www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Провокациите на Пламен Пасков


Страници: (7) « първа ... 4 5 [6] 7  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topic

> Провокациите на Пламен Пасков
Йордан_13
Публикувано на: 19.2.2016, 22:51
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Опорни точки на ГРУ-пичката на димитровградският урсуз Пламен Пасков:

1. Има само един бог и той е Христос, да нямате други богове, освен Него;
2. Християнството е още от началото на сътворението на света;
3. Българският народ е християнски още от своето създаване.

Предлагам на ристиените да започнат харесването на трите точки, сега!
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 14.10.2016, 21:24
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



"отвоюването на Алепо остават броени дни, написа в профила си националистът Пламен Пасков."

======================================================
http://www.pan.bg/view_article-67-355117-V...iya-i-Angl.html

Няма как да си български националист и да получаваш толкова специфична информация от оперативният военен щаб на руската армия smil3dbd4e5e7563a.gif Това означава, че най-вероятно си офицер от контраразузнаването на същата държава, най-малкото... smil3dbd4e5e7563a.gif
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 25.10.2016, 20:19
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Пасковия станал кандидат-президент, че чак си има и кандидат-вицепрезидент! Pо Канал 1, референдумясва smil3dbd4e5e7563a.gif. Те били "Б" отбора на "А" отбора smil4334ad8a149e0.gif Бе аз си мисля, че са направо "Б" окръжна група, ама айде smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif
PMEmail Poster
Top
Петър.
Публикувано на: 15.5.2020, 17:25
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 448
Участник # 5 893
Дата на регистрация: 29-March 13



Както знаем вчера имаше протест в София пред народното събрание, който продължава и днес. Името на протеста е "НИЕ СМЕ НАРОД! АЗ ИЗЛИЗАМ ЗА НОРМАЛЕН ЖИВОТ!". Доколкото разбирам е организиран от ПП "Възраждане. Да, това е партията чиито лидер обещаваше да си дари партийната субсидия ама взе, че не го направи.
От това, което виждам, е че лисугера Пасков се добира до челни позиции на протеста и успява да излъже овцете, че е добрия пастир, който иска да ги спаси като говори сладки приказки. И овцете му вярват. Защо? Защото говорел и цитирам "хубаво".
Искрено се зарадвах като разбрах за протеста... тази радост изчезна след като знам кой е организатора, и след като виждам на какви лъжци се дава трибуна.


--------------------
?? ????????? ???????? ???? ?????,?????????,????????.???????? ???? ???-?????????? ????,???? ? ????????? ??.???? ?? ?????? ???.?? ??????,?? ?? ?? ??????????.?? ?????? ?? ???? ???? ???? ??????????.
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 15.5.2020, 19:18
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (Петър. @ 15.5.2020, 20:25 )
Както знаем вчера имаше протест в София пред народното събрание, който продължава и днес. Името на протеста е "НИЕ СМЕ НАРОД! АЗ ИЗЛИЗАМ ЗА НОРМАЛЕН ЖИВОТ!". Доколкото разбирам е организиран от ПП "Възраждане. Да, това е партията чиито лидер обещаваше да си дари партийната субсидия ама взе, че не го направи.
От това, което виждам, е че лисугера Пасков се добира до челни позиции на протеста и успява да излъже овцете, че е добрия пастир, който иска да ги спаси като говори сладки приказки. И овцете му вярват. Защо? Защото говорел и цитирам "хубаво".
Искрено се зарадвах като разбрах за протеста... тази радост изчезна след като знам кой е организатора, и след като виждам на какви лъжци се дава трибуна.

ПП "Възраждане"са анти-тенгрияни smil4334ad8a149e0.gif Това е достатъчно за нас. За Пасков, какво да кажем -за умрелите или добро или нищо, значи нищо smil4341944e6b0c8.gif
Те чрез Йордан Божков, създадоха наскорошният полицейски и кметски произвол в Ситово, като се извъртяха подло и обърнаха палачинката.
Още едно доказателство, че на тях като партия не може да се вярва.Сега ще подлъжат немалко хора, но така е по-добре. Всеки трябва да мине по редът си,за да изживееличните си илюзии. Случката в Ситово не е просто един "съседски скандал" причинен от някакви лични взаимоотношения,защото аз лични взаимоотношения с въпросният кметски наместник не съм имал никаквиsmil4341944e6b0c8.gif. Въпросната личност ме вдъхнови да напиша първата антилирикаsmil4341944e6b0c8.gif нищо повече. Просто не го искам като кметски наместник. Така,че въпросът е политически и БСП-Гергов добре го знае това.
PMEmail Poster
Top
18j
Публикувано на: 17.5.2020, 20:45
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 134
Участник # 3 534
Дата на регистрация: 3-May 11



Тоя писката е пълен олигофрен седи фъфли едвам му се разбира говори несвързано задъхва се ше се удави. Обаче де що има групировка некви скъсани националисти тоя е там по явките. Те трябва да са организирани да нямат пари и да се пишат националисти с профил анти нато и мвф. Как па все такива прости се изнамират тия - седи ти насреща некъв олигофрен меца на ръзвален български едвам му се разбира и ти ше му се връзваш. Абе тоя е биел упойки на кравите в Украйна, изведнъж стана историк на България сега вече се пише международен анализатор, т.е. платен лаладжия обаче някой трябва да го легитимира за политик. Щото ветеринар е оправдано да стане политик, ама от резач на свински топки се видя че историк не става, нито журналист нито нищо друго.
Болен като беше изпаднал по едно време гледаш писката там - предаване Оп изведнъж болен разплаща за протести срещу нато. Спряха протестите когато с писката се разтрогнаха. Болен не щя да го прави политик. Явно от коалицията е взел повече кеш. Сега гледаш косьо вади пари за протести ама ние знаеме, че той парите от субсидията ги е изял и изпил. И какво да видиме - писката там.

Ама друго ми е интересно. Тоя бохур удари едни шошомиги асоциацията русофили че били руски шпиони, готвели преврат. Ама те не са развъртали пари за протести нивгаж. А тоя писката къде е замесен винаги смърди - ама бохур не пипа. Те явно по чифутска линия му държат чадър. Щото според мене след като масква става рим а България - туркия изниква идеята за лабътството да се маскира чрез русофилство. То разбирам, че са ни освободили русите, ама не е като те да не са имали интерес. Не бива да се забравя това когато се общува с кадрите на грух. Това е руското мосат. Всъщност националистите така наречени трябва да забележат дали някоя от инициативите на писката е стигнала до нещо. Забиват се в трета глуха и после тоя минава на следващите. И понеже е гнусен и мазен според мене никога на никого не му е било приятно да общува с него ако не бяха кинтите по руска линия за 'граждански инициативи'.


--------------------
??????? ? ??????? ??????!
PM
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Абе щом електората опря до Пасков за спасение, значи го пиши бегал, тоя електорат. Пасков прави това, което прави тука из Воините, 2008 г. Нищо повече.
PMEmail Poster
Top
18j
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 134
Участник # 3 534
Дата на регистрация: 3-May 11



Хаха 2008 ама никой от тука не се върза с тоя. Аз си спомням тъкмо започвах да чета тука и вече бяха станали тие свади във форума и извън и аз не знаех за какво става дума , че ми бяха интересни другите неща. Но по необходимост прегледах и неговите платформи тогава фесбук група и видях за какъв смях става дума. Чак пък ще ми спори. Еми ти не знаеш ама аз знам казвали сме се славяни това сме ние - северните тракийци. Ти може да си ни казвал славуни и словене обаче аз съм се казвал славянин и нашите историци така са го записали. Ти кой си че ще ми оспорваш! И всичко осталано е толкова същито с бели конци само и само да отрече Тангра. Но аз тогава друго си мислех / добре всичките му 5 точки са тоталното отрицание на разбирането за етногенезиса на съвременния българин. То не е невярно, но е силно редуцирано и не нализа в същността на процесите по етногонезиса. Ние сме се захванали да разширим този модел, за да се разшири светоусещането на съвременния блгарин, че историята на неговия ген не е от 1300 години например. Докато груп -ата на писката директно вървят към отричането на всички опорни точки за възникването на днешната българска държава и народа в нея. Тоест ти виждаш как тоя гл()пак е взел нашата читанка по история, разчленил я е на опорни точки и е ударил всяка една от тях, като прилага няколко предметни паметника от чужд произход - т.е. как някой друг е писал за нас. Атаката е толкова солидно подготвена, че едва ли тоя фъфльо я е скалъпил сам, но пък изпълнението е персонално негово дело и то е пълно посмешище. Обаче това беше причина той да общува с националистите, дори да спорят и да се карат, все пак е повод за контакт. Той видя, че точките му не се приемат радушно и мина на други инициативи, но аз казвам, че с тия неща трябваше да се занимават службите за вътрешната сигурност на държавата, защото от една страна атакува всяка историческа хипотеза от развитието на държавата, а от друга страна е замесен в антиправителствена дейност. Тоя циркаджия искаше да сменя и учебниците по история представи си. Самор, освободи пътя ни от враговете.


--------------------
??????? ? ??????? ??????!
PM
Top
Публикувано на: 19.5.2020, 15:46
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Стефан Стамболов 2-ри номер П.Пасков


Освободихме се от турците, да ни яхнат нашите.
-Петко войвода
smil4341944e6b0c8.gif smil4341944e6b0c8.gif smil4453a9006c2f4.gif
PM
Top
Публикувано на: 17.8.2021, 11:34
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Здравейте стари другари. Аз съм Фелдмаршала (Калоян Христов) добре познат за вас от миналото. По-новите членове на форума едва ли се сещат за мен.
Аз също смятам, че е крайно време нищожеството пламен пасков (плясков) да бъде спряно и да бъде прекратена антибългарската му дейност във Фейсбук и Ютуб. Както виждате тези две глобални мрежи, които са монополизирали комуникациите между хората в нет пространството му дават широко поле за изява. За съжаление е набрал и доста фенове/последователи във ФБ, а канала му в ютуб също се радва на голяма популярност сред дебилите. Има и рускоезичен ютуб, където се подмазва разбира се на гнома от Кремъл (все пак и жена му е рускиня, от която са се пръкнали 3 изродчета като него). smil4334a43204b20.gif
Прочетох, че преди време уродът плясков е гостувал в дома на Йордан 13 в Ситово и човекът много съжалява, че още тогава не му е метнал един хубав бой барабар с жена му - наистина голяма грешка, но тогава Йордан още не е предполагал в каква заплаха ще се превърне този урод-антибългарин.
С най-добри чувства към всички вас. Уверявам, че никога не съм имал негативно отношение към Тенгрианството, даже напротив - Аз самият дори не съм кръстен в църква, за разлика от индивиди като Мещера и Елтимир, които злонамерено и агресивно ме нападаха през годините и оттам тръгна цялото лошо отношение към мен и от останалите членове на форума. Ако не бяха тези двамата, аз никога нямаше да се скарам с останалите тук. Но тези двамата бяха не по-малки провокатори от нищожеството пасков-плясков, който още мърси с присъствието си свещената българска земя. Всичко най-добро ви пожелавам ! smil4334ad1724132.gif
PM
Top
Петър.
Публикувано на: 17.8.2021, 23:13
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 448
Участник # 5 893
Дата на регистрация: 29-March 13



След като във форума се пише, че българския Бог не е Тангра, а Баал сега се напада и Елтимир светла му памет, който за най-голямо съжаление вече не е на Средния Свят и не може обясни защо е направил нещо. Ще ти кажа честно, че въобще не ми харесва начина по, който говориш за него. Да го сравняваш с Пасков... предполагам ти е кеф, че вече не "мърси" с присъствието си българската земя за разлика от Пасков.
Тази част от коментара ти ме кара да се съмнявам, че ни желаеш доброто.


