www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Не ви пука, нали?


Страници: (3) [1] 2 3  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Не ви пука, нали?
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Дори да изтрия всичко, един няма да ме попита "защо". Ами тогава по-добре да го изтрия.


--------------------
PM
Top
bgskin
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 274
Участник # 69
Дата на регистрация: 4-August 05



Явно няма смисъл. Дали ги има или ги няма никой не се интересува. Е тогава е кофти, когато видиш, че най-вероятно си дал живота на грешна кауза или каузата ти е била правилна, просто хорта с който си се борил за каузата ти са били калпави или просто са били страхливи. Страха е кофит нещо превръща доскорошните иащи се за вълци в едни заичета. И са готови да предадат всеки и всичко, само да запаят кожата си.


--------------------
???? ??? ??????? ?? ???????? ?? ??????????????, ???????? ???????? ?????? ?? ??? ????? ?? ???????????.
PMUsers WebsiteICQ
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Хората са кофти, оказа се, че Воини няма. Това е. Само плямпала...


--------------------
PM
Top
Севар
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Добре като няма воини!!! Винаги съм помагал в гадни ситуации, но защо аз трябваше аз да науча последен след като всичко вече е станало. Писах на Чобанов, не вярвам да отговори, но може и да го имат предвид. За публиката се получи супер-шоу, нека се кефи!!
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
bgskin
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 274
Участник # 69
Дата на регистрация: 4-August 05



Това дали и колко си помогнал го решават хората, за който си го направил. Ако те кажат, че макар и ти да си си скъсал гъза, за да се опиташ да помогнеш ти кажат, че не си постигнал нищо е кофти. Но се случват и тези неща. Просто тогава поглеждаш напреди и си ти!


--------------------
???? ??? ??????? ?? ???????? ?? ??????????????, ???????? ???????? ?????? ?? ??? ????? ?? ???????????.
PMUsers WebsiteICQ
Top
Чое
  Публикувано на: 9.8.2005, 20:21
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 72
Участник # 12
Дата на регистрация: 11-July 05



QUOTE (bgskin @ Aug 9 2005, 08:18 PM)
просто хорта с който си се борил за каузата ти са били калпави или просто са били страхливи. Страха е кофит нещо превръща доскорошните иащи се за вълци в едни заичета. И са готови да предадат всеки и всичко, само да запаят кожата си.


Не те знам кой си и какъв си, но защо не си затвориш плювалника като не знаеш нищо.
Значи аз съм калпав и страхлив, защото си скъсвам задника от работа за да издържам семейството си и съм зайче защото ми е повреден компютъра и от два дни съм без достъп до интернет.

QUOTE
Това дали и колко си помогнал го решават хората, за който си го направил. Ако те кажат, че макар и ти да си си скъсал гъза, за да се опиташ да помогнеш ти кажат, че не си постигнал нищо е кофти. Но се случват и тези неща. Просто тогава поглеждаш напреди и си ти!


Защо ли си мисля, че не си никакъв скин и защо ли ми се иска да те банна още сега, но нали съм калпав ще оставя за утре. smil3dbd4e1748cc9.gif


--------------------
???? ?????, ?????? ?????!
PM
Top
bgskin
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 274
Участник # 69
Дата на регистрация: 4-August 05



Колега ти и в затовра ще ме вкараш бе. Къде видя да пиша за теб и твоя компютър? И аз си скъсвам задника да издържам семейство. Ама компютъра не ми е счупен и си имам нет. Но с това не съм повече от теб, може би само късметлия, че моя достачик е по-добър от твоя.
Не знам как се преценяват хората от 20 поста. От къде знаеш кой съм и какъв съм. Интересна работа! Как ме класифицира за отрицателно време.!


--------------------
???? ??? ??????? ?? ???????? ?? ??????????????, ???????? ???????? ?????? ?? ??? ????? ?? ???????????.
PMUsers WebsiteICQ
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



QUOTE (Чое @ Aug 9 2005, 08:21 PM)
QUOTE (bgskin @ Aug 9 2005, 08:18 PM)
просто хорта с който си се борил за каузата ти са били калпави или просто са били страхливи. Страха е кофит нещо превръща доскорошните иащи се за вълци в едни заичета. И са готови да предадат всеки и всичко, само да запаят кожата си.


Не те знам кой си и какъв си, но защо не си затвориш плювалника като не знаеш нищо.
Значи аз съм калпав и страхлив, защото си скъсвам задника от работа за да издържам семейството си и съм зайче защото ми е повреден компютъра и от два дни съм без достъп до интернет.

QUOTE
Това дали и колко си помогнал го решават хората, за който си го направил. Ако те кажат, че макар и ти да си си скъсал гъза, за да се опиташ да помогнеш ти кажат, че не си постигнал нищо е кофти. Но се случват и тези неща. Просто тогава поглеждаш напреди и си ти!


