www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> До Севар


Страници: (3) 1 [2] 3  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> До Севар
Публикувано на: 12.8.2005, 23:32
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Елтимире, Вместо да разправяте навсякъде приведето едно доказа телство, че аз съм се обаждал на дъщеря ви и съм я заплашвал.

Оставете заканите и клетвите . Първо докажете на вас си някои твърдения и догадки, пък после псувайте, клеветете и изнасяйте лични данни..
PM
Top
bgskin
Публикувано на: 12.8.2005, 23:34
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 274
Участник # 69
Дата на регистрация: 4-August 05



Страха ли се обади в теб. Къде е женския бабаит. Защо не се правиш на силен, а роптаеш за доказателства. Защо са доказателства, като и ти не си имал честа да се предстваиш или да излезеш очи в очи с човека, който си заплашвал. Защо очакваш, игра по правилата, като ти сам не спазваш правилата.


--------------------
???? ??? ??????? ?? ???????? ?? ??????????????, ???????? ???????? ?????? ?? ??? ????? ?? ???????????.
PMUsers WebsiteICQ
Top
Azerath
Публикувано на: 12.8.2005, 23:37
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 428
Участник # 9
Дата на регистрация: 8-July 05



Ето част от мнение на ЛЕМС

"1. ПРЕПИСАНО ОТ `входящи` SMS-и на личния ми GSM:

19.07.2005 г. - 01.46 ч: "Napisahte li si zaveshtanieto?" - пристигнало от Личния мобилен телефон на Спас Минков

2. НЕЩО ОТ ЛИЧНАТА МИ ПОЩА:

Подател: Spas Minkov <sabazy@land.ru> добави в адреси

До: яХКБХЪ лХПВЕБЮ <shemet56@abv.bg>
Относно: Re: prover4ica
Дата: Сряда, 2005, Юли 20 17:18:19 EEST

Преведи на:


Ne ne me iznenadwash osobeno. Imam si dotatychno rabota i parite mi stigat. Nqmam wreme da
se zanimawam s podobni laina i ne sym .."sred priqtelite ti".
Ne sym sbyrkal adresa -towa e preduprejdenie i preporyka kym wsichki obslujwashti onzi
izkufql i ozloben baj Angel. I ti si sred tqh . I ako se prawish , che ne razbirash ste ti
kaja che ne ti prawi osobeno chest... wsystnost wie sektatntite an tengri chest nqmate-
nali na kolobyra ste posledowateli.
Dylgo se orientirah , no sega zanm che maj Eshar e prav che bai ANGEL OT TOWA KOETO PYRWO
TRQBWA DA SE UNISTOJI.
"

Мардук, и само това да беше, малко ли е?


--------------------
“???????? ??????? ? ??????? ? ??????? ????? ?? ?????????.” (???????? ????). ???????, 6774 IYI "??????? ?? ??????? ??????????? ?? ??????????? ?? ??????? ???????? ?????? ????????." (????? ??????) 1941
PMEmail PosterUsers Website
Top
Публикувано на: 12.8.2005, 23:42
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



QUOTE (bgskin @ Aug 12 2005, 11:29 PM)
Как да ти го напише. Буква по буква ли за да го разбереш? Нписал го е просто и ясно. Това, че ти си посещавал помошното училище във Варна си е лично твой проблем. Викни си другарката, да ти разясни, какво е напсал Чое.

познаваме ли се ?
PM
Top
bgskin
Публикувано на: 12.8.2005, 23:43
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 274
Участник # 69
Дата на регистрация: 4-August 05



Ако искаш може да се запознаем. Доста скоро може да се уреди въпроса. Изобрът е твой.


--------------------
???? ??? ??????? ?? ???????? ?? ??????????????, ???????? ???????? ?????? ?? ??? ????? ?? ???????????.
PMUsers WebsiteICQ
Top
Публикувано на: 12.8.2005, 23:46
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



QUOTE (Azerath @ Aug 12 2005, 11:37 PM)

Eshar e prav che bai ANGEL OT TOWA KOETO PYRWO
TRQBWA DA SE UNISTOJI. [/b]"


Изпусната е умишелно една дума думата е ЧАСТ . Тоест написано е : ...бай Ангел е част от това ,което първо трябва да се унищожи!!
Това нешо е пещерният национализъм и фюрерщина, натоварена с хиляди фобии от ДС, евреи, масони и т.н. и непочиваща на научна основа. Непочиваща и на здрави междуличностни отношения основани на доверие и честност
PM
Top
bgskin
Публикувано на: 12.8.2005, 23:51
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 274
Участник # 69
Дата на регистрация: 4-August 05



След Хитлер, кои националисти са постигали много. Джорд Линкълн Рокуел? Лю Пен? Коренлио Вадим Тудор? Не са ли те последователи на този нречен от теб пещерен националзъм.
Нарочно ли игнорираш мойте постове. Страх те от неизвестното. Не можеш да се репчиш на врага, като не го познаваш, стархуваш се от непознатото. Или просто класта ти от помощното училище не ти позволя да дадеш аргументи за това, което аз говоря?


--------------------
???? ??? ??????? ?? ???????? ?? ??????????????, ???????? ???????? ?????? ?? ??? ????? ?? ???????????.
PMUsers WebsiteICQ
Top
Публикувано на: 12.8.2005, 23:55
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



QUOTE (bgskin @ Aug 12 2005, 11:34 PM)
Страха ли се обади в теб. Къде е женския бабаит. Защо не се правиш на силен, а роптаеш за доказателства. Защо са доказателства, като и ти не си имал честа да се предстваиш или да излезеш очи в очи с човека, който си заплашвал. Защо очакваш, игра по правилата, като ти сам не спазваш правилата.

