www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Книги


Страници: (4) 1 [2] 3 4  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Книги
Eлена
Публикувано на: 15.1.2006, 14:12
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 138
Участник # 213
Дата на регистрация: 13-December 05



Знаеш ВСИЧКО!
НЯМАМ ТАЙНИ ОТ ТЕБ!

"СС"


--------------------
???! ??????? ? ????!
PMICQ
Top
Eлтимир
Публикувано на: 15.1.2006, 14:22
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Там е работата, че в конкретния случай нищо не знам. Или косвено ме обвиняваш в лъжа?
Излизам от нета, иначе наистина ще унищожа всичко, което създадох през последните месеци. Който иска, да погледне снимките на оная кола с емблемата на "Сивите Вълци". Именно след тази публикация се усилиха провокациите на Йолов и неговата дружинка. Пък може да ви просветне чий интереси защитава това криминално момченце. А аз ще търся друг начин да се защитя. Начин, съответен на методите на врага.


--------------------
PM
Top
Eлена
Публикувано на: 15.1.2006, 14:38
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 138
Участник # 213
Дата на регистрация: 13-December 05



Ако мислех, че лъжеш - щях да го изпиша, Ангеле! Репликата бе за ... "змийските" очички.
иначе - добре си решил да спреш с разрушителните си действия. Губиш ...дарбата си да четеш многопластово.

"СС"


--------------------
???! ??????? ? ????!
PMICQ
Top
Севар
Публикувано на: 15.1.2006, 15:26
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



ЛЕМС, съвсем случайно имаме бекъп, имаме и материалите на харда случайно.
Но ще оправя сайта, когато Елтимир се съвземе.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Eлена
Публикувано на: 15.1.2006, 17:29
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 138
Участник # 213
Дата на регистрация: 13-December 05



QUOTE (Севар @ Jan 15 2006, 03:26 PM)
ЛЕМС, съвсем случайно имаме бекъп, имаме и материалите на харда случайно.
Но ще оправя сайта, когато Елтимир се съвземе.

Нищо не е случайно, Севар! smil3dbd4dbc14f3f.gif
Знаеш си работата smil4334abded4493.gif .


--------------------
???! ??????? ? ????!
PMICQ
Top
Bell
Публикувано на: 15.1.2006, 19:20
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 861
Участник # 101
Дата на регистрация: 5-September 05



Аз съм виновна за всичко това до някаде понеже не си държа езика зад зъбите понякога а трябва....казах на елтимир че една личност се е оттеглила понеже се е разочаровала от него когато е почнал да отвръща на удара на провокаторите за които иде реч. Един вид тази персона го е приела като нещо циркаджийско което само по себе си дискредитира целия тоя сайт. И става дума за човек който елтимир уважава и на когото е разчитал до някаде. А аз му го казах във връска с това че смятам че е много пагубно за сайта да се превръща в арена на простотиите на онази дружинка защото има много хроа незапознати със случая които ще се почувстват точно така....

За съжаление обидата бе прекалено голяма за Елтимир.


много съжалявам.....


Елтимир трябва да разбере че има хора които разчитат на него и неговата работа независимо от всички останали, защото само и единствено той е успял да спечели тяхното доверие. Аз съм една от тези хора!
PM
Top
НСъпротива
Публикувано на: 15.1.2006, 22:39
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 208
Участник # 187
Дата на регистрация: 27-November 05



Eлтимире,ние знаем къде точно всеки от нас стой!!!


--------------------
Under the blooming chestnut tree,I betrayed you and you betrayed me.
PM
Top
bgskin
Публикувано на: 15.1.2006, 22:55
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 274
Участник # 69
Дата на регистрация: 4-August 05



Bell, аз си мисля че трябва да докажем на Елтимир, че той има хора на които може да разчита, а не че ние разчитаме на него.


--------------------
???? ??? ??????? ?? ???????? ?? ??????????????, ???????? ???????? ?????? ?? ??? ????? ?? ???????????.
PMUsers WebsiteICQ
Top
Bell
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 861
Участник # 101
Дата на регистрация: 5-September 05



бгскин то с мислене само не става, мой човек!

Освен това то се знае-нещата са взаимни-аз отдавна казах че не трябва да се ограничаваме с консумацията на материялите.

В случая Елтимир е обиден, че прави всичко това за хората, а в един момент излиза, че го прави за тоя дето духа...или поне той така си е помислил доколкото мога да заподозря!

За това в този момент казвам, че има хора които разчитат на неговата работа в смисъл че тя има значение за тези хора.


