www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Моят протест!


Страници: (2) 1 [2]  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Моят протест!, срещу посегателството над ИДЕЯ и Личност
Eлена
Публикувано на: 28.1.2006, 16:21
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 138
Участник # 213
Дата на регистрация: 13-December 05



QUOTE (georgi_nz @ Jan 28 2006, 09:52 AM)
Мисля, че с АБВ-то не може да се пращат писма на куп адреси.

МОЖЕ, Жоре! Опитай: чукни "копие до".... скрито копие - ще ги събереш!
А защо не си направи пощата там, отдето ти пратих покана????? Там се СЪБРАХА!


--------------------
???! ??????? ? ????!
PMICQ
Top
Bell
Публикувано на: 28.1.2006, 16:21
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 861
Участник # 101
Дата на регистрация: 5-September 05



Според мен тях малко ги вълнува "стихийна" реакция на някви случзйни граждани-поне те така предполагам ще го приемат,така или иначе всеки ден си получават някви писма с негодувания. Докато едно писмо като го пращат много хора те почват да броят колко хора се сплотяват зад тая идея....

Освен това ще е по лесно за повечетео хора да влезнат и с едно кликване да са направили квото трябва...щото има такив ахора за които това бибило по-лесно и достъпно, а и също някви нови посетители!

Аз предлагам пък вие ако щете....
PM
Top
Севар
Публикувано на: 28.1.2006, 16:36
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Да ви кажа, аз съм скептик за тая работа. Преди година и половина бяхме писали такова едно писмо до много голям списък институции, посолства, медии и какво ли не. Нито една институция не пожела да отговори. Една-две медии се заинтересуваха, но след като мина гладната стачка. Останалите не се заинтересуваха, че някой си политически затворник и националист бил обявил гладна стачка за нещо си. Сякаш всеки ден се обявяват такива крайни протестни действия. Те си живеят в техния измислен розов свят и ние не съществуваме за тях. Тях ги движат парите и интереса, а интерес от тази работа могат да имат може би само медиите. Затова, ако ще пращате писма, препоръчвам ви на тях да пращате. Достатъчно беше да се раздуха случая и май сега Елтимир сам успя да се предпази като публикува случая във вестник "Съпротива". Верно, не стана масово достояние, но поне е документирано. След документирането черно на бяло, трябва да са ненормални да действат по очаквания от нас начин. Значи плана се е променил. Все пак бих ви помогнал да формулираме текста на писмото, но аз с официални писма нямам опит и не знам...
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
gеorgi_nz
Публикувано на: 30.1.2006, 13:00
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



QUOTE (Eлена @ Jan 28 2006, 04:21 PM)

А защо не си направи пощата там, отдето ти пратих покана????? Там се СЪБРАХА!

Защото я оплесках нещо, после пак. После нямах време и интернет.
Но обещавам да успея!
Не съм отблъснал поканата.

А по темата искам да кажа къде накуп се намират много важни мейли:
http://free.bol.bg/glas/podkrepa.html.


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Трябваше да запазя тайната, за да не осуетят плана ни. Уредих други хора да се явят заради мен. Законно, както си му е реда. Ченгетата останаха с пръст в уста.
Още не знам всички подробности, но варненските магистралки, извинете, исках да кажа магистрати, проявили пълно незачитане на закона. Явно и те са в играта. Значи битката продължава.
Йолов, явно гонен от гузната си съвест или от обикновен страх стоял с гръб през цялото време, не смеел да погледне никого в очите. За да не му зададат неудобни въпроси. Например как след като таткото Георги Йолов е зам. кмет от името на СДС, синчето Цветомир разбива клубове на партии, влизащи в състава на СДС и краде от тях имущество. И как след тези престъпления на синчето то не получава никакво наказание, сега таткото си има охранителна фирма. Сигурно щото изобщо не е близък с ченгетата.
Няма как, ще се наложи да изписвам имена на агенти. Аз не съм служебно лице и не съм задължен да пазя тайната. А откъде знам си е моя работа. Само че преди това ще се наложи да разкажа как обвиних шефа на НСС - Ботевград Петър Петров в участие в наркотрафика. И как заради тази работа той вербува някои типове, между които и Цв. Йолов, за да се разправи с мен. ще има и някои снимки, за да се убедите, че работата не е майтап. После ще намесим още някои имена на шефове от НСС. На полк. Румен Николов, например. Шеф на отдел в София, който отначало уж беше възмутен от разкритията за Петров, а после се зае пламенно да го защитава. Парите не миришат, както се казва.


--------------------
PM
Top
Иван
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 717
Участник # 80
Дата на регистрация: 12-August 05



Бой по мръсната продажна паплач - изроди българоубийцииии smil4334af067a7a3.gif smil4334af067a7a3.gif smil4334af067a7a3.gif

PM
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Имаше и нещо много странно. Няколко дни преди делото се разболях и вдигнах висока температура. Оказа се, че от НСС се обаждали до някои лекари, мои приятели и ги предупреждавали в никакъв случай да не ми дават болничен, ако отида при тях. Но нашият Бог си знае работата. Сега вече е време да попитам имаше ли отзвук от алармирането на инстанциите за беззаконията, които се вършат в бивша България? Нямаше, нали? никой не го е грижа за някакъв си българин. Виж, ако бях мангал или пък агент на тайните служби, криминален престъпник като Йолов, работата щеше да е друга. Та вижте в каква държава живеем и как трябва да действаме. След като ни отнеха законите, сега Законът сме ние. И какното направим - то ще бъде законно и справедливо.


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Кампанията до институтките, извинете - до институциите нямаше как да даде резултат. Сега имаме два месеца да пресечем плановете на ДС. Ето ви телефона на Георги Йолов във Враца: 092/3-25-34. Това е таткото на добре угоеното агентче. Надявам се да не го е сменил, но и да го е сменил, пак има възможност да се научи. На първо време натискът може да бъде отправен натам. После ще дойде ред и на следващите стъпки.


--------------------
PM
Top
Искрица
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 226
Участник # 243
Дата на регистрация: 26-January 06



Аз поне не получих отговор от нито една институция. Не го и очаквах. Целта ми по-скоро беше, че с писмото си ще събудя интерес, към личността Елтимир и идеите на Движението. Вярвам, че поне няколко от хората прочели писмото ми, ще дойдат на сайта, ще попрочетат от любопитство... Може на някой и съвестта му да проговори.
PM
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Не, това е проверено. Така е планирано, че резултат от институциите не може да има. И никаква съвест не може да надделее над страха. Сега дойде времето да се въздейства на родителите, като им се обясни, че тяхното синче също е застрашено. ДС просто ще го премахне, за да няма неудобни свидетели. Да не говорим, че това отвратително дебело прасе ми дължи толкова много, колркото не можете да си представите. Може би само Севар знае с подробности как стоят нещата. Та ако родителите се намесят, Йолов може да си оттегли тъжбата. После идва ред на още нещо, но има време. не искам никого да наскърбя, но не мога да си разкрия целия план предварително. Всеки може да прочете написаното във форума.


--------------------
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (2) 1 [2]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020