www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Когато разбрах за този сайт


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Когато разбрах за този сайт, Когато разбрах за този сайт
r1970
Quote Post


Новодошъл
*

Група: Участници
Съобщения: 6
Участник # 51
Дата на регистрация: 28-July 05



Когато разбрах за този сайт, при едно от случайно успешните ми влизания в сайта на „АТАКА” искрено се зарадвах – очаквах, че за разлика от всички останали сайтове
този няма да е просто една говорилня, в която всеки ще плюе другите по повод и без повод и доказва колко е над тях - четох много от нещата на ЕЛТИМИР и вярвах, че той и хората около него са различни. Уви – за ЕЛТИМИР все още го вярвам, но за другите -грешката е моя и ще си ходя, преди Чое да ме е баннала.

„Аз не съм от хората а от Човеците, но това изказване го приемам като лична обида.
Не съм чифут и не забравям, че живеем във виртуалната измама наречена "Реален свят".
А ти имай предвид, че това което сме направили и правим за българския народ и света ти не си го сънувал дори така, че не се залисвай да правиш първосигнални преценки кой е калпав и кой страхлив.”

Да, ти си просто като един секретар – не знам партиен или комсомолски – който е най,най,най и ако някой не мисли като тебе или си позволи да напише нещо различно от „правилното”, просто го „банваш”.
Явно сте достатъчно много и правите достатъчно много, скучно ви е до смърт от тъпите въпроси на непросветените и от тяхното невежество и всъщност сте направили този сайт и пишете в него само са да ни загатнете колко сте велики, колко много знаете и колко много правите.

И понеже, както казваш,
„Много питаш
След няколко години ще му дойде времето и ще разбереш”
мисля да си ходя в кочинката,и потънал в тъмнина и невежество да си чакам реда за просветление или унищожение, а вие можете да си направите от този сайт една вип зона, влизането в която да е с парола, за да можете да си мерите пауновите опашки на спокойствие, без да ви притесняват разни простосмъртни невежи.

П.П. Чое не ме банвай моля ти се – аз ще го направя сам
PMEmail Poster
Top
Mistique
Публикувано на: 11.8.2005, 11:12
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 354
Участник # 72
Дата на регистрация: 6-August 05



R1970,

не си първия който се оплаква от българските "говорилни". Не е толкова черно, колкото изглежда. Просто сега ситуацията при войните е нервна. И това като капак на неумението ни да общуваме и да се изслушваме. Не само във виртуалното пространство, но и в личен разговор. Случвало ми се е да си отворя устата да изразя мнение и всички се нахвърлят върху мен, пращат ми и лични емайли с обиди или ходят и ме плюят при приятели ако е "лице в лице".

Забелязвам го и при българи, които се опитват да общуват в международни форуми - админите постоянно им правят забележки да не се заяждат с другите, а да "общуват". Последно минах през Stormfront - националистическия сайт - пак правиха забележки на нашите или да спрат да се заяждат с гърците и македонците във форума или ще им забранят акаунтите.

Аз преди писах, че всеки има да каже нещо и всички други да го изслушат и раберат мнението му. Истинските учители са търпеливи с учениците си. Вярно че не може да ти се изсипе цялата информация наведнъж защото няма да я разбереш, но разбирам чувството ти "колко много знаете, колко сте велики и колко сте направили".....

Една организация или партия освен ако не е тайна, както темплиерите траябва да е готова да общува със всички прислойки на обществото когато излезе в общественото пространство.

Навремето когато БНС крещяха "Бойкот на изборите...не гласувайте...не гласувайте..." аз написах че аз ще гласувам и трябва да гласуваме за Атака, защото е единствената ни националистическа партия. И знаеш ли какво - 5 човека ме оплюха и един ми писа гадни емайли. В един от тях ме заплаши да си затварям устата, не само защото не съм част от великите БНС, но и че не съм дала 5 лева дори за "великото дело". Писа ми също, че Волен е купен и АТАКА е фалшива и т.н. Познай какво стана сега? - същото това човече писа в един европейски националистически форум, че АТАКА е ЧАСТ от БНС. Искаше ми се да му напиша емаил да му кажа, че Атака не може да е част от БНС, защото доколкото аз виждам нещата след "общуването си" с него, БНС са групичка от шимпанзета. Само че нямам нерви да му чета гадните емейли после.

Да-а-а-а-а.... Има ги всякакви.... smil3dbd4e398ff7b.gif

П.П. А и да не забравя да кажа, че аз не съм от войните, а тяхна ученичка и по-горе описаното мнение не изразява тяхното становище. (Само да се застраховам, за де не си го отнеса пак.)
PMEmail Poster
Top
Azerath
Публикувано на: 11.8.2005, 13:17
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 428
Участник # 9
Дата на регистрация: 8-July 05



Това което написа за БНС е отчасти вярно. Преди време аз изобщо не харесвах ЦЯЛОТО БНС. Но с времето разбрах и видях, че и там има точни и честни хора. Може да са малко но има. БНС се присъедини към АТАКА (АТАКА неможе да е част от БНС, по-вероятно е обратното) след като АТАКА влезна в парламента. Защо? Казват че е заради България и национализма, дали е така немога да кажа.