--------------------
?? ????????? ???????? ???? ?????,?????????,????????.???????? ???? ???-?????????? ????,???? ? ????????? ??.???? ?? ?????? ???.?? ??????,?? ?? ?? ??????????.?? ?????? ?? ???? ???? ???? ??????????.
PM
Top
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Странно или не сравнявам ги двамата+Мещера, защото ме нападаха по еднакъв начин и с идентични изразни средства, което логично ми говореше, че играят в един отбор. Остава варианта да кажем Елтимир и Мещера да са били зле повлияни от урода пасков-плясков, който наистина умееше като хитра змия да се вмъква навсякъде и да сее интриги и противопоставяне във форума. Впрочем и други потребители през годините са пишели за скритите цели на съществото пасков и рушителната му дейност. Неслучайно е създадена и тази тема "Провокациите на Пламен Пасков" и то не от мен, а от един от админите на форума.
PM
Top
anti666
Публикувано на: 22.8.2021, 16:12
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 261
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



Елтимир и Мещера не са вече на Средния свят и не могат да ти отговорят. С единия бях приятел, с другия не, но това не променя факта, че за тях или добро или нищо. Ще те помоля да се въздържаш от определения какви и що са.
PM
Top
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Квалификациите ми са за съществото пламен пЛясков, за когото е и темата. За Елтимир и Мещера констатирах факти от нетолкова далечното минало, като за съжаление доста хора се вързаха на глупостите на тези хора, изкарвайки ме какъв ли не без нито едно доказателство. Ако бях и една стотна от всичко това, което казваха по мой адрес вече трябваше да съм милионер с яхти в Монако и т.н. и да си живея като цар, а не да се мъча на тази територия, в която няма държава от 9.9.1944г.
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 23.8.2021, 11:25
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (rusenec @ 23.8.2021, 12:48 )
Квалификациите ми са за съществото пламен пЛясков, за когото е и темата. За Елтимир и Мещера констатирах факти от нетолкова далечното минало, като за съжаление доста хора се вързаха на глупостите на тези хора, изкарвайки ме какъв ли не без нито едно доказателство. Ако бях и една стотна от всичко това, което казваха по мой адрес вече трябваше да съм милионер с яхти в Монако и т.н. и да си живея като цар, а не да се мъча на тази територия, в която няма държава от 9.9.1944г.

Освен един човек с произход от Русе във Воините нищо читаво друго от тази посока не е дошло smil4341944e6b0c8.gif smil4341944e6b0c8.gif Да не говорим за Спас Минков, който общуваше с мене във Фейсът и тихичко и подмолно рушеше това дет се опитвам да правя, накрая сам се махна от листата с "Приятели" след като го засякох няколко пъти много лошо, него и командващият го офицер. От Русе, досега не съм видял особено високо личностно ниво(освен посоченият от мене човек и наш приятел), (писали са и други в този форум), освен едно голямо Его, което парадира с какво ли не и е толкова самообладано в самото себе си, че се опитва да ни се наложи. Дори приятели не можем да станем поради тази причина.
Колкото до личното очерняне, мене ме плюят непрекъснато в продължение на вече 10 години и то кой ли не
smil4341944e6b0c8.gif smil4341944e6b0c8.gif smil4341944e6b0c8.gif и то така, че всеки, непредубеден бяга от мен, като
"дявол от тамян", но такъв е животът smil3dbd4e5e7563a.gif smil3dbd4e5e7563a.gif Някои хора, за да изпъкне нищожеството на личността им, плюят без основание, но когато се казва истината, тогава не можем да говорим за очерняне. Та, зависи, какво е казано за теб. Знаеш, че има архив и веднага може да бъде извадено началото на вашият конфликт. Дори ми напомни един човек в ЛС, за това нещо, защото нарочно го е потърсил и прочел. Затова Анти 666 ти написа "или добро или нищо".
PMEmail Poster
Top

Topic OptionsСтраници: (7) « първа ... 4 5 [6] 7  Reply to this topicStart new topic

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020