www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Случаят с моето убийство


Страници: (2) 1 [2]  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Случаят с моето убийство
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Пуснах една негова стара визитка в галерията.


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 10.2.2006, 12:33
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



/Продължение/
Както и да е, не показахме пред други хора, че има някакви недоразумения. Обаче решихме да проведем среща във Варна. Кои бяхме там не е толкова важно. Важното е, че Цветомир Йолов се появи едва късно вечерта, след като го бяхме търсили и чакали цял ден. Появи се заедно с - да я наречем приятелката си и толкова. Обаче само колкото да ни отведе до хотела. Повече не се появи. След варненската среща почнаха големите неприятности. Някой пишеше лични съобщения във форума от името на всички. Някой четеше писмата от пощенските кутии към сайта. Някой триеше и подменяше каквото му хрумне. Нямаше как да не стане безпощадно ясно, че това е дело на самия Админ. И когато го запитахме какво по дяволите става, той взе, че ни банна, забрани ни достъпа до пощите и обяви, че ни изключва от Движение “Воини на Тангра”. Щеше да е смешно, ако не беше толкова гадно. Всичко завърши със спирането на сайта.
Сега малък анализ. Цветомир Йолов беше админ на сайт, който набираше все по-голяма популярност. Ние бяхме станали номер една сред националистическите сайтове. Хайде, кажете ми, какъв беше неговият интерес да затрива всичко? Интересът му беше оня лиценз, който нарекох “Документ на предателството”. Срещу този лиценз Цветомир Георгиев Йолов е поел ангажимент пред Службите да съсипе сайта на Движение “Воини на Тангра”, както и да дискредитира членовете и активистите на Движението. Разсъдете. Как някой, който има висящи дела за едро хулиганство, за нанасяне на средни телесни повреди и за кражби, вместо да бъде осъден, изведнъж да се превърне в преуспяващ бизнесмен? Всъщност ако погледнете повечето от “бизнесмените”, които Службите създадоха, схемата се повтаря. Намира се един, който е силно зависим от криминалното си минало, от сексуалните си отклонения или от нещо друго и му се поверява някакъв бизнес. Това е за да няма мърдане, когато му се възложат мръсни задачи. Цветомир Йолов можеше да се превърне в обществена фигура, благодарение на Движението той завърза многобройни познанства, търсеха го журналисти, даваше разни интервюта. С един замах момчето ликвидира всичко. Като познавам огромното му честолюбие, стигащо до болезнена суетност, ликвидацията едва ли е била доброволна. И Цветомирчо е предпочел лукса и парите пред честта и славата. Като в приказка на братя Грим.
Налага се още един сериозен въпрос. Как Интернет обществото е допуснало да бъде даден лиценз на един криминален престъпник, за когото съществуват конкретни и неопровержими доказателства, че е злоупотребявал с пощенските кутии на други лица? Че е писал писма от чужди пощи, от името на други хора. И въобще, един доказан престъпник, аморален тип може ли да развива сериозен и почтен бизнес? Моите сведения са, че Службите и тук са се намесили. И накрая. Цветомир Йолов, който излизаше от името на някакъв “Фронт за антиционистка съпротива” и други иначе фантомни организации с гръмки имена, който пишеше заклеймяващи слова срещу “чифутската сган”, изведнъж почва да развива бизнес точно в доминирания от евреи град Варна? Не ви ли се струва странно? Не, не е странно. Цветомир Георгиев Йолов можа да създаде своята фирма “Ария нет” благодарение на предателството си към своите съратници. Благодарение на гнусната си измяна към хората, от които до този момент бе видял само и единствено добро.
Сега нещо за самата вербовка. Моята информация е, че Петър Петров от Ботевград се обърнал към своите варненски колеги с молба да вербуват Йолов. Те обаче отказали с мотива, че като лице с множество криминални деяния, той е рисков фактор. Тогава, с намесата на Павлин Димитров, по онова време зам. шеф на Национална служба “Полиция”, Йолов е вербуван официално от НСБОП.

