www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Chemtrails или защо ни ръсят от небето


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Chemtrails или защо ни ръсят от небето, Химическите пръскания над нас
Марин
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 114
Участник # 3 408
Дата на регистрация: 30-April 11



Chemtrails или защо ни ръсят от небето

User posted image

Вместо поучение, към онези, които много обичат да ни поучават. И да ни обясняват кое щяло да се случи, ама непременно да се случи. Вместо поучение и към онези, които вярват на тъпоумните хитреци, обявили се за световни поучители.

Днес водих разговор, след който може би успях да си изясня някои логически противоречия. Защо ни поливат с отрови, след като тези отрови ги дишат и онези, дали разрешение за ръсенето? Хайде, нашите политици не са от най-интелигентните, но има и разумни политици, в страните, в които съществуват държави. Тези черти, с които военните самолети шарят небето не са нито безобидни, нито безвредни. А ползата от тях е никаква, абсолютно никаква. Докато вредата е многократно доказвана. По най-убедителен начин. Ама те го разрешават. Нещо не е наред. Нещо не е както трябва.

До днес не знаех, че за да ръсят самолетите, правителството трябва да подпише една конвенция. Какво е това безумие, коя е причината, за да се стигне до едно такова налудничаво решение? Причината е, че не само в бивша България, ами и в САЩ, и в други „велики сили” политиците надценяват своите умствени възможности. Ще карам направо.

Във втория сайт пуснах статии, където обяснявах защо подземните градове и убежища няма да спасят „елита”. В общи линии обяснявах и точно как ще бъде нанесен ударът, какви ще са неговите последствия. Оказа се, че тези неща са били съобщени на великомъдрите земни политици още преди аз да ги публикувам. Съобщени са им били от същества, с които нямам и не желая да имам нищо общо. Дадени са им и съответните доказателства. И тъй като тези политици и световни господари обикновено треперят за своя мизерен животец, са се изплашили. Изплашили са се до смърт. След като са ги изплашили, техните осведомители и наставници ги успокоили с твърдението, че съществува сигурно средство за предпазване. Chemtrails. Това щяло да неутрализира, както им било казано „лъчението”. Тогава било взето решение за конвенцията, за която вече споменах. Е, намерили се страни, чийто ръководители при всичките си недостатъци били достатъчно разумни и решителни и отказали да подпишат. Повечето обаче подписали. Масовото отравяне започнало.

Ще направя малко отклонение с въпроса кога точно в България започва да се полива с Chemtrails? За да знаем кой премиер и кой президент са подписали. И им се отблагодарим така, както заслужават. Макар че и следващите са същите кретени, за да се придържат към конвенцията. И за да няма обидени от думата кретени, ще им обясня защо са такива.

Да, преди хилядолетия на Земята е процъфтявала могъща цивилизация. Много по-могъща от днешната. И тази цивилизация е била унищожена доста бързичко. От кого и защо е отделен въпрос. Не е от мен и не е от вас. Интересен е начинът, по който е била унищожена.

Лъчения, енергиен удар, слънчево или космическо влияние – дрън, дрън. Навремето чух един виц.

Въпрос: от кого е създадено комунистическото учение? От политиците или от учените?

Отговор: от политиците. Ако беше от учените, те първо биха го изпробвали върху животни.

Та и сега е същото. Ако ни управляваха учени, а не тъпоумни самодоволни политици, до Chemtrails нямаше да се стигне. Защо? Защото учените щяха да изследват останките и да осъзнаят, че следите от всякаква разумна дейност в градовете и подземията са унищожени с помощта на технология, която поне засега остава необяснима. Напълно непозната технология. Че всичкият метал там не се е изпарил, а е бил преобразуван в други химически елементи. Тая работа с лъчение или слънчево изригване няма как да стане. А пък да си говорим за ядрен удар е не смешно, а кретенско. Няма как при такъв удар прекрасно укрепеното убежище да бъде ликвидирано напълно, а сламените колиби на километър-два да оцелеят, да останат непокътнати. Учените щяха да проумеят, че промяната на земната атмосфера няма как да предотврати нещо, от чието действие те и понятие си нямат. А после, като критично мислещи личности учените щяха да си зададат въпроса какви цели преследват съществата, препоръчали такива мерки. Отговорът ще се наложи от само себе си. Не съм учен, просто селско момче съм. Но не съм нито идиот, нито политик и поне за мен отговорът е очевиден. Само че трябваше да науча за конвенцията и за причините, изтъквани за нейното подписване, за да ми стане ясна цялата картинка.

