www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Подписка за забрана на Атака


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Подписка за забрана на Атака
Eлтимир
Публикувано на: 21.2.2006, 19:16
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Някакви джагали поискали да бъде забранена партия Атака. Премиерът-евреин Сер Гей веднага подел искането и сам извадил някакви аргументи в полза на това искане.
Каквото и да е нашето отношение към Атака, смятаме, че това си е наша, българска работа. И не е работа на джагали, мангали и чифути да казват какви български партии може да има и какви не може. Това е поне моето лично мнение. Очаквам да кажете и вие какво мислите. А после заедно да помислим как да обявим нашето българско мнение на джагалите, мангалите и чифутите.


--------------------
PM
Top
Azerath
Публикувано на: 21.2.2006, 19:59
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 428
Участник # 9
Дата на регистрация: 8-July 05



Смятам, че няма да я забранят (Партия Атака). Нали и преди 80 и колко си организации имаха сходни идей и желания но не се получи или някой не позволи да се получи и се вдигна само шум. Повече ме притеснява подписката за турския език но и честно да си кажа не съм много запознат с тези неща. Повече се интересувам от действията на Иран. Приятно съм изненада, че голяма част от иранския народ вярва в това, че "Холокоста" е измислица.


--------------------
“???????? ??????? ? ??????? ? ??????? ????? ?? ?????????.” (???????? ????). ???????, 6774 IYI "??????? ?? ??????? ??????????? ?? ??????????? ?? ??????? ???????? ?????? ????????." (????? ??????) 1941
PMEmail PosterUsers Website
Top
Eлтимир
Публикувано на: 21.2.2006, 20:06
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Въпросът изобщо не е за забраната, а за това, че джагали и мангали определят какви български партии може да има и какви не може.


--------------------
PM
Top
Хунор
Публикувано на: 21.2.2006, 20:45
Quote Post


Участник
***

Група: Изгонени
Съобщения: 491
Участник # 14
Дата на регистрация: 12-July 05



Преди малко по атака Волен съобщи, че всичко това се случвало заради приемането на тази конвенция за, която Петър Стоянов лично бил лобирал!!!
http://www.ncedi.government.bg/8.Redoven-doklad-EK-1998.htm
Точно тази конвенция била причината за войната в Македония. Обаче македонците са нямали националистическа партия.
Мисля, че Волен може да направи повече, ако му стиска. Все пак нали е депутат smil3dbd4e398ff7b.gif


--------------------
"???????? ?? ???????? ???? ?? ??????,
?????????? - ??? ?????????? ? ???.
????????? ???????? ? ????????".
??? ???
PM
Top
Azerath
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 428
Участник # 9
Дата на регистрация: 8-July 05



QUOTE (Елтимир @ Feb 21 2006, 08:06 PM)
Въпросът изобщо не е за забраната, а за това, че джагали и мангали определят какви български партии може да има и какви не може.

Ами чифутите не го ли правят от доста време? Естествено, че не съм съгласен някаква сган да решава.


--------------------
“???????? ??????? ? ??????? ? ??????? ????? ?? ?????????.” (???????? ????). ???????, 6774 IYI "??????? ?? ??????? ??????????? ?? ??????????? ?? ??????? ???????? ?????? ????????." (????? ??????) 1941
PMEmail PosterUsers Website
Top
Eлтимир
Публикувано на: 22.2.2006, 12:00
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Искам да попитам нещо. Дали организацията "Минньет" има нещо общо с нашата скъъъпа госпожа Минетка Кунева? Ако е така, то искането за забрана на Атака идва от Европа, а не от Анкара или Тел Авив. Впрочем това искане може да има и нещо общо с Казахстан. Вие сигурно не помните, че по времето на комунизма първият секретар на КПСС в Казахстан се казваше Динмухамед Кунаев. Дали не са роднини с нашата Кунева? Та неведоми са пътищата минетни...


--------------------
PM
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Баннали са ме от "Българският патриотичен форум". Това е само за сведение на онези, които ми пишат ЛС там, а аз не мога да им отговарям. Доколкото мога да преценя, с нищо не съм нарушил правилата. Явно е получена заповед от "високо място". Коментара оставям на вас. Атака май нещо се страхува. Защо ли?