/Следва/


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 10.2.2006, 15:19
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Ето още веднъж телефона на Георги Йолов, бащата на Цветомир във Враца: 092-3-25-34.
А в следващия откъс ще разкажа точно как е станала вербовката на добре охраненото момченце и как службите могат да уредят заем от 30 000, който по-късно ти излиза през носа. Също като заемите, давани от циганската фамилия Зрънкови. Те методите на мангали и на ченгета били еднакви, пък ние се чудим защо има такава циганска престъпност в България. Но да не се отпелсвам. Позвънете на Йолов, собственик на охранителна фирма и му кажете да поразгледа нашия сайт. Може на научи нещо, което не е знаел преди.


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 17.2.2006, 18:13
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Понеделник трябва да ми донесат едни прелюбопитни сведения за Цветомир Георгиев Йолов. Ще ги пусна в сайта и тогава почваме следващия етап от битката. После за тоя аморален тип едва ли ще се намери сигурно местенце в нашата страна. Въобще от другата седмица започват интересни събития. Тъкмо дотогава ще довърша новия брой на вестник "Съпротива".


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 18.2.2006, 13:12
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Получих нова заплаха, че ще бъда даден още веднъж под съд, ако разоблича следващия агент. Спомням си един мой съзатворник, който през 1973 година при самозащита убил милиционер. Когато тръгнали да го залавят, той си казал: "Колкото за един, толкова и за сто". И стрелял. Така натръшкал цели 16 парчета. В крайна сметка му бяха отменили смъртната присъда и през 1988 година го срещнах случайно в София, беше си излязъл от затвора. Та и аз така. Решен съм да разкрия някои наистина опасни сведения, с които разполагам и ще го направя. И не само това. След като ми е издадена смъртна присъда, аз нямам какво да губя. Засега ще посоча следващия агент на НСС, шефа на фирмата за Интернет доставки в Ботевград Иван Гавалюгов. Той също е вербуван от Петър Петров, шефа на НСС - Ботевград, за когото имах случай да пиша, че е свързан с наркотрафика. И когото шефовете от София му го прикриват, защото си делят печалбите. Ползваше се с особената протекция на Павлин Димитнров, бив зам. шеф на Национална служба "Полиция" и на ген. Васил василев, бивш шеф на тази служба. И като се сетя, че Цветомир Йолов регистрира същата Интернет фирма, почвам да си мисля, че подобни фирми за Интернет доставки могат да регистрират само агенти на Службите. На другите хорица няма кой да им разреши. Още по-добре ще е, ако съответните агенти обичат да влизат в чужди пощи като Йолов, да четат чужди писма и всячески да нарушават закона. Така са по-зависими. И колкото по-извратени са, колкото по-престъпни наклонности имат, с толкова по-голяма охота Службите ги наемат. Службите ненавиждат честните и достойни хора. Особено тези с българско етническо самосъзнание.
Очаквайте още имена на агенти. Най-големите изненади са оставени за накрая. За десерт.


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 20.2.2006, 10:38
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Тази сутрин един, за когото официално се знае, че е свързан с НСС най-любезно ми обясни, че ако продължавам в същия дух, ще изчезна. И повече никой няма да ме намери. Тоест ако продължа с разобличенията за изродите от ДС - НСС, те щели да ме хванат и да ме убият, след което да ме заровят някъде, където няма да бъда намерен. Майтап! Изобщо не им вярвам. Защо ли?
Защото на тая земя човек не живее само за да пълни тоалетните, а да остави нещо след себе си. Аз съм оставил моето творчество и то не може да изчезне. За безследно изчезване пък изобщо да не говорим Две смърти няма, без една не може, но по-важно е да изживеем достойно живота си. А вие погледнете с какво се занимават "контраразузнавачите" на ген. Иван Чобанов и преценете дали тези криминални типове ще защитават вашите права.
Сега съм твърде зает с вестника, но щом се поосвободя малко, продължавам пълното описание на случая. Та да останат достатъчно данни не само за това как съм живял, но и как са живели моите врагове. Пък после ще сравнявате. Особено настоятелно препоръчвам на подполковник Петър Петров от ДС - НСС, както и на агента на НСС Цветомир Йолов да поглеждат по-често нашия сайт. Може би съвсем скоро ще открият нещо любопитно, което не са предполагали, че съм знаел. Е, вече не само аз ще го знам.


