| Движение "Воини на Тангра" - Начало |
Помощ
Участници
Календар
|
| Страници: (3) 1 2 [3] ( последно съобщение ) | ![]() ![]() |
| Ванина |
Публикувано на: 24.10.2013, 15:14
|
![]() Често пишещ ![]() ![]() ![]() ![]() Група: участници Съобщения: 556 Участник # 5 217 Дата на регистрация: 27-January 13 |
Обиколихъ сумати магазини за да търся не толкова скъпо кабелче за сваляне на снимки отъ нокия. Нищо и никаква жичка, цели петъ лева. И снимката на кутийката, кабелчето отъ явно, по явно е направено на шестичка. Аманъ, много зачестяха тези шестички.
Прикачена снимка (десен клавиш и view image, за да я видите) |
| Канатица |
Публикувано на: 3.2.2014, 11:39
|
![]() Често пишещ ![]() ![]() ![]() ![]() Група: Участници Съобщения: 933 Участник # 1 054 Дата на регистрация: 26-July 07 |
|
Страници: (3) 1 2 [3] |
![]() ![]() |











