www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Осмият народ


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Осмият народ
Петър.
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 447
Участник # 5 893
Дата на регистрация: 29-March 13



Някога Ванга казваше, че накрая ще дойде Осмият и той ще наложи окончателния мир на планетата. И всички почнаха да търсят конкретен човек. А дали Осмият не е един позабравен днес народ?
Мегьер, Ниек, Йеньо, Кер, Кеси, Тарян, Кюртдиармат. Това са седемте племена, създали днешна Унгария. Но накрая идва Осмото племе - Секели. В Дунавска България са известни като Севери, а във Волжска - като Сувари. До 16 век Секелите са пишели на старата ни писменост, едва после я сменили с латиница. Та днес си мислих за Унгария и се запитах дали след пробуждането на древния народ, разделил се някога на три части няма да тръгне възраждането на всичко наше?
Старите предсказатели наричали България с името Тертерия. Много пъти съм се питал защо. Може би това е обобщено име на прадревната ни Родина, която се намира тук, в пределите на Дунавска България. И на нейните разклонения из Европа, край Волга и в Кавказ.
Не знам. Но в близките две години много тайни ще станат явни, както беше писал още Енох.


--------------------
?? ????????? ???????? ???? ?????,?????????,????????.???????? ???? ???-?????????? ????,???? ? ????????? ??.???? ?? ?????? ???.?? ??????,?? ?? ?? ??????????.?? ?????? ?? ???? ???? ???? ??????????.
PM
Top
Махайра
Публикувано на: 23.3.2014, 13:00
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 304
Участник # 5 141
Дата на регистрация: 19-January 13



В предсказанията си Елтимир може и да е почти безпогрешен, но това, тук, е само една негова хипотеза, и смятам, че греши като обвързва унгарците със секелите, понеже секелите са по-старо население, което унгарците заварват след като се преселват в Панония и Трансилвания. И което е по-важно - седемте унгарски племена водят със себе си едно хазарско племе - т. нар. кабари. Осмото племе е хазарско! Те са ударната сила на маджарската воѝска.
В самото предсказание (направено през 1988г.) Ванга, всъщност, говори за световното положение, за световния мир. Не случаѝно казва следното:

"Ние сме свидетели на съдбоносни събития. Двамата най - големи ръководители в света си стиснаха ръцете. Но ще мине много време, ще изтече много вода, докато дойде осмият, който ще подпише окончателния договор за мира на планетата."

Тук, тя има предвид срещата между М.Горбачов и Р.Реѝгън в Реѝкявик през 1986г., когато подписват договор за съкращаване на ядрения си арсенал. Оттогава до днес виждаме, че положението в световен мащаб не се е подобрило и Ванга се оказва права. Дори след ''Студената воѝна'' положението се влоши и днес нормалните хора в цял свят са подложени на геноцид и живеят все по-зле. Воѝната е на всякъде и се води по всевъзможен начин. Така ще е докато доѝде ''Осмият''. ''Осмият'', трябва да е българският Цар и никоѝ друг, тъѝ като промените в световен мащаб ще тръгнат именно от България, както е предсказано.
Ванга го нарича ''Осмият'', наѝ-вероятно, защото тоѝ е осмият подред управник, коѝто ще застане начело на България, считано от срещата на двамата ръководители, за които стана на въпрос. В такъв случаѝ, и след някои предсказания на Елтимир, списъкът на тези управници ще е следният:

1. Т. Живков
2. П. Младенов
3. Ж. Желев
4. П. Стоянов
5. Г. Първанов
6. Р. Плевнелиев
7. Жена - според С.Севрюкова (Елтимир предрече Царица)
8. ''Осмият''(според Елтимир ще имаме Цар)

Както се вижда ''Осмият'' е наистина осми подред.
Има и други тълкувания, според които не става въпрос за конкретен човек, но Ванга казва следното:

''Той ще бъде обичан от честните и мразен от нечестивите. По дирите му ще пуснат потеря, която ще търси начин да го предаде и да му причини зло, но него Силите го пазят, защото е пратен.''