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 21.2.2006, 18:54
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Завърших вестника и вече мога да се посветя на другите си занимания. Тук при мен има едни прелюбопитни сведения, които ще помисля точно как да публикувам. То деянията на таткото Георги Йолов се оказаха не по-малко интересни от тези на синчето Цветомирчо. Май таткото скоро много ще се разсърди, че синчето е предизвикало някои публикации. Изглежда ще се наложи да пускаме извънреден брой на вестника. Ще бъде увлекателно криминално четиво. Като ще е гарга, да е рошава!
А снимката в сайта умишлено я пуснах малка, за да си поръчат хората самия вестник. После ще пуснем и уголемен размер. А и на останалите стнаци има интересни четива.


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 14.3.2006, 15:31
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Други събития изместиха временно темата. Време е да се върнем към нея.
Едва днес ми донесоха тъжбата, от която научих в какво точно съм обвинен. Пуснах я на сайта, за да видят всички: http://www.voininatangra.org/modules/xcgal...stup&pos=0&cat=
Нека припомня, че служителите на ботевградския Районен съд скриха от мен въпросната тъжба, както и първата призовка по делото. Това бе направено, за да не подозирам какво ми се готви и в една прекрасна сутрин да дойдат, да ми щракнат белезниците и нататък знаете. Само че Небето се грижи за своите синове.
Нека също така припомня, че когато на делото през февруари упълномощено от мен лице отиде на делото, съдията /доста странен съдия, не мислите ли?/ отказал да му даде тъжбата, тъй като тя ми била връчена. Кога, от кого и при какви обстоятелства ми е връчена? Съдията присъствал ли е на връчването? къде е моят подпис, че съм я получил? Хубаво, ама публикациите в сайта и във в-к "Съпротива" изиграха своята роля и след много перипетии тъжбата е при мен. Сега е и пред вас. Разгелдайте я внимателно, прочетете я, пък само след няколко часа ще потълкуваме отново. когато ви предоставя оригиналните текстове, послужили за завеждането на съдебно дело.


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 14.3.2006, 16:41
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Пуснах и част от останалите материали. Докато търся останалите и докато довърша продължението на увлекателната криминална история, вие можете да разгледате фирмения сайт на Цветомир Йолов и при желание да му пишете. На него, на олегите и на клиентите му:
http://www.aria-bg.net/
Хайде сега да видим кой кого! С мен ли сте, приятели?


--------------------
PM
Top
Севар
Публикувано на: 14.3.2006, 17:57
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Йолов ще си плати за мръсотията.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Eлтимир
Публикувано на: 14.3.2006, 18:37
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Тук искам да направя опровержение. Цветомир Георгиев Йолов твърди, че съм го нарекъл враг на антибългарската партия ДПС. Разбрахте ли сега къде го боли момчето? там е работата, че никога не съм твърдял такова нещо. напротив. Твърдял съм и твърдя, че таткото Георги Йолов има някакви общи бизнес интереси с антибългарската партия ДПС. Също така искам да добавя, че освен антибългарска, ДПС е терористична партия, отговорна за убийставата на невинни българи, включително жени и деца. Цветомир георгиев Йолов, разбира се не е враг на убийствата на българи. Щом това не му бърка бизнеса...


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 15.3.2006, 17:27
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Най-после получих една дългоочаквана информация. Самото мое убийство е трябвало да бъде извършено във варненския арест. Значи постъпихме правилно, като упълномощих с нотариално заверено пълномощно друг човек, един от Движение "Воини на Тангра" да се яви на предишното дело. За това съдебно заседание сме подготвили още по-приятна изненада.
Защо обаче съобщавам тези неща? Защото някой си ген. Ибан Чобанов, шеф на НСС, наследник на ДС, се сърдел, че съм го нарекъл "изрод". Ако не е изрод, той ще нареди да бъдат арестувани неговите служители, организирали цялата тази гнусна провокация. Ако не го направи, значи си е изрод. Обзалагам се, че няма да го направи. Е, как да не му кажеш, че е изрод?


