www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Сбъдна се


  Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Сбъдна се
Марин
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 114
Участник # 3 408
Дата на регистрация: 30-April 11



Сбъдна се

И това се сбъдна. "...Елтимир умря несломен..." Чух тези думи в просъница. През ноември 1978 година, когато лежах в единичната килия на 7 отделение на Софийския затвор. В отделението на смъртта, както му казваха. Едно от моите странни видения. Едва тази сутрин разбрах какво означават те. Беше цели 12 години преди да ми дадат името Елтимир официално. Не вярвам да е случайност.
Аз не съм Канартикин. Не съм Наследник. И не съм орисан да бъда Владетел. Аз съм само Вестител. Но съм предпоследният. Последният Вестител и предпоследният от... Е, това засега ще го премълча. Допусна ли да ме сломят преди смъртта ми, много ще е изгубено. Ако ли не всичко. Няма да го допусна. Аз, Елтимир се заклевам в Небето и в името на своя народ, че те, синовете, дъщерите и слугите на Чакала няма да ме сломят. Повече от това не мога. Но вярвам, че и дотук не беше малко.
Подсетиха ме от град Казан, Татарстан. Че името на татарина Чака, който се опитал да завладее България не е случайно. Но тогава, в 1277 година се намира един Цар Ивайло, който сломява Чакалите. Ивайло не е бил свинар, както сега някои невежи пишат. Бил е болярин. И неговото болярство било прочуто със своето свиневъдство. Хранил е Държавата и народа. А после решил, че освен него, друг няма кой да спаси България. Препасал меча и тръгнал. Чакалите били отблъснати. Така ще е и сега, колкото и безнадеждно да изглежда положението. Ще дойде Владетел, който ще възроди Вечната България.

8 февруари 2013 година
PM
Top

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020