www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Скритите перверзии в анимациите


Страници: (3) 1 [2] 3  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topic

> Скритите перверзии в анимациите, Далеч не изчерпателен списък
anti666
Публикувано на: 3.10.2013, 13:00
Quote Post












QUOTE
Преди време в този виртуален Саракт бяха публикувани снимки на вградени, действащи на подсъзнателно ниво кадри от предаването на някакъв лумпен на име Боби Турбото

Ето ги въпросните сатанински кадри, пред които roрните са направо невинни;
http://www.voininatangra.org/modules/xcgal...ls.php?album=34

А вечер, докато ви облъчва БТВ, си спомнете кой е истинският собственик. Роналд Лаудер, симпатичният дългонос чичко от снимата, който по една случайност е и президент на Световния Еврейски Конгрес
User posted image
Top
anti666
Публикувано на: 3.10.2013, 13:13
Quote Post












И да не забравяме как дедите ни са се предпазвали от покушения срещу българския Дух в българското Царство до съветската окупация;
QUOTE
Чл. 27. Лицата от еврейски произход не могат:
а) да бъдат собственици, акционери и участници с капитал под каквато и да е форма в учебни заведения или в предприятия за всякакъв вид театри, за кина, за издаване на печатни произведения, за производство и търговия с филми и грамофонни плочи...
Top
Йордан_13
Публикувано на: 3.10.2013, 14:07
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 080
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Резултатът от "евроатлантическите анимацийки и филмчета" при енгилизката нация. Нима ние искаме такива да бъдат и нашите деца?



User posted image


User posted image
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 3.10.2013, 14:30
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 080
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06




http://scandalplus.com/Sram-Film-za-Slanch...OKIRAShtO-VIDEO

България моментално трябва да затвори границите си и да излезе от ЕС - светкавично. Така наречените "евроатлантически ценности" споделяни от зелени дебили, мултикултурални плазмодии и всякаква сороска измет в България, моментално трябва да бъдат изхвърлени. НБУ да бъде закрит за противодържавна дейност. Това ще го направя лично, когато дойда на власт. Страшна сеч и много глави ще се търкалят в България, заради предателство към Родината. Няма да има кръгли маси, само бесила. Първи пример в това отношение ще даде Моника Паси и редица видни евреи, които сега си развяват коня в България, както им скимне. Върху тя ще бъдат изпробвани собствените им "евроатлантически ценности", за да видим върху какво ще доведът. Просто експеримент, нищо лично. Вервайте ми, достатъчно съм сериозен, за да го направя. Не ми пука, дали ще ме убият. Ако моята смърт послужи за Възраждането на Българският Саракт, сам ще сложа главата си в темелите му. Саракта мие по-скъп, защото това е Новият Йерусалим за моите деца. Останалото не ме интересува. Не ме интересува, кой какво мисли против, искам подкрепата на тези, дето ще се бият рамо до рамо с мен.
Относно демонстрираните еврео-атлантически ценности в Слънчев бряг. Ние няма от какво да се срамуваме. Има една наша народна мъдрост, перефразирам: "Кирливите си ризи от дома, не показвай на улицата". Демонстрацията на кирливите ризи, нека си остане енгилизки манталитет. Тази нация (енгилизката) е мъртва, защото семейството й е мъртво. Нима си мислите, че тези млади енгилизи ще създадът трайни и плодоносни семейства? Нека ние не умъртвяваме просташки бъдните поколения с подражание на тъпите и прости енгилизи. Мисловният разврат лесно се превръща във физически разврат, когато се прекрачат границите на нравствеността.
Затова се обръщам към по-младите от мен: "Не търсете и не подражавайте на еврео-атлантическите ценности", защото ние си имаме собствени ценности, много по-висши и достойни от юдейските, западноевропейските и американските. Една такава ценност е мъдростта на поговорката: "Кирливите си ризи от дома, не показвай на улицата". Много мъдрост има в нея. Тя е като "не фъргай бисерите на свинете"... за да не станеш и ти свиня като тях! Бисерите, това са ценностите завещани от дедите. Те бяха прекъснати вероломно и българската народност бе отклонена от своя традиционен и устремяващ се към Небето духовен път. Българската нация бе свалена и затворена вероломно в Тартар, без да е заслужила това. Време е да изригнем вътрешно и да разбием портите на Тартар, за да излезем от него и детронираме "боговете в Небето". Събудете се, братя мои, възлезте към Светлината на Деня!
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 3.10.2013, 14:56
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 080
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Мнозина казват: "Дано"; "Ще чакаме да стане, пък тогава ще видим". Братко, защо казваш : "дано"; кажи: "Да бъде". Не чакай да се случи, бъди творец на това, което трябва да се случи. Това е възлизането към Светлината на Деня, да можеш вътрешно да кажеш: "Да бъде". Стига вече с това "дано" и търпеливото чакане на Спасителя.
PMEmail Poster
Top
Елтимир
Публикувано на: 5.10.2013, 16:47
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



QUOTE (Йордан_13 @ 3.10.2013, 17:56 )
Мнозина казват: "Дано"; "Ще чакаме да стане, пък тогава ще видим". Братко, защо казваш : "дано"; кажи: "Да бъде". Не чакай да се случи, бъди творец на това, което трябва да се случи. Това е възлизането към Светлината на Деня, да можеш вътрешно да кажеш: "Да бъде". Стига вече с това "дано" и търпеливото чакане на Спасителя.

Това наистина са мъдри думи! Учудвам ти се, Данчо. Аз обикновено казвам "дано". И не се моля на Тангра, а Го призовавам. Забравихме древната Мъдрост и позволихме на юдейството да ни превземе. Първата и най-важна стъпка е да се върнем към своите си корени. Не знам това, което си написал дали е от древно знание или е интиутивно усетено, но е вярна. Толкова е вярно, че аз ти се покланям.


--------------------
PM
Top
Ванина
Публикувано на: 6.10.2013, 21:53
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 556
Участник # 5 217
Дата на регистрация: 27-January 13



QUOTE (Йордан_13 @ 3.10.2013, 17:56 )
Мнозина казват: "Дано"; "Ще чакаме да стане, пък тогава ще видим". Братко, защо казваш : "дано"; кажи: "Да бъде". Не чакай да се случи, бъди творец на това, което трябва да се случи. Това е възлизането към Светлината на Деня, да можеш вътрешно да кажеш: "Да бъде". Стига вече с това "дано" и търпеливото чакане на Спасителя.

Металика иматъ тъженъ, сърцераздиращъ клипъ, но нямамъ програмка за видео, че да го намеря. Едно дете затворено въ тъмно помещение, то има ключа за да си отвори вратата и излезе, но неистово драпа, рови и блъска за да се освободи. Ето че юноша е, зрялъ мъжъ, старецъ, и все рови, но да си послужи съ ключа не се сеща.
Та и ние като чакаме Спасителя, да доиде отъ вънъ, който никакъ не е училъ хората на пасивностъ, но грешно са разбрали и прииначили учението му, се оприличаваме на ровещиятъ човекь, а колко е просто, той ключа “Царството Небесно” е въ насъ, Силата дарътъ на Тангра е въ насъ. Съ тази Сила са си служели Дедите ни. Но трябва да са били изключително уравновесени че отприщената Сила на Мисъл Слово и Въплъщение е толкова мощна, че ако не е овладяна тя води до самоунищожение.
PM
Top
Елтимир
Публикувано на: 7.10.2013, 12:22
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Ние често не познаваме намеренията на Тангра. Знам само, че за всичко трябва да си платим. Ще ви разкажа една случка от живота си.
През март 1992 година ни подпалиха къщата на село. Беше страшен удар за нас, половината къща изгоря. После ме махнаха от работа. Вече живеехме в Ботевград, в общинско жилище, под наем. Почнах работа в Енергоремонт - София. Правехме ремонт на ТЕЦ-а на Химкото във Враца. Веднъж съвсем необяснимо получих импулс да се върна в Ботевград. Върнах се и през нощта получих перфорация на язвата. Болките бяха ужасни и не можех дори да позвъня, а заблъсках по вратата на съседите както лежах. Съседът ме закара на болницата. После лекарите ми казваха, че било въпрос на минути дали да остана жив. Та ако това се бе случило в Гурково, нямаше да оцелея. От тогава гледам на нещата под друг ъгъл. Тангра, Ериг Кан и Небесната Майка Умай няма да ни оставят. И Улген ще стъпи с тежката си стъпка и ще унищожи нашите врагове. От нас се иска само да не отстъпваме от Вярата си.


--------------------
PM
Top
Елтимир
Публикувано на: 7.10.2013, 14:25
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 492
Участник # 4 721
Дата на регистрация: 16-July 12



Такива са законите на Живота и никой не може да избяга от тях. Всяко начало си има край и всеки роден умира. Моят край е близо.
Казах много пъти на жена ми, никакви некролози. Да няма надгробен паметник. В съгласие с древните ни традиции. На плочата, коятоято ще покрие ковчега ми, да пише само Елтимир. Ако Съветът реши да прибави друго, да го направи. Както го видях в сънищата си. Така наречените ми родители да не са посмяли да стъпят на гроба ми. Също и обезумелия ми от алчност брат и неговия син. Но финалът е неочакван.
След 20 години България ще има Цар от рода на Тертерите. И той ще възроди великата Империя. Русия ще ни се поклони и ние пак ще властваме над Европа. Границите ни ще опират до Индия и Китай. Няма да го видя, но знам, че ще се случи. Ще загинат мнозина, но после еврейски, цигански и друг скверен крак няма да стъпят на българска земя.


--------------------
PM
Top
Ванина
Публикувано на: 7.10.2013, 15:37
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 556
Участник # 5 217
Дата на регистрация: 27-January 13



Дай Боже повече да си на средниятъ святъ! Да имашъ сила да си свършишъ докрай работата. Тъй че казвала съмъ ти и другъ пътъ, вземай си отъ моята сила ако не ти достига. Мисля че би могло отъ разстояние да става.
Защо повечето жени на този святъ, които не искатъ, не оценятъ дарътъ - рожба лесно я придобиватъ, а другите които копнеятъ, толкова трудно става при тяхъ? Какъ може тази майка да не оцени какво съкровище е произлязло отъ нея? То и азъ си имамъ врагове - домашните. Е, не са чакъ като твоите. Материално се грижатъ за мене, но духовно... съ разрушителни думи които действатъ съ сила на заклинания отъ малка ме атакуватъ. И все като се раздвижа да изплувамъ надъ тинята, те не понасятъ движението на крилете ми и се ожесточаватъ. Може се каже че до някъде отъ сблъсъкъ съ ближните придобихъ диабета. Живота е много странненъ.
PM
Top
Махайра
Публикувано на: 8.10.2013, 20:07
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 304
Участник # 5 141
Дата на регистрация: 19-January 13



Ето нещо по темата. Само завъртате рисунката и се вижда.

User posted image
PM
Top
Канатица
Публикувано на: 17.10.2013, 21:15
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 916
Участник # 1 054
Дата на регистрация: 25-July 07



На табелката пише: "Питай за илюминатите"

Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)


--------------------
"?????? ???? ???????, ?? ???????? ???? - ??? ????? ?? ???? ?? ? ???????"
PM
Top
Канатица
Публикувано на: 17.10.2013, 21:16
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 916
Участник # 1 054
Дата на регистрация: 25-July 07



Илюминати и трите 6-ици в логото на Дисни.

Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)


--------------------
"?????? ???? ???????, ?? ???????? ???? - ??? ????? ?? ???? ?? ? ???????"
PM
Top
anti666
Публикувано на: 18.10.2013, 21:24
Quote Post












Винаги е интересно да гледаме илюминатски снимки, с които 'международната общност' си праща перверзните послания. Например на горната снимка, освен надписа "Питай ни за илюминатите" е някаква патица (обикновения средностатистически гражданин), облъчвана в коронната си чакра, която не изглежда особено щастлива.

ТУК например може да видите илюминатски карти още от 1995г, където правят някакви много странни предсказания
User posted image
Top
Ванина
Публикувано на: 24.10.2013, 14:02
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 556
Участник # 5 217
Дата на регистрация: 27-January 13



Това не е анимация, но пакъ е по темата. Реклама по спирките въ Бургасъ за детско карнавално парти. Излъчването е негативно. И много завъртулки. По принципъ завъртулките сами по себе си не са лошо нещо. И азъ съмъ рисувала съ завъртулки. Но тези ми умишленно са нагласени като шестички, че да привикватъ децата къмъ числото на звяра. А и кви са тея мрежи, паяци, бухали... не е нормално за деца. Кога бяхъ подрастваща имахъ няква наклонностъ къмъ страхотийките. Правехъ се на дяволъ, гримирахъ се като вампиръ. Но бе само като някви временни изблици, може би повлияна отъ някви си филми на ужасите. Тук става въпросъ за карнавалъ, който включва всякакви костюми, не е профилиранъ карнавалъ на ужасите, защо е толкова нощнобухалскопаяковска рекламата. Не е нормално за деца "малки и големи".


Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите)
PM
Top

Topic OptionsСтраници: (3) 1 [2] 3  Reply to this topicStart new topic

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020