www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Най-старата свастика в света


Страници: (3) 1 [2] 3  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topic

> Най-старата свастика в света, и нейното Издигане
anti666
Публикувано на: 21.6.2010, 23:10
Quote Post












Преди два дни гръм удари парламента. Това носи страхотна символика. В българския фолклор, когато някой иска да прокълне някого използва израза "Гръм да те порази, дано!".
Небето е искало да каже нещо, мисля че само Волен Сидеров е усетил символиката му. А нещото е, че ударът е насочен към главния символ на републиката - нейния парламамент. Няколко дни преди това бях написал това. Понеже реакция нямаше, след седмица последва и по-сериозното предупреждение, този път от Небето. Май пак няма реакция. Ами хубаво, ние и не очакваме вече да има.
Освен удара по републиката - интересен е и момента със спирането на всички часовници в парламамента. Самото спиране на часовник означава, че времето им е изтекло вече, точно както се спира хронометър.
Който разбира от електротехника може да обясни колко възможно е да блокират всички часовници. Дори и при токов удар, след като се възобнови електроподаването, те са си електрически и би трябвало да тръгнат. А те просто са спрели. И то на едно интересно число. Погледнете снимката. Издигането на Саракта е съчетано с издигане на Свастиката. Издигането и е обратно на часовниковата стрелка - по слънчевия път. Ако погледнем по същия начин и часовника, ще видим че голямата е спряла след 8. Малката след 6. И после още 4 деления до 5.
Сами изчислете коя година става. И како се е случило тогава. И какво е произнесено.

Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)
Top
anti666
Публикувано на: 21.6.2010, 23:15
Quote Post












Въобще този път с издигането на Саракта ще е по-различно всичко. Този път няма да чакаме спускането на Орендата върху помазани, които обикновено биват смачкани, разпнати или остават сами сред слепци и не могат да задържат Саракта. Този път посоката на свастиката ще е обратната, свързана с издигане, а не със спускане. Този път ще трябва хората, които ще го построят, първо да събудят и издигнат Орендата в себе си. А не да чакат тя да се спусне като манна небесна върху тях. Наистина подходът е много по-различен и не знам дали е възможно, но новата епоха има нужда и от нови хора. Иначе ще блесне и изгори като падаща звезда, както при предишните български държави.
Top
log-viewer
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 27
Участник # 2 372
Дата на регистрация: 21-June 10



QUOTE (anti666 @ 21.6.2010, 23:10 )
Преди два дни гръм удари парламента. Това носи страхотна символика. В българския фолклор, когато някой иска да прокълне някого използва израза "Гръм да те порази, дано!".
Небето е искало да каже нещо, мисля че само Волен Сидеров е усетил символиката му. А нещото е, че ударът е насочен към главния символ на републиката - нейния парламамент. Няколко дни преди това бях написал това. Понеже реакция нямаше, след седмица  последва и по-сериозното предупреждение, този път от Небето. Май пак няма реакция. Ами хубаво, ние и не очакваме вече да има.
Освен удара по републиката - интересен е и момента със спирането на всички часовници в парламамента. Самото спиране на часовник означава, че времето им е изтекло вече, точно както се спира хронометър.
Който разбира от електротехника може да обясни колко възможно е да блокират всички часовници. Дори и при токов удар, след като се възобнови електроподаването, те са си електрически и би трябвало да тръгнат. А те просто са спрели. И то на едно интересно число. Погледнете снимката. Издигането на Саракта е съчетано с издигане на Свастиката. Издигането и е обратно на часовниковата стрелка - по слънчевия път. Ако погледнем по същия начин и часовника, ще видим че голямата е спряла след 8. Малката след 6. И после още 4 деления до 5.
Сами изчислете коя година става. И како се е случило тогава. И какво е произнесено.

В Кали Юга всичко се възприема обратно. Така е и със Свастиката и Сувастиката. Според мен и без претенции на компетентност anti666 дава обратно тълкуване. И ще поясня защо мисля така и без претенции за компетентност. Планетите изгряват от изток и се движат на запад. Движението е обратно на часовниковата стрелка. Единственото изключение са лунните възли. Те се движат ПО посока на часовниковата стрелка. Това, което се знае за тези възли от ХОРоскопос е, че тези възли са сигнификатори на кармични цели и достижения в 4то и 3то измерения - Астрала и Материята. И това е движение НАГОРЕ (ЕВОлюция), за разлика от движението на планетите, което е обратно на часовниковата стрелка (с изключение когато са ретроградни, но това е друга тема), което е ДЕволюция и НАДОЛУ. Погледнато от този мой ъгъл на виждане стрелките на спрелите часовници в Парлама Мента би трябвало да се четат като малката след 5, а голямата след 7. Ако се погледне и от точката на астроЛОГИЯта би се чело така:
Голямата стрелка е във втори дом, а малката в четвърти. Тълкуването на домовете може да се намери чрез Google. Голямата стрелка са вътрешните планети, а малката - външните.
Болен Лидеров нищо не е усетил поради ограничения си умствен капацитет на създание между фотограф към МВР и безгръбначно. А както ноторно се знае безгръбначните не притежават много мозъчни клетки. Фотографите от МВР имат още по-малко.
Времето и часовниците се "управляват" от Господаря на Времето САТурн. Символ на Сатурн е Yod (Y), който елемент е от особена важност в изграждането и функционирането на човешкото тяло. Без йод е невъзможно да функционира човешкия мозък. Където и се намира РАзУМа. Йода като хим.елемент убива всички паразити в и по човека. Тайната, която се крие от населението е, че в йодираната сол няма йод. Просто не се йодира, но надписа Йодирана Сол си стои... Което и обяснява профанизирането на българската нация през последните години.
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 22.6.2010, 12:25
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Тук

