www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Плануваната Еврия на наша територия


Страници: (7) « първа ... 4 5 [6] 7  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topic

> Плануваната Еврия на наша територия
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



"Ванчова кула", струваща 2 млн. лева с живот за 1 ден, както я гаврех аз. Утре, демонтират Вавилона smil4341944e6b0c8.gif Голем масонски фалстарт бе това "Заедно" и бе люто осмян smil4334ad8a149e0.gif
Но, наистина, центърът на Пловдив бе окупиран, което си е вид военно превземане, защото снайперисти по покривите, милиционери с калашници, пропускателни пунктове... А преди това до центъра се стигаше по една пътека трасирана от мрежи. Като вървиш по нея, имаш чувството, че от двете й страни има вишки с немски войници с шмайзери smil4341944e6b0c8.gif
Важното е, както казват масонските лекенца в Пловдив, д ане дойде кмет на Пловдив, някой националист. Те смятаха Славчо Атанасов за националист smil4334ad8a149e0.gif Не са видяли те, що е национализъм, само един ден да докопаме Пловдив...
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



В Пловдив и сега няма сняг, за разлика от Родопите. Затова всякакви близко-източни типове, ще виреят тук, че биля и негри. У-у-у-у-у-у-у-у.... smil4334ad8a149e0.gif smil4341944e6b0c8.gif
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 13.1.2019, 10:54
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Ето с това трябваше да откриете Пловдив като културна столица на Европа, ахахахахахахаха Франсоа Вийон!:-D Нъл искате Европца smil4341944e6b0c8.gif Гиди мъстии масонски, гиди ниедни! smil4334ad8a149e0.gif

https://www.youtube.com/watch?v=oV__BjGoV4M
PMEmail Poster
Top
anti666
Публикувано на: 29.10.2019, 21:58
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 261
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



QUOTE
Министър-председателят Бойко Борисов беше отличен със специалната награда "Факла на свободата" на Националната коалиция в подкрепа на евразийското еврейство...Българският премиер е първият чуждестранен лидер, удостоен с отличието

Илюминатите наградиха сикаджията за голямо усърдие. Както се казва - дават ни ясни сигнали и силни знаци. Еврия е вече тук!

http://www.voininatangra.org/modules/xcgal...lbum=252&pos=49
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 29.10.2019, 23:35
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Бойко получи медал за борбата срещу антисемитизма в подкрепа на евразийското еврействоsmil4341944e6b0c8.gif В това няма изненада, Бойко е евреин! Но, не бях чувал, че има и такова. За мене, Еврейството е едно! Иначе, да, сега умрел некакъв евреин на 47 години в България. Ми умрелsmil4341944e6b0c8.gif и богоизбраните умиратsmil4341944e6b0c8.gif Важното е, че сред българите има кой да отрони сълзичка за него! Само, че, евреите не плачат; не плачат, когато гоите умират, те пируват!

Саул не успя срещу филистимяните, но успява срещу българите в Дунавска България с подкрепата на самите тях!
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 29.10.2019, 23:55
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06




Забелязвате ли им носовете?! 1/1 с този на "нашичкият"!

https://webnews.bg/uploads/images/05/0105/4...pg?_=1572341451
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 30.10.2019, 0:19
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Така, не се говори, Бахуре, казва се, за да се разбира и от електората: "България и Израел - дружба от векове за векове". Просто и ясноsmil4341944e6b0c8.gif

"Награди като днешната потвърждават, че както в миналото, така и в бъдещето оставаме силно свързани, за да посрещаме по-лесно световните предизвикателства, заяви той, допълвайки, че отличието "Факла на свободата" е награда за целия български народ."

"...допълвайки, че отличието "Факла на свободата" е награда за целия български народ."

Аз не я искам! Не вземайте, когато лабътците ви даряват!
PMEmail Poster
Top
anti666
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 261
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



QUOTE
"...допълвайки, че отличието "Факла на свободата" е награда за целия български народ."

Това е тънък илюминатски знак. Буквално гавра с българите. И по-конкретно със замозапалилите се като Пламен Горанов, от чиято саможертва падна режима на ГЕРБ-1.
Шоа, това е древното име на "саможертва чрез огън". В съвременният му вид е по-познат като холокост, унищожение, Геноцид. Определено сатанистите имат тънко чувство за хумор спрямо българите.
PM
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



До Ари Голдберг
Скоро Сомор-Улят ще ви покаже колко струва еврейският живот. Ще видите и вашият министър председател Бахур Бохор как ще свърши. България е на Българите! Евреите няматъ място в Свещената Земя на Тангра!

Ари Голдберг
преди 1 час
Юдейският Живот е Свещен, а Премиерът Ви го каза - Българите сте лош мат'рял, затова сте ни слуги, като ходя в Амстердам винаги си поръчвам българки - качествени шикси (от еврит - мръсни животни), на ниска цена!

