www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> СКОТ продължава да краде


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> СКОТ продължава да краде
Eлтимир
Публикувано на: 24.1.2006, 20:14
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Телевизия СКОТ не спря клеветите срещу мен, но продължава да краде от труда ми. Който е гледал предаването тази вечер, нека погледне и тук: http://www.voininatangra.org/modules/xcgal...stup&pos=8&cat=
Ей, скотове от СКОт, или спрете клеветите си, извинете се и постъпете така, както постъпват в почтените медии или престанете да крадете. Тъй като в бивша България няма правосъдие, не мога да ви дам под съд. Но ще огласявам всеки случай на ваша кражба. Поне да се знае и да се помни.


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Току-що в предаването "Това не е истина" по телевизия СКОТ, водещият Цветан Начев повтори нещо, за което искаха да ме съдят през 1999 година. А именно, че България е определена да бъде циганското гето на Европа. Дотук добре. Само че вече сме 2006 година и трябва да се продължи нататък. Въпросите са същите, но отговорите вече са други. Та вместо да се рови в старите писания, нека от СКОТ ни потърсят. Пък може да кажем нещо ново, нещо изненадващо. Може би ще посочим решението на проблема. Ако, разбира се някой въобще иска проблемите да се решат.
Знам как, но не знам някой дали иска да го научи.


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Всъщност то си им било традиция. Вижте последните снимки в галерията. Тези извадки от бюлетина на БНРП, Българската национално-радикална партия навяват на интересни размисли.


--------------------
PM
Top
Иван
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 717
Участник # 80
Дата на регистрация: 12-August 05



Ясно е, че Румен Петков няма да реши проблема. Той, както и политиката въобще са част от проблема.

Ние обаче, които сме се събрали тук, искаме да намерим пътя към решението, че да научим и други.
А след това каквото сабя покаже!
Тя сабята досега винаги е показвала, че българите могат да превземат и непревземаеми крепости и да бъдат бич Божий, когато равновесието го изисква.
Напред към решението!
PM
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Имчаше една песен на Висоцки "Още не е вечер". Та и днешният ден още не е свършил и вечерта още не е дошла. Налага се малко да изчакаме. Все пак ще кажа, че управляващите така разклатиха кораба, та вече ситуацията почна да излиза извън техния контрол. Нашата роля е да я направим напълно неконтролируема. А после нищо чудно да се повтори едно събитие от 1185 година. И тогава, както и сега са ни управлявали ромеи, после дошли синовете на Вълчицата и нещата се обърнали.


--------------------
PM
Top
Иван
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 717
Участник # 80
Дата на регистрация: 12-August 05



QUOTE (Елтимир @ Feb 7 2006, 12:21 PM)
Все пак ще кажа, че управляващите така разклатиха кораба, та вече ситуацията почна да излиза извън техния контрол. Нашата роля е да я направим напълно неконтролируема. А после нищо чудно да се повтори едно събитие от 1185 година. И тогава, както и сега са ни управлявали ромеи, после дошли синовете на Вълчицата и нещата се обърнали.

Да бъде!
smil4334abded4493.gif
PM
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Ето откъс от статията "Отмъщението", писана през 1999 година. Трябваше да дойде 2006 година, за да разберат някои, че написаното тогава от мен не е фашизъм, а безпощадна реалност.
"Скоро към България ще започнат да прииждат разни отрепки и криминални типове. Ще дойдат лица, прогонени от своите страни. Основното население ще се стопи като снежен човек под напора на южния вятър. Палачите-ченгета, следователи и прокурори няма да бъдат пощадени. Нали “правозащитните” им ведомства обявиха за расистка всяка българозащитна реакция? И приемаха за нормално явление посегателството срещу българи. Неканените чуждоезични гости ще започнат да трепят наред. Ще започнат масови изстъпления. Напразно предателите ще очакват пощада. Такава не е предвидена. Нашите преследвачи и семействата им също ще пострадат. За пришълците те ще са българи, същества, подлежащи на изтребване."
Умението ми да виждам в бъдещето и неспособността ми да правя компромиси със съвестта станаха причина и за последните репресивни действия срещу мен. Та сега въпросът ми е дали ще спечелим тази битка или ще се оставим да бъдем победени?


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



И понеже някои днес се опитват да въвеждат понятието "градивен национализъм", ето нещо публикувано в "Шанс" през 2000 г:
"НЕЛЕГАЛНА ОРГАНИЗАЦИЯ ПУСКА ВЕСТНИК
Издателите се афишират като Движение “Воини на Тангра”
Излезе първият брой на в-к “Истина”, издание на нелегалната организация “Воини на Тангра”. Като изключим неиздаваният досега на български език световноизвестен философ Юлиус Евола с откъси от книгата “Езическият империализъм”, други имена липсват. Поради опасения от полицейски преследвания, както обясни деец на Движението. Нека напомним, че на 29-ти срещу 30-ти ноември 1998 г. “Воини на Тангра” заляха с листовки срещу правителството на Иван Костов цялата страна. За тази работа техни лидери и активисти бяха арестувани, и от 4 декември 1998 г., до 9 септември 1999 г. срещу тях се водеше следствие в НСлС - София с обвинение в подготовка за държавен преврат. За нашите съграждани ще бъде небезинтересно да знаят, че ръководството на въпросната организация се намира в Ботевград, което бе потвърдено от бившия министър на вътрешните работи Богомил Бонев от трибуната на Народното събрание. След приключване на следствието, “Воини на Тангра” започнаха да издават в Киберпространството своя Интернет страница, а сега се появи и първото им печатно издание. Воините твърдят, че са представители на градивния български национализъм, в противовес на вилнеещите фанатизирани прохитлеристки групички скинове. Внимателният прочит на вестничето не установи наличие на каквито и било забранени от закона идеи. Започваме да се питаме дали забранено в България няма да се окаже всичко, противоречащо на СДС и неговия едноличен лидер."


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 18.2.2006, 14:39
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Напоследък започна нещо много интересно. Разни водещи и гости в СКОТ твърде често, понякога ни в клин ни в ръкав започнаха да славословят ДС. Ах, какви професионалсти били! А, колко самоотвержено защитавали България! И колко лоши и гадни са онези, които само хулят високохуманните служби за сигурност на комунистическия режим.
Спомням си как реагираха ченгетата, когато открих, че дъщеря ми е била заплашвана не от друг, а от агента на ДС Любомир Дончев. Тогава те се опитаха да ме подведат, като набедят съвсем невинен човек. Един мой съзатворник, помак. Само че тоя човек аз го познавам твърде добре, за да повярвам, че той ще си и грае на заплахи. Притиснати от неопровержимите доказателства, "честните и принципни" служители на НСС - ДС млъкнаха. Сега става нещо подобно.
Връзка на "ЛУКойл" с телевизия СКОТ е полковмникът от ДС Николай Асенов Ненчев. И след като знам, че Ненчев много внимателно следи какво се пише в този сайт, следва заповед към скотовете от СКОТ да се захванат със защитата на ДС.
Това беше само за да им разберете методите. А после вярвайте, че тези типове ще защитават вас, семействата ви и правата ви. Не, тези от НСС /същите впрочем са и НСБОП/ защитават само и единствено бандитите. Тъй като те самите не са нищо друго, освен облечени с власт бандити.


--------------------
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020