www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Предложение


Страници: (2) [1] 2  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Предложение
Azerath
Публикувано на: 21.7.2005, 21:54
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 428
Участник # 9
Дата на регистрация: 8-July 05



Имам две предложения. Едното е във форума да могат да пишат само регистрирани потребители и второто е всички мнения да се съхраняват в Архив. Не се знае кога и какво може да потрябва. Ако някой от останалите потребители има подобни предложения за форума предлагам да се излагат в тази тема.


--------------------
“???????? ??????? ? ??????? ? ??????? ????? ?? ?????????.” (???????? ????). ???????, 6774 IYI "??????? ?? ??????? ??????????? ?? ??????????? ?? ??????? ???????? ?????? ????????." (????? ??????) 1941
PMEmail PosterUsers Website
Top
ЛЕМС
Quote Post


Участник
***

Група: Изгонени
Съобщения: 293
Участник # 26
Дата на регистрация: 22-July 05



Здравей, Azerath!
И по двете ти предложения съм: ЗА!
В "Профила" видях поле `Истинско име`. Би било добре, ако при регистрацията си потребителите не хитруват и го попълнят добросъвестно.
Стига с тая анонимност!
Ако някой от бъдещите потребители се страхува (или не да боже, СРАМУВА от името си) нека си пише в Други форуми.

Малко си е стряскащо, но ... така мисля.


--------------------
??????????????? ? ?????? ? ????????.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
nebadon
Публикувано на: 22.7.2005, 12:50
Quote Post


Новодошъл
*

Група: Участници
Съобщения: 9
Участник # 28
Дата на регистрация: 22-July 05



AZ SUM ANONIMEN NE ZASHTOTO NE ISKAM DA MI VIJDAT IMETO PO FORUMITE - AKO NIAKOI ISKA DA MI NAUCHI IMETO - MOLIA DA POPITA...PROSTO OTKAKTO ZLOUPOTREBIHA S LICHNATA MI INFORMACIA OT EDIN SAIT, VECHE NE SE LOGVAM NIKUDE S ISTINSKOTO SI IME I TELEFONI NE DAVAM...USPEH NA SAITA - MNOGO E HUBAV I KATO SUDURJANIE I KATO TEHNICHESKO IZPULNENIE. INTERESNO MI E DALI VOININATANGRA SIMPATIZIRA NA ATAKA ? AZ SUM CHEL CHE VOININATANGRA NE E PARTIA, NO VUPROSUT SI VISI...
PMEmail Poster
Top
Admin
Публикувано на: 22.7.2005, 14:27
Quote Post


Участник
***

Група: Админ
Съобщения: 193
Участник # 1
Дата на регистрация: 30-June 05



До Azerath: Засега сайта сме го пуснали по-свободно. Все пак е още в началото.
А за архива няма проблеми естествено. Всичко се пази.
PMEmail Poster
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



QUOTE (nebadon @ Jul 22 2005, 12:50 PM)
AZ SUM ANONIMEN NE ZASHTOTO NE ISKAM DA MI VIJDAT IMETO PO FORUMITE - AKO NIAKOI ISKA DA MI NAUCHI IMETO - MOLIA DA POPITA...PROSTO OTKAKTO ZLOUPOTREBIHA S LICHNATA MI INFORMACIA OT EDIN SAIT, VECHE NE SE LOGVAM NIKUDE S ISTINSKOTO SI IME I TELEFONI NE DAVAM...USPEH NA SAITA - MNOGO E HUBAV I KATO SUDURJANIE I KATO TEHNICHESKO IZPULNENIE. INTERESNO MI E DALI VOININATANGRA SIMPATIZIRA NA ATAKA ? AZ SUM CHEL CHE VOININATANGRA NE E PARTIA, NO VUPROSUT SI VISI...

От преди официалното създаване на Атака, през цялата предизборна кампания непрекъснато помагахме на Атака. Който иска, нека погледне броевете на "Съпротива" и "Независимост". Сам ще се убеди в нашата подкрепа, както и колко много в предизборнната кампания е взаимствано от нас. Нямахме претенции за авторство, каузата заслужаваше да бъде подкрепена. И ние продължихме. Та до момента, в който явно ни бе демонстрирано, че сме нежелани. Сега моето мнание е, че трябва да стоим настрана, но не и да се обявим срещу Атака. Тази партия е последната надежда на българите. Не пожелавам на лидерите да я проиграят с лека ръка или заради 50 000 долара, както вече направи един от тях. Също така не им препоръчвам да продължават с прогонването на добронамерени съюзници. Не се знае кога тези съюзници могат да им потрябват.


--------------------
PM
Top
ЛЕМС
Публикувано на: 23.7.2005, 11:37
Quote Post


Участник
***

Група: Изгонени
Съобщения: 293
Участник # 26
Дата на регистрация: 22-July 05



[QUOTE] INTERESNO MI E DALI VOININATANGRA SIMPATIZIRA NA ATAKA ? AZ SUM CHEL CHE VOININATANGRA NE E PARTIA, NO VUPROSUT SI VISI... [QUOTE]

Вече ни качиха `на бесилката` в неофициалния форум на атака.
Виж сам - http://ataka.e-bg.net/

Думите са излишни. А само с ДУМИ ни "атакуват".
"Глухи" и "слепи" клакьори сред привърженици и симпатизанти - КОЛКОТО ЩЕШ. Иска ми се да Вярвам, че в Коалицията мислят ПО-РАЗЛИЧНО.
...................





