www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Предложение


Страници: (2) 1 [2]  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Предложение
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



QUOTE (ЛЕМС @ Jul 24 2005, 08:07 AM)
QUOTE
Сабазий не е познал. Вече има бан и няма повече да тормози потребителите.


Тюх, изпуснах го нещастното `опеленце. Тъкмо се бях приготвила да го `атакувам` с .... НЕГОВИТЕ ЗАПЛАХИ, дет преди 4 нощи ми ги пусна на GSM-a и в лично писмо...

Карай, по-добре да не замърсява атмосферата тук!

Правилно, Админе! Няма какво да си губим времето с четене на налудничави ругатни. По-добре сега да се заемем с фотогалериите. Ето, това ще бъде голямата работа, която никой не очаква. Май успяхме да създадем нашето Духовно оръжие за масово поразяване... Има толкова материали за публикуване, че всеки ден може да се появява нещо ново. Нека да вършим именно това, за да поддържаме интереса към сайта. И нека по нашия път не ни спират нито ругателства, нито хвалебствия.


--------------------
PM
Top
Admin
Публикувано на: 24.7.2005, 11:55
Quote Post


Участник
***

Група: Админ
Съобщения: 193
Участник # 1
Дата на регистрация: 30-June 05



QUOTE (infomar @ Jul 24 2005, 09:16 AM)
Здравейте,

Мисля, че не е необходимо във форума да се пускат само регистрирани потребители. В края на краищата това не е скрита секта а както е обявено в
<<<<За Движението "Воини на Тангра" >>>> нещо всеобщододтъпно.

Мисля също, че грозният кон и под скъсан чул си личи, така, че името едва ли е от значение за това което е написано. Важни са думите а не ИМЕТО. Каква е гаранцията, че всеки ще си пише истинското име?? Ще се следим ли??

Също съм против БАНВАНЕ или как там се казва на 'неудобни' посетители.
По добре убори този който пише глупости с нещо умно, но не го махай - така всички ще видят неговата тъпотия и от това авторитетът му едва ли ще порасне !! Разбира се всичко си има изключение, но не винаги трябва да се махат мислещите по различен начин.

Сайтът е хубав !!

До Infomar. По принцип не ме притеснява, че ще дойдат петима или десетима идиоти и провокатори. Рано или късно ще изчезнат. Проблемът е, че тяхната цел е да ни заглавичкват и да ни губят времето, когато има толкова много неща, които могат да се свършат. Трудно, бих казал невъзможно един субект като този Сабазий да бъде опозиция на аудиторията тук, но въобще не се притеснявам да го оправя по бързата процедура. Тук хората са заети с по-важна работа от това да се занимават с психично и душевно болни. Ти явно нямаш представа какви екземпляри ще се появят и какви фалшификации с имената ще почнат да правят. Затова скоро регистрацията ще бъде задължителна, както в почти всички форуми в нета.
PMEmail Poster
Top
ЛЕМС
  Публикувано на: 24.7.2005, 13:04
Quote Post


Участник
***

Група: Изгонени
Съобщения: 293
Участник # 26
Дата на регистрация: 22-July 05



Я ми отговорете, моля smil3dbd4e398ff7b.gif ,: Нали можеш и без регистрация да четеш инфото от портала? И само ако решиш да пишеш във форума ти е нужна регистрация?

Какъвто и "ник" да си сложиш - все си е Уважение към себе си и останалите пишещи и ОТГОВОРНОСТ за Думите ти.
А за банването - прав е Админа. Нямаме време за губене! Времето ни е ЗА ДЕЙСТВИЕ!!

smil3dbd4d4e4c4f2.gif


--------------------
??????????????? ? ?????? ? ????????.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Azerath
Публикувано на: 24.7.2005, 21:48
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 428
Участник # 9
Дата на регистрация: 8-July 05



QUOTE (ЛЕМС @ Jul 24 2005, 01:04 PM)
Я ми отговорете, моля smil3dbd4e398ff7b.gif ,:  Нали можеш и без регистрация да четеш инфото от портала? И само ако решиш да пишеш във форума ти е нужна регистрация?

Какъвто и "ник" да си сложиш - все си е Уважение към себе си и останалите пишещи и ОТГОВОРНОСТ за Думите ти.
А за банването - прав е Админа. Нямаме време за губене! Времето ни е ЗА ДЕЙСТВИЕ!!

smil3dbd4d4e4c4f2.gif

Може да се разглежда портала без да си регистриран. И така трябва да бъде, който иска да пише. Поне да се регистрира, ако не друго. Аз също съм на мнение, че няма смисъл да се обръща внимание на някакви си провокатори.


--------------------
“???????? ??????? ? ??????? ? ??????? ????? ?? ?????????.” (???????? ????). ???????, 6774 IYI "??????? ?? ??????? ??????????? ?? ??????????? ?? ??????? ???????? ?????? ????????." (????? ??????) 1941
PMEmail PosterUsers Website
Top
тохол
Публикувано на: 26.7.2005, 18:13
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 43
Участник # 46
Дата на регистрация: 26-July 05



Предлагам да се създаде стая за разговори.Така по-лесно и пряко ще се осъществява контакт между потребителите.
Благодаря.
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (2) 1 [2]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020