Нямам време да отида до Ботевград Много работа имам..
"Остави женския бабаит" ...Ти бил ли си там , знаеш ли какво се е случило и кой кого и как е заплашил?? Ти бил ли си там ?
Доказателсвата са нужни както и за мен така и на вас така и за Истината!!
Кое е игра по правилата? Да изнасяш лични данни в нета, да псуваш на майка и да заплашваш хора , които почти не познаваш? При това да ангажираши трети лица с проблеми които ни най-малко ги засягат ,защото са плод на измислици. Ей ако е така тва здраве му кажи!!
PM
Top
bgskin
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 274
Участник # 69
Дата на регистрация: 4-August 05



И аз няма време да се разхождам до Ботевград, но често се появявам във Варна, а Левски е готин квартал. Може да се видим между някой болк примерно да направим едно сантасе. А също така съм любител кинолог, може да си разходим кучетата заедно.
Игра по правилата я обясних в една друга тема, когато се отансяше за хората на честа. Никога не намесвай роднините на тези с които се бориш. Ако ти пръв нарушиш правилата, не чакай другите да продължават да ги спазват.


--------------------
???? ??? ??????? ?? ???????? ?? ??????????????, ???????? ???????? ?????? ?? ??? ????? ?? ???????????.
PMUsers WebsiteICQ
Top
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



QUOTE (bgskin @ Aug 12 2005, 11:51 PM)
След Хитлер, кои националисти са постигали много. Джорд Линкълн Рокуел? Лю Пен? Коренлио Вадим Тудор? Не са ли те последователи на този нречен от теб пещерен националзъм.
Нарочно ли игнорираш мойте постове. Страх те от неизвестното. Не можеш да се репчиш на врага, като не го познаваш, стархуваш се от непознатото. Или просто класта ти от помощното училище не ти позволя да дадеш аргументи за това, което аз говоря?

И каво с апостиганли тези "национлисти"?? Какво?? Успехите на страните им на тях ли се дължат или на техния народ във дела всеки ден. Ако една Австрия е Австрия само защото там е Хайдер/любимият ми политик/ , то това става пълна глупост когато погледнем как работи един германец и как работи един българин. Има разлики, нали? Е от там нататък можем да очкваме и големи разлики по върховете..
Тук просто подхода трбява да е по различен защото сме Българи-тва е!!
PM
Top
bgskin
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 274
Участник # 69
Дата на регистрация: 4-August 05



Кой беше Хайдер? Този националиста, дето беше националист само докато спечели гласовете на Австрийците и когато дойде на власт стана първия послушник на Европейския Съюз? За един и същи Хайдер ли говорим? Какво е постигнал той? И на въпроса какво са постигнали тримата посочени от мен, ако ти сам не можеш да си отговриш не се наричаи националист.


--------------------
???? ??? ??????? ?? ???????? ?? ??????????????, ???????? ???????? ?????? ?? ??? ????? ?? ???????????.
PMUsers WebsiteICQ
Top
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



QUOTE (bgskin @ Aug 13 2005, 12:00 AM)
И аз няма време да се разхождам до Ботевград, но често се появявам във Варна, а Левски е готин квартал. Може да се видим между някой болк примерно да направим едно сантасе. А също така съм любител кинолог, може да си разходим кучетата заедно.
Игра по правилата я обясних в една друга тема, когато се отансяше за хората на честа. Никога не намесвай роднините на тези с които се бориш. Ако ти пръв нарушиш правилата, не чакай другите да продължават да ги спазват.

Ясно, Аз пак ще те попитам кога и ка разбра ,че съм намесвал роднините на бай Ангел??
Не е ли достатъчно той да ме напсува на майка за да сметакн и аз ,че е замесил роднина!!
П.С. В тоя квартал -"Левски" ли се намира помощното у-ще на Варна??
PM
Top
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



БГ-скине. Хайдер е човек запонал политическат си кариера от областа Каринтия-една цветуща икономически област, която е станал такива не без негов участие. Да, той е политик ..но не е точно националист прав си..
И аз не се наричам напоследък националист щото тази дума стана вече модерна и преекспонирана , а всяко такоива нещо може да ни подведе..
PM
Top
bgskin
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 274
Участник # 69
Дата на регистрация: 4-August 05



Всички искат да са модерни, важно е колко и кои остават след като модата отмине. Тогава се отсвявар свестните и отдадните хора. Политик това в българия е мръсна дума. А и за мен Хайдер е мръсна дума също. Напоследък се говори за подмяна на вота. Не направи ли това Хайдер. Гласуваха за него националистите в Аввстрия и после той се продаде на Еврейския Сюз, велик политик, продал своите избиратели на Сорос. ХаХоХе


--------------------
???? ??? ??????? ?? ???????? ?? ??????????????, ???????? ???????? ?????? ?? ??? ????? ?? ???????????.
PMUsers WebsiteICQ
Top
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



QUOTE (bgskin @ Aug 13 2005, 12:12 AM)
Всички искат да са модерни, важно е колко и кои остават след като модата отмине. Тогава се отсвявар свестните и отдадните хора. Политик това в българия е мръсна дума. А и за мен Хайдер е мръсна дума също. Напоследък се говори за подмяна на вота. Не направи ли това Хайдер. Гласуваха за него националистите в Аввстрия и после той се продаде на Еврейския Сюз, велик политик, продал своите избиратели на Сорос. ХаХоХе

Ти ходил ли си в Австрия?? И знаеш ли как точно искаш да видиш България? Ясно , съгласен съм че Политик е мръсна дума. зашо тогава обаче Ангел и дружинка подкрепиха политика Волен Сидеров?
подмяна на вота в бълагрски условия не без участието на :.....хаха, хохо, хехе
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (3) 1 [2] 3  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020