--------------------
PM
Top
Севар
Публикувано на: 15.3.2006, 20:28
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



QUOTE (Елтимир @ Mar 14 2006, 07:37 PM)
Тук искам да направя опровержение. Цветомир Георгиев Йолов твърди, че съм го нарекъл враг на антибългарската партия ДПС. Разбрахте ли сега къде го боли момчето? там е работата, че никога не съм твърдял такова нещо. напротив. Твърдял съм и твърдя, че таткото Георги Йолов има някакви общи бизнес интереси с антибългарската партия ДПС. Също така искам да добавя, че освен антибългарска, ДПС е терористична партия, отговорна за убийставата на невинни българи, включително жени и деца. Цветомир георгиев Йолов, разбира се не е враг на убийствата на българи. Щом това не му бърка бизнеса...

Относно това, искам да отбележа, че по времето, когато Йолов спря сайта, планирахме да създадем секция с онлайн вариант на вестник "Съпротива".
Спирането на сайта временно осуети това наше намерение.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Eлтимир
Публикувано на: 15.3.2006, 20:50
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Тук има и голяма доза личен интерес. Засегнахме бизнеса на ченгетата - наркотрафика, който е под пълния контрол на ДС, а сега, разбира се - на НСС. В играта са бившите офицери от ДС, преминали на служба към обикновената полиция. Такива като полк. Павлин Димитров, сега шеф на бургаската полиция. Всъщност Димитров е и пряко замесен в заговора срещу мен. Именно той е съдействал доста настойчиво за вербовката на Йолов, след като първия път тя била отказана с мотива, че Йолов е рисков фактор с четирите си висящи криминални дела. Нека онези наши приятели и съмишленици, които живеят в чужбина навсякъде да говорят с какъв "бизнес" се занимават българските /с извинение/ тайни служби. А в същото време в същата НСС съществува инструкция в никакъв случай да не се набъркват в делата на ДПС. И което е още по-загадъчно и по-страшно - да не споменават никъде в своите доклади името на терористичната антибългарска партия.
Това е днешната власт. Вие сами ще решите за себе си дали да вярвате на такава власт и как да постъпвате към нейните представители.


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Вербовката на Цветомир Йолов е ръководена от полковник Р. Н. от НСС. Използвано било желанието на Йолов да бъде лидер, като ме измести. Сякаш аз някога съм се опитвал да бъда шеф, капо ди тутти капи. Йолов постъпил като чукча, не прочел "не съм Водач, ние сме заедно", а решил да става шеф /без кройка/ и затова станаха гафовете. Ле-лееееееееееее, аз на шеф ли приличам? После обаче нещата не се развиха според предвиждането на "големите мозъци" от ДС, извинете, от НСС и Цвъката Ялов заведе дело за обида, без да уточнява колко пъти съм го обидил. Приятели, искам да ви уверя - нито веднъж не съм го обиждал тоя и смятам за унижение да го обидя. Нито ще го обидя, нито ще го уважа. Колкото и да му се иска. Той обаче завел дело за обида. Може би му харесва да го обиждат, не знам. Румен /извинете, не исках да му споменавам името, изпуснах се случайно/, който е гадже на психоложката на НСС /хайде поне нейното име да не споменаваме, за де я не я набие нейния рогоносец, тоест съпруг/ искал да разбие Движението. Хубаво, ама плановете му излезли ялови и сега му търсят сметка. Някой си чобанин, тоест овчар му търсил сметка и го викал на червената пътека. И сега Румен иска да се видим и да поговорим. Кьоп якши, тоест много хубаво бе, Румене, да поговорим. Ама първо прекрати делото, заведено от агента, вербуван по твое нареждане. Пък може после да поговорим, и по синя водка можем да пием. Ама хайде, първо си изчисти лайната, пък после да седнем. Сега много смърди, барто.
Приятели, не се учудвайте но горните редове. Който трябва да ги прочете, ще ги прочете. Ама така, пред очите на всички и вие ще разберете за какво става дума. За да няма недоразумения. А по-късно, ако съм жив дотогава ще обясня подробно за какво става дума. Защото използвам някои кодови думи, като тези например: "Румене, берегусь не мальчика, а тобой".


--------------------
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (2) 1 [2]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020