www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Книги


Страници: (4) « първа ... 2 3 [4]  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Книги
Bell
Публикувано на: 17.1.2006, 12:15
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 861
Участник # 101
Дата на регистрация: 5-September 05



Аз до колкото разбирам става въпрос за етикеция, за спазване на добрия тон и такива неща. За съжаление не мисля че сме достигнали този етап на духовно и интелектуално развитие (говоря за българите като народопсихология)че да съумеем да запазим добрите обноски в битката след като дори в обикновените ни чоевшки взаимоотношения самия цинизъм е основна част от културата.....

Само по партийните сайтове може да се намери тази строго офицялна форма на "общуване" която си е меко казано преструвка....разликата между подобни сайтове и този тук е огромна и не може да се търси аналог в поведението. Още повече че това тук е информационна среда а не структура нуждаеща се от ПР.

За съжаление много хора не знаят как да дискриминират между различните информационни среди (пример войните, независим, атака) и за това съвсем естесвтено гледат за достоверност по ерудицията и културното поведение и това им е преценката за стойността на сайта и информацията в него...

Ако не се обърне внимание на това каузата за апел към "широката публика" е загубена...или поне това засвидетелства ситуацията с Мистик....
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 17.1.2006, 12:51
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



От казаното дотук разбрах, че едни имат право да се заканват на деца. те имат това право, защото са агенти на ДС. Имат правото да организират и да извършват убийства. Те имат да правото да извършват най-отвратителните престпления, защото са служители и сътрудници на комунар-либерал-демократическите Служби. те са вечните правоимащи. А други, такива като мен нямат даже правото да бъдат нелюбезни с изродите.
Може, съгласен съм. Затова пък знам къде има голямо количество концентрирана азотна киселина и знам какво може да се приготви от нея. Нещо, от което умират не само невинни хора като мен, но и наркотрафиканти като онези от НСС. И агенти като Ц. Йолов. Това стига ли ви, страхливци?
Спирам с думите и почвам да убивам. Май така е по-достойно. Като ще се мре, да се мре с оръжие в ръка. Както са мрели дедите ни.


--------------------
PM
Top
Bell
Публикувано на: 17.1.2006, 14:03
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 861
Участник # 101
Дата на регистрация: 5-September 05



Наистина ли успяха някакви типове които си повтарят едно и също със замаха на едноседмична интервенция да дестабилизират не само форума, не само участниците в него ами и целия сайт?

Някои се оттеглиха, някои се умориха, а някои като Лето влизат и биват обвинени в едно или друго, а някои не могат и да разберат за какво иде реч...

ниастина ли е толкова лесно да се саботира този сайт?

Елтимир си изтегли полвината материяли....във форума става все по-уморително да се учавства-поне като гледам колко спадна активността...

Кво правим???



Елтимир, даваш воля на гнева си но с това само спомагаш за тяхната разрушителна кауза...
Хората тука ти казаха вече че са на твоя страна и ценят работата ти....



Според мен всичко това трябва да отиде в боклука, всички мнения с обидите изтрити, всички теми без отношение към сайта в коша...

Да се върнат матерялите, книгите, расказите, да се добавят нови и да се спре с тоя негативизъм. Все по-тягостно е. Хората влизат тук с надежда а не да се натоварят още повече каточели сме в градския транспорт.

Сайтът не само е в застой ами в спад....

Трябва да се наблегне на градивното-нали уж с това се отличава идеята на сайта от всичко разрушително в бг. Ако е толкова лесно да се заразяваме с разруха то за какво е бил целия труд да се прави тоя сайт!
PM
Top
gеorgi_nz
Публикувано на: 17.1.2006, 14:15
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



QUOTE (Bell @ Jan 17 2006, 02:03 PM)
Кво правим???


Елтимир, даваш воля на гнева си но с това само спомагаш за тяхната разрушителна кауза...

Извинявам се ама ей туй прайм!


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
НСъпротива
Публикувано на: 17.1.2006, 14:18
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 208
Участник # 187
Дата на регистрация: 27-November 05



QUOTE (Bell @ Jan 17 2006, 03:03 PM)
Наистина ли успяха някакви типове които си повтарят едно и също със замаха на едноседмична интервенция да дестабилизират не само форума, не само участниците в него ами и целия сайт?

Някои се оттеглиха, някои се умориха, а някои като Лето влизат и биват обвинени в едно или друго, а някои не могат и да разберат за какво иде реч...

ниастина ли е толкова лесно да се саботира този сайт?

Елтимир си изтегли полвината материяли....във форума става все по-уморително да се учавства-поне като гледам колко спадна активността...

Кво правим???



Елтимир, даваш воля на гнева си но с това само спомагаш за тяхната разрушителна кауза...
Хората тука ти казаха вече че са на твоя страна и ценят работата ти....



Според мен всичко това трябва да отиде в боклука, всички мнения с обидите изтрити, всички теми без отношение към сайта в коша...

Да се върнат матерялите, книгите, расказите, да се добавят нови и да се спре с тоя негативизъм. Все по-тягостно е. Хората влизат тук с надежда а не да се натоварят още повече каточели сме в градския транспорт.

Сайтът не само е в застой ами в спад....

Трябва да се наблегне на градивното-нали уж с това се отличава идеята на сайта от всичко разрушително в бг. Ако е толкова лесно да се заразяваме с разруха то за какво е бил целия труд да се прави тоя сайт!

Доста съм съгласен с това което каза Bell,според мен е не да говорим какви са ни проблемите,а да говорим как да бъдат решени.

1-во: Да бъдат махнати всички мнения на провокаторите,всичките техни теми,сними и впрочие.
2-ро:Банването на целия домейн,ако трябва.Да не се толерират и хората в който имат подозрения.
3-ро:Да престанем да хленчим,кой какво бил,или какво му правят,съжалявам,че го казвам,но всеки има право на съчуства,но това не означава да натовраме околните "нон-стоп" c проблеми.

Ако този форум е за привличане на внимание на хората и съчуствие,значи е доста далеч материялите на сайта.

Щом Елтимир е решил да си изтегли материялите да го направи,аз поне няма да противореча,против това съм,но щом така е прецинил,че е правилно.
Сам трябва да прецени кога да ги върне,ако изобщо ще ги връща.

Доста пъти думите не са достъчни за мира и свободата на наща раса и нация.
Deeds and actions!!!


--------------------
Under the blooming chestnut tree,I betrayed you and you betrayed me.
PM
Top
Севар
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Книгите и разказите ги върнах. Проблемът с провокаторите обаче си остава. Повечето от тях са разни, които се пишеха, че са наши приятели, но при първия полъх и веднага се обърнаха срещу нас. На такива им трябва само едно...
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
LETO
Публикувано на: 21.1.2006, 19:36
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 356
Участник # 154
Дата на регистрация: 22-October 05



От няколко дни забелязвам, че форумците са оредели доста. Повод за това може би е сътресението, което се е получило в следствие на намесата на провокатори. Прочетох постингите им из последните теми. Ама верно - много нагли типове излязоха. Нищо чудно че Елтимир беше обиден, сигурно и аз щах да се чувствам така.
Севар е прав за проблема с провокоторите. Не знам колко време ще мине до следващата провокация. Но важното е сега хората да се отсеят - да се самоопределят.

Успех войни! Колкото и да останем тук ще продължим напред. smil4334abded4493.gif


--------------------
... ? ?? ?? ?????????.. ????? ?? ??????????? ?? ?????!..
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (4) « първа ... 2 3 [4]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020