www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Турците в с. Чорбаджийско искат власт за Сидеров


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Турците в с. Чорбаджийско искат власт за Сидеров
Nordman
Публикувано на: 20.1.2006, 15:50
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 37
Участник # 145
Дата на регистрация: 15-October 05



Ето докъде стигнаха "националистическите" послания на Сидеров
цитат от днешния брой на в. Атака:

http:/www.vestnikataka.com/?module=displaystory&story_id=5965&format=html

Турците в с. Чорбаджийско искат власт за Сидеров
Камелия Колчева



"Властта трябва да я вземе Волен Сидеров. На нас ни трябва такъв човек." Така говорят турците в село Чорбаджийско, община Кирково, откакто тук се появиха последните броеве на в. "Атака" със статиите за малтретирания от ДПС-лидери Хасан Хасан и за изкупуването на тютюна. "Ние досега си мислехме, казват хората, че тия от "Атака" ще ни колят - и българомохамедани, и турци, и цигани. Защото така ни казват от другите партии. Но сега виждаме, че Волен Сидеров мисли за всички".
...


--------------------
[img align=right]http://img70.exs.cx/img70/6006/ef-boots.gif[/img]
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 20.1.2006, 15:56
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Волен Сидеров не успя да се превърне в националист, затова пък все повече заприличва на червен патриотар. Къде е разликата? За националиста Нацията е всичко. За партиотара, всичко е страната. Пък какви ще населяват "тази страна", дали турци, дали цигани или пък някакви си българи - все едно. Идеологията на национализма се стори прекалено сложна за Волен и той я подкара така, както му диктуваха неговите съветници - ченгета. Пък после кажете, че идеологията не е от значение, и че ченгетата не са зловредни, когато се намесят в политиката.
В заключение. Атака става все по-малко българска и все повече се турцизира и циганизира. Същото може да се каже за Телевизия СКОТ.


--------------------
PM
Top
Ziezii
Quote Post


Новодошъл
*

Група: Участници
Съобщения: 3
Участник # 238
Дата на регистрация: 21-January 06



За всеки е ясно, че Атака не е против турците, а против антиконституционната партия на Доган.

В България са живяли, живеят и ще живеят най-вече българи, но и турци, арменци, цигани и даже евреи. Но тези всичките трябва да се подчиняват на Български закони, защото живеят в България.

Работата е там, че от доста време няма български закони и българска държавност. Ето за какво се бори Атака - за български закони и българска държавност. Атака няма да коля небългарите, а ще изрита небългарите от управлението на България.

Това нещо обаче ще стане много трудно ако продължават българи, които иначе са родолюбци, да дърпат чергата насам натам.

Атака проби, и трябва да я подкрепим.

Същото щяхме да сторим, ако бе пробил Елтимир.

Фактът, че Елтимир и други родолюбци не са успяли да убедят обществото , че трябва те да са българските водачи, не означава, че трябва да спрат да работят. Да работят - Да, но не и да злословят за другите родолюбци.

Ето така - да си кажем кривиците, и да вървим напред!
PM
Top
Ziezii
Quote Post


Новодошъл
*

Група: Участници
Съобщения: 3
Участник # 238
Дата на регистрация: 21-January 06



QUOTE (Nordman @ Jan 20 2006, 03:50 PM)
Но сега виждаме, че Волен Сидеров мисли за всички

А иначе това наистина е смешно. Прилича на онова - "Тефал, ти мислиш за всичко" smil4341944e6b0c8.gif
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 21.1.2006, 10:59
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Коя беше бюлетината на Елтимир, бе, Зиези, че нещо не мога да си спомня?


--------------------
PM
Top
Ziezii
Публикувано на: 21.1.2006, 20:12
Quote Post


Новодошъл
*

Група: Участници
Съобщения: 3
Участник # 238
Дата на регистрация: 21-January 06



QUOTE (Елтимир @ Jan 21 2006, 10:59 AM)
Коя беше бюлетината на Елтимир, бе, Зиези, че нещо не мога да си спомня?

Ами защо ме питаш мене, Елтимире, за твоята бюлетина ?!

Аз не оправдавам Сидеров, че не ползва твоя опит.

Но пък му признавам, че е упорит. На изборите за кмет преди 2 години Сидеров взе едва неколко процента. Това можеше да му е оправдание - ето, аз съм непризнат, аз съм неразбран, мен ме заплашват по емаила и т.н. Но не се отказа. Продължи. И спечели.


Спечели, но чрез нашите гласове. УТре ако видим, че не е коректен - ще падне чрез нашите гласове.

Но да пеем в хора на антибългаризма, само защото ние не сме достатъчно признати - не ми допада. Само като си представя, че трябва да съм в един кюп с оная папионка и разни Дайновци, направо ме втриса...
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020