www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> НЕЕСТЕСТВЕНО


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> НЕЕСТЕСТВЕНО
Марин
Публикувано на: 21.2.2016, 11:08
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 114
Участник # 3 408
Дата на регистрация: 30-April 11



НЕЕСТЕСТВЕНО

User posted image

Те, които се ровят в нашето съзнание и подсъзнание не се крият. Но ние не ги виждаме по простата причина, че не искаме да ги видим.

Вече се заговори за неестествените убийства и самоубийства. За внушенията, на които са подложени хората. Не само у нас, така е по цял свят. Та заговори се, най-после. Ама аз говоря същото от десет години насам. Само че през тези десет години нямаше кой да ме чуе.

Сега говоря и пиша за обширния комплекс от методи на внушение. Като се почне от чисто психологическите, през НЛП, ПЛП и останалите методи на подсъзнателно внушение, като се мине през телевизията и останалите електронни зомбиращи средства, та се свърши до мощните излъчватели. Тяхната цел е да унищожат и последните остатъци от човешко съзнание и човешки морал. Целта им е да превърнат хората в нехора. Дали ще постигнат пъклените си цели, зави от нас. Може би не на 100% зависи, но в по-голямата си част зависи.

За методиките и контраметодиките ще говорим отново. А сега ми позволете да ви припомня нещо старо, нещо добре забравено. Позволете ми да ви припомня нещо, което ние не биваше да забравяме.

User posted image

Когато си включвате телевизора не забравяйте: вие може да бъдете неговата поредна жертва. Вие можете да бъдете поредният убиец или самоубиец. Ако тази перспектива ви харесва, пуснете си телевизора.

26 януари 2013 година


През последните години в България бяха извършени толкова чудовищни по своята жестокост и безсмислие престъпления, колкото не са били извършвани през цялата й хилядолетна история. Последният безумен случай е с Павел Пенчев, убил майка си и двете си дечица. Убил ги, а после сам се обадил в полицията, дал точния си адрес, повикал ги да го арестуват и най-подробно разказал какво е извършил. Последвалата психиатрична експертиза не констатирала душевни отклонения. Хайде сега да се върнем малко назад.

Благодарение на в-к "Монитор" нашумя случаят с Даниела Терзийска, обвинена в убийството на собственото си дете. Вече и последният идиот трябва да е наясно, че Даниела е невинна, само че "компетентните" органи упорито държат на своята версия. И никакви доказателства не успяват да ги разубедят. Нещо повече - властите предприеха безпрецедентни нарушения на законността, само и само да не бъде призната невинността на Даниела. Такава огромна по своите мащаби акция, с въвличането на толкова много и толкова висшестоящи лица не може да бъде обяснена с опит за оневиняване на някое или друго ченге. Тук се крие друга, много голяма и по-страшна тайна.

"Баща заклал дъщеря си и разчленил тялото на части, баща убил невръстната си дъщеричка в някаква изоставена къща, а после се самоубил като се хвърлил под мост..." Разказвайки за Павел Пенчев, "Монитор" цитира съсед: "От няколко месеца Пенчев се държал странно. Говорел за черна кутия, която направлявала живота му, казвал и че някой го следил." Май започва да понамирисва на психотронно оръжие.

Тръгвайки по тази линия на мислене, упоритостта на обвинението срещу Даниела Терзийска започва да става ясна. Някой /Ние знаем кой е този Някой, но засега ще се въздържим да го назовем поименно./ много иска да внуши на българите, че убийствата на деца от родителите им и на родители от собствените им деца е съвсем обикновено, в реда на нещата. Като прибавим жертвоприношението в дискотека "Индиго" мозайката съвсем се подрежда. След разгрома на селското стопанство и индустрията българинът бе подложен на нечувано ограбване. Само за някакви си 13, при това мирни! години от среднозаможни, ние се превърнахме в последни бедняци. После дойде ред на нашата история. На езика и азбуката ни. Някой си Сорос, някой си Кроншнайдер поискаха нашето минало. Сега посягат да последното, което ни остана - посягат на нашите деца. Дали най-сетне ще се сепнем или ще продължаваме безропотно да търпим, както търпяхме през всичките години на връхлетялата ни смъртоносна "демокрация"? Дали ще провалим българоубийствените замисли или ще се оставим да ни унищожат?

От нас зависи. От всички нас!

26 ноември 2002 г.
PM
Top
Ванина
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 556
Участник # 5 217
Дата на регистрация: 27-January 13



Вижте, тези кои са вършили зверства нечовешки надъ Българскиятъ народъ http://www.budnaera.com/201404/14162840.html , те са същите кои издевателстватъ днесъ над същностите ви. Отъ екраните отъ телезрителниците и интермрежоуловитилниците моделиратъ и преобразуватъ Човекътъ въ прасеподобно, маймуноподобно създание. Да не обиждам животните... Човекътъ са го превърнали въ безобразность давидова, чифутска. Разбиха всичко Човешкото у човека така че стана неестественно мислинето и действието на повечето съвременни хора. Неестествено е да се мляскотятъ и еботятъ съ колкото се може повече парчета плъть и да не се познаватъ. Сексътъ Богъ е сътворил не за самоцель, а да е завършекъ, украшение на Духовно общение и взаимна Любовь и да е за продължение на рода. За Рожбичките нужно е Семеен огънъ който се запалва и поддържа само съ две сърца и тела. Не може се запали на кръстопътъ съ много партньора. Ето как са разсъждавали нормално и живяли въ нормаленъ Човешки Небесен редъ Дедите ни до скоро:

