www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Мехран Кеш по БНТ


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Мехран Кеш по БНТ
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 036
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



. Как гледате на себе си?

М.К. Аз гледам на себе си като на учен.


2. На какво се дължат тези мерки за сигурност? Защо се движите навсякъде с охрана?

М.К. Мерките за сигурност се дължат единствено на това, че съм ирански ядрен физик. Такива като мен напоследък ги избиват като мухи. Така че тези мерки за сигурност са продиктувани от необходимостта да се защитим.

Пояснение: До края на 2011 г. загинаха петима ирански ядрени физици, сред които Ардешир Хусеин, задушил се с газ през 2007 г. в ядрения център в Исфахан, и професор Дариуш Резаи-Нежад, убит с пет изстрела от упор в своя кабинет. http://temanews.com/index.php?p=tema&iid=696&aid=15850


3. Вашето име се свързва с един заловен от Иран американски безпилотен шпионски самолет, "стелт" технология. Вашите открития ли са спомогнали за това?

М. К. Ние обявихме на 03.12.2011 г., че разполагаме с такива възможности и още на 4 декември заловихме един такъв самолет. Дванадесет месеца по-късно, на 3 декември ние по същия начин заловихме още един подобен американски самолет. Така че това не е някаква случайност.


4. "Ние"? Кого имате предвид? Иранската държава, иранските военни или Вашите технологии?

М.К. Имам предвид моите технологии.


5. Как иранското правителство гледа на Вашите технологии?

М.К. Докато бях в Иран в периода юни - октомври 2008 г. аз дадох всички мои технологии на иранските учени. Понастоящем Иран е единствената страна в света, която има не просто космическа програма, но програма за космически кораби. Това беше обявено и от неговото правителство. Тази програма се базира на разработените от нас магнитно-гравитационните технологии, докато обикновената космическа програма използва ракетни двигатели.

Ние обявихме още през 2009 г., че сме предали на Иран нашите технологии и публикувахме това наше изявление в Интернет. Тоест ние обявихме още три години преди да заловим американския самолет за това с какви нови възможности разполагаме.


6. Каква е връзката между предлаганата от Вас технология и мира в света?

М.К. Моята технология обезсмисля всички досегашни военни технологии. След като видяхме как беше заловен един такъв високотехнологичен невидим шпионски самолет, какво да кажем за цялото останало ракетно и друго съвременно въоръжение. Те се превръщат за нея в детски играчки.

Сега имаме шанс да стартираме на чисто и да заживеем в мир вместо да произведем ново технологично поколение оръжия, защото военните приложения на тази технология са толкова ужасни и разрушителни, че ако бъдат използвани на земята няма да остане жив човек.
PMEmail Poster
Top
Богатир
Публикувано на: 24.12.2013, 0:58
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 204
Участник # 1 356
Дата на регистрация: 20-February 08



http://bulgaria.keshefoundation.org/
Аз лично съм скептичен. И съм скептичен не защото не вярвам в Свободната енергия, а защото не вярвам Елита да допусне да ни я предостави. И тук лично аз съм на една позиция с Елита. Технологиите за Свободна енергия ще заробят човешките Души повече, много повече от всичкото злато, пари и материални блага.
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020