--------------------
“???????? ??????? ? ??????? ? ??????? ????? ?? ?????????.” (???????? ????). ???????, 6774 IYI "??????? ?? ??????? ??????????? ?? ??????????? ?? ??????? ???????? ?????? ????????." (????? ??????) 1941
PMEmail PosterUsers Website
Top
bgskin
Публикувано на: 11.8.2005, 14:39
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 274
Участник # 69
Дата на регистрация: 4-August 05



р1970 нали знаеш пауните като се чувсват застрашени си разперват перата за да мисли техния враг, че са по-големи. Така и Чое си е помислил, че е застрашен и показа, че е от Хо Рата или там от Чо Веците, а ако не му повярваш ще те банира. Нормална човешка реакция, ако почъстваш страх е да се надуеш малко, за да оплашиш противника си.
Що се отнася до въпрости ти не си ги задал на правилния човек.
Ами щом е за България и Национализма, защо не подкрепиха АТАКА, по време на изборите, както го направиха Войни на Тангра? А го направиха след това, когато вече имаше облаги. БНС отдавна подкрепя Долен, та те му лепиха плакатите, когато той беше кандидат за кмет на София.


--------------------
???? ??? ??????? ?? ???????? ?? ??????????????, ???????? ???????? ?????? ?? ??? ????? ?? ???????????.
PMUsers WebsiteICQ
Top
Севар
Публикувано на: 11.8.2005, 15:59
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Разперените крила ги виждам в твоя аватар bgskin. А ти първо първо се научи, че воини се пише с "и", не с "й".
А провокацията за БНС на Мистик й предлагам да я напише в някоя от многобройните ченгеджийски медии. Пък и нашите тъпи глави още не са проумели, че комунистическите ченгета от ДС не могат да бъдат националисти, така че няма какво да се занимава с нас.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
bgskin
Публикувано на: 11.8.2005, 17:15
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 274
Участник # 69
Дата на регистрация: 4-August 05



Когато орела лети и търси плячката си е с расперени крила. Още един орел с разперени крила се сещам. А паунат ги разперва, когато го е стра или когато се опитва да впечатли женската.


--------------------
???? ??? ??????? ?? ???????? ?? ??????????????, ???????? ???????? ?????? ?? ??? ????? ?? ???????????.
PMUsers WebsiteICQ
Top
Чое
  Публикувано на: 11.8.2005, 17:59
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 72
Участник # 12
Дата на регистрация: 11-July 05



r1970 и bgskin

Вие сте уникални smil3dbd4dbc14f3f.gif като един човек мислите.
Нямам за какво да ви се извинявам, ако това искате невежеството ви си е ваш проблем.
Вие от шега не разбирате ли?
Някога да съм банвал някой?
Искате информация, задавате въпроси от сорта "Какво е Колобър".
Вие слепи ли сте? Толкова материали бяхме побликували в които се обясняваше всичко стига да ги прочетете и да си пресеете информацията, повечето е завоалирана и само годния да я осъзнае я вижда, ако не я виждате проблема си е ваш никой няма да ви сдъвче храната.

bgskin какъв е този масонски орел с окото на Хор което не се вижда ясно, но си е там и тази шестица само не ми казвай, че е "Б"

QUOTE (r1970)
преди Чое да ме е баннала

Скъпа като стана жена ще ти се обадя.

Не се сърдете, но когато се появявате в най-трудните и напрегнати моменти за движението и когато правите подобни провокации, не виждам какво друго отношение очаквате.


--------------------
???? ?????, ?????? ?????!
PM
Top
Севар
Публикувано на: 11.8.2005, 17:59
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Ей, орле! smil3dbd4d8676346.gif Успокой се, щото ще те кълвем... smil3dbd4e5e7563a.gif
нищо, че не сме пауни
за bgskin се отнася.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
bgskin
Публикувано на: 11.8.2005, 19:42
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 274
Участник # 69
Дата на регистрация: 4-August 05



QUOTE (Чое @ Aug 11 2005, 05:59 PM)
bgskin какъв е този масонски орел с окото на Хор което не се вижда ясно, но си е там и тази шестица само не ми казвай, че е "Б"

Всичко приемам, но не и да се гаврят с орела на Аватара ми. Все пак този орел е седял на знамената и е герб на Бранникъ, а това е организация, която заслуважа уважение.


--------------------
???? ??? ??????? ?? ???????? ?? ??????????????, ???????? ???????? ?????? ?? ??? ????? ?? ???????????.
PMUsers WebsiteICQ
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020