www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Смърт няма


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Смърт няма
Петър.
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 447
Участник # 5 893
Дата на регистрация: 29-March 13



Не го вярвам, а го знам. През 1996 година преживях тежка операция на язвата. По време на операцията видях себе си отдолу. Видях още много неща. Опериращ лекар беше един мой добър приятел, д-р Борис Корманов. След време седнахме на чашка и той ми казва, че действително за няколко минути сърцето ми спряло и той се уплашил, че са ме изпуснали. После изведнъж съм се съживил. Питам го защо тялото ми е било цялото овързано с каиши, а той отговаря, че при подобни операции понякога се получават конвулсии трябва всичко да се обезопаси. Но не се учуди на разказа ми. И други негови пациенти имали същите преживявания. Та оттогава знам, че смърт няма. Има преминаване от едно състояние в друго. Душата е частица от Бога и тя е безсмъртна. Тялото е временно, после идва друго тяло. Затова искам на гроба ми да няма нито дата на раждане, нито дата на смърт. Не знаем кога действително сме дошли и колко пъти още ще идваме. Искам да пише само Елтимир и нищо повече. Името ми по документи не ме интересува. Превеждат името Елтимир като Желязна ръка, но то има и друг превод. Божествено желязо. И то е, защото ние, Българите сме първият народ в света добили и обработили желязо. Също както един друг род край Варна за пръв път е обработил злато. Аз съм Елтимир от рода на Тертерите и византийските имена не ме интересуват. Посветен съм от духовните наследници на киевския Княз Георгий Глош. Държа си на своето. И ако някой дойде на гроба ми и види нещо написано в повече, да го разруши. Това е моето завещание и не знам какво повече да кажа.


--------------------
?? ????????? ???????? ???? ?????,?????????,????????.???????? ???? ???-?????????? ????,???? ? ????????? ??.???? ?? ?????? ???.?? ??????,?? ?? ?? ??????????.?? ?????? ?? ???? ???? ???? ??????????.
PM
Top
Quote Post





Група:
Съобщения: 0
Участник # 0
Дата на регистрация: --



БлагоДаря за мъдрите слова !
Да бъде волята ти, брате !
PM
Top
anti666
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 261
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



QUOTE (Елтимир)
Посветен съм от духовните наследници на киевския Княз Георгий Глош. Държа си на своето.

http://www.bulgariamonasteries.com/glojenski_manastir.html
През кьсно средновековие Гложенският манастир съхранявал религиозните и духовни постижения на българщината, но от многобройните старинни книги, пазени и преписвани в него, не оцеляло почти нищо, тъй като били унищожени от ловешките гръцки владици
Най-важното е останало. Книгата на Завета, цитат от която е в началото на сайта ни.
PM
Top
anti666
Публикувано на: 5.11.2014, 13:15
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 261
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



Днес, 5-и ноември Ангел Грънчаров - Елтимир щеше да стане на 55 години.

Почивай в мир, приятелю и помагай както можеш в тия тежки времена!
PM
Top
Ванина
Публикувано на: 6.11.2014, 17:49
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 556
Участник # 5 217
Дата на регистрация: 27-January 13



"Българите няма да бъдатъ спасени. Но Българският дух, вековечният дух на Светлината, завещана ни от Тангра - него сме длъжни да съхранимъ." Кръгове

Дедите ни са били много материални хора. Царе-свещенници владеещи Материята. Но не са се оставяли тя да ги владее. Въ Материята са можели да съхранятъ Духътъ. Таки си мисля Елтимире. Но да се задвижи Материята въ коя да се съхрани Светлината завещана ни отъ Тангра, трябва Радость. А къде да я намеря!
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020