www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Ден за размисъл


Страници: (2) [1] 2  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Ден за размисъл
anti666
Публикувано на: 24.5.2014, 12:35
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 261
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



За коя партия ще гласувате утре? Решихте ли вече? Всички ви обещават светло бъдеще в Европа, само да решите и пуснете бюлетинка, че да изпратите някое говедо в Брюксел на 15 000 евро заплата. От вашите данъци и такси, разбира се.

Небето също ви даде ден за размисъл. След Потопа идва другия първичен елемент. Земята!

Елтимир отдавна го пишеше, ни отдавна го повтаряме отново и отново. Небето го предупреди чрез една жена миналата година.

Този геноциден режим ще унищожи България. Целта им е да я премахнат като държава и нас като народ, за да освободят жизнено пространство за други азиатски раси.

Само че това няма да стане. След нас Потоп. Ако България изчезне, има кой да се погрижи тази територия да стане непригодна за живот в следващото хилядолетие. Няма да е за първи път, последно беше станало преди 7700 години. Така че, размишлявай български народе. "Цивилизационен избор" с Кончита Вурст и Азис или Българския Цар. Нов световен ред без българите или български Саракт.

Времето е в нас и ние сме във времето...
PM
Top
Петър.
Публикувано на: 24.5.2014, 14:03
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 448
Участник # 5 893
Дата на регистрация: 29-March 13



Гласуването и участието в изборите е жизненоважно за системата.Пускат в действие всички възможни средства,с които да накарат хората да гласуват НЕЗАВИСИМО ЗА КОГО!
Разбира се до това заключение всеки е стигнал,че няма значение за кой се гласува,защото системата е поддържана от едни и също хора.
Но аз се убедих в това след като в един разговор между баща ми и дядо ми (върл комунист) въпреки,че аз официално съм скаран с тях и не поддържам никакъв контакт с тях,а баща ми го прави междудругото, дядо ми се обърнал с молба.Която се изразявала в това да гласуваме,за когото и да било,но да гласуваме.Било наш граждански дълг, ала-бала и прочие. Това от устата на член на партията да призовава към гласуване,за когото и да било.
Казах на баща ми : И да ме убият няма да гласувам!Ще знам,че съм умрял за добра кауза!
Каузата да не подкрепям един българоубиващ режим.


--------------------
?? ????????? ???????? ???? ?????,?????????,????????.???????? ???? ???-?????????? ????,???? ? ????????? ??.???? ?? ?????? ???.?? ??????,?? ?? ?? ??????????.?? ?????? ?? ???? ???? ???? ??????????.
PM
Top
trak
Публикувано на: 24.5.2014, 15:24
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 690
Участник # 1 912
Дата на регистрация: 21-June 09



Според мен, негласуването може да е само частичен протест. И големите партии си знаят, че хорат не гласуват. Това по никакъв начин не им пречи, даже напротив. Нищо не се случва. И да не се гласува като протест не означава, че малкия човек ще промени нещо активно. Кучетата си лаят, керванът си върви. Протежетата пак ще лапат в Брюксел и ще осмеят наивността на народа в цял ЕС.
Очаква се малка активност на изборите и точно чрез малката активност ще отидат народните избранници в Брюксел. И 50 човека от цяла България да гласуват, те пак ще отидат.
Тоест като не гласуваш, без да искаш, правиш каквото те очакват от теб и към което те те подтикват през цялото време с различни методи. Ставаш маша в чуждите ръце без да забележиш.

Затова трябва някакво друго решение. Да се види какви стратегии се прилагат от външните сили и точно техните стратегии, след добро познаване, да се ползват срещу тях.

