www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Декларация


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Декларация
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Най-отговорно декларирам, че Движение "Воини на Тангра" не поддържа никакви контакти на никакво ниво нито с парламентарната група, нито с партия Атака. Засега повече подробности не мога да дам, но скоро ще стане пределно ясно, че тази декларация е била навременна и крайно необходима.
Движение "Воини на Тангра" е идеен, духовен и идеологически център, а не политическа партия. Парламентарната група Атака, както и политическата партия Атака нямат нужда нито от идеи, нито от духовност, нито от идеология. А пари ние не можем да им дадем. Ще се радвам, ако сте ме разбрали правилно.
Бурята приближава и нека бъдем готови за нея.


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Току-що се получи информация, че служителите на МВР са получили ново, голямо увеличение на заплатите. Средно с 20%. Четирипроцентовото увеличение на учителските заплати още не е влязло в сила и не се знае кога ще влезе в сила, обаче на ченгетата се дават тихомълком 20%. Волен Сидеров нищо не знае. Волен Сидеров се е втренчил в президентските избори и само тях вижда.
Тук, в тази тема можете да пише защо не сме с Волен Сидеров и с Атака, и защо Волен Сидеров и Атака не с нас.


--------------------
PM
Top
Иван
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 717
Участник # 80
Дата на регистрация: 12-August 05



QUOTE
Току-що се получи информация, че служителите на МВР са получили ново, голямо увеличение на заплатите. Средно с 20%.


Ха!
Логиката на парите, т.е. паразитната, лихварската логика е да се плаща не за свършена работа, а за това, което предстои да се направи. Дават ти парите, ама после предстои да им ги връщаш двойно и тройно.

Значи щом увеличават заплатите в МВР, на полицайчетата им предстои да правят нещо. Дали не са усетили вихър да се задава и стягат редиците?!

Полицайчета, Българчета, не се борете с вихъра.
Я скачайте на вълната му и да разчистваме!!! smil4334ad1724132.gif
PM
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Имам смътно подозрение, че ще е нещо на международно ниво. Дали не се задава новата Балканска война, за която се говори отдавна? Във всеки случай това увеличение на заплатите, съчетано с пълно пренебрежение към законите е много тревожно. А те ни залъгват със смешни скандали в БЧК, в Атака - с оная мангалоидна мутра Чернев и с птичия грип, от който досега са умрели много по-малко хора, отколкото от автомобилни катастрофи или от апандисит, например.
Един, който знае много ми се обади, че ще става все по-зле. Аз пък си мисля, че ще става все по-зле много бързо. Тоест, че напрежението ще ескалира твърде бързо. Има данни и за големи реорганизации в Службите. От една страна Европейският съюз ни натиска да махнем от НСС и НСБОП всички бивши служители на ДС, а от друга страна именно бившите служители на ДС биват връщани на работа, а се уволняват младите, които нямат нищо общо с ДС. Това говори, че се готви някакъв голям завой, и то от мащаби, каквито са невъзможни по мирен път. Дано да греша. Не правя предсказания и не влизам в ролята на вещер, както ме нарече днес един атакист. Само преценявам на базата на получена конкретна информация.


--------------------
PM
Top
gеorgi_nz
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



Явно изтреблението ни от цигани , здравна рИформа и мизерия не върви достатъчно бързо и нещо се бърка в плана на синедриончето.
Предполагам, че затова могат да спретнат една такава война - с цел български холокост.
А това , че ни сасипаха армията мисля, че не е толкова фатално - нали пушките са в складовете и хората сме на линия.
Важно е стратегически в началото да подходим по печеливш начин.


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
LETO
Публикувано на: 11.2.2006, 18:31
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 356
Участник # 154
Дата на регистрация: 22-October 05



Жоре, като знам какви отявлени крадци ни управляват, няма да се очудя ако пушките не са вече в складовете а откраднати и продадени в банановите републики.
Както и да е, като му дойде времето оръжие ще се намери.
А за реорганизацията на НСС и аз имам подобна информация. Започват да се създават структури на по-ниски нива - или по-скоро да се възстановявят старите!


--------------------
... ? ?? ?? ?????????.. ????? ?? ??????????? ?? ?????!..
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 11.2.2006, 19:23
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Интересното е, че се гонят млади, пълни със сили кадри, за да се връщат стари, деградирали и алкохолизирани служители на ДС. Информацията ми е конкретна. И щом се потвърждава, значи иде нещо тревожно. Тези не мислят за ЕС, значи мислят за нещо друго. Редно е да ги питаме за какво. Не че съм влюбен в ЕС, и аз не искам да влизаме там. Но тук играта е прекалено гадна. Редно е и да питаме ген. Чобанов защо толкова често гостува на ОЗ полк. Николай Ненчев, който сега е един от шефовете на "ЛУКойл". И каква е ролята на Атака в тоя случай, защото май именно за това става дума. И парите, които се дават не са малко. Това не са онези мизерни 30 000, които дадоха на Цветомир Йолов, за да участва в моето ликвидиране. Тук става дума наистина за много пари.