http://www.voininatangra.org/modules/xcgal...up&cat=0&page=1

бяха публикувани фотоси, показващи развитието на свастичния знак по българските земи, през различните исторически епохи.
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 22.6.2010, 15:51
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Фирз от свастики украсяващи свещения извор край село Каснаково, Хасковско

User posted image



User posted image

А сега да питам, господа, полюцаите и техните господари, евреите, отново ли ние нямаме право да носим свастиката гордо и дори, ако трябва показно, и още ли смятат, че трябва да носим дамгосания насила "сърп и чук" и другите масонски символи?
Нима си мисли прехваления евреизиран Емото, че може да познае каква е кристалната структура на водата от извора на това светилище? Еми всичко това, дето е изразено по така наречените "римски вили", не е ли кристалната структура на водата? И не е ли в житните кръгове на полята?

PMEmail Poster
Top
anti666
Публикувано на: 26.7.2010, 13:26
Quote Post












Всъщност наличието на Свастиката по българските земи от дълбока древност автоматически парира всякакви опити на евреоиди като Панайотов да търсят основите на Еврия по земите на България. Защото ако трябва да следваме неговата логика, така наречената протоеврейска култура "Чьорни-Батков" трябва да е приела и свастиката като техен символ. Иначе тя няма какво да прави по земите на България от времето, за което тоя платен шабесин говори. А свастика и чифут е оксиморон, нещо като евреин-миньор.
Интересно е старанието, с което българските учени избягват да говорят за този древнобългарски символ. Все едно не е съществувал през хилядолетията ни история. А той си е тук и им боде очите. Не само находката при Алтимир, колобърските пръстени, градежа в църквата при Добърско или тракийските свастики. Дори на медната врата на Света София в Константинопол, изработена в Тракия още през 2 век се мъдрят едни големи свастики. Сега дори се правят опити да се криминализира този извечен български символ. Заради неговото притежание ГРОБарите осъдиха няколко политически затворници, които вече месец гният в душегубките на окупираната ни Родина.

Освен сакралното значение на Свастиката е интересна причината, поради която е толкова ненавиждана от ортодоксалните юдаисти. А отговорът на това се крие в една стара книга, наречена "Некрономикон". Посочен ми беше от Елтимир, който пък му е казан още преди години от некой си невзрачен човечец. Ето и точния цитат от нея;
QUOTE
Старшият Знак има още една форма  - свастиката. Ако бъде изобразен в този вид върху сивия камък Мнар, то той ще ти помогне завинаги да прогониш силите на Великите Древни

Под древните се разбира явно властта на древната мадам Йехова и подвластните и демони.
Top
Йордан_13
Публикувано на: 26.7.2010, 15:21
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



User posted image

Пано със свастики и други символни знаци, които можете да си закупите свободно на входа на Кърджалийския музей, и да си ги носите, без да ви обявят за "нацисти". Те са отливки от наистина съществуващи оригинални такива и не са художествено творчество. Някои и аз виждам за първи път.
PMEmail Poster
Top
anti666
Quote Post












QUOTE
Така е и със Свастиката и Сувастиката. Според мен и без претенции на компетентност anti666 дава обратно тълкуване. И ще поясня защо мисля така и без претенции за компетентност. Планетите изгряват от изток и се движат на запад. Движението е обратно на часовниковата стрелка. Единственото изключение са лунните възли. Те се движат ПО посока на часовниковата стрелка.

Сериозно бъркаш, друже! Движението (орбитата) на ВСИЧКИ планети е на изток. Същото се отнася за почти всички (вкл. Земята) при въртенето около оста си ако ги гледаш от северния полюс. Ако разделим циферблата по правило 3 часа-изток, 9 часа-запад сам предцени, че посоката е по часовниковата стрелка. Оттам и СУвастиката (като хитлеристката) е планетарната свастика, на деволюцията. Ретроградните планети, за които говориш като Венера се въртят около оста си обратно на правилото. От изток на запад. Всички до една планети обикалят около Слънцето от запад на изток.
Древните българи са гледали накъде се издига Слънцето. Това им е бил ориентира. Затова и казваме "издигане" на свастиката и тя е обратно на часвониковата стрелка. Iss дори е показала на снимка как изглежда Млечния път и в коя посока е ориентирана. Иначе за Кали юга си прав, че всичко се възприема обратно.
Според старата бонистка вяра, обиколките с издигане около "върха на свастиките"-Кайлаш са били винаги по слънчевия път, обратно на часовниковата стрелка. Само това трябва да ни говори нещо.
Top
Ak_Bars
Quote Post


Читател
**

Група: Участници
Съобщения: 21
Участник # 2 489
Дата на регистрация: 12-October 10



PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 19.4.2012, 15:35
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06




Великата свастика изсечена на скала, в скално светилище от Врачански окръг.
User posted image
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 11.9.2014, 14:54
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



User posted image
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06




До niki
Защото трябва да си или абсолютен профан или кръгъл идиот, за да сметнеш свастиката за лош символ, след като "Суу асти", означава просто "бъди щастлив" (радостта от Живота). Но не само Суратя, но интернета е пълен с олигофрени като тебе, които хем са прости, хем са невежи, но хем са със свобода на словото!Такива са и полицаите де smil4341944e6b0c8.gif

niki
преди 31 минути
Нормално, тия страници на ултрасите са пълни със свастики и подстрекаване към насилие неща. Що да не ги изтрият?

Прочети още на: https://www.dnes.bg/notifikacii/2019/04/03/...#comment-newest
PMEmail Poster
Top
anti666
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 261
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



Хубаво, ама Цецко Ушето ти е резнал коментара от сайта.
Аз лично се учудвам, че някой може да жали за еврейската мрежа Фейсбук. Ми какво очаквате? За Цукерберг - вие сте антисемити, фашисти, популисти, екстремисти. Трябва да сте жендъри, феминисти и глобалисти и тогава няма проблем.

А защо така мразят свастиката?

QUOTE (Некрономикон)
Книга 4.
За различните знаци

Тези могъщи знаци следва да се правят с лявата ръка по време на Обредите.
Първият от тях е знакът Вур; по своята природа това е истинският символ на Древните. Прави го винаги, когато искаш да призовеш Онези, които вечно чакат зад Вратата.
Вторият е знакът Киш. Той разрушава всички прегради и отваря портите на Крайните Сфери.
На трето място идва Великият Знак Коф, който запечатва Портата и пази пътищата.
Четвъртият е знакът на Старшите Богове. Той защитава онзи, който буди тези сили нощем и прогонва силите на безумието и враждата.

(Забележка: Старшият Знак има още една форма [свастиката]. Ако бъде изобразен в този вид върху сивия камък Мнар, то той ще ти помогне завинаги да прогониш силите на Великите Древни).
PM
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Аз пиша на ден, десетки коментари, къде ли не smil4341944e6b0c8.gif Разбира се, една част оцеляват, друга не, но именно в тази мисловна атака се раждат редица оригинални идеи. По-стойностните прехвърлям тук. Но прехвърлям и някои злободневни. Бях наясно, че ще бъде изтрита и затова го копирах тук, за да им покажа, че санкциите на ушевците не могат да изтрият всичко от интернет. Та въпросният "Ник", който мисля, че е писал и тук, сам си го вкара по този начин с докладването на моят коментар, тъй като го размножих където мога именно като отговор към него.
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Когато са оценявали тази снимка, забележете поне 9 човека са и набили най-ниската оценка;))) Вие си дайте отговор на въпросът: Защо?;))) Какво не и харесват на снимката? Че е снимано, а не трябва, че е намерено, а не трябва или че е публикувано, а не трябва?;))) Че кой е казал, че не трябва?;))))


http://www.voininatangra.org/modules/xcgal...3921&pos=-13921

Старшият Знак има още една форма [свастиката]. Ако бъде изобразен в този вид върху сивия камък Мнар, то той ще ти помогне завинаги да прогониш силите на Великите Древни).

Та тази снимка я бях турнал като аватар в Суратя и я премахнаха с предупреждение smil4341944e6b0c8.gif

И сега е ясно, защо нищо невзрачният полицай -"приятел" ми докладва снимката на свастиката изсечена върху камък smil4341944e6b0c8.gif

А пък аз с помощта на приятел я замених с тази на Далай Лама проповядващ пред един ред свастики;))) "Пийст брадър, пийст" smil4334af067a7a3.gif
Аз Вера на МВР-то, че ме пази, немам, защото знам, че не просто не ме пази, ами ме и дебне,да ме ебне;))) За МВР всеки е един потенциален престъпник
smil4334a62fd4260.gif
PMEmail Poster
Top

Topic OptionsСтраници: (3) 1 [2] 3  Reply to this topicStart new topic

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020