Още едно отклонение. Тая вечер по Интернет гледах видео клип за големи разломи в Тихия океан. А също така прочетох и любопитна информация, свързана с потъването на платформата „Колская”. Ставаше дума за височината на вълните. В различните публикации те варираха между 4 и 14 метра. Явно някой е много ядосан за нещо. Няма да обяснявам какво искам да кажа. Който трябва да разбере, той ще разбере. Знам, че тоя, който трябва да разбере редовно следи моите скромни селски сайтчета, така че непременно ще разбере.

Само ще поясня, че учителите на нашите скъпи ръководители, и онези другите, ядосаните не са едни и същи. И оттук нататък май ще става доста интересно. Ако политиците не вярват, нека питат учените. Дори из нашите, български планини могат да се намерят вкаменени останки на големи океански миди, както и други вкаменелости с морски произход. Та ако се наложи разни събития да се повторят, Chemtrails няма да помогне. Ама никак. И тогава язък за тровенето.

19 декември 2011 година
PM
Top
Марин
Публикувано на: 13.3.2016, 17:29
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 114
Участник # 3 408
Дата на регистрация: 30-April 11



US базите ни заразяват

User posted image

Да, това наистина е статуя на Свободата. Тя символизира онези, които ни освобождават първо от цялото ни имущество, а после ни освобождават и от Живота.

Техната верица освободителна американска и еврейска! Верицата им и на всички демократични комунисти и комунистически демократи, които им помагат! Седнали да ми празнуват гадовете гадни някакво си спасяване а евреите. Не празник, а Ден на Траур трябва да е. Защото ако ги нямаше евреите, сега нямаше кой да осъществява геноцида над българския народ. Ако пък ги нямаше евреите в Русия, фирмата uCoz нямаше да е еврейска и моите сайтове нямаше да бъдат изтрити. По искане на пребиваващите в България евреи и еврейки от ГРУпичката проклета ЛЕМС.
И този текст също беше публикуван в един от унищожените ми от евреи сайтове.

8 март 2013 година

Днес имах дълъг разговор със стар приятел. Една от темите ни беше за химиотрасетата. Каза ми нещо, което поне до този момент не знаех. А именно, че самолетите са почнали да ръсят вече не само химикали, но и вируси. Седяхме в кафе на открито и над нас минаха два самолета. Той ги видя пръв. И ми посочи белезите. Следата ту се появяваше, ту изчезваше. Та със съгласието на така нареченото правителство американците са почнали да ни заразяват с непознати за науката болести. Щях да търся доказателства и факти, но се сетих за статия от БЛИЦ, която прочетох днес. Прочетете и вие и мислете какво правят с нас тези садисти и човекомразци:

Непозната суперскоротечна левкемия тръшна мъж като бик

Кюстендилци са в паника от почти светкавичната смърт на техния съгражданин Камен Колев. Непозната суперскоротечна левкемия тръшна якият като канара мъж. От откриването й до опелото минаха едва 20 дни.
Лекарите вдигат рамене и твърдят, че друг път такова чудо не се е случвало. Местните са в потрес и в града започнаха да витаят най-различни слухове – от аварията в японската атомна електроцентрала във Фукушима до спомените за "безопасните” американски бомби с обеднен уран в съседна Сърбия, а сред по-възрастното поколение те стигнаха и до Чернобилската трагедия. Паниката кога и какви смъртоносни облаци са излели гибелен дъжд над Кюстендил стана основна тема в града.

Според близките на Камен Колев починалият е взел през живота си едва няколко аспирина. Покосеният от непознатата форма на левкемия е 45-годишен и от една година беше началник на местната пробационна служба. Под неговото разпореждане бяха петдесет и трима служители, за които смъртта на шефа им дойде като гръм от ясно небе.

Славей КОСТАДИНОВ

И малка добавка от мен, копирах я от коментарите:

Преди да легна да спя ми се ще да кажа още нещо. Бойко Борисов е разрешил на американските самолети да ръсят всякакви смъртоносни болестотворни щамове над българската територия. Тоест Борисов пряко е отговорен за смъртта на десетки и стотици хиляди българи. Извинявайте за грубия израз, но трябва човек да е идиот, за да не го види. Но другите политически сили и безсилия? Техните лидери и техните активисти нищо ли не знаят? Ако наистина не знаят, то както някога казвахме, те не за политици, ами за чеп за зеле не стават. Ако пък знаят и мълчат, то какво ние да мислим за тях?
Ако онова, което пиша е лъжа или спекулация, то още утре би трябвало да ме арестуват и да ме дадат на съд за клевета срещу министър-председателя. Уверявам ви, че няма да го направят. Защото знаят какви ще са последствията от един такъв съдебен процес. Независимо, че като знаем състоянието на нашето "правосъдие", нищо няма да им попречи и доживотна присъда да ми дадат. Но те, след като знаят прекрасно, че нито ще се уплаша, нито ще се огъна се страхуват. И в такъв случай питам: след като Бойко Борисов се страхува от един мизерстващ и беден безработен като мен, то какво представлява в морален план това същество Борисов?
Не се страхувайте и вие, и Борисов ще се бои от вас.

Опитът ме е научил, че най-важни са темите, по които нищо не се говори. А тук става въпрос за факти, за реални и доказуеми факти. За неща, които всички ние ги виждаме и усещаме. Запомнете, че най-страшно от всичко е самият страх. Аз вярвам, че почнем ли да говорим, надигнем ли глас, почнем ли да задаваме въпроси, положението ще се промени.
И едно малко историческо сравнение. Когато през 4 век Император Константин налага християнството, на селяните им било забранено да гледат към небето. Май и днес е същото. Остава да се запитаме защо.
PM
Top
Марин
Публикувано на: 13.3.2016, 17:41
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 114
Участник # 3 408
Дата на регистрация: 30-April 11



US професор: Химическите трасета в небето поразяват мозъците ни

User posted image

Дали са за борба с глобалното затопляне, може да прецени всеки.
Темата за психотрониката и темата за химиотрасетата са много по-свързани помежду си, отколкото някой си мисли. Когато го чух за пръв път, не повярвах. Сега знам, че е така. До същия извод стигат все повече хора по цял свят. Ние ще го докажем и в един прекрасен ден ще съдим и осъдим престъпниците, извършвали тези сатанински дейности!

8 март 2013 година

Химическите следи в атмосферата представляват разпръснат наноалуминий и невродегенеративни вещества, влияещи на нервната система, смята американският доктор по биология Ръсел Блейлок.
Интернет мрежата изобилства от истории за наличието в земната атмосфера на химически следи или химиотрасета, които са продукти на генното инженерство, използвани за борба с глобалното затопляне. До неотдавна аз възприемах тези истории с недоверие, казва докторът. Една от главните причини за скпетицизма ми беше поради факта, че рядко бях виждал това, което наричат химически трасета в небето. Но през последните няколко години забелязах голямо количество от тези следи в небето и съм длъжен да призная, че те не приличат на инверсионните следи от самолетите, които добре разпознавам.
Полосите в небето са обширни и достатъчно широки. Те се формират по определен модел и постепенно се превръщат в изкуствени облаци. Особена загриженост предизвиква фактът, че тези следи се наблюдават ежедневно и повсеместно, коментира Ръсел Блейлок.
Съществуват доказателства, че тези облаци разпръскват тонове наночастици на алуминиеви съединения. Това е описано в научната и медицинската литература. Наночастиците са по-реактивни и предизвикват интензивно възпаление в редица тъкани. Особена загриженост предизвиква въздействието на тези наночастици на главния и гръбначния мозък. Те предизвикват тревожност и растящ списък от невродегенеративни заболязавания, в това число деменция на Алцхаймер, болест на Паркинсон и болест на Лу Гериг (ALS), които са тясно свързани с въздействието на алуминия върху околната среда.
Наночастиците от алуминий не предизвикват единствено възпаления в тялото. Те с лекота проникват в мозъка и кръвта. Изследвания доказаха, че тези частици преминават през обонятелните нервни пътища, директно свързани с областите в мозъка, които предизвикват болестта на Алцхаймер, съобщава докторът.
Интраназалното въздействие прави разпръскването на огромни количества наноалуминий в небето особено опасно тъй като този прах се вдишва от хората на всички възрасти, включително от новородените и малките деца в продължение на много часове. Ние знаем, че възрастните хора реагират най-силно на този аолуминий във въздуха. Заради изключително малкия размер на тези частици алуминий системите за филтриране на въздуха не ги улавят, така че хората са поразени дори в затворени помещения.

В допълнение към инхалационното въздействие на наноалуминия, той ще насити почвата, водата и растителността. По правило алуминият се обсорбира лошо от стомашно чревния тракт, но наноалуминият се поглъща в много по-големи количества. Алуминият се всмуква в организма на човека и се натрупва в различни органи и тъкани, в това число в главния и гръбначния мозък. Вдишвайки наноалуминий възникват възпаления на белите дробове, които представляват сериозна опасност за децата и възрастните, страдащи от астма и други белодробни болести.
Аз се моля за това, казва докторът, пилотите, които разпръскват това опасно вещество да разберат ясно, че разрушават живота и здравето на своите семейства. Това се отнася също и за нащите политически личности. След като почвата, растенията и източниците на вода бъдат силно замърсени няма да има обратен път и няма да могат да се компенсират нанесените на природата щети.
Хората са длъжни да разберат за грозящата ги опасност и да изискат от властите да прекратят отравянето на планетата. Иначе няма да бъде предотвратена надигащата се катастрофа в огромни размери, ако този проект не бъде спрян незабавно. В противен случай ще видим взривен скок на невродегенеративните заболявания при възрастните и старите хора в безпрецедентни мащаби. Ще видим и нарушения в нервната система на нашите деца. Ние вече виждаме значителното увеличение на тези неврологични разстройства и това се случва и при млади хора, чийто живот тепърва предстои.
Д.р Ръсел Блейлок, САЩ,
професор по биология в университета Belhaven
*Наночастиците са най-малките обекти, които могат да се движат самостоятелно. Те са с размери между 100 и 1 нанометра. А един нанометър представлява една милиардна част от метъра.
PM
Top
Марин
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 114
Участник # 3 408
Дата на регистрация: 30-April 11



Битката за България

User posted image

Досега цял свят знаеше за това отравяне от небето. Само тук, в тая бандитска страна, в която отдавна вече няма държава нищо не знаеха. Днес научиха…

Една голяма победа в битката за България е постигната. Обадиха ми се, че еврейската телевизия bTV успокоила народонаселението: никакви химически следи няма, това са обикновени самолетни следи. Ако пък сте видели нещо, знайте, че така ви се е привидяло. И никак не е политически коректно да говорите глупости и да плашите наплашения материал на Боклук Бойко. Тук е България и тук кремвиршите се правят от месо, а виното от грозде. Тук химически следи няма. Тук има Боклук бойко Борисов и неговото боклучава българоубийствена партия ГРОБ.

Е, може би не това са били точните думи, лично аз не гледам телевизия и не съм ги чул. Но поне нещо такова разбрах.

Защо казвам, че победата е голяма? Защото те най-после заговориха. Най-после боклуците признаха открито, че нещо става. Че нещо не е наред. Хайде сега да ги видим как ще ни докажат, че е наред.

От протестите има смисъл. И от писането има смисъл. Има смисъл да продължаваме да говорим и да пишем, да продължаваме да отваряме очите на хората и да ги подтикваме по-често да поглеждат към небето. Какво ще видят там, това си е тяхна работа. И нито bTV, нито аз, нито който и да било ще казва на хората какво е политически коректно да виждат и какво не е. Те ще гледат и ще виждат онова, което виждат.

Да, нас ни тровят. Умишлено, планомерно и целенасочено ни тровят. Унищожават селскостопанската ни продукция. Убиват и нас, и домашните животни, които отглеждаме. Убиват България! Ние нямаме друг избор, освен да поведем борба на живот и смърт за спасяване на нашата Родина.

Обикновени самолетни следи, казват гадовете гадни. Ако е така, защо преди два дни небето беше изпъстрено като родопска черга, а днес е чисто? Самолетите летят редовно, по разписание. Веднъж оставят следи, друг път не оставят. А дали всичките самолети са пътнически, както ни залъгват? Вчера над Ботевград мина самолет. На вид пътнически. Но летеше на височина не повече от 500 метра. Никой пътнически самолет не лети на такава височина, освен при излитане и кацане. Ама ботевградският площад доколкото ми е известно още не е приспособен за летище. Та какви самолети летят над нас и какво ни ръсят над главите? Въпросите трябва да продължат.

Днес бе спечелена една битка. Една от много битки във войната за Майка България. Ние нямаме друг избор, освен да победим. … Или да умрем.

Предпочитам първото.

3 октомври 2012 година
PM
Top
Марин
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 114
Участник # 3 408
Дата на регистрация: 30-April 11



Приспивна песничка преди умиране

User posted image

„Баба на приказки верва, ама на кьоравите си очи повече верва” – народна поговорка.

Така и с нас. Кьоравите ни очи виждат небето цялото на решетки, обаче bTV ни успокоява. Тук такива работи не стават.

Подобни думи в България се произнасят не за пръв път. Същото отговорил Петко Каравелов, когато чужди журналисти го попитали вярно ли са го били в затвора „Черната джамия”. Не само са го били, ами са го смлели от бой, но човекът така отговорил: „В България такива работи не стават”. Да, ама стават. И още как!

User posted image

Кажете, че това, което виждате всъщност не го виждате. В противен случай Бойко Борисов много ще се натъжи. И ще почне да плаче. Също както плака до Стената на плача в Йерусалим.

В България цари ред и законност. Тук престъпления не се извършват и няма нито един корумпиран политик. Нито продажен депутат, нито чиновник, който да приеме подкуп. А пък за съдии и прокурори да не говорим. Те са по-неопетнени и от самия Иисус Христос. Всичките са честни и пречестни. Истински светци. Иде ти направо на небето да ги пратиш. Тук цигански банди не кръстосват страната и не измъчват бедното българско население. Тук народът тъне в разкош и се чуди къде да си дене парите. Тук химически следи няма. Тук си имаме полицията на Цветанов, която ни пази да кажем или напишем нещо политически некоректно. Тук управлява правителството на партия ГРОБ, което от сутрин до вечер умува какъв нов данък или акциз да въведе. За наше удобство, разбира се. Тук химически следи няма. Тук има демокрация, приказна демокрация. Демокрация само на приказки. И кой не верва, значи е неуравновесен тип, конспиратор и заговорник. Затова ще отиде в затвора заради участие в заговор.

bTV ни успокоява. Пее ни приспивна песничка, докато въздушните отровни инжекции продължават да се сипят над главите ни. bTV ни пее. Пее ни своята приспивна, своята лъжлива противна еврейска песничка. Още малко и ще почне да ни свири. Проблемът е, че аз не вярвам на bTV. На кьоравите си очи повече вярвам.

3 октомври 2012 година
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020