www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Книги


Страници: (4) 1 2 [3] 4  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Книги
bgskin
Публикувано на: 16.1.2006, 20:16
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 274
Участник # 69
Дата на регистрация: 4-August 05



QUOTE (Bell @ Jan 16 2006, 02:03 AM)
бгскин то с мислене само не става, мой човек!

Освен това то се знае-нещата са взаимни-аз отдавна казах че не трябва да се ограничаваме с консумацията на материялите.

В случая Елтимир е обиден, че прави всичко това за хората, а в един момент излиза, че го прави за тоя дето духа...или поне той така си е помислил доколкото мога да заподозря!

За това в този момент казвам, че има хора които разчитат на неговата работа в смисъл че тя има значение за тези хора.


бгскин а какво друго мислиш във връзка с това да се покаже на Елтимир дали може да разчита на нас-имам предвид от практическа гледна точка, друже!

Аз съм може би и със сигурност ще покажа практическата гледан точка, споко. За теб се притеснявам smil3dbd4dcd7b9f4.gif .


ЛЕТО едно врабче подшушна че и ти си бил от бандата на Спас и Цъката. Да му вярваме ли на врабчето?


--------------------
???? ??? ??????? ?? ???????? ?? ??????????????, ???????? ???????? ?????? ?? ??? ????? ?? ???????????.
PMUsers WebsiteICQ
Top
LETO
Публикувано на: 16.1.2006, 20:29
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 356
Участник # 154
Дата на регистрация: 22-October 05



Не ги познавам тези двамата и незнам "врабчето" какво е целяло, като ви е подшушнало подобна информация.
..нали сте чували поговорката "Разделяй и владей"?
Незнам за тези две седмици, откакто не съм влизал във форума к`во се е случвало. От събота съм онлайн и се опитвам да вляза в час с темите.
Разбрах от постингите че някой е получавал съобщения от мен. Няма как да се случи това. Бях в планината, на място където няма ток, камо ли интернет!!!

Та мисълта ми е - провери по-добре връбчето... знаеш кои се занимават с доноси...


--------------------
... ? ?? ?? ?????????.. ????? ?? ??????????? ?? ?????!..
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 16.1.2006, 20:36
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Познавам един, който обичаше да пише писма от името на други хора. При това от техните собствени пощи, като използва своето привилегировано положение. Много искам да вярвам, че и сега случаят е такъв. И на мен ми омръзна да се занимаваме с това кой на чия страна е, вместо да си гледаме нашата работа. Сега например се получиха наистина едни сензационни неща и предпочитам да ги преведем и да ги пуснем във вестника, отколкото отново да отбиваме атаките на Цветомир Йолов и неговата дружинка. Ако някой е писал от името на ЛЕТО, което напълно допускам, най-добре е той да знае този факт, отколкото тайничко да го подозираме. Предпочитам нещата да се изясняват, отколкото да остава спотаено недоверие.


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 16.1.2006, 20:41
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Държа да спомена, че още отначало, когато се получиха сведенията, изказах предположение, че хората бъркат имената. И че се отнася до Локи, който наистина си лоче ракията с дебелия Йолов. И после ходи като гламав из Варна, говори си сам, хили се без причина и не може да осъзнае в кой град се намира. Да, Локи наистина е от дружинката. Само че ЛЕТО и Локи нямат нищо общо, доколкото ми е известно.


--------------------
PM
Top
LETO
Публикувано на: 16.1.2006, 20:46
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 356
Участник # 154
Дата на регистрация: 22-October 05



Елтимир, когато си пишехме имах навика да си подписвам и-мейлите с истинското име. Същото се отнася и до ЛС.

Съжалявам, ако чрез моето име враговете ти са ти създали допълнително ядове. А виждам че са ти създали.... и са те отклонили от работата, която си си поставил за цел да свършиш.


--------------------
... ? ?? ?? ?????????.. ????? ?? ??????????? ?? ?????!..
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 16.1.2006, 20:56
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Ти нямаш никаква вина, за да съжаляваш. Аз имам вина, че вчера бях побеснял от други провокации, та повярвах за момент. За което ти се извинявам. Сега нещата постепенно се изясняват. Макар предварително да знам отговора - получило се е объркване на имената. Поне такъв отговор ще получа.
А всъщност тая вечер решавах извън всичко друго, един глупав технически проблем. Как да копирам на пейджмейкъра старите текстове, писани на word 2. Те са на един специфичен шрифт и все ми излизаха на маймуни. добре, че си имам един word 2 като програма, от него ги правя на текстови файл и така се получава. който се сблъска с подобен проблем да знае. Иначе по никакъв начин не става и като се опитам да ги конвертирам, ми излизат на въпросителни. Но по-добре това да са ни проблемите. Поне на човек му доставя радост като ги реши.