--------------------
??????????????? ? ?????? ? ????????.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Севар
Публикувано на: 23.7.2005, 11:42
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Най-малкото е да кажем, че "20-те принципа" се появиха някъде ден след, "Деветте точки", които Елтимир написа в бившия форум на АТАКА. Не че пък той ще тръгне да си търси авторството. И още доста други неща, но хайде.....
А за анонимността... дано смисъла на девизите "Да отсеем зърното от плявата" и "Българи, да се преброим!" да се окажат не това, което би могъл да си помисли човек. И дано Волен докаже, че е истински националист. Към него е насочена народната подкрепа. Предишното цареподобие разполагаше с огромна народна подкрепа, която не просто проигра, ами се изгаври с нея. Вярвам, че положението ще е по-друго сега.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Публикувано на: 23.7.2005, 16:31
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Умеете да си създавате врагове хехе smil3dbd4d4e4c4f2.gif
PM
Top
Чое
Публикувано на: 23.7.2005, 17:26
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 72
Участник # 12
Дата на регистрация: 11-July 05



QUOTE (Sabazii @ Jul 23 2005, 04:31 PM)
Умеете да си създавате врагове хехе smil3dbd4d4e4c4f2.gif

От теб се учим хехе smil3dbd4d4e4c4f2.gif хехехе smil3dbd4d4e4c4f2.gif хехехехе smil3dbd4dbc14f3f.gif


--------------------
???? ?????, ?????? ?????!
PM
Top
Публикувано на: 23.7.2005, 20:13
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



QUOTE (Чое @ Jul 23 2005, 05:26 PM)
QUOTE (Sabazii @ Jul 23 2005, 04:31 PM)
Умеете да си създавате врагове хехе smil3dbd4d4e4c4f2.gif

От теб се учим хехе smil3dbd4d4e4c4f2.gif хехехе smil3dbd4d4e4c4f2.gif хехехехе smil3dbd4dbc14f3f.gif

Виж ти , Ангел Грънчаров се учил от мен на лицемерие и предатеслтво
По абсурдно твърдение не съм чувал.. но напълно в синхрон с обърканите ви представи за Време и причино-следствените връзки.
Тва е все едно да твърдим,че Хитлер е измислил Свастиката, а Ленин петолъчката smil3dbd4d4e4c4f2.gif
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 23.7.2005, 23:19
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Ей, как се трият отговори на малоумници и идиоти? Г-н Иванич понякога го трие Тоя изрод, който ходи на доктор андролог с оплаквания, че не му ставаала пишката взел да ни поучава. А ние тук му позволяваме да се прави на нещо като мъж. Я се се стегнете, Воини! Да го разкараме това ненормално копеле и да си гледаме нашата работа.


--------------------
PM
Top
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



QUOTE (Елтимир @ Jul 23 2005, 11:19 PM)
Тоя изрод, който ходи на доктор андролог с оплаквания, че не му ставаала пишката взел да ни поучава.

Тъй ли се нарича специалистът??
Е , който е имал подобни оплаквания явно е ходил на съответния лекар и знае...
Балгодаря ти. Елтимире. когато получа подобни оплаквания ще се възполвам от съвета ти.
PM
Top
Admin
Quote Post


Участник
***

Група: Админ
Съобщения: 193
Участник # 1
Дата на регистрация: 30-June 05



Предупредиха ме, че ще идва да се изхожда в новия сайт, за да го оплеска. Очаквах го и те познаха, че ще дойде, ама Сабазий не е познал. Вече има бан и няма повече да тормози потребителите. Знам какви мизерии създава из другите форуми, но тук няма да стане.
PMEmail Poster
Top
ЛЕМС
  Публикувано на: 24.7.2005, 8:07
Quote Post


Участник
***

Група: Изгонени
Съобщения: 293
Участник # 26
Дата на регистрация: 22-July 05



QUOTE
Сабазий не е познал. Вече има бан и няма повече да тормози потребителите.


Тюх, изпуснах го нещастното `опеленце. Тъкмо се бях приготвила да го `атакувам` с .... НЕГОВИТЕ ЗАПЛАХИ, дет преди 4 нощи ми ги пусна на GSM-a и в лично писмо...

Карай, по-добре да не замърсява атмосферата тук!


--------------------
??????????????? ? ?????? ? ????????.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
infomar
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 44
Участник # 39
Дата на регистрация: 24-July 05



Здравейте,

Мисля, че не е необходимо във форума да се пускат само регистрирани потребители. В края на краищата това не е скрита секта а както е обявено в
<<<<За Движението "Воини на Тангра" >>>> нещо всеобщододтъпно.

Мисля също, че грозният кон и под скъсан чул си личи, така, че името едва ли е от значение за това което е написано. Важни са думите а не ИМЕТО. Каква е гаранцията, че всеки ще си пише истинското име?? Ще се следим ли??

Също съм против БАНВАНЕ или как там се казва на 'неудобни' посетители.
По добре убори този който пише глупости с нещо умно, но не го махай - така всички ще видят неговата тъпотия и от това авторитетът му едва ли ще порасне !! Разбира се всичко си има изключение, но не винаги трябва да се махат мислещите по различен начин.

Сайтът е хубав !!
PMUsers WebsiteICQ
Top

Topic OptionsСтраници: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020