--------------------
PM
Top
ddacata
Публикувано на: 13.2.2006, 21:51
Quote Post


Новодошъл
*

Група: Участници
Съобщения: 5
Участник # 225
Дата на регистрация: 4-January 06



Не
PMEmail PosterUsers Website
Top
Eлтимир
Публикувано на: 15.2.2006, 12:14
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Последните балкански войни ги направиха американците, само те имат интерес от тях. А губещи са балканските народи. Може би с изключение на албанците, макар да не съм сигурен, че тяхната "печалба" един ден няма да им излезе през носа. За нас най-големият проблем е, че нямаме приятели. Трябва да разчитаме само на себе си, а като гледам, от нас почти нищо не е останало.


--------------------
PM
Top
gеorgi_nz
Публикувано на: 15.2.2006, 14:51
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



За нова балканска война си мисля, че или от Македония (Западна България) или от кърджалъка ще тръгне. Понеже от там е най-лесно и оправдано от към средства и последвали обяснения на света що е станало така.
Не случайно там са се довлякли едни завити с бели чаршафи и със зелени килимяфки и проповядват радикален ислям. Такъв за който мислюманите тука не са и чували. Сега съгурно като слушат новите ходжи бедните хорица вместо да си правят разсада за тютюна си мислят , че са хванали техния си господ за шлифера и иде ред да колят гяури.
Но това дали става без покровителството на чифутите и на техните подлоги от ДС?
Как мислите Вие по въпроса?


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
Иван
Публикувано на: 15.2.2006, 16:03
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 717
Участник # 80
Дата на регистрация: 12-August 05



QUOTE (georgi_nz @ Feb 15 2006, 02:51 PM)
За нова балканска война си мисля, че или от Македония (Западна България) или от кърджалъка ще тръгне. Понеже от там е най-лесно и оправдано от към средства и последвали обяснения на света що е станало така.
Не случайно там са се довлякли едни завити с бели чаршафи и със зелени килимяфки и проповядват радикален ислям. Такъв за който мислюманите тука не са и чували. Сега съгурно като слушат новите ходжи бедните хорица вместо да си правят разсада за тютюна си мислят , че са хванали техния си господ за шлифера и иде ред да колят гяури.
Но това дали става без покровителството на чифутите и на техните подлоги от ДС?
Как мислите Вие по въпроса?

Ама разбира се, че с подкрепа на ДС.
И не само.
Заразата е обхванала всички институции и нива, затова не може да се занимаваме с лечение.

Един умен мъж вчера определи с една дума формата на живот, която може да води българският организъм, за да оцелее - клетъчна структура.
Така е в живата природа:
- всяка клетка е самостоятелна, със своя система за хранене, отделяне, защита и съзнание.
- всяка клетка влияе на целия организъм и целия организъм също влияе на всяка клетка - постоянно си обменят енергия.
- няма голямо или малко. Организмът, ако насочи мощното си съзнание към дадена клетка или орган, може да го излекува. Ако обаче не се вслушва в сигналите дори само на една клетка, може раковото образувание да разруши целия организъм. Във втория случай всяка клетка се оказва спасителна със своите предупреждаващи сигнали.
- клетките и целият организъм имат една цел - еволюция, в името на която съществуват като осъзната система.

Да изграждаме клетки!
Клетката може да е едно семейство. Или няколко приятели. Или дори сам човек. Важно е да държим връзка, да се вслушваме в сигналите подавани от всеки и да имаме една цел. Да оформим Сърце, Ум, Мускули, ... , всеки да открие функцията, която му приляга да изпълнява в организма.
PM
Top
gеorgi_nz
Публикувано на: 15.2.2006, 16:24
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



QUOTE (Иван @ Feb 15 2006, 04:03 PM)
Да изграждаме клетки!
Клетката може да е едно семейство. Или няколко приятели. Или дори сам човек. Важно е да държим връзка, да се вслушваме в сигналите подавани от всеки и да имаме една цел. Да оформим Сърце, Ум, Мускули, ... , всеки да открие функцията, която му приляга да изпълнява в организма.

Напълно съм съгласен с теб.
Но искам да допълня, че освен изграждане на важните меки органи ще са ни необходими и зъби и нокти. smil4341944e6b0c8.gif smil4341944e6b0c8.gif smil4341944e6b0c8.gif


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020