--------------------
PM
Top
LETO
Публикувано на: 16.1.2006, 21:03
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 356
Участник # 154
Дата на регистрация: 22-October 05



Веднъж пробвах да работя с "пейджмейкър" но ми се видя много сложна, а и ми набози шрифтовете . За правене на подобни страници добра работа върши MS Publisher. Освен това мисля че няма да имаш проблеми с прехвърлянето от Уорд2


--------------------
... ? ?? ?? ?????????.. ????? ?? ??????????? ?? ?????!..
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 16.1.2006, 21:21
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Проблемът е, че в една редакция работехме с шрифта TmsCyr и после, когато ми подариха един супер стар компютър, продължих да работя с тоя шрифт. А той се оказа доста нестандартен и трудно се конвертира.
С MS Publisher не съм работил, а трудно се поправям с английския. В редакцията бяхме с пейджмейкър и после си намерих такъв на руски. Свиква се и не е лоша програма. Само където почти не е автоматизирана и всяка чертичка трябва да се прави на ръка. Карай, справям се. Сега в момента правя хумористичната страница. Имаше нужда от малко майтап след вчерашната офанзива. Прочети 3-та страница, в началото на сайта е, в галерията. ще разбереш какво се е случило и защо и на мен някой път не ми издържат нервите. А с твоя случай вземи ноемврийския брой на "Съпротива", 6-та страница, за сектите. Там описвам точно тая тактика. Всъщност те я прилагат към мен, искат да ме изолират от всички. Позната тактика, но като почнат удари отвсякъде, понякога човек се хваща, колкото и да е патил.


--------------------
PM
Top
Mistique
Публикувано на: 16.1.2006, 21:49
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 354
Участник # 72
Дата на регистрация: 6-August 05



Днес получих писмо от Бел - не знаех, че е станала такава каша с моето изказване.

Още от издаването на предишния вестник бях взела много присърце нещата и започнах активно да пращам връзки към сайта и да насочвам вниманието на различни хора към особено хубави теми.

Проблема е, че докато хората започнат активно да идват, се разразиха грозните скандали. В следствие на което получих доста оскърбителни за мен коментари и присмивания какво аз търся в този сайт където:

- всеки използва грозни и гадни епитети, лични нападки, оплювания, клюки и всякакви дискриминации, за да си наложи мнението

- хората нямат език и кутура да се държат както подобава в интернет да не говорим за националистически сайт, който би трябвало да има по-високи стандарти

- основното ядро на войните са като СС и банват всеки който се осмели да обиди фюрера (аз това имах впредвид като писах на Бел, макар че не и цитирах точните коментари - явно не сме се разбрали, че не аз съм баната).

Сега обаче ви ги цитирам, за да разберете и моята позиция. Елтимир пък ми е писал емайл на адрес, който вече не ползвам.

Влизах няколко пъти в сайта, но установих, че нямам сърце и желание повече за нищо! Просто ми е криво - още повече някои от хората с коментарите спряха да контактуват с мен.

А междувременно разправиите и нападките и обидите продължават......
PMEmail Poster
Top
Eлтимир
Публикувано на: 16.1.2006, 22:00
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Мистик, явно ти е трудно да различиш жертвата от палача. И понеже забелязвам твоето нежелание да си имаш работа с типове като нас, позволявам си да ти поднеса в аванс нещо от януарския брой на "Съпротива".
ПОДЗЕМИЕТО И БЕГЛЕЦЪТ
Идващият от дълбините мразовит полъх не го спря. Човекът продължи спускането си. В светлината на фосфоресциращите стени зърна мятащи се видения, но страхът от ново връщане бе по-силен. Веднъж го бе направил и последвалите страдания му стигаха за десет живота.
- Върни се! Всеки от нас е чужд за теб, всичко тук е чуждо за теб. Както и ти си чужд за всички нас.
Глупаво предупреждение. Нима можеше да същестува нещо по-чуждо от онова горе? Спъна се и едва не падна върху купчината скелети. Изруга тихичко. Отвърна му неистов кикот. Огледа се. Освен огромните белезникави змии и прилепите с човешки лица не успя да види никого. Невидимите гласове продължиха:
- Върни се! Тук няма място за теб.
По стените се появиха пукнатини. Из тях излязоха и се проточиха дълги ръце. Сталактитите слязоха още по-ниско, препречвайки и без това тесния проход. Водата, капеща от тавана се обърна на кръв. Прилепите запищяха, лицата им се разкривиха, устните им се разтвориха, показаха се остри зъби на вампири. Глух тътен, идващ от самите земни недра допълни хора от писъци. Сякаш бе пристигнала самата Преизподня. Но човекът даже не намали ход.
- Върни се откъдето си дошъл! Върви си, тук не си желан! Бързо се връщай, докато ненаситните не са те изяли! Връщай се, докато не са ти оглозгали крехките кокали! Назад! Назад! - безспирно шептяха гласовете.
Въздухът се превърна в гъста мъгла, която почти лепнеше. Призрачните видения започнаха да се уплътняват. Стените се замятаха в безумен транс. Входът стана разтворена каменна паст. Най-сетне човекът спря. Но не се обърна назад, не потърси път за връщане. Вместо това извика:
- Как да се върна? Къде да се върна? Мога ли да се върна? Та аз идвам от демократична България!
И ужасените чудовища отстъпиха. После се втурнаха към него и братски го прегърнаха. Той стана един от тях.


