www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Убийство


Страници: (3) 1 2 [3]  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Убийство
Eлена
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 138
Участник # 213
Дата на регистрация: 13-December 05



QUOTE (Елтимир @ Feb 8 2006, 04:43 PM)
Ако почна да давам точни, ясни и конкретни инструкции на всеки как точно да постъпи, кой телефонен номер да набере и кой клавиш на компютъра да натисне, по-добре да си го направя сам. Противното би било в разрез с целите, задачите и методите на Движение "Воини на Тангра". Би било в противоречие с всички обявени от нас принципи. Всеки решава и постъпва така, както му диктуват разумът и съвестта.

Чакай сега да се разберем веднъж завинаги. Много добре познавям преамбюла на Движение "Воини на Тангра. И не се треса от шубе, а си подписвам всички писма с ИСТИНСКОТО ИМЕ, че и от НАЙ-ПРОБИТАТА ПОЩА ГИ ПРАЩАМ до кръвопийците.
Явно не си прочел добре темата "Моят протест".
Трима човека ПУБЛИКУВАХМЕ това, което вече бяхме разпратили по адресите. Точно както всеки от нас бе усетил. Сигурна съм и че още 2-ма от пишещите във форума са пратили СВОИТЕ МИСЛИ.
И кво стана : почна се едно умуване - кой бил от тълпата зяпачи и т. н. и да си разхождаме очите по сайта на некви "зелени " ... после скепитизизъм от админа тук, че нямало да има резултат. А такъв ИМАШЕ - не ни отговориха, но ДОСТА ХОРА ПРОЧЕТОХА !
Сега ВДИГАШ НИВОТО! СУПЕР! И даваш личен пример ...
Аз ще те последвам.

Ма ... пак се РАЗЧИТА НА ЛИЧНА ПРЕЦЕНКА ... и нещо не виждам много ентусиазирани желаещи ДА СИ ЗАЛОЖАТ Името ... Пак ли ще сме 5-6?

Ако е така - да си пишем НА ПОЩИТЕ. И .. да си уточняваме формулировките.



--------------------
???! ??????? ? ????!
PMICQ
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



"Ако е така - да си пишем НА ПОЩИТЕ. И .. да си уточняваме формулировките."
Философствайте като елини, както беше казъл навремето един от водачите на гръцката хунта ген. Патакос. Предложих нещо, но май българите почти не останахме, само елини.


--------------------
PM
Top
Eлена
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 138
Участник # 213
Дата на регистрация: 13-December 05



QUOTE (Елтимир @ Feb 8 2006, 05:45 PM)
"Ако е така - да си пишем НА ПОЩИТЕ. И .. да си уточняваме формулировките."
Философствайте като елини, както беше казъл навремето един от водачите на гръцката хунта ген. Патакос. Предложих нещо, но май българите почти не останахме, само елини.

прощавай за неточния изказ, Колобъръ - одеве направо се сгърчих от студа и ... краят на предишния ми постинг "издиша". прекалено съм го наукообразила smil4334ad4cc8e95.gif

Идеята ми беше следната: Пиша си на компа МОЕТО ПИСМО (съгласно съвестта Ми и Усещанията ми заявявам .... както писах в предишния ми постинг), задължително слагам линк към Воинския сайт!!!! после Ти пращам на "секретната" поща квот съм сътворила. Ти преценяваш ПОСЛЕДСТВИЯТА - дали евентуална моя НЕТОЧНОСТ или непремерена ДУМА няма да навреди на Движението и ИДЕЯТА. Ако всичко е Разумно даваш ми "зелена светлина" и писмото ми ЗАМИНАВА по списъка ми с адреси. Не те карам да ми поемаш отговорността - МОЯ СИ Е и ще се подпиша под думите си отново с истинското ми име, само че нямам опит с институтки от спецбранша и ... може да объркам АКЦЕНТИТЕ.
Като сме 5-6 "мераклии" .. няма да ти дотежи да ни поправиш, ако грешим, нали така?

Тая Война ДОПУСКА и женско участие, но не и ... Женско мислене.


А кой е "елин" и кой ... хмммм "резак" ... это из другой оперы smil3dbd4e5e7563a.gif Тука сме ПРЕДИМНО БЪЛГАРИ!



--------------------
???! ??????? ? ????!
PMICQ
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Полицията се готви да принесе в жертва невинни българи заради смъртта на двете сестрички. Истината е, че първоначално убийците-цигани са били заловени, а после освободени по заповед на вътрешния министър - криминалния престъпник Румен Петков. И сега, притиснати от всеобщото обществено негодувание, тези българоубийствени служби се готвят да стоварят вината за циганското престъпление върху невинни хора, които след съответната обработка ще си признаят дори, че са потопили кораба "Титаник". Не им вярвайте и сами въздавайте правосъдието, което държавата ни отказва на нас, българите.
Помнете, че държавата - това сме ние, народът!


--------------------
PM
Top
gеorgi_nz
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



~.