Защо ли си мисля, че не си никакъв скин и защо ли ми се иска да те банна още сега, но нали съм калпав ще оставя за утре. smil3dbd4e1748cc9.gif

Чое, направи каквото искаш, само после не казвай, че си ми приятел. Не излизайте от мое име, само за това ви моля. Заради това изтрих доста от моите текстове, не ме карай да изтрия и останалите. Или това искаш? Бан на единствения човек, който излезе в моя защита. Как да го разбирам?


--------------------
PM
Top
Чое
  Публикувано на: 9.8.2005, 21:05
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 72
Участник # 12
Дата на регистрация: 11-July 05



QUOTE (Елтимир @ Aug 9 2005, 09:49 PM)
Чое, направи каквото искаш, само после не казвай, че си ми приятел. Не излизайте от мое име, само за това ви моля. Заради това изтрих доста от моите текстове, не ме карай да изтрия и останалите. Или това искаш? Бан на единствения човек, който излезе в моя защита. Как да го разбирам?

Да си имаме уважението, като се опомниш може и да поговорим. smil3dbd4e7853679.gif

Явно не ме познаваш smil3dbd4d75edb5e.gif този скинозния дето ти се слага и уж те защитава, ако щях да го банвам отдавна да съм го направил.


--------------------
???? ?????, ?????? ?????!
PM
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Моите уважения към теб, Чое, нямам нищо общо с вас, извивявай че влизах във вашия форум.


--------------------
PM
Top
bgskin
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 274
Участник # 69
Дата на регистрация: 4-August 05



Не мислех да ти отговаря, но нещо промени решението ми. Не се слагам отдавна на никой и сигурно за това не съм обичан от много хора. Просто идейте на Ангел и част от мойте намират допирни точки, а и с него се познаваме от 2-3 години макар и задочно.
Не се заяждам Чое, но все пак силата в интернет, поради това че си Админ не те прави силен в реалния живот. А все пак ние още живеем в него (реалния), а не в виртуалният.


--------------------
???? ??? ??????? ?? ???????? ?? ??????????????, ???????? ???????? ?????? ?? ??? ????? ?? ???????????.
PMUsers WebsiteICQ
Top
Azerath
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 428
Участник # 9
Дата на регистрация: 8-July 05



QUOTE (bgskin @ Aug 9 2005, 09:10 PM)
Не се заяждам Чое, но все пак силата в интернет, поради това че си Админ не те прави силен в реалния живот. А все пак ние още живеем в него (реалния), а не в виртуалният.

Хм, много ми е интересно как така успя да прецениш колко е силен от 10 поста. А сам казваш: "Не знам как се преценяват хората от 20 поста. От къде знаеш кой съм и какъв съм".


--------------------
“???????? ??????? ? ??????? ? ??????? ????? ?? ?????????.” (???????? ????). ???????, 6774 IYI "??????? ?? ??????? ??????????? ?? ??????????? ?? ??????? ???????? ?????? ????????." (????? ??????) 1941
PMEmail PosterUsers Website
Top
bgskin
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 274
Участник # 69
Дата на регистрация: 4-August 05



Никъде не съм говорил за силата му. Говоря че едното не е следствие от другото. Разбра ли ме? Или да ти го извикам за да го схванеш, както правят твойте любими певци.
Вместо да ме разкъсвате и да се заяждате само с мен. Се обединете и се опитайте по някакъв начин да помогнете на Елтимир.
П.С. Верни до смърт - бе тяхната клетва, единни пред каквато и да е заплаха, да умрат като господари вместо да живеят като роби! Кръвта и вярата са повече от смърта!


--------------------
???? ??? ??????? ?? ???????? ?? ??????????????, ???????? ???????? ?????? ?? ??? ????? ?? ???????????.
PMUsers WebsiteICQ
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



QUOTE (Azerath @ Aug 9 2005, 09:18 PM)
QUOTE (bgskin @ Aug 9 2005, 09:10 PM)
Не се заяждам Чое, но все пак силата в интернет, поради това че си Админ не те прави силен в реалния живот. А все пак ние още живеем в него (реалния), а не в виртуалният.

Хм, много ми е интересно как така успя да прецениш колко е силен от 10 поста. А сам казваш: "Не знам как се преценяват хората от 20 поста. От къде знаеш кой съм и какъв съм".

Виждам те, забравяш, че съм колобър...


--------------------
PM
Top
Чое
  Публикувано на: 9.8.2005, 21:32
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 72
Участник # 12
Дата на регистрация: 11-July 05



QUOTE (bgskin)
просто хорта с който си се борил за каузата ти са били калпави или просто са били страхливи.


Аз не съм от хората а от Човеците, но това изказване го приемам като лична обида.
Не съм чифут и не забравям, че живеем във виртуалната измама наречена "Реален свят".
А ти имай предвид, че това което сме направили и правим за българския народ и света ти не си го сънувал дори така, че не се залисвай да правиш първосигнални преценки кой е калпав и кой страхлив.


--------------------
???? ?????, ?????? ?????!
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (3) [1] 2 3  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020