бгскин а какво друго мислиш във връзка с това да се покаже на Елтимир дали може да разчита на нас-имам предвид от практическа гледна точка, друже!


PM
Top
Eлена
Публикувано на: 16.1.2006, 13:10
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 138
Участник # 213
Дата на регистрация: 13-December 05



QUOTE (Bell @ Jan 15 2006, 07:20 PM)
една личност се е оттеглила понеже се е разочаровала от него .... И става дума за човек който елтимир уважава и на когото е разчитал до някаде.
много съжалявам.....

Елтимир трябва да разбере че има хора които разчитат на него и неговата работа независимо от всички останали, защото само и единствено той е успял да спечели тяхното доверие. Аз съм една от тези хора!

Защо съжаляваш бе, момиче? Направила си нещо достойно!

Кой си е позволил? Напишете ми името! Мразя да гадая!
Кой е тоя дето се е РАЗ-очаровал? Чия ВЯРА се е размила или направо е изфирясала?
Пет пари не давам, че пак аз изядох *айната ... Кой е ПРЕДАЛ ДОВЕРИЕТО НА Колобъра ни?
Кой е "уж баннат"?????

smil4334aa21c9ca7.gif


--------------------
???! ??????? ? ????!
PMICQ
Top
Eлтимир
Публикувано на: 16.1.2006, 13:14
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Мистик е казала, че е разочарована от мен, защото била банната от форума. Писах веднага на Севар, той отговори, че не я е банвал. Писах и на нея - никакъв отговор. После стана ясно, че не е банната, че сама е взела решение да не влиза тук, но пак си е разочарована. Или нещо такова. Така и не разбрах с какво първо съм я очаровал, а после разочаровал. Жалко, уважавах я и я ценях. Нищо оскърбително спрямо нея не съм направил и съвестта ми е чиста. Но понякога в труден момент хората показват истинския си лик. Да не говоря повече, че ще стана груб.


--------------------
PM
Top
Bell
Публикувано на: 16.1.2006, 14:27
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 861
Участник # 101
Дата на регистрация: 5-September 05



Недейте така, сега съжалявам че съм споменала нещо за Мистик. Тя не е искала да наскърби н икого и за това когато е предпочела да не влиза повече не е казала нищо на никой. Аз я попитах каде се е изгубила...и когато тя каза че не са и харесало бановете е имала предвид банове на други хора. Всичко това понеже мистик не е запозната със случая с Есхар и че влизат едни и същи хора с различни никове. Аз грешно съм я разбрала защото си помислих че тя е банната а тя ме коригира в последствие.

Тя има право да си отиде ако не и харесва и не заслужава да я коментираме понеже не е предявила претенции към нищо и никого!

Аз просто исках да кажа на Елтимир, че личната разпра и скандала във форума просто го дискредитира и се оказах права-защото страничните хора се разочароват и не взимат сайта на сериозно....

Лемс съжалявам защото се чувствам сякаш съм набедила Мистик излишно, а заради тая моя намеса и недоразумение самия Севар беше набеден заради бана в началото-въобще не трябваше да споменавам цялата тая история и сега съжалявам ужасно!
PM
Top
Bell
Публикувано на: 16.1.2006, 14:36
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 861
Участник # 101
Дата на регистрация: 5-September 05



И за това че Елтимир му е толква криво в момента.........въобще създадох няква егати колосалната интрига без да искам и за това се чувствам ужасно!
Не съм предполагала че тази информация ще има такива последствия ... smil4334ad4cc8e95.gif smil4334a5d10da0d.gif
PM
Top
gеorgi_nz
Публикувано на: 16.1.2006, 16:19
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



Не се коси бе Бел. Понякога и на мен ми се е случвало от една безобидна реплика да наскърбя силно някого . Е, съжалявам после и се чувствам виновен ама не може да се върне времето назад. Така страданието е двустранно и от него никой няма полза. Гледай в насоящето и бъдещето.
Мистик може пак да реши да посещава форума. Аз така преди повече от месец си изтрих профила от сайта на Атака . Всеки е свободен да прави каквото намери за добре.


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
LETO
Публикувано на: 16.1.2006, 20:12
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 356
Участник # 154
Дата на регистрация: 22-October 05



QUOTE
ЕЛЕНА
QUOTE
А ти си се афектирал от неква простотийка на "ЛЕТО"


За какво става дума, по дяволите!! Не съм влизал в нета от половин месец!


--------------------
... ? ?? ?? ?????????.. ????? ?? ??????????? ?? ?????!..
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (4) 1 [2] 3 4  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020