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
bgskin
Публикувано на: 10.2.2006, 12:53
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 274
Участник # 69
Дата на регистрация: 4-August 05



smil3dbd4daabd491.gif


--------------------
???? ??? ??????? ?? ???????? ?? ??????????????, ???????? ???????? ?????? ?? ??? ????? ?? ???????????.
PMUsers WebsiteICQ
Top
Bell
Публикувано на: 10.2.2006, 19:39
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 861
Участник # 101
Дата на регистрация: 5-September 05



Казват че не арестуват мангалите за да се избегнат етнически размирици. Аз мисля че е точно обратното-- очевадно е че се прави всичко за да нараства етническото напрежение...и то не само у нас. Ще излезе куриоз че у нас етническото напрежение нараства по-бавно отколкото в другите европейски държави и дори още не е избухнало в размирици за разлика от друи "по-развити" държави!

На американците им изнася Европа да е разяждана отвътре...


А пък ние българите само се бием в гърдите ама като гледам...в другите държави реагират агресивно на много по-малко.

Деликатен е въпросът и за това ми е трудно да го кажа но в крайна сметка ако за онези нещастни хора няма справедливост и тогава те сами не си я потърсят и не се дигнат, не се дигнат техните роднини и приятели в едно гражданско неподчинение или каквото им дойде на ума - то какво сме седнали ние да се агитираме.....можем само да констатираме че търпението на българина е равностойно на саморазруха!
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 10.2.2006, 19:58
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Почвам да чета за стотен път "Записки по българските въстания". Днешната ситуация кой знае защо ме подтиква да посягам към тази книга.


--------------------
PM
Top
Azerath
Публикувано на: 10.2.2006, 21:30
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 428
Участник # 9
Дата на регистрация: 8-July 05



Явно ще трябва да се готвим за въстание.


--------------------
“???????? ??????? ? ??????? ? ??????? ????? ?? ?????????.” (???????? ????). ???????, 6774 IYI "??????? ?? ??????? ??????????? ?? ??????????? ?? ??????? ???????? ?????? ????????." (????? ??????) 1941
PMEmail PosterUsers Website
Top
Eлтимир
Публикувано на: 10.2.2006, 22:00
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Друго исках да кажа. как едни са полагали живота си пред олтара на Отечеството, а други са гледали сеир.


--------------------
PM
Top
Иван
Публикувано на: 11.2.2006, 11:54
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 717
Участник # 80
Дата на регистрация: 12-August 05



QUOTE (Елтимир @ Feb 10 2006, 10:00 PM)
Друго исках да кажа. как едни са полагали живота си пред олтара на Отечеството, а други са гледали сеир.

Да, невероятно е, колко малка част от българите физически са движили въстанието.
И въпреки това, са били задействани световни събития - империята пада, а България отваря нова страница.
Мисля си, обаче, че дори повечето да са се страхували, то в ума си и в молитвите си са били с тия мъже на по 22-27 години, които изгарят с пламъка на съзнанието. Излиза, че това е не по-малко важно.
Смятам, че това е част от задачата на Движението - да запали душите на българите.
PM
Top
Bell
Публикувано на: 11.2.2006, 15:11
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 861
Участник # 101
Дата на регистрация: 5-September 05



да ама нашата съдба е била решена пак от велика сила - Русия...сами е нямало нищо да направим....
PM
Top
gеorgi_nz
Публикувано на: 13.2.2006, 12:26
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



Е ако ние запалим искрата в България и съпротивителното движение у Великите сили подемат огъня - големи работи могат да станат.

От Илюминатите може да остане спомена за илюминациите от тях.


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
Иван
Публикувано на: 13.2.2006, 19:46
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 717
Участник # 80
Дата на регистрация: 12-August 05



QUOTE (georgi_nz @ Feb 13 2006, 12:26 PM)
Е ако ние запалим искрата в България и съпротивителното движение у Великите сили подемат огъня - големи работи могат да станат.

От Илюминатите може да остане спомена за илюминациите от тях.

Точно така. Да запалим искрата, както много пъти е ставало.
А в областта на духа понятията малко и голямо не съответстват много на представите от физическия свят.

Ето да вземем Русия. Велика сила и пр. Ние 500 години оформяме съзнанието си във взаимодействие с гнилата имерия на османците. Русия става велика сила след приемане от нас на Православието. След това води не една война с Турция, ама няма я искарата. Няма го тоя устрем, който да доведе ново еволюционно стъпало. Когато българите решават "свобода или смърт", вече нещата се задействат. Братята от Дон и Днепър идват на помощ призовани от своята кръв. Къде тук е великата сила Русия? Има просто хора от една вяра, от един ген, от един род, които осъзнават че е дошъл прехода към друго ниво.
Прадядото на моята съпруга се казва Данило. Роден е на Дон. Идва тук, запознава се с бабата на съпругата ми и свързва живота си с нейния. Загива при обсадата на Плевен. Ето как и тялом и духом той е в България.
И това, което Русия е направила за нас, не е по-малко от това, което ние сме направили за нея.
А какво сме направили за Европа?!
А за Християнството какво сме направили?
Какво излиза - че малкият народ българи водят в стотици пъти "на глава от населението" по резултати великите сили.
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (3) 1 2 [3]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020