www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Абе, кретени мръсни!


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Абе, кретени мръсни!
Елтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Имам предвид така наречените политици. Загрижили се за протестиращите в Турция. Загрижили се за подслушвания и изборни проценти. А когато убиват невинни хора не се загрижват. Да, те са банда вулгарни, безскрупулни убийци. До един! Няма чист политик. Те се домогват единствено до нашата смърт. Значи е напълно естествено ние да пожелаем смъртта им.
Ще дам пример със себе си. Не могат да ме опровергаят гадовете гадни, тези еврейски подлоги.
Жена ми е трети месец в болница. Операция на краката. Никога не е спирала да плаща осигуровки, ама за всяка процедура искат такси. Докато гнусните мангали без осигуровки ги лекуват безплатно. Аз нямам осигуровки, а също съм сериозно болен. Практически не мога да се храня, освен с мляко и плодове. Отказва ми се всякакво лечение, освен платено. Ама с космически цени. Е, няма как да се лекувам. Тая държава ме е осъдила на смърт без да е отправила никакво обвинение срещу мен. Благодаря на приятелите, които ми помагат. Ако разчитах на така наречените правителства, отдавна да съм мъртъв. Ето, това ни е "държавата". Една Система, предназначена да ликвидира българския народ.
Хайде сега, нека някой ми отговори и нека някой ми възрази.

Ама ще кажете, че сега имало свобода, и че не сме като в Русия. И тук ще ви разочаровам. Една и съща могъща еврейска фирма фирма контролира Интернет сайтовете и в България, и в Русия. И аз се наемам да го докажа. Така че всичките демократи, комунисти и цялата им сган да вървят в родината си майчина. Това е истината и тя трябва да се знае от всички. Останалото е лъжа, илюзия за наивниците.


--------------------
PM
Top
Елтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



А сега ще кажа нещо много еретично. Кой може да бъде Кан или Цар? Този, който докаже, че е от Български род и докаже, че е достоен да седне на Българския Престол. Така е било в древността, така ще бъде и утре.
Не пиша случайно тези думи. Легендата за Крал Артур и Екскалибър не е келтска легенда. Тя е само отглас от Български Завет. Истинската Гробница е край Дунава. Сведенията идват от Димитър Съселов, а чрез него и от Росен Минев. С часове сме говори на тая тема. Но Царят там няма да възкръсне. Новият ни Цар само ще намери Гробницата и ще се преклони пред нея.
Преди Царя обаче трябва да има Царица. Това ще е преходен период, около 17 години. Но тя ще е жена със здрав морал и огромна обич към България, която ще постави основите. Нейното име ще бъде записано със златни букви.


--------------------
PM
Top
Махайра
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 304
Участник # 5 141
Дата на регистрация: 19-January 13



След Царицата ще доѝде Царят. Вярвам, че е така. За мен, Тоѝ е ''Осмият'', за когото говори Ванга. Тоѝ трябва да постави началото на края...

''Той ще бъде обичан от честните и мразен от нечестивите. По дирите му ще пуснат потеря, която ще търси начин да го предаде и да му причини зло, но него Силите го пазят, защото е пратен”.''
PM
Top
Махайра
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 304
Участник # 5 141
Дата на регистрация: 19-January 13



България и Русия, са като скачени съдове. Каквото там, такова и тук. Печем се на един и същи огън. Една съдба! Въобще не е случаѝно това. smil4334ad4cc8e95.gif
PM
Top
Елтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Във втория ми сайт http://erigkan.ucoz.ru, който евреите изтриха имаше предсказание на Волжски българин. Там се казваше, че без Русия, България ще загине. Но че без България, Русия също е обречена на гибел. Вярвам в това. Като имаме предвид, че в Русия живеят над 26 милиона българи, и че водещи личности на Русия са били българи, то нищо чудно. Напротив, съвсем естествено е. А както отиват нещата, май ще се окаже, че българи и славяни имаме общ произход. И че всички ние водим своето начало от оня многоброен народ, който е живял на Балканите, а и на територията на съседни на нас в днешно време страни преди Потопа.
Писах ти го преди време, Махайра. Мечтата ми е Русия да признае духовното върховенство на Българите. И вярвам, че само след броени години това ще бъде факт. Мечтая да доживея до този ден!
И още една приказка искам да кажа. Направо се вбесявам като чета как разти тъпи политици ни съветват, че видите ли, трябвало да примем европийските ценности и да се "европеизираме". Техната верица мръсна еврейска и демократическа! А не може ли вместо това Европа да се българизира?


--------------------
PM
Top
Махайра
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 304
Участник # 5 141
Дата на регистрация: 19-January 13



Какво е Русия? Една сравнително млада и многолика страна. Клон от древното Българско Дърво. Без нас ще се обезличат. Евреите, обаче, ненавиждат руският народ, особенно Волжките българи, защото те ни донесоха свободата. Те ни помогнаха да отхвърлим евреѝското робство. Ето защо, се превърнаха в татари. Болшевиките си отмъстиха жестоко. Наш дълг е да отхвърлим тази лъжа.
Мечтата ти ще се сбъдне, няма как. Но внимаваѝ, че юдеите следят за такива неща. В Матрицата е забранено да се мисли, мечтае и визуализира, още повече да я изказваш на глас. Ти проявяваш божественото в себе си. Проявяваш творчество. Току виж, материализираш мечтата си. Това е забранено! Свободната мисъл е забранена. Не може, еѝ така, да се житка насам-натам свободно. Така рушиш устоите на Матрицата. И комунизма, и демокрацията я преследват и осъждат. Тя е извън закона - евреѝския. По-важно е хората да се вълнуват от реклами, чалга простотиѝ и футболни срещици. Това е позволено и се насърчава. Другото не.
За тия много ценни ценности сме слушали много, но къде ги? Евреите сложиха етикети с цени на всичко в този свят, и купуват, и продават... После парите се(ги) обезцениха и какво стана?
PM
Top
Елтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



В блога и в сайта си препечатах една статия от блога на Григор симов - "РУСИЯ – ПОСЛЕДНИЯТ БАСТИОН НА ЧОВЕЧНОСТТА ". От личен опит мога да потвърдя, че това е вярно. Когато през 2003 година го закъсах в Русия, нашите българи ми обърнаха гръб и ме оставиха да се оправям сам. А руснаците ми подадоха ръка. Въпосът е доста сложен. Пропагандата изкривява много и набляга на конфликтите, ама има неоспорими факти. Руснаците продължават да се родеят с на. Нещо повече. Признавах им, че са ни помагали. През 12 век и през Руско-турската война. Но същевременно им напомнях ние на тях какво сме дали. Не само не възразяваха, а усещах някакъв респект към нас, българите. А освен всичко друго, много руснаци имат български произход и си го знаят. Въпросът е особено деликатен и там трябва да се работи внимателно. Колкото до "руските" управници, те са толкова руски, колкото и нашите политически отрепки са български. Пак ще напомня, че Путин и Медведев са евреи. Нека не бъркаме тяхната политическа сган с народа на Русия.
С руснаците сме били заедно във великата Хунорска Империя на Атила. Ще ми се да вярвам, че това време пак ще се върне. И че пак ще доминираме над цяла Евразия - от Китайската стена до стените на Рим.


--------------------
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020