Като не може да пратиш хората, които ти искаш в Брюксел и Страсбург и които ще свършат работа, то прати възможно най-неприятните партньори за БСП и ГЕРБ и европейските подлизурковци. Прати този, който най ще им е неприятен или труден за контакт, ако ще и клуон да пратиш, по-добре го прати, отколкото без да гласуваш да отидат предварително нагласените комунистически протежета. По принцип те могат после да вербуват и клуона пратен от теб, но ако се пратят 10 клуона, от всяка малка ЕС страна ще се създаде атмосфера, която е непредвидена. Може да има скандали и дразги в Брюсел, мелницата няма да мели както сега са я предначертали. Няма да се срещнат старите приятели за нови подвизи и кражби. То и сега имаше различни дразги, но някак се овладяваха и малко излизаше в пресата,в България нищо не се преведи и чу. Пратят ли се още нежелани кандидати, може да се стигне до разцепване в ЕС от само себе си без особена външна намеса. Те просто ще се изпокарат. Има доста темпераметни натури, които не търпят възражения, има радикални натури, стари инати, всякаква сбирщина.
Иначе негласуването е правилен протест, но не и в тези условия. Щом от теб се очаква негласуване и всеки си прави сметката в цял ЕС, че почти никой няма да гласува...Отговорът не може пак да е негласуване.
Играчите не могат винаги да играят един ход, понеже противникът го научава, очаква и се окопава.
Негласувайки за никой всеки отваря вратата за предварително набелязаните по-широко към Брюксел.
Важното е да реагираш неочаквано. Друга възможност е, по- някакъв начин да се покаже с доказателствен материал,че има накакви нарушения и от там изборите са нелигитимни. Начини за съботаж различни, но негласуването те си го знаят и очакват. Ако сто, двеста човека съберат снимков или друг доказателствен материал, че има изборни нарушения и материала се прати директно към Брюксел, няма начин изборите да са легитимни и т н.
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 24.5.2014, 15:53
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 091
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (trak @ 24.5.2014, 17:24 )
Според мен, негласуването може да е само частичен протест. И големите партии си знаят, че хорат не гласуват. Това по никакъв начин не им пречи, даже напротив. Нищо не се случва. И да не се гласува като протест не означава, че малкия човек ще промени нещо активно. Кучетата си лаят, керванът си върви. Протежетата пак ще лапат в Брюксел и ще осмеят наивността на народа в цял ЕС.
Очаква се малка активност на изборите и точно чрез малката активност ще отидат народните избранници в Брюксел. И 50 човека от цяла България да гласуват, те пак ще отидат.
Тоест като не гласуваш, без да искаш, правиш каквото те очакват от теб и към което те те подтикват през цялото време с различни методи. Ставаш маша в чуждите ръце без да забележиш.

Затова трябва някакво друго решение. Да се види какви стратегии се прилагат от външните сили и точно техните стратегии, след добро познаване, да се ползват срещу тях.

Като не може да пратиш хората, които ти искаш в Брюксел и Страсбург и които ще свършат работа, то прати възможно най-неприятните партньори за БСП и ГЕРБ и европейските подлизурковци. Прати този, който най ще им е неприятен или труден за контакт, ако ще и клуон да пратиш, по-добре го прати, отколкото без да гласуваш да отидат предварително нагласените комунистически протежета.
Иначе негласуването е правилен протест, но не и в тези условия. Щом от теб се очаква негласуване и всеки си прави сметката в цял ЕС, че почти никой няма да гласува...Отговорът не може пак да е негласуване.
Играчите не могат винаги да играят един ход, понеже противникът го научава, очаква и се окопава.
Негласувайки за никой всеки отваря вратата за предварително набелязаните по-широко към Брюксел.
Важното е да реагираш неочаквано. Друга възможност е, по- някакъв начин да се покаже с доказателствен материал,че има накакви нарушения и от там изборите са нелигитимни. Начини за съботаж различни, но негласуването те си го знаят и очакват. Ако сто, двеста човека съберат снимков или друг доказателствен материал, че има изборни нарушения и материала се прати директно към Брюксел, няма начин изборите да са легитимни и т н.