Вече е ясно, че е човек от плът и кръв.
Нещо, което е написано от Елтимир и можем да свържем с ''Осмият'', и борбата, която ще поведе след години:

''Тангра ще събере Съкрушителя на световното Зло с шестимата му съратници. В деня на Бунта те ще получат неочаквана помощ. От далечни и близки приятели. От застрашени и от съчувстващи съседи. От забравени, но незабравили братя. Вярвайте в нощта на Премахването, хора! Във вашите уста ще загърмят думи от Силата! Живеещото във вас ще стане видимо!''

''Осмият'', т.е. българският Цар, ще промени света!
PM
Top
Valio
Публикувано на: 25.3.2014, 17:43
Quote Post


Новодошъл
*

Група: Участници
Съобщения: 7
Участник # 27 032
Дата на регистрация: 29-November 13



С цялото ми уважение, мисля, че смесваш две съвсем отделни пророчества на Ванга и на други хора с дарби. Това за човек (политик) който "ще изведе България" (Ванга е казвала, че той ще ни изведе към възход) и това за "осмият" който ще подпише окончателният мир на планетата. Това са съвсем отделни неща.
Също така, това пророчество за "осмият" завършва с думите "но това ще е началот на края". Тези думи са потвърдени от много близки до Ванга хора, но са споменати по между другото от Г-жа Красимира Стоянова, в нейна книга. Но именно последното изречение трябва да се вземе под голямо внимание.
Ванга често е споменавала библията в много свой пророчества, включително и нейното пророчество за Сирия, тя за вършва за Сирия с думите "но то и в библията го пише".
В библията и по точно "Откровение" на Йоан, ясно е казано кой е осмият, а именно "Цар Осмий", и това ще е началото на края на този свят. След това идва "царството божие", след като осмият падне. Откровението ясно казва, че осмият ще е цар, лидер -

"Седемте глави са и седем царе, от които петима паднаха и единият е сега, а другият още не е дошъл, и когато дойде, трябва само малко да постои и звярът, който беше и го няма, той е осмият цар, който е от седемте и отива в погибел"

Ванга потвърждава като казва "двамага най-големи ръководители на света си стиснаха ръцете...но ще дойде осмият", който също ще бъде световен ръководител, лидер.

"Свидетели сме на съдбоносни събития на Земята. Двамата най-големи водачи на света си стиснаха ръце и направиха първата крачка към постигането на всеобщ мир. Но ще мине още много време. Ще изтече още много вода… Ще дойде Осмият и той ще подпише окончателния мир на планетата. Но това ще е началото на края."

PM
Top
blag009
Публикувано на: 11.11.2015, 0:00
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 234
Участник # 49
Дата на регистрация: 27-July 05



Първо моето уважение към Елтимир, късно разбрах за неговата кочина !
Вечна му памет и дано с нещо НИ помогне от ТАМ !
Чест прави на форума, че тачи неговата ПАМЕТ и НАПЪТСТВИЯ !
Колкото до ОСЕМ (8), завърти я на 90 градуса и става + - БЕЗКРАЙНОСТ !
Съгласен съм , че 7 е жена, горе долу отговаря на "кивота" т.е. утробата даваща ЖИВОТ!?
ОСЕМ, ами това е БЕЗКРАЯ както и да го гледаш(ТЕСТИСИ НА МЪЖЪТ), значи МЪЖ !?
Дали ще е БЪЛГАРИН ...може, НО потеклото МУ ще прикрито като най-пазената тайна на света!
Кибик Блаже


--------------------
???? ?????? ??? ???????? ????? ??????? ??, ?? ?????? ?????????!"
PMEmail PosterUsers Website
Top
Йордан_13
Публикувано на: 12.11.2015, 11:27
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 036
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Откровението на Иоан, все пак е ново свидетелство, нека обърнем поглед към старите

РИГВЕДА – X.72.
/Раждането на боговете/

8.Осем сина на Адити,
родени от тялото,
седемте са сред боговете,
но Мартанда – осмия – не.

9.Със седемте си сина Адити
е във формата на първата епоха,
но става смъртна,
когато ражда Мартанда.
PMEmail Poster
Top
Махайра
Публикувано на: 2.12.2015, 23:29
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 304
Участник # 5 141
Дата на регистрация: 19-January 13



Завъртането на осмицата е оригинално хрумване, което още веднъж потвърждава, че става въпрос за човек.


За коментара на Valio. Няма смесване. Изхождал съм единствено от предсказанието, че от България ще тръгне Промяната и от предсказанието на Ванга. За други предсказания не знам, освен това на С. Севрюкова, която казва: „Да знаете - духът на библейския Давид вече се е превъплътил в България.". Според нея тоѝ ще издигне България, и ще е политик от световна величина. Това неѝно предсказание не съм го включил, но и не мисля, че има противоречие с това на Ванга. За да може един политик да подпише мира на планетата, тоѝ трябва да е наистина политик от световна величина. Според мен, отново става въпрос за българският Цар.

Думите ''но това ще е началото на края'' наистина съм ги пропуснал, но някъде из форума ги бях цитирал. Те обаче, нищо не променят. По-важни са думите преди това.

Нямам представа дали Ванга наистина завършва с думите "но то и в библията го пише". По скоро не го е казала. В случаѝ, че е така, става много объркано, което пък е невъзможно при нея.

Неѝното предсказание и споменаването на ''Цар Осмиѝ'' в ''Откровението'' на Ѝоан е просто съвпадение. Това че Ванга често е споменавала библията, е затвърдило това виждане, т.е. смята се, че става въпрос за Антихриста.

Целият този хаос в коѝто живеем - конфликтите, мизерията и т.н., е вследствие плана на ционистите, кулминация на коѝто ще е възцаряването на Антихриста, коѝто уж ще въведе ред. Целта им е да накарат народите уморени от всичко сами да го изберат, това по признание на самите ционисти. Затова никога при никакви обстоятелства Ванга, за която това не е било таѝна, не би употребила думите ''окончателният мир'', дори и само като израз, ако става въпрос за него, защото възцаряването му ще е една голяма планетарна лъжа. Самото му управление ще се отличава с нечуван деспотизъм пред коѝто комунизма ряпа да яде. Значи, или имаме само мир, или става въпрос за Антихриста и неговия терор. Или едното, или другото. Двете заедно са невъзможни. Думите ''мир'' и ''Антихрист'' просто са несъвместими. В случаѝ, че обвържеме Осмият с Антихриста, значи да бъркаме Доброто със Злото.

Дори и да приемем, че неговото възцаряване ще донесе мир, тоѝ не може да се нарече окончателен, защото управлението му ще е кратко и тоѝ ще бъде сразен. После какво следва? Вероятно още по-окончателен мир. Това също изключва възможността тоѝ да е Осмият.

Окончателният мир или "Царството Божие" е след него.

Може да пропускам нещо, но това е общо взето.


В един от материалите си Елтимир е написал това:

''Вариантите са два. Първият е разгледан подробно от християнството. Наричат идването на ционския цар “пристигането на Антихриста”. Краят му е предизвестен. Макар с цената на много кръв и жертви, Антихристът ще се провали, ударен от Божията десница. Ние работим по втория вариант, предсказан в нашите свещени текстове. Великият Владетел, наследникът на древната традиция, долетелият върху крилете на Небесната Вяра ще осуети властта на Сина погибелен. Така или иначе ще спечелим Ние. Същинският въпрос е:

ЩЕ СЪУМЕЕМ ЛИ ДА ИЗБЕГНЕМ СТРАДАНИЕТО?''
PM
Top
Ванина
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 556
Участник # 5 217
Дата на регистрация: 27-January 13



http://biblia.bg/index.php?k=10&g=11&tr1=1&tr2=1
http://biblia.bg/index.php?k=10&g=12&tr1=1&tr2=1

Царъ давидъ предъ който са се захласвали и захласватъ се(и аз съм се захласвала) много хора, съзнателно и несъзнателно станали евреопоклонници, взел жената на верен свой воинъ и за да скрие престъплението си го убилъ. После кога бил изобличен отъ пророкътъ се е покаялъ. И бил опростенъ, разминало му се съ това че рожбата му плодъ на разврата умряла на седмия денъ. На осмият е трябвало да бъде обрязана. И какъв ли ще да е този бог който опростил давидъ, така че следващата рожба отъ връзката му съ отнетата жена е обикната отъ бога и става голям царъ?Колко поколения, поклонници на давидъ са взели примерътъ му и си казватъ: "Ами ако не бе давидъ избралъ грешния пътъ, нямаше да му се роди соломон, наследник на тронътъ му. Я сега да си направя каквото ми е кеф, а от после дори ако бъда наказан ще бъда помилванъ и ще придобия как давидъ нещо добро."

И какъв ли ще е този бог, който обича давид леещ кръвьта на мнозина по най жестокият и мъчителен начинъ?

"31 Изведе и людете, които бяха в него(Рава), та ги тури под триони и под железни дикани и под железни брадви, и преведе ги през пещта за тухли; и така постъпи с всички градове на амонците. Тогава Давид се върна с всичките люде в Ерусалим."

Замислялили сте се какво ще стане ако днесъ давид стане световенъ царъ? За него всички сме гои амонци. Не ще пожали и обожателите му.
PM
Top
Ванина
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 556
Участник # 5 217
Дата на регистрация: 27-January 13



Какво е казала Ванга май нищо не е остало. Думите й се нагласят така че да работятъ въ разни интереси.
http://www.vestnikataka.com/?module=displa...=63&format=html
"М.А. предположи, че става дума за(осмият) Волен Сидеров и нарастващото влияние на АТАКА, която вече е трета политическа сила в страната, а по-малко от процент я делят от второто място."

http://familyfederation.blogspot.bg/2007/05/2.html
"И Ванга и Тамара Глоба близко се допълват и покриват с пророчествата на Библията и тези на Настрадамус за Последните дни. Те описват човек от Изток, преследван и неразбиран, хвърлян в затвора, носещ новата истина, възобновяващ семействата и главното идващ под името Мун (Муун). Настрадамус пророкува за „Мун” и „последователите на Мун”. По думите му "той ще обедини религиите срещу червеното (Комунизма)". Библията предсказва раждането на Меисиянска личност, която ще промени света. Той ще се роди на Изток (Отк. 12:5), ще бъде преследван, и Исус лично ще му предаде мисията си за спасение на света (Отк. 2:26-28). Библията заявява, че той ще дойде с ново име, което никой не знае, и името му ще бъде „Божието слово”, на Корейски „Мун” (Откровения 19 глава). Множество откровения от духовния свят през 2001 година изпълниха пророчеството на Ванга, че светиите и апостолите от духовния свят ще дадът покрепата си за новата месиянска фигура. През 2001 почти всички основни вестници в САЩ и много други страни публикуваха тези свидетелства изпратени лично от 12 те апостола и всички други основатели на религии за покрепата им от духовния свят на противоречивия корейски религиозен лидер, преп. Сан Мьон Мун. Според откровенията той е новата месиянска личност, за която те призовават своите последователи на земята да следват и изучават, колкото и това да им е трудно. Това изпълнява пророчеството на Ванга: „Всички апостоли сега са в движение, всички апостоли са на Земята, тъй като времето на Свети Дух настъпи." Неоспоримо д-р Мун изпълнява едни от основните пророчества, той обединява религиите точно както и Ванга, и Настрадамус пророкуват. Той е признат за ролята си в мирното разпадане на Комунизма, както е пророкувано: "Срещу червеното, Религиите ще обединява." Сан Мьон Мун от своя страна пророкува, че Божият свят на мир ще се установи след 2012 година. По негови думи, семейството ще се издигне, като най-ценната единица и ще се уважава, всички ще осъзнаят реалността на живота в духовния свят и много ще се пътува. Но нека приключим с въпроса, "Той ли е или друг да чакаме?""

И ето го "осмият" http://istinski.blogspot.bg/2007/04/blog-post_21.html
Опитахъ се да пусна коментаръ въ този сайт, но трябва регистрация. Няма смисъл защото коментарът ми няма да бъде допуснатъ въ свещените им страници.

Международна рецепта за супа, коя е споредъ идеологита на мунското учение. Въ врящо прясно мляко пускаме бананъ, празъ, диня, чушки, риба, хайверъ, водорасли, скариди, китайски гъби, сирене рокфор, страндажански дядо, гречка, сладко отъ рози и подправяме съ канела, джинджифил, карамфил, самардала, и какао, застройваме съ щраосово яйце разбито въ кьополу. Сигурно въ чернобелите семейства и въ икуменизтичните храмове много ще се тачат такъв вид ястия.
Защо не оставите народите да си готвятъ свойте си гозби ами ги смесвате, защо пречите всячески на белите хора да си се женятъ помежду си и свещенодействатъ въ свети семейства, защо убивате рожбите имъ още преди да са видяли бял святъ, защо отнехте наследството на Дедите та народите загубиха способностьта да си пеятъ своите песни, да си носятъ своите премени и да си вървятъ своятъ духовенъ пътъ? Защо не оставите всяко цвете да е себе си, да свети съ цветовете кои Богъ го е дарилъ, а посивявате целия свят? Мислите си че ви е обещано бесмъртие, но въ такава сивота ще изпаднете че ще искате да умрете, но няма да можете.
PM
Top
Ванина
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 556
Участник # 5 217
Дата на регистрация: 27-January 13



Та доста си отвързах устата. Още не бях си публикувала коментара и... Не спятъ всичко що пиша още въ компютъра се следи. Сякаш атаката е нагласена отъ нечоввеците които ме следятъ. За първи път ми се случва. Някакъв въ 5 часа сутринта ми звъни и "оооо любовь моя..." и глупости повръща. Казвам грешка имате и затварям. И пакъ и пак звъни доста агресивно. Докато изклчвах телфона звъня и приказва. Да допуснем че не е специялна атака от висшестоящите. Да е някой случаенъ пийнал (от де ше ми има телефона), но обикновенно скучаещите се развличатъ въ поунощь и в малките часове, сутрешните кога петли пропеятъ те заспиватъ.
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 4.12.2015, 14:45
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 036
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (Ванина @ 4.12.2015, 6:31 )
http://biblia.bg/index.php?k=10&g=11&tr1=1&tr2=1
http://biblia.bg/index.php?k=10&g=12&tr1=1&tr2=1

Царъ давидъ предъ който са се захласвали и захласватъ се(и аз съм се захласвала) много хора, съзнателно и несъзнателно станали евреопоклонници, взел жената на верен свой воинъ и за да скрие престъплението си го убилъ. После кога бил изобличен отъ пророкътъ се е покаялъ. И бил опростенъ, разминало му се съ това че рожбата му плодъ на разврата умряла на седмия денъ. На осмият е трябвало да бъде обрязана. И какъв ли ще да е този бог който опростил давидъ, така че следващата рожба отъ връзката му съ отнетата жена е обикната отъ бога и става голям царъ?Колко поколения, поклонници на давидъ са взели примерътъ му и си казватъ: "Ами ако не бе давидъ избралъ грешния пътъ, нямаше да му се роди соломон, наследник на тронътъ му. Я сега да си направя каквото ми е кеф, а от после дори ако бъда наказан ще бъда помилванъ и ще придобия как давидъ нещо добро."

И какъв ли ще е този бог, който обича давид леещ кръвьта на мнозина по най жестокият и мъчителен начинъ?

"31 Изведе и людете, които бяха в него(Рава), та ги тури под триони и под железни дикани и под железни брадви, и преведе ги през пещта за тухли; и така постъпи с всички градове на амонците. Тогава Давид се върна с всичките люде в Ерусалим."

Замислялили сте се какво ще стане ако днесъ давид стане световенъ царъ? За него всички сме гои амонци. Не ще пожали и обожателите му.

"Държавата абдикира от своите задължения и демографската криза достига равнище, при което тя се превръща в заплаха за демократичността и реда в страната", обвини соцлидерът. Той смята, че с двата рестриктивни бюджета на ГЕРБ ситуацията е повече от обезпокоителна.
"Всяка година изчезва град като Кюстендил. С 4,6 човека на час изчезна населението, защото България е с най - висока смъртност в Европа", нападна Миков.

Прочети още на: http://www.dnes.bg/politika/2015/12/04/top...ustendil.285472

===========================================

Тъй, "Духът на Давид" не е виновен за това. А самите българи са си виновни за настоящото си положение. Дори не е виновен външният враг.
Не знам за вашите безпокойства, че ще бъдете изтрепани от Давид, след като най-вероятно ще свършите, много преди той да се възцари, ако се възцари въобще. Да не мислите, че на овчарчето Давид му е пукало за Юдея? Ами, в голяма грешка сте. За собственото им спасение (на юдеите) той бе издигнат за цар, не за неговото!
И да не мислите, е на "духът на Давид" сега му пука за вас? Пак сте в голяма грешка. Не, не му пука. Такива са законите на Вселената. Как да му пука за народ, който самото Небе моли да спаси себе си и държавата си? Как да му пука? Та, българите са много по-зле от юдеите тогава! Там, поне е имало елит, на който му е пукало, поне за себе си. А сега, на българите въобще не им пука за самите тях. Това е един народ, който сам себе си унищожава умишлено, защото се мрази. Нима мислите, че тука има работа за "Духът на Давид", да трепе някого? smil3dbd4e5e7563a.gif Той пак бе овчарче, ама кой да го види това?
Дали Давид е бил юдеин? Ами, не. Защото той се изправи срещу Голиат, докато всичките юдеи, строени там се подмокряха от страх в гащите. Щото както казах и сега - пушката не те прави силен! Не те прави! Давид бе извикан да възстанови Юдейското царство и той го направи. Двете му неща - победата над Голиат и възстановяването на Юдейското царство, т,е. съхранението на юдеите като племе са били достатъчни да натежат на Везната, когато трябва да му се мери Съдбата. Вероятно християните би трябвало да са доволни;))) И второ, не човешката догма, установена в името на Бог, решава коя утроба ще роди царски син и как ще стане това! Защото не всяка утроба може да роди цар! Не всяка утроба може да роди бог. И от всяко дърво свирка не става. Затова Господ сменя едната свирка с друга, когато трябва. А свирката на Давид бе сменена с царски жезъл. За един държавник е важно просперитета на Държавата, която управлява. Нищо друго. Да, той е безсърдечен понякога, защото трябва да избира между Държавата и личните чувства и той избира Държавата, пожертва всичко останало. Затова тези, които са били против Юдея, ги е изтребил. Сигурно не е имало друг начин. И да е имало, той не е бил добър за Държавата, която управлява.
PMEmail Poster
Top
Ванина
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 556
Участник # 5 217
Дата на регистрация: 27-January 13



Днешно време Българите живеят под опияти, бягатъ от Средния святъ няма какво да ги задържи тукъ, няма какво да защитаватъ, за какво да се борятъ. Като няма първо Либе, Рожбички човекъ, за какво да му пука? А какъ да има Любовь и Радость човек като Небесниятъ редътъ въ сексуалните взаимоотношения е превърнатъ въ хаосъ. Кой угаси и потъпка Семейното огнище? Юдеите, те са си развратници отъ край време За това се е наложило писанъ законъ - догма че да се озаптятъ малко че да има все пак що годе някви по постоянни връзки че да се раждатъ деца. И за да не се раждат деца на другите народи, развратили са целиятъ святъ. У Българите въ начало не е имало външни правила, защото, знаели са въ всеки мигъ какъ да мислятъ и постъпватъ, така че да са въ хармония съ Небето. Когата са загубили връзката си съ Богъ, тогава е било нужно отъ писани правила, закони съ кои да се съобразяватъ. Но юдеите така развратиха света, че внушиха на хората да оставятъ повеленията на Дедите си и да намразятъ Небесниятъ редъ като го считатъ за дяволско творение. Ето тук на гледъ се вижда коварният планъ, подло, подло... много люде са омаяни. По същия начин омаяни са людете съ всевъзможни трикове и въ всяка друга среда. Целтьта е разрушението на расовите Семейства, като се изтрива Законътъ Небесенъ какъ от сърцата на хората, така и отъ умовете.
"Бог не стои зад бариерите на религията или културата. Те не са нищо друго освен трикове на дявола. Той ги е използвал, за да управлява над човечеството в продължение на десетки хиляди години", заявява Преп. Муун. "Кой друг метод, ако не смесените бракове ще даде възможност на бели и черни, юдеи и мюсюлмани, ориенталци и западняци да заживеят като едно всеобщо цемейство." Децата от тези бракове не ще носят в себе си предразсъдаците от миналото."
Корените на народите, връзката имъ съ Дедите и Небето, повеленията се очернятъ - "предрасъдъци" ,"стари отживелици" "догми" "фашизъмъ" и др и др.
Не знамъ да има друг народъ от юдеите който така да е ламтял да завладява чужди територии. Те въ всички народи са се вмъквали от край време чрезъ измама и обръщали са народ срещу народъ, брат срещу брат да се избиват. И сега така подло преобразуватъ страхътъ на хората да се превърне въ копнеж за миръ и въ вяра въ светло бъдеще, кое внушава се, че не може по друг начин да стане освен съ отрязването отъ Корените, обезличаването и умешването.
А по отношение на смелостьта му, Давидъ може да не е билъ юдеинъ но...
"Да, той е безсърдечен понякога, защото трябва да избира между Държавата и личните чувства и той избира Държавата, пожертва всичко останало."
Тук не мога да повярвам и се съглася, цялата 11 глава 2Царе свидетелства обратното. http://biblia.bg/index.php?k=10&g=11&tr1=1&tr2=1
Какво прави царят въ дворецътъ по време на война? Да се заглежда по чужда жена и да приспива с нея и за да прикрие злодеянието си, като убива коварно свой верен воин въ интерес на държавата ли е? А триковете чрез които се е опитвал да измами воина си че да влезе при жена си, за да не се разбере че е забременяла отъ прелюбодеянието им са били типично по юдейски ехидно. Верният воинъ казъл: "Ковчегът и Израил и Юда прекарват в шатри; и господарят ми Иоав и слугите на господаря ми са разположени в стан на открито поле; а аз ли да ида у дома си, за да ям и да пия и да спя с жена си? Заклевам се в твоя живот и в живота на душата ти, не направям аз това нещо." Кой всъщностъ търси благото и жертва за държавата? Какъв ли ще да е бил давидъ, юдеин или не?
Гърците кои прозхождат о евреите присвояват нашето нследство. Колко процента има истина въ стария заветъ? Защо тази книга се налага върху поколения наред за слава на евреите като най богоизбран народ. Другите народи нима не са били възлюбени и избрани отъ Създателятъ, нямали ли ли са си герои съ духътъ на Давида? Може нещо въ писанията да е извъртяно.Може случаятъ съ пастирчето както и много други моменти да са взети от книгите на друг народъ и прииначени на евреите. А възможно е Гулиад да е победенъ не чрез смелостъ, а чрез лукавство. Да, много изкусно могат те да се лъжат в вътрешни среди, колко повече външни, колко примера имаме въ стария завет. Целта е чрезъ славният подвигъ на Давида да се въвлекътъ народите в облажаване на еврейския народъ и съответно въ подражанието имъ относно разврата. И цельта е роби да станат народите. А ако това да убивашъ чрез най съдистичният начин хора да не би да е въ интересите на държавата. Можело е по малко болезнено да го стори царят ако е искалъ да си ликвидира неприятелят. Но тази постъпка напомня на ерейските жертвоприношения, по най дългомъчителенъ начинъ умъртвяватъ жертвата си.
А духътъ на овчарчето победило великанътъ, кое всъщностъ нищо общо няма съ лукавият разваратенъ духъ на юдейският цар нека да Бъде!



PM
Top
anti666
Публикувано на: 6.12.2015, 11:16
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 255
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



"Ако спечеля, печеля за цял народ - ако загубя, губя само мене си"
Авторът на този текст убил едно ратайче, за да не го предаде. От гледна точка на родителите на ибрикчийчето, Левски е злодей и убиец. И ако го сравняваме с някой благочестив и богобоязлив християнин, който е превивал гръб от сутрин до вечер на бейската нива, е голям грешник. Но докато има живи българи, Левски ще е безсмъртен.

Накратко, малко ме интересува духът на Давид дали е еврейски или български. Колко жени или ако щете даже колко овце като овчар е онодил. За евреите е важно, че им възстановява царството.
Ако знам, че този дух, въплътен в реален човек ще възстанови българската Държава, аз ще го подкрепям докрай. А какво и с кого го прави в леглото - това си е негова работа.
И разберете го, идеални хора няма! Елтимир приживе имаше проблеми точно от хора, които преди го идолизираха, а после по един или друг повод останаха разочаровани от него. Има значение обаче, доколко човек е предан на Идеята. А освен него и Йордан, такива хора се броят на пръсти. Така че хайде по-леко със сравненията. Народа е казал "прекален светец и богу не е драг". Сигурно е имало защо.
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 6.12.2015, 21:01
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 036
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Тук въпроса дори не е личностен, а принципен. Опитът да се вмъкне отровата на юдохристиянството в Тенгрианството, отсега мога да ви кажа, че няма да успее. Тъй, че ще помоля ристиените и дъновягите дето дирижират атаката, да си приберат вересиите.

И когато Тенгрианството говори - другите просто слушат, иначе изтривам от Форума. Нема да банирам, направо трия.


Многоженството е характерно за древните българи, не моногамията. Дори за този, който е имал 2-3 жени се е смятало, че е нещо болен, че нещо не е в ред или не го бива много smil4334ad8a149e0.gif
Християнството налупи тая догма за "единствен и единствена" и бъгна съзнанието на женурята в съвременната епоха. Като в тази епоха, многоженството пак си продължава, само, че скрито, без да знае жената. Християнският модел на семейство е наложен отвън, затова е ерозирал отвътре. Кой обича, кой не обича, това са лични взаимоотношения, които чето се дирижират най-вече от Съдбата, понеже се разплитат или заплитат кармични връзки и взаимоотношения, в които страданието е чест спътник.
Та времето на Давид е все още време на многоженството, макар да се смята повече за "езически" бит.

Другото - победата над Голиат от Давид, не е въпрос на лукавство, а е вид техническа революция, която извежда на преден план в бита на човека конкретният, рационален ум и неговата сила. По този начин великанското премущество - грубата, стихийна сила, която смита всичко е възпряна и сломена. Това довежда до изчезването на последните остатъци от великаните на земята, понеже средноръстовият човек получава едно много силно преимущество и една нова енергия - конкретният рационален ум, който разбира се е отворен за спекулации и изкушения от страна на желанието, но все пак е важен за утвърждаването на цивилизацията и довежда до върховенството на средноръстовият човек на земята. Смяната на расите е приключена по този начин. а това, че този конкретен, рационален ум има и отрицателни страни, че неосветен от Духа, от интуицията, той често бива изкушаван от страна на страстите и желанията и довежда редица християни до постъпването в манастир smil4334ad1724132.gif smil4334ad8a149e0.gif smil3dbd4e5e7563a.gif това е другата страна на въпроса.
Давид е един от тези, който отвори тази Врата и по този начин позволи енергията на ума в тази негова страна - конкретност и рационалност ( и най-вече гъвкавост и пластичност) да работи за човека и неговият бит на планетата. Напорът на тази енергия се изля мощно в чреслата на евреите и затова те станаха "богоизбрани". Първи научиха, както добрата, така и твърде лошата страна на този вид сила. Сега е време да се отвори другата Врата, тази на Духа и Българите да получат Силата на Духа. Готови ли са? Ами, не. Не са готови. Вратата ще остане затворена. Гледайте да не пропилеете шанса си. Ако искате да бъдете водещи в следващата човешка раса, не пропилявайте този си шанс.
PMEmail Poster
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020