„Веднъж чиляк се ражда, веднъж се жени и веднъж умира – си казваше той на ума. – Кога съм се родил, не помня и кога ще умирам, пак, види се, не ще помня, а женитбата ще я помня в целия си живот и затова трябва да се оженя, както се пада, и да направя сватба, както прилича на мене, на баща ми, на тестя ми, на Цвята и на родовете ми и на родовете й; пари и труд няма да жаля, защото за каквото се молех Богу, подари ми го: Цвята ми беше на сърцето, Бог ми я хариза, сега аз трябва да се покажа достоен и да бъда благодарен на Бога.”
http://www.znam.bg/com/action/showArticle;...%BF%BD%EF%BF%BD

"Ни са й самси китил, дружки,
ни от небе паднал,
мама ме й учила, дружки,
тъй да го накитя,
тъй да се белее, дружки,
тъй да се лъщее,
за Добря го китих, дружки,
Добря да покрия,
Добря да покрия, дружки,
Добря да завия,
под него да спава, дружки,
като шаро ягне,
като шаро ягне, дружки,
у вита кошара,
като малко пиле, дружки,
под майчино крило,
под него да спава, дружки,
и да спомянува, дружки,
и да спомянува, дружки,
свойто първо либе."
http://www.znam.bg/com/action/showArticle;...%BF%BD%EF%BF%BD
Из "Женитба" на Цаня Гинчевъ
PM
Top
Марин
Публикувано на: 19.3.2016, 11:46
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 114
Участник # 3 408
Дата на регистрация: 30-April 11



Смъртоносните медии

User posted image

Медиите правят с мозъците на хората точно това, а хората нищо не забелязват. Даже почва да им харесва. ...Докато накрая престанат да бъдат хора.

Да, медиите наистина са смъртоносни. В буквалния смисъл на думата. Лично аз телевизия не гледам. Радио не слушам, вестници не чета, нямам телефон. Основанията ми са твърде сериозни и са проверени на практика. Не гарантирам за процента, казвам го напосоки. Медиите понякога казват много верни и много интересни неща. Дават изключително полезна информация. Но ако полезното при тях е да кажем 10%, то отровното е 90%. Вие бихте ли яли и най-вкусния деликатес, ако той съдържа 90% отрова? Бихте ли пили и най-разкошното уиски, ако уискито в него е 10%, а останалите 90 са цианкалий или нещо подобно?
И не мислете, че върху подсъзнанието може да въздейства само телевизията. Чрез подходящи комбинации от ултра и инфразвуци, които вие не чувате, радиото може сериозно да увреди вашето съзнание, мозъка ви. Дори вестниците не са безобидни. През последните години тях започнаха да ги пълнят с НЛП, Невролингвистично програмиране и с още по-опасното ПЛП, Психолингвистично програмиране. Доверявайки се на медиите, вие се оставяте друг някой да мисли вместо вас.
Преди години много четях. И вестници, и списания, и каквото ми попадне. Вярно, тогава те не съдържаха толкова много отрова. Съдържаха тъпа комунистическа пропаганда, която лесно отсейвах. Но запазвах мъничкия процент полезно. Вижте сега част от една такава полезна информация. Не помня откъде съм я изрязал, но не съм я писал аз. Днес я открих в архива си, сканирах я и ви я предоставям. А вие решете дали преувеличавам, когато говоря за опасностите от психотрониката.

User posted image

26 януари 2013 година
PM
Top
Ванина
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 556
Участник # 5 217
Дата на регистрация: 27-January 13



http://nikolaijambol.blogspot.bg/2014/01/blog-post_9489.html
ЛЕЧЕНИЕ С ВЪЛНОВА ГЕНЕТИКА - ПЬОТЪР ГАРЯЕВ
"Пьотър Гаряев сканира снимката с лазерен лъч. Уредът прочита генетичната информация от слой, който според думите на изследователя се намира над снимката.Член на Руската академия за естествени науки твърди, че с помощта на снимка от детството и обикновен музикален плейър е изправил на крака десетки безнадеждно болни, от които са се отказали всички лекари.
Данните се предават на компютър и се преобразуват в аудио-визуален файл. Пращенето и шумът, които се чуват, са всъщност панацеята срещу всички болести. Гаряев твърди, че в този звук е шифрован генетичният код на здравия организъм – на човека, който е запечатан на снимката. И ако с него се въздейства върху поразеното тяло, то ще си „спомни“ първоначалното си състояние..."

Само звук и картинка, само въ звук и картинка ако е вкарана информация отъ здрава клетка е фактъ че са въ състояние да изправятъ на крака тежко, "неизлечимо" боленъ.

А какво става когато звук и картинка са получени отъ болна клетка, когато въ тези звук и картинка са въведени програмки за контролъ над мисълта и психиката на хората, за обезчовечаването имъ?

Повечето хора се самоубиватъ и убиватъ близките си съ телевизия радио, че дори и интернет, считатъ, че не е толкозъ безобидно да се тресатъ домовете имъ отъ агресията на картинки и звуци. Ей хора, помислете за Рожбите си, поне Потомството, продължението на Родътъ ни не облъчвайте съ отрови!
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020