www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> БНРП


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> БНРП
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Тъй като в бюлетина на БНРП /http://www.voininatangra.org/modules/xcgal/displayimage.php?pid=4272&album=lastup&pos=1&cat=/ става дума за взаимоотношенията на Волен Сидеров с Илия Минев, налага се да изясним един въпрос. Имат ли право лидерите на БНРП да говорят за Минев? Имат.
През 1990 година д-р Иван Георгиев предложи на Илия Минев да го издигне като кандидат за народен представител. Бай Илия отначало се съгласи. После се отказа, тъй като от базирания в САЩ Национален фронт му казали, че имат други планове за него, които налага да си оттегли кандидатурата. Минев като дисциплиниран легионер се подчини. Оказа се, че плановете наистина са други. Илия Минев да не влезе в политиката и да умре в мизерия.
Не мога да пропусна и факта, че Димитър Николов, зам. председател на БНРП в началото на 90-те години беше главен редактор на издавания от Минев вестник "Свободно Слово". Та тези неща трябва да се знаят. Особено, когато от името на покойния вече Минев си позволяват да говорят хора като Георги Жеков или Николай Колев - Босия.


--------------------
PM
Top
Калоян
Публикувано на: 17.2.2006, 13:32
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 199
Участник # 249
Дата на регистрация: 13-February 06



Нещо страницата не се отваря.Какви са били вzаимоотношенията на Волен с Илия Минев? smil3dbd4e7853679.gif


--------------------
?????? ?? ??? ?? ?????,?? ??? ???????? ????? ? ???? ???? ??? ????? ????? ????????? ???????!!!
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 17.2.2006, 14:18
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



По молба от ръководството на БНРП махнах снимките. Доколкото познавам ситуацията, скоро ще се обадят да ги кача пак. Защото Волен сидеров не е човек, който държи на своята дума и изпълнява обещанията си.


--------------------
PM
Top
Калоян
Публикувано на: 17.2.2006, 14:26
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 199
Участник # 249
Дата на регистрация: 13-February 06



Добре,но не раzбрах какви са били вzаимоотношенията му с Илия Минев?Бил ли е Волен Сидеров ченге внедрено в Дружеството или не? smil3dbd4e398ff7b.gif


--------------------
?????? ?? ??? ?? ?????,?? ??? ???????? ????? ? ???? ???? ??? ????? ????? ????????? ???????!!!
PM
Top
gеorgi_nz
Публикувано на: 17.2.2006, 14:36
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



Абе Калояне не те ли мързи заради това Z да превлкючваш непрекъснато ?


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
Калоян
Публикувано на: 17.2.2006, 14:45
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 199
Участник # 249
Дата на регистрация: 13-February 06



QUOTE (georgi_nz @ Feb 17 2006, 02:36 PM)
Абе Калояне не те ли мързи заради това Z да превлкючваш непрекъзнато ?

Всъщност нищо не превключвам.Тъпия компютър,на който пиша сега няма фонетика и някои букви иzлиzат така. smil4334aa05d5cb2.gif


--------------------
?????? ?? ??? ?? ?????,?? ??? ???????? ????? ? ???? ???? ??? ????? ????? ????????? ???????!!!
PM
Top
gеorgi_nz
Публикувано на: 17.2.2006, 14:58
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



Аз съм с кирилизацията нз ИНЖИНЕРА (Генади Атанасов) и нямам за сега проблеми.
Има и сайт човека - яко е направен.
Не поня къде е , но с търсачка излиза.


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
Eлтимир
Публикувано на: 17.2.2006, 15:21
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



http://injinera.bgplus.com/na4alo.htm
Наистина човекът си разбира от работата, и мен ме е учил на много неща. В сайта му има и страхотни лафове!
А за БНРП и за Волен ще кажа само, че сега освен всичко друго, се води спор кой ще вземе субсидията от руското правителство, гласувана за "дружествени" организации в България. Защото някакъв руски представител ходил при зористите, обаче останал твърде недоволен от тях. И после ядосано говорел какви дураци са онези чиновници от посолството, и как не знаели на кого да дават пари и на кого да не дават. Та и някой си Любен Гоцев се намесил и станали разни работи. Хайде да ги оставим да се разберат помежду си, пък снимките от бюлетина няма да се загубят. Пак ще ги пуснем. Заедно с друга прелюбопитна информация.


--------------------
PM
Top
Калоян
Публикувано на: 17.2.2006, 15:32
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 199
Участник # 249
Дата на регистрация: 13-February 06



Трябваше да кажа,че в момента съм в интернет клуб. smil4334acc8dd304.gif У нас имам фонетика.Въпреки всичко пак не отговори zа Волен. smil4334a7c1e8c32.gif


--------------------
?????? ?? ??? ?? ?????,?? ??? ???????? ????? ? ???? ???? ??? ????? ????? ????????? ???????!!!
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 17.2.2006, 15:48
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Бюлетинът съдържаше официални твърдения на БНРП. След като те не желаят тези твърдения да се огласяват, аз нямам право да говоря. Във всеки случай Илия Минев никога не ми е казвал сред хората му да има човек на име Волен Сидеров. С Румен Воденичаров не бях особено близък, за да знам кои са му били приятелите.


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 19.2.2006, 15:00
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Според сведения, които получих току-що, БНРП и Атака вървят към коалиционно споразумение. Дори днешното шествие щяло да бъде от двете партии. Беше напълно естествено Атака да потърси нови съюзници, след като се раздели с досегашните. Също така е напълно естествено да почакаме няколко дни докато коалицията се разпадне, и тогава отново да публикуваме снимките от бюлетина.


--------------------
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020