--------------------
PM
Top
Иван
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 717
Участник # 80
Дата на регистрация: 12-August 05



QUOTE
Атака май нещо се страхува. Защо ли?


Ами идва време за проява на национализъм. Особено сега покрай 3-ти март, провокациите, Адем Кенан и т.н.
Избирателите на Атака имат достатъчно от национализма, но дали е така при водачите?!

Атака има сайт, вестник, ефирно време, една цяла телевизия, макар и не с национален обхват. А резултати? Какви трябва да са резултатите с наличните средства? Никой не смее да каже, че средствата са повече от достатъчни за постигане на някои резултати.

Не да се внасят законопроекти, да се сезират ненужни педерастки организации или да се чеше нечий омбутсмански задник с виртуални казуси, а да се говори от трибуната на парламента с имена и данни. Да се изисква изпълнението на волята на народа, лееща се през телефонните обаждания на СКАТ, да се търси възмездие и пр.
И да се калява силата на народа чрез употреба, защото нито полиция, нито армия, нито отвън някой ще ни подкрепи. Поне не и официално. Затова трябва да действаме неофициално. Така, както действат всички официални властници. Доган казва, че подписката е фалшива, но това не му пречи да я организира. Кенан може да е лидер на забранена партия, но това не пречи да се финансира неофициално от официалните власти в Турция.
Значи за нас неофициалните методи са задължителни.
Поне като за начало.
PM
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Ако разполагах дори с половината средства, с които разполага Волен, досега да съм направил революция. Помня как той навремето казваше, че му трябват 20 хиляди, за да направи вестник. Ние му показахме, че вестник може да се направи и с 200 лева. Проблемът е, че Волен Сидеров води диалог с институциите, вместо с хората, които го подкрепиха на изборите.


--------------------
PM
Top
gеorgi_nz
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



Елтимир, на Атака форума го реконструират.
Дали е възможно нещо поради тази причина да не можеш да влизаш?
Понеже и при мен се получават различни странни неща.
Админа помоли да го известяваме за нередности.
Ще го питам що не можеш да пишеш там.
Ей сега още.


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top
bgskin
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 274
Участник # 69
Дата на регистрация: 4-August 05



Не знам за подписки за забрана, ма както викаше вчера един наш общ познат. След тая случка уволнявам Павел Чернев и Уволнявам Атака.


--------------------
???? ??? ??????? ?? ???????? ?? ??????????????, ???????? ???????? ?????? ?? ??? ????? ?? ???????????.
PMUsers WebsiteICQ
Top
Лястовица
Публикувано на: 12.3.2006, 22:52
Quote Post


Новодошъл
*

Група: Участници
Съобщения: 3
Участник # 286
Дата на регистрация: 12-March 06



Проблема е, че Атака съществува и то в настоящия си вид. Проблем е, че хората вярват, че това, което Атака демонстрира е национализъм. проблем е, че Атака се управлява от бивши Костовистчета и изобщо хора с всякакви убеждения, но не и националистически...
PM
Top
LETO
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 356
Участник # 154
Дата на регистрация: 22-October 05



Я, виж ти... колко много информация ни се предоставя!!!

Добре де, видяхме къде е проблема. А сега, дай давидим кое е решението?


--------------------
... ? ?? ?? ?????????.. ????? ?? ??????????? ?? ?????!..
PM
Top
Eлтимир
Публикувано на: 22.4.2006, 22:13
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Научих, че заради нашата изразена позиция по искането за забрана на Атака, а може би заради нещо друго, Волен Сидеров бил забранил изобщо споменаването на Движение "Воини на Тангра". Нито с добро, нито с лошо. Така му бил наредил пък на него някой си Мъди Доганов. Ако не е вярно, Волен да си каже. Ще му се извиня. Ако е вярно, дължи обяснение. Не на нас, ние не съществуваме. Волен дължи обяснение на своите симпатизанти. За членовете не говоря. Тях в тая партия само за членове ги имат.
За разумните и пет думи стигат. За неразумните пет пари не давам.


--------------------
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020