--------------------
PM
Top
Mistique
Публикувано на: 16.1.2006, 22:40
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 354
Участник # 72
Дата на регистрация: 6-August 05



QUOTE
Мистик, явно ти е трудно да различиш жертвата от палача.


Не мисля Елтимир. Много добре ми е ясно, но освен правилата за държане в интернет форумите има и правила на реториката, според които когато човек започне да използва обидни епитети и лични нападки значи губи спора.

Същото се потвърждава от бановете на участниците - затвори му устата, за да не спори.... Няма да коментирам кои са участниците - знам че са неприятели на движението, но все пак правилата са да се изключват участници които използват вулгарни, мръсни думи и лични нападки.

Така, че има истина в мнението на хората за сайта на движението. Аз знам колко си изнервен и колко пролеми имаш, но случйно влизащи хора - не и всичко това прави лошо впечатление.

А иначе материала е много хубав. Предлагам ти да замениш "подземие" с "АД".
PMEmail Poster
Top
gеorgi_nz
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



Никого не съветвам, ама съм на принципа : Има грешка-има прошка.
Безгрешни хора няма и затова трябва да си прощаваме повечко от колкото го правим сега.
Прощавайки на другия - поне малко го задължаваш да ти прости и той за в бъдеще.

Мистик, предполагам че Севар ще отстранява такива елементи занапред. Редно е човече което обижда и се държи нетолерантно да се наказва за непристойно поведение.
Във форума на Атака са си направили "Притвор" за такива случаи и провинилия се му се отнема възможноста да пише другаде освен там - докато си изтърпи наказанието. А не е приятно да си наказан пред очите на другите форумци.
Възможно е конструкцията на форума ни да не позволява това или да е много трудоемко. Не знам. Севар ще каже.


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
Eлтимир
Публикувано на: 17.1.2006, 10:09
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Ще кажа още веднъж и повече няма да повтарям. Не става въпрос за грешка, такава всеки може да допусне. Става въпрос за банда злонамерени престъпни типове. На тях им дадоха възможността да развиват свой бизнес, нещо, за което съвсем доскоро не смееха и да мечтаят. Срещу тази привилегия те се задължиха да ни пречат. И сега са се заели с всички почтени и непочтени средства да унищожат този сайт, също както унищожиха предишния. Към такива типове поне аз не съм и нямам намерение да бъда толерантен. Ако пък вие всички решите да водите диалог с подлеците, да любезничите с тях, то не ми остава нищо друго, освен да се махна. В сговор с криминални отрепки, продали душите си на ДС, аз няма да вляза. И компромисът си има своите граници. Ако същите агенти на ДС почнат да заплашват децата на Мистик със смърт, много се съмнявам, че тя ще бъде толерантна с тях. А защо тя иска от мен аз да бъда толерантен? Да се разберем. Срещу Движението и срещу сайта се води война. Мръсна, непочтена война. Причината за тази война са сведенията, изнасяни от нас. Причина за войната е, че ние се осмеляваме да кажем истината за много събития и явления в нашия живот. В отговор получаваме гадни, мръсни и подли удари, стигащи до опити за намеса в личния ни живот. С такива изроди не мога да бъда любезен. И хайде да ви припомня нещо позабравено.
Покойната вече бивша концлагеристка Надя Дункин навремето разказа, как служителката от ДС Юлияна Ръжгева напъхала жив смок във влагалището на младо момиче. От много толерантност ние позволихме на Ръжгева да избегне възмездието, а заради своите разкрития Надя Дункин бе убита по изключително мъчителен за жертвата начин. Убийците, разбира се не бяха открити. И как ще бъдат открити, когато ДС продължава да ръководи полиция, Служби и "правосъдие". Ето, това са нашите врагове. Те не са хора, те изобщо не са човешки същества и към такива аз не мога да си позволя човешко отношение. А че някой е готов и задниците им да целува само защото имат власт и са богати, си е негов проблем. После ще ни съди Оня отгоре и чак тогава ще стане ясно кой е крив и кой е прав.


--------------------
PM
Top
Иван
Публикувано на: 17.1.2006, 10:35
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 717
Участник # 80
Дата на регистрация: 12-August 05



Ама разбира се!
Имаме цел и я следваме.

Когато някой ни убива, от какъв зор ще му се обясняваме, ще го убеждаваме, ще му даваме възможност да си изкажел и той мнението и пр. ?!
Нали помним - защитата трябва да е според опасността!

PM
Top
gеorgi_nz
Публикувано на: 17.1.2006, 11:26
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



Не ме разбрахте.
Имах предвид Мистик, че ако с нещо сме я обидили тук - нека този път ни прости.

А за онези говеда дето всяват смут и развалят форумните отношения работата я ясна - бан по IP и то FOREVER.
Спамери със спамери досадни, я!
Да им бЕра лайката! С извинение. smil4341944e6b0c8.gif


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top

Topic OptionsСтраници: (4) 1 2 [3] 4  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020