www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> До Севар


Страници: (3) 1 2 [3]  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> До Севар
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



И още нешо! Политиката е мръсна игра и затова не глаувах по точно гласувах с недействителн бюлетина. Няма как да ме интерсува и сега. Всеки трябва да си гледа задачите -тва ще е най-добре.
И аз точно това ще направя сега! Лека нощ!!
PM
Top
bgskin
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 274
Участник # 69
Дата на регистрация: 4-August 05



QUOTE (Мардук @ Aug 13 2005, 12:18 AM)
QUOTE (bgskin @ Aug 13 2005, 12:12 AM)
Всички искат да са модерни, важно е колко и кои остават след като модата отмине. Тогава се отсвявар свестните и отдадните хора. Политик това в българия е мръсна дума. А и за мен Хайдер е мръсна дума също. Напоследък се говори за подмяна на вота. Не направи ли това Хайдер. Гласуваха за него националистите в Аввстрия и после той се продаде на Еврейския Сюз, велик политик, продал своите избиратели на Сорос. ХаХоХе

Ти ходил ли си в Австрия?? И знаеш ли как точно искаш да видиш България? Ясно , съгласен съм че Политик е мръсна дума. зашо тогава обаче Ангел и дружинка подкрепиха политика Волен Сидеров?
подмяна на вота в бълагрски условия не без участието на :.....хаха, хохо, хехе

Не мисля да ти давам обяснения къде съм и къде не съм ходил. Да знам как искам да видя България, искам да я видя като Словения. Една от държавите с най-висок стандарт в Европа. За разлика от някой други "Ангел и дружинка" подкрепиха от началото Долен. Защо са го подкрепили не мога да коментирам, това може само да ти каже "Ангел и дружинка". Не говря за българската подмяна, а за подмяната на тоз "велик" политик Хайдер.
Не се напрягай да ми отгоряш. Доста внимание отделих на смешната ти особа днес, а и изобщо. Така че мисля поне за сега да споря с теб. С радиото е по лесно.
Ще се видим скоро!


--------------------
???? ??? ??????? ?? ???????? ?? ??????????????, ???????? ???????? ?????? ?? ??? ????? ?? ???????????.
PMUsers WebsiteICQ
Top
Севар
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



На Сабазий жална му майка просто.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
bgskin
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 274
Участник # 69
Дата на регистрация: 4-August 05



Щях да помоля да ми обясинш каква е идеята за гласуване с недействителна бюлетина. Едно време старите хора така гласуваха, когато се пишеше в зелените паспорти, че са гласували. Правеха го защото бяха живели в Комунизъм, където беше задължително да гласуваш, не бяха разбрали, че макар и привидно комунизма си беше отишъл, или просто не искаха да го повярват. Сега няма подпис в личните карти, като пуснеш недействителна бюлетина тя пак се влива в процента на партията победителка. Сега сички се обявиха за победители, значи си гласувал за всички, дори за ДПС оо велики националисте. Единственото нещо за което си помогнал е за по виския процент на гласували. Хвала на таквиз люде като теб!
Но ти се преумори, много мисли днес, много глупости измисли и наистина е време вече да си лягаш. Не повече мисловна дейност от по 15 минути на ден. Нали така те учи другарката в училището за малоумни.


--------------------
???? ??? ??????? ?? ???????? ?? ??????????????, ???????? ???????? ?????? ?? ??? ????? ?? ???????????.
PMUsers WebsiteICQ
Top
Севар
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Хей bgskin, я се осъзнай! Тръгнал си да водиш политически спор с това нищожество!
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
bgskin
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 274
Участник # 69
Дата на регистрация: 4-August 05



bgskin се чуваства победител в спора и си ляга!
Нека тангра бди над вас. Май така едно време Елтимир завършваше писмата си към мен. Дано не съм объркал нещо. 828


--------------------
???? ??? ??????? ?? ???????? ?? ??????????????, ???????? ???????? ?????? ?? ??? ????? ?? ???????????.
PMUsers WebsiteICQ
Top

Topic OptionsСтраници: (3) 1 2 [3]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020