Борисов почете паметта на жертвите пред "Портата на смъртта"
Премиерът участва в церемонията в Полша с лидери от цял свят

Прочети още на: https://www.dnes.bg/politika/2020/01/27/bor...#comment-newest
PMEmail Poster
Top
Публикувано на: 28.1.2020, 15:18
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



Ари Голдберг
преди 1 час
Юдейският Живот е Свещен,...


Ама ТАНГРА знае ли за таа работа? smil4453a8352265e.gif
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 29.1.2020, 14:30
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Боли ма Бохора: "Трудът ще ви направи свободни". Свободни от какво? От самите тях, един път и втори път освобождава човечеството от юдейският паричен гнет карайки евреите да работят за същите тези пари,които дават под формата на заеми с лихва;))) "Шалом" и Бойко смятат, че са смачкали Българската Съпротива;))) Много сте далече от Истината, Слуги на Тама Тарханът Яга Албъстъй! Дано се задавите със златото от Златният Кладенец!

От САЩ: Аушвиц е освободен от американската армия
"Шпигел" написа същото "погрешка", поправи се
29 яну 2020 13:31, Елка Василева
63

Прочети още на: https://www.dnes.bg/world/2020/01/29/ot-sas...#comment-newest
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Евреите да си налягат парцалите, да почват да гледат кози, да работят във фабрики, сервитьори и т.н. А не само банкери и измамници .

Абас обяви скъсването на отношенията с Израел и САЩ
Палестинският президент отхвърли преговори по мирния план на Тръмп

Прочети още на: https://www.dnes.bg/notifikacii/2020/02/01/...4m0-CRoiOkIEerc


Стела Беловска: Евреите още ги има, ама враговете им като почнем от древността та до наши дни един не остана. Та аз на твое място бих си гледала личния бизнес и не се бъркам в работите на Всевишния .

Отговор: Всевишният? Виж сега, ние знаем друго "Тангра ще изтреби лабътците чрез оръжието на Българите". Та, твоят "Всевишен", който ние познаваме като алпа Яга Албастъй;))) държи евреите живи само по една причина - заради златото! Златото на Яга се пази днес от лабъта - евреите. От това злато и твоята "църква" съществува и лъскавите ви книжки се издават!

Ако искаш мога да бъда още по прям;))) А с твоето пасторче, мога да бъда още по прям!
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Стела Беловска: Бог е създал златото и ако трябва още ще създаде, ако не ще го отнеме. Но ти все пак разбираш, че Бог е, който има контролa над тоя свят. А за тангра какво да кажем, затри прабългарите и теб ще затрие. Толкова го е еня за почитателите му. Дано Бог се смили над теб.

Отговор: Аууу, то твоят Бог много златолюбив;))) Ми чи кък, иначе как ще съществува твоята протестанска църква, ако няма Мамон;))) Контрол;))) Какъв е тоя Бог, бе? Контрольор в градският транспорт;)))
Ела тука при мене, в снега и студа и си докажи вярата;))) Без злато, нема пара, нема рана, нема вода и ток нема;))) Ай да тъ вида. Само молитви яко, псалми, алилуя в преспите;)))
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Стела Беловска: Творец. Погледни небето, погледни атома, погледни природата около теб. Ти ли ги създаде, ти ли ги поддържаш да днес. Това перпетул- мобите някой гo подържа.

Отговор: Поглеждам Небето, Виждам Тангра, поглеждам атомът, виждам Тангра. Той ги създаде, Той ги живототвори и до днес. Тангра е Всичкото и Нищото, Онова, което е, Което е Било и Което ще Бъде! Слава на Тангра! Слава на Тангра! Слава на Тангра!


Искаш да ме изпиташ дали мога да бъда религиозен фанатик?;))) Оооо, невероятно по-фанатичен съм от вас;))) ИДИЛ ряпа да яде;)))
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 089
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Стела Беловска: А за фанатизма не съм те питала, но ви вярвам и за него. то за това Тангра виждаш навсякъде, а бугаре и да искаш няма. Затри ги някъде след 681. Надявах се на интелигентността ви. Така и писах.

Отговор: Не ми вдъхваш ниво за интелектуален диспут. Някои жени искат от мен да бъда духовен, други интелектуален, трети- благороден, четвърти - милостив, пети - фин и изискан, шести - просто паралия, ахахахахаха и т.н., а пък аз искам да бъда такъв, че да изразявам Тангра в пълнотата, до която мога да го достигна. Може ли, човекът да изрази Всичкото и Нищото едновременно? ;)))

"...то за това Тангра виждаш навсякъде, а бугаре и да искаш няма. Затри ги някъде след 681."

Отговор: Има, Българи, как? Аз Съм!
PMEmail Poster
Top

Topic OptionsСтраници: (7) « първа ... 4 5 [6] 7  Reply to this topicStart new topic

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020