www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Наводненията


Страници: (3) 1 [2] 3  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Наводненията
Севар
Публикувано на: 22.8.2005, 16:06
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Костадин Чакъров от движение "Власт на закона" обяви, че Доган е откраднал може би най-важната информация на държавата - пълния национален кадастър, т.е. карта на цялата национална инфра-структура. Предоставил го е, разбира се на турския посланник.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Mistique
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 354
Участник # 72
Дата на регистрация: 6-August 05



QUOTE
Хората твърдят че са ги помели 4-5 метрови вълни! Такива вълни НЕ могат да се образуват от дъжд.


А какво ще кажеш за Монтана? - 84 литра на метър - пак ли е конспирация? Е да - Божа може би....
PMEmail Poster
Top
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



HAARP - да сте чували за това?


--------------------
PM
Top
Mistique
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 354
Участник # 72
Дата на регистрация: 6-August 05



Да - чували сме за тях и благодарение на войните имаме и техни снимки, но те се използват главно за ПСИХИЧЕСКО въздействие над тълпи (проетстанти). Не виждам как това се свързва с майката Земя, моято се изчиства от отровите?
PMEmail Poster
Top
Миро
Публикувано на: 24.8.2005, 11:22
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 503
Участник # 54
Дата на регистрация: 28-July 05



QUOTE
HAARP - да сте чували за това?


Аз не съм чувал нищо,ще обясниш ли?
PMUsers Website
Top
Чое
  Публикувано на: 24.8.2005, 19:26
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 72
Участник # 12
Дата на регистрация: 11-July 05



QUOTE (Миро @ Aug 24 2005, 12:22 PM)
QUOTE
HAARP - да сте чували за това?


Аз не съм чувал нищо,ще обясниш ли?

В момента нямам време за детайлни разяснения и ще ти копирам текст написан от един твой адаш Мирослав Каменов точно преди година във форума на Атака.
Информацията е малко, но се доближава до истината.

QUOTE (Мирослав Каменов - Пуснато на: Вторник Август 24 @ 2004)
Гигантско лъчево оръдие "HAARP"

Представлява предавател, който може да бъде сравнен с колосална микровълнова печка, чието излъчване може да бъде фокусирано във всяка точка на земното кълбо. Учените разработили това оръдие го наричат "нагревател на йоносферата", но всъщност това представлява многофункционална лъчево - ударна система със следните възможности:

Геофизично въздействие върху планетата с цел предизвикване на земетресения, вулкани, цунами и т.н.

Климатични въздействия (нагряване на йоносферата) с цел предизвикване на парников ефект;

Зомбиране на огромни територии с население;

Разпад на съзнанието;

Физическо унищожаване.

Технологията е разработена въз основа на патент, заявен през 80 те години на 20 век, принадлежащ на Бернард Истлунд: "Метод и прибор за изменение на земните слоеве на атмосерата, йоносферата и магнитосферата".

Многофункционалната оръжейна устанавока "ХААРП" е била изцяло готова и монтирана дори на спътници за периода 1994 - 1996 година.

Съгласно "Хрониките на апокалипсиса," "ХААРП" представлява, едва ли не кутия на Пандора, защото това не е оръжие, това е просто система за масово поразяване и унищожаванение на живот. Възможностите на "ХААРП" се заключават в следното:

Цялостно разрушаване или повреждане на военни или търговски системи за връзка в цял свят;

Контролиране на климатичното време на територията на която и да е страна и на обширен географски район (континент).

Разрушаване на всякакви цели на огромни разстояния;

Насочване на невидими мощни лъчи върху група хора или върху отделен човек, предизвиквайки рак, инсулт или други смъртоносни болести, без жертвите да подозират;

Може да хвърли в сън цели населени райони или да приведе жителите им в активирано емоционално състояние, че те да прибегнат към насилие - един към друг;

Може да се използва в качеството на оръжие за нападение по пътя на рязко влошаване на климата над огромни райони;


Ще добавя само, че до момента капацитета на атмосферен разряд на облъчвателната станция в Аляска беше 960 kW, а до края на 2006 година е планувано да бъде покачен до 3.6 MW smil3dbd4d99c6eaa.gif


--------------------
???? ?????, ?????? ?????!
PM
Top
ЛЕМС
Публикувано на: 24.8.2005, 19:30
Quote Post


Участник
***

Група: Изгонени
Съобщения: 293
Участник # 26
Дата на регистрация: 22-July 05



QUOTE (Миро @ Aug 24 2005, 12:52 PM)
QUOTE
HAARP - да сте чували за това?


Аз не съм чувал нищо,ще обясниш ли?

и защо ги има тия уникални неща в галериите ТУК на сайта???

Чети бