това им чувство? Нима няма никак да се защитим? Вероятно небезинтересен е и фактът, че самият Цветомир Георгиев Йолов е подсъдим с няколко висящи дела за извършени криминални престъпления – побоища и кражби. Ето чии услуги ползва нашето контраразузнаване, за да си разчисти сметките с хора като мен.
Аз ще се защитавам. Имам право на живот и ще браня това свое право. Напук на убийците от ДС и на техните агенти като Йолов, като криминалните типове от етапните и като цялата им престъпна сган.


--------------------
PM
Top
Севар
Публикувано на: 13.1.2006, 16:53
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Интересно как биха реагирали колегите на Йолов от т.нар. "Българско Интернет Общество" (където после се оказа, че членува), когато разберет, че въпросния се занимава с фалшифициране на лични пощи. Всъщност в това общество, клуб, ложа или каквото е там членуват такива лица като Мангал Костов, Георги Седефчов, Сер Гей Станишев, Петър Стоянов, Р.Овчаров, Максим Бехар и други такива микроби. Сигурно е наивно точно от такъв паразитен клуб да очакваме някаква проява на стриктно отношение към своите членове, но все пак да се знае. Какво точно имам предвид?
След като Йолов беше вербуван, смени паролите на пощите ни на сървъра на tangra.org, но не ги изтри, а продължи да ги използва от наше име. E-mail валидатора показва, че пощите ни работеха чак до 15-ти март 2005-та, а може би и повече. За тези, които не знаят, валидатора това е сайт, който проверява дали дадена ел.поща съществува и дали е работеща. Има други хора, които биха потвърдили думите ми, че Йолов се е бъркал в личната кореспонденция на Елтимир, а вероятно и в моята. Tangra.org бе спрян още декември месец на 2004-та, след това за малко беше пуснат и януари окончателно беше спрян. Излиза, че сайт нямаше, но пощите ни някой продължаваше да ги ползва.

QUOTE
Validation results

Success

canonical address: <eltimir@tangra.org>

MX records
preference exchange IP address (if included)
0 tangra.org [205.234.163.22]
SMTP session

[Contacting tangra.org [205.234.163.22]...]
[Connected]
220-server.hostingoffice.us ESMTP Exim 4.43 #1 Tue, 15 Mar 2005 20:41:37 -0700
220-We do not authorize the use of this system to transport unsolicited,
220 and/or bulk e-mail.
EHLO Network-Tools.com
250-server.hostingoffice.us Hello Network-Tools.com [66.98.244.52]
250-SIZE 52428800
250-PIPELINING
250-AUTH PLAIN LOGIN
250-STARTTLS
250 HELP
NOOP *** See <http://www.hexillion.com/MailAdmin/> for an explanation of this session
250 OK
NOOP *** HexValidEmail COM 1.4 <cb2dc578f9be810f7d54402a66c0b818418f456f>
250 OK
RSET
250 Reset OK
VRFY eltimir
252 Administrative prohibition
RSET
250 Reset OK
EXPN eltimir
550 Administrative prohibition
RSET
250 Reset OK
MAIL FROM:<admin@Network-Tools.com>
250 OK
RCPT TO:<eltimir@tangra.org>
250 Accepted
RSET
250 Reset OK
QUIT
221 server.hostingoffice.us closing connection
[Connection closed]


QUOTE
Validation results

Success

canonical address: <sevar@tangra.org>

MX records
preference exchange IP address (if included)
0 tangra.org [205.234.163.22]
SMTP session

[Contacting tangra.org [205.234.163.22]...]
[Connected]
220-server.hostingoffice.us ESMTP Exim 4.43 #1 Tue, 15 Mar 2005 20:39:38 -0700
220-We do not authorize the use of this system to transport unsolicited,
220 and/or bulk e-mail.
EHLO Network-Tools.com
250-server.hostingoffice.us Hello Network-Tools.com [66.98.244.52]
250-SIZE 52428800
250-PIPELINING
250-AUTH PLAIN LOGIN
250-STARTTLS
250 HELP
NOOP *** See <http://www.hexillion.com/MailAdmin/> for an explanation of this session
250 OK
NOOP *** HexValidEmail COM 1.4 <cb2dc578f9be810f7d54402a66c0b818418f456f>
250 OK
RSET
250 Reset OK
VRFY sevar
252 Administrative prohibition
RSET
250 Reset OK
EXPN sevar
550 Administrative prohibition
RSET
250 Reset OK
MAIL FROM:<admin@Network-Tools.com>
250 OK
RCPT TO:<sevar@tangra.org>
250 Accepted
RSET
250 Reset OK
QUIT
221 server.hostingoffice.us closing connection
[Connection closed]
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Eлтимир
Публикувано на: 13.1.2006, 16:57
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



На трета страница има още място. Защо да не оставим един документ за преследванията срещу нас? "Отбраното" гей, извинете, исках да кажа Сергей общество нека не си мисли, че всички са покорни роби. Докато на този свят има Българи, ще има и Съпротива!


--------------------
PM
Top
Иван
Публикувано на: 13.1.2006, 17:07
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 717
Участник # 80
Дата на регистрация: 12-August 05



Протестът е добре да се разпространи.
Ако има хора с възможност да upload-ват по сайтове, особено вестници ежедневници, това ще е голям успех!
PM
Top
Eлена
Публикувано на: 13.1.2006, 18:34
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 138
Участник # 213
Дата на регистрация: 13-December 05



QUOTE
Интересно как биха реагирали колегите на Йолов от т.нар. "Българско Интернет Общество" (където после се оказа, че членува), когато разберет, че въпросния се занимава с фалшифициране на лични пощи

И мен ме `баннаха` от стария сайт заради ... писаното от мен на Лични СъоБщения. Понеже си е в правото на админите да го правят - не повдигах въпроса. Приех че е моя грешката.
Спокойно мога да повдигна обвинение срещу господина (бившия Есхар), а и срещу `дружинката` му за ПСИХОТОРМОЗ - за това, което ми пратиха в личната поща и по GSM-а.
Пък ако реша, мога да ви пусна някои ... пикантерии. Много сочни квалификации ми е направил ... "майстор" на словото е, признавам му. smil4334a580902ca.gif


--------------------
???! ??????? ? ????!
PMICQ
Top
Eлтимир
Публикувано на: 13.1.2006, 18:42
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Ами освен да обединим усилията си и да му заведем едно колективно контрадело за нарушение на правата ни, за клевета, за посегателства върху личната ни кореспонденция, за заплахи, включително с оръжие и за други престъпления. та свят да му се завие. Всъщност един адвокат вече ми подметна тази възможност. Проблемът е, че Йолов се подчинява на ченгетата от ДС, за да отърве кожата с висящите си дела за реално извършени криминални престъпления. И сега слуша каквото му наредят. Ще почакаме как ще реагират службите, когато цял свят научи за криминалната им дейност. Ако Павлин Димитров, Румен Николов, Петър Петров и цялата им ДС сган не прекратят своето безумие, не се знае кой ще пострада повече. Може би пък някой там, в Брюксел да се заинтересува с какво се занимават реално българските им "колеги".


--------------------
PM
Top
Eлена
Публикувано на: 13.1.2006, 18:56
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 138
Участник # 213
Дата на регистрация: 13-December 05



QUOTE (Иван @ Jan 13 2006, 05:07 PM)
Протестът е добре да се разпространи.
Ако има хора с възможност да upload-ват по сайтове, особено вестници ежедневници, това ще е голям успех!

Съгласна съм с теб. Нужна е публична разгласа на протеста на Колобъра ... НИ!
И на Севар материалът е прелюбопитен.
И хунор има какво да приложи - с него заедно бяхме като ни пускаха гнусотиите и ... имената даже си пишеха хубостниците.
Аз се въздържах по ... мои причини да се афиширам като ... `пострадала` да речем. Но ми ПИСНА. smil4334af067a7a3.gif

Гледам, докат се ... изпиша , Елтимир ми е "прочел мислите" (пак!!!) и дава добро предложение.

Май ни е време, младежи! Да стегнем ли една "КРЪГОВА ОТБРАНА" тип ... "таран"?
То не че вече не съм започнала да го правя (с помощта на някои от вас тук smil4334abded4493.gif ) ... ма ... хайде да не уточнявам подробностите сега?
ГОТОВИ ЛИ СТЕ?
smil4334a3ebd31a5.gif


--------------------
???! ??????? ? ????!
PMICQ
Top

Topic OptionsСтраници: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020