То има много отговори, но от някои ефекта е дългосрочен, не се проявява веднага. Ние работим с такива отговори, целим се в бъдещето. Принципно не трябва да се гласува, не само на тези, но и на республиканските избори. Дори и и да играеш с гласа си, това има само временен ефект, може да се изпозлва само като тактичекси ход, за врмеенно решение на някои неща, но не и стратегически. Дори да гласувам за опонента на този, който искам да прецакам по един или друг повод, пак поставям в ръцете му, доброволно едни 30 хилки. Тридесет хилки! Че аз, ако имам тия пари в ръцете си всеки месец, чудеса ще направя, чудеса! Няма да си купя мерцедес smil4334ad1724132.gif smil4334ad1724132.gif smil4334ad1724132.gif не ми трябва.
Партиите имат твърд електорат с нас или без нас, тоя електорат ще гласува, но и ако ние гласуваме, ще вкараме още лапачи от листите и ще надуем политическите им позиции.
Опитваме се стратегически да намалим броя на гласуващите до един санитарен минимум, който прави обстановката в страната революционна, а не протестна. Щото протеста, още не значи промяна, той е израз на недоволство, но не и промяна.
А и матриалът в республиката е доста зле. Преди месеци имах гостуване на едно семейство, хвалби ми фъргаше, метани ми правеше, ласкателства, колко съм велик и кога опря работата до жертвата, получих следният отговор: "Когато дойдеш на власт, тогава сме с тебе, дотогава ще гласуваме за ГЕРБ". Как с такива хора да възродиш Българският саракт?! Поне още едно поколение трябва да мине може би, за да стане той реалност. Дотогава: 'Последният да загаси лампата" smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif
PMEmail Poster
Top
trak
Публикувано на: 24.5.2014, 16:09
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 690
Участник # 1 912
Дата на регистрация: 21-June 09



Повече от 30 хил е . Има командировачни. Има възможности да вземеш договори за някакви услуги, например ще съветваш дадена фирма, да получиш някои трохи от лобистите и още и още .Така може да стъпиш на повече от 100 хил на месец.
Аз залагам на бъдещите дразги в Брюсел. Все едно е какъв ще пратиш от България, Словакия или Хърватска... Важното е да не се разбират с някои кандидати от Франция, да не се разбират с кандидати от Германия, с Гърция, с Холандия или други.Това стига за началния етап. От там като се съблюдават правомощията и заддачите на парламента като се пратят неподходящи кандидати от повече ЕС държави, може да се гледа голямо шоу и разпад. Какво прави парламента, как действа? Какво прави Европейската комисия, как действа?Какво прави Европейския съвет, как действа ? Какви правомощия имат те по отделно и заедно и могат ли да съществуват без симбиоза?
В България и цял ЕС изобщо не се знае какво е това чудо Европейски паламент и за какво е? Нещо абстрактно, далечно. Вземат там някакви хиляди евра, но за какво, никой не може пряко да отговори. От там произлизат заблуди, че нищо не може да промениш като обикновен човек.
Като се научи какво е Европейския парламент, комисия и съвет , какви функции и какви правомощия имат, може да се разберат и слабите им места, а те са много. Даже и Мартин Шулц (председателя на Европейския парламент и член на социалдемократическа партия , нещо като българското БСП) ги знае и признава, но играе шушумига, че уж при новия мандат ще се променели нещата. Нищо няма да се промени, защото ако комисията и парламента си играят мръсни номера ще са в патова позиция през цялото време. Тоест колкото повече неподходящи кандидати, толкова повече дразги, водещи до пат и от там до вътрешен разрив.
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 24.5.2014, 21:59
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 091
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Бати, политическата олигархия здраво се е сдухала, щом дори синоптика по новините по Босфор ТВ са впрегнали да пропагандира да се гласува утре. Гълчи оня идиот от телевизора, да сме станели утрината рано и да сме скокнели до урните, за да не сме се улисали нещо и забравили. Ей ся, мъжки, навивам си часовника, ч-кррррррррр, чкрррррррр, чкррррррррррррр, за утре в 07.00, за да бегам до урните. Блажени са верващите;))) Как ще му отмъркам до обяд и след туй ще гледам цирка по телевизиите, хъхъхъ
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 24.5.2014, 22:02
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 091
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



QUOTE (trak @ 24.5.2014, 18:09 )
Повече от 30 хил е . Има командировачни. Има възможности да вземеш договори за някакви услуги, например ще съветваш дадена фирма, да получиш някои трохи от лобистите и още и още .Така може да стъпиш на повече от 100 хил на месец.
Аз залагам на бъдещите дразги в Брюсел. Все едно е какъв ще пратиш от България, Словакия или Хърватска... Важното е да не се разбират с някои кандидати от Франция, да не се разбират с кандидати от Германия, с Гърция, с Холандия или други.Това стига за началния етап. От там като се съблюдават правомощията и заддачите на парламента като се пратят неподходящи кандидати от повече ЕС държави, може да се гледа голямо шоу и разпад. Какво прави парламента, как действа? Какво прави Европейската комисия, как действа?Какво прави Европейския съвет, как действа ? Какви правомощия имат те по отделно и заедно и могат ли да съществуват без симбиоза?
В България и цял ЕС изобщо не се знае какво е това чудо Европейски паламент и за какво е? Нещо абстрактно, далечно. Вземат там някакви хиляди евра, но за какво, никой не може пряко да отговори. От там произлизат заблуди, че нищо не може да промениш като обикновен човек.
Като се научи какво е Европейския парламент, комисия и съвет , какви функции и какви правомощия имат, може да се разберат и слабите им места, а те са много. Даже и Мартин Шулц (председателя на Европейския парламент и член на социалдемократическа партия , нещо като българското БСП) ги знае и признава, но играе шушумига, че уж при новия мандат ще се променели нещата. Нищо няма да се промени, защото ако комисията и парламента си играят мръсни номера ще са в патова позиция през цялото време. Тоест колкото повече неподходящи кандидати, толкова повече дразги, водещи до пат и от там до вътрешен разрив.

То е ясно Трак, че сумата далече надфърга 30 хилки, иначе за какво ще се натискат залудо със зъби и нокти драпат се уредат на цоцалото. Еб ние с 30 хилки ще направим чудеса, а със сто, направо ще преобърнем системата. Десе казва, ние тука с под 1000 лева оцеляваме, гледаме и деца, че и от време на време направим по някое изследване. С под 1000 лева... А има некои, дето и тях нямат. Тогава ние, дето нямаме, заделяме да помогнем на тия дето нямат!
PMEmail Poster
Top
anti666
Публикувано на: 24.5.2014, 23:34
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 261
Участник # 700
Дата на регистрация: 22-September 06



Ами то и за това Сидерооглу се самоназначи за евродупетат. С 30 бинки ще има да води Гаджевата си по курортите. Там, от Брюксел ще се бори със световните злодеи smil3dbd4e5e7563a.gif
QUOTE (trak)
Според мен, негласуването може да е само частичен протест. И големите партии си знаят, че хорат не гласуват. Това по никакъв начин не им пречи, даже напротив. Нищо не се случва. И да не се гласува като протест не означава, че малкия човек ще промени нещо активно. Кучетата си лаят, керванът си върви

Пречи им и още как. Ако не им пречеше, нямаше да впрягат такъв ресурс да ни агитират или заплашват, че ще го направят задължително. Това е една масонска стратегия още от времето на френската революция със "свободата, равенството и братството". На обикновения лумпен му се дава привидна свобода и си въобразява, че зависи нещо от него. И после няма какво да мрънка, щото нали "ти ме избра". Когато човек гласува, той ЛЕГИТИМИРА престъпниците. Равносилно на това е да гласуваш как да те екзекутират - с гилотина или бесилка. Или кой от бандата да влезе първи в дома ти да краде, а ти да смъкнеш и гащите си. Неслучайно Путин сега ги млати със техните камъни по главите им. Режимът в Киев е нелегитимен, щото не е избран от народа. А този в Крим е, защото е избран с референдум. Всичко опира до легитимацията.

На нас ни е ясно, че болшинството говеда ще отидат до урните. Ако масово не се гласува, режима ще въведе задължително гласуване както е в други страни. Правим го за малкото будни хора в България. Още Гьоте го е казал;
"Закон е туй за всеки дух и бяс, не влиза никъде, ако не е поканен."
Ако ти се завлечеш да урната да гласуваш за тия чудовища, не само легитимираш престъпленията им доброволно. Ти се съгласяваш и ставаш част от тая система, на енергийно ниво каниш техния бяс, егрегора им в себе си.
Това искаме да избегнем. Няма как да искаш да изгониш нещо, след като сам го каниш.

За нас всеки българин, който доброволно утре отиде до урната - просто не става за делото. Саракта има нужда от будни хора. Гласуваш ли - ти си част от системата. И после няма какво да мрънкаш; "ама що тъй, ама не знаех, ама той ме излъга". Ми, излъгал те е, върви сега го сваляй и скачай по площадите. Уродът вече е легитимиран, зад него са властта и парите и то с твоята енергия.
PM
Top
Ванина
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 556
Участник # 5 217
Дата на регистрация: 27-January 13



Вчера стана земетресение въ чирпанския край. Божие предупреждение е. Земята леко ни напомня че тежи й. Страшенъ гряхъ е да се гласува за извратените. Внаимавайте хора! Следващиятъ пътъ предупреждението ще е по осезателно.
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 25.5.2014, 11:24
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 091
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



gorunq1965 | 25.05.2014 08:15
Селският хитрец обича глупака, глупакът жадува селския хитрец. "Свобода, братство, равенство". В какво се състоеше братството?

В това, че могат всички вкупом да ядат от баницата, която не са омесили и опекли те. В какво се състоеше равенството? Че всеки ще получи по парче от нея. В какво се състои свободата? Че могат да откраднат цялата баница!

Тема за размисъл преди да се обречете на още четири години робство - вас и децата ви. Затова: "За Бога, братя, не гласувайте".

Не вдъхвайте живот на един вонящ и разлагащ се труп, не го легитимирайте в света на живите. Днес той отново ще търси от вас властова легитимност, така както на вампира му трябва кръв, за да добие материален израз.

И тези, които казват, че трябва да се гласува, са нищо повече от агенти и привърженици на партийния анти-български модел на управление, които ви мътят мозъка.

Не-гласуването съблича плътта на политическата олигархия в България и показва нейната гола отвратителност. Не е случаен, фактът, че губейки легитимност, на политическата олигархия й се намалява жизненото пространство и тя започва да разбулва своите вътрешни механизми, взаимовръзки и отношения, изваждайки на бял свят, цялата си покварена същност!
PMEmail Poster
Top
Йордан_13
Публикувано на: 25.5.2014, 11:25
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 091
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Още един човек, в който като се огледамe, можем да се видим!
PMEmail Poster
Top
trak
Публикувано на: 25.5.2014, 20:06
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 690
Участник # 1 912
Дата на регистрация: 21-June 09



QUOTE (anti666 @ 24.5.2014, 13:34 )

Пречи им и още как. Ако не им пречеше, нямаше да впрягат такъв ресурс да ни агитират или заплашват, че ще го направят задължително. Това е една масонска стратегия още от времето на френската революция със "свободата, равенството и братството".

И как ще пречи? И 50 човека в цяла България да гласуват, все едно. Пак ще има резултати и нищо няма да се промени. И 500 човека от цяла Европа да гласуват в цял ЕС. Пак ще се изпратят предварително избраните хора в Брюксел. На тези закони, негласуването само поддържа статуквото. Ако негласуването е наказание за партиийте - да. Но то не е наказание, не и сега, не и с тези закони. Негласуването само им улеснява 100 хил. награда и чудесните постове по управителните съвети на световни банки и фирми. Ако не може да унищожиш системата отвън със сила, може с хитрост отвътре. Времето на негласуването като наказание, е отминало безвъзвратно.Сегашните закони поздравяват негласуването.Негласуването не се отразява на крайния резултат и не намалява заплатата на избраниците от Герб, БСП, ДПС и компания , само защото 50,60,70,80,90 процента не били гласували. Ще се каже имаше ниска избирателна активност в ЕС и до там. Пак ще има среща в Брюксел на старите приятели, прегръки и целувки и нищо няма да се промени в схемите. БСП е в схемите за ограбване и размяна на постове на Прогресивния алианс на социалистите и демократите в Брюксел, а Герб в агитката на Европейската народна партия. На това ниво играе роля, кой какъв пост и влияние ще заеме, а не от коя държава идва. Те си се знаят и чакат за нови подвизи. ДПС са в Алианса на либералите и демократите за Европа.
А масоните обичат да играят с истина-лъжа. Карат те да ходиш да гласуваш като целят обратното - да си несигурен, да се отвратиш и да не отидеш. И така истината може да се омърси и да стане лъжа, както лъжата може да се украси и да стане истина. Няма един единствен път до крайна цел,а много. Когато винаги реагираш по един начин и не си гъвкав да реагираш според ситуацията, противникът ти винаги ще бъде много крачки пред теб, защото ще знае как да те манипулира. Може да жертваш царицата, възползвайки се от изненадата на противника, пак да спечелиш войната.
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 25.5.2014, 20:32
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 091
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Масоните дори не си играят на избори. Изборите са за баламите, че зависи нещо от тях. Масоните, ходят и си купуват който трябва. Преди дни си говорихме за една атака над наши хора от тях. Днес пак ми го поставиха като въпрос, все едно съм заместил Тиквата в среднощният им блян и мога властово да ги ликвидирам,ей, сега ще издам Заповед към Главнокомандващия да почне да ги избива по списък;))) Масонът е силен, оти има кой да го храни и да му се вързва.
Иначе, кво гласуваха 25-30%, това е катастрофа за политическата олигархия, оти 70% не отидоха, 70% казаха, че имат друга Воля, различна от Волята на тия дето винаги искат да са на власт. Не мое вечно да си на власт с 25-30% изборна активност. Ти си Малцинство, наистина с главно "М", но Малцинство. Мнозинството има други идеи и други търсения и един ден ще ги реализира.
Все още се чудя един ден дали да забраня гласуването, с което ще спестя много страсти и енергия на обществото, да не бъде разпилявана излишно или да им оставя тоя маскарад, да си изживяват страстите като на футболен мач. Голямо нещо е илюзията, че зависи нещо от теб. Желание да бъдеш някой, поне един ден да бъдеш значим. Малкият човек има страсти.
PMEmail Poster
Top
trak
Публикувано на: 25.5.2014, 20:40
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 690
Участник # 1 912
Дата на регистрация: 21-June 09



По принцип е свобода да имаш право на избор да гласуваш. Но въпроса е дали всички са способни да отсеят житото от плявата, подлизуркото от сериозния кандидат? И от там дали наитина трябва всеки да може да гласува и е способен на това?
Може би трябва да се въведе изпит за обща култура и чак като го вземеш да имаш право да гласуваш. Или да се теглят произволно някакъв брой хора в деня на гласуването, които да имат право да гласуват.
Сега на този етап 30 % гласували пенсионери и турци срещу 70% негласували нищо не се променя. И да знаят управляващите, че 70% не ги одобравят, все им е тая. Те и преди 5 год, го знаеха и преди 10, и преди 15 г. Това не пречи да са същите мутри до днес. На следващите избори може да станат още по малко гласуващите 10 -20 %, защото пенсионерите ще измрат. Но с тези закони, по този начин в ЕС, нищо не се променя. Навсякъде в ЕС е ниска избирателната активност. В цял ЕС се появяват партии против ЕС, десни радикални, леви радикални, патриотични, анархични.Независимо как се наричат силно леви или силно десни или патриотични, идеите им са близки, защото центъра се е мафиотизирал и отцепил и отвърнал от народа. На хората им трябва работа, не банки, мафия и ЕС.
PM
Top
Йордан_13
Публикувано на: 25.5.2014, 20:40
Quote Post


Админ
*******

Група: Админ
Съобщения: 16 091
Участник # 544
Дата на регистрация: 10-August 06



Е, Миков го каза направо, за първи път да каже нещо умно : Голямият въпрос на тия избори е, защо 2/3 от българските избиратели не излязоха да гласуват?

Отговор: Еми, защото не ви искат! smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif smil4334ad8a149e0.gif
PMEmail Poster
Top

Topic OptionsСтраници: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020