www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Завещание


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Завещание
anti666
Quote Post












ЗАВЕЩАНИЕ

Такива са законите на Живота и никой не може да избяга от тях. Всяко начало си има край и всеки роден умира. Моят край е близо.
Казах много пъти на жена ми, никакви некролози. Да няма надгробен паметник. В съгласие с древните ни традиции. На плочата, коятоято ще покрие ковчега ми, да пише само Елтимир. Ако Съветът реши да прибави друго, да го направи. Както го видях в сънищата си. Така наречените ми родители да не са посмяли да стъпят на гроба ми. Също и обезумелия ми от алчност брат и неговия син. Но финалът е неочакван.
След 20 години България ще има Цар от рода на Тертерите. И той ще възроди великата Империя. Русия ще ни се поклони и ние пак ще властваме над Европа. Границите ни ще опират до Индия и Китай. Няма да го видя, но знам, че ще се случи. Ще загинат мнозина, но после еврейски, цигански и друг скверен крак няма да стъпят на българска земя.
Top
anti666
Quote Post












В копирания материал от блога му
http://eltimir.blog.bg/politika/2013/10/07...shtanie.1183751

има един гаден коментар за собственика на този блог. Тъй като той е починал и няма как да му отговори, нека който има админски права да го изтрие.
Top
Йордан_13
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 065
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Тоя серсемин Фелдмаршала, лично ще го обеся един ден и оня другия, кокошката 57. Кудкудякащия е дори по-опасен от серсема Фелд, тъй като е мазен и хлъзгав урод, който използва смъртта, за да си наложи собствените еврейски виждания за живота. Такъв само на въжето и да виси като сушена риба 13 дена, дорде му дойде акъла.

======================================================
"и пак ти повтарям след като си кръстен не губи време а тръгни смело на изповед и причастие и това ще е първата крачка към избавлението ти само си намери верен и уважаван свещенник...искрено ти пожелавам успех"
=======================================================Скоро ти ще имаш нужда от такъв, кокошка smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif
PMEmail Poster
Top
anti666
Публикувано на: 22.1.2014, 23:10
Quote Post












Тези дни ще минавам до Ботевград, може да се видя с жена му. От завещанието на Елтимир засега нищо не е станало както искаше. Отпечатаха се некролози, гробът му не е в Балкана, нито пък е гробница с плоча отгоре, както го е сънувал. Животът си продължава своя вечен коловрат, не съм сигурен колко човека си спомнят все още за него. Тази вечер аз определено чувствам отсъствието му. Не знам доколко силни ще сме да продължим мечтата му, каквото трябва и можем - ще го направим. Но в този ред искам да попитам ако има някой въобще му пука, какво да правим за надгробния му паметник, след като не иска такъв? Близките му ще поръчат стандартен паметник със стандарните надписи по него, което си е съвсем в реда на нещата за тях.
Та има ли някой идея какво трябва да бъде, поне това донякъде да изпълним от завещанието му.
Top
Йордан_13
Публикувано на: 23.1.2014, 21:01
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 065
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (anti666 @ 23.1.2014, 1:10 )
Тези дни ще минавам до Ботевград, може да се видя с жена му. От завещанието на Елтимир засега нищо не е станало както искаше. Отпечатаха се некролози, гробът му не е в Балкана, нито пък е гробница с плоча отгоре, както го е сънувал. Животът си продължава своя вечен коловрат, не съм сигурен колко човека си спомнят все още за него. Тази вечер аз определено чувствам отсъствието му. Не знам доколко силни ще сме да продължим мечтата му, каквото трябва и можем - ще го направим. Но в този ред искам да попитам ако има някой въобще му пука, какво да правим за надгробния му паметник, след като не иска такъв? Близките му ще поръчат стандартен паметник със стандарните надписи по него, което си е съвсем в реда на нещата за тях.
Та има ли някой идея какво трябва да бъде, поне това донякъде да изпълним от завещанието му.

Може да се постави менхир със званието му "Елтимир". Ама от камък да е и да не е обработван твърде много, т.е. да не е мраморна колона. Само дето това зависи от съгласието на близките. Ако е имало такова писано Завещание, да бъде погребан в Балкана, близките не са го изпълнили и те си носят отговорността. Да бъде погребан в Балкана - от кого и точно къде? Много рядко вече, кога някой умре го погребват дори в родното му село, погребват го в общите гробища в гадния град.
PMEmail Poster
Top
Varvarina
Публикувано на: 24.1.2014, 10:03
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 115
Участник # 649
Дата на регистрация: 5-November 06



Елтимир липсва на всички, или поне на хората, които четат от години тук. Също и на хората, които са следели личните му сайтове. Въпроса със завещанието трябва най-добре да го знаят неговите близки. Ако има писано такова завещание или пък устно такова отправено спрямо неговите близки ,и те не се съобразят си е за тяхна сметка. Ние нищо не можем да направим в случая. Иначе ако са съгласни близките му както и Данчо спомена може да се сложи един менхир с надпис Елтимир. Ако трябва ще съберем финанси за да се постави. Другия вариант е ако близките му не са съгласни , да си го направят те както желаят, а след години в Българския Саракт да бъде изпълнено завещанието му.
PM
Top
anti666
Публикувано на: 26.1.2014, 11:38
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 261
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



Менхир от планинска скала е най-добрият вариант. Друг въпрос е Ваня дали ще се съгласи и колко ще искат, за да го обработят и закрепят. По принцип до една година трябва да се направи, сега там стои само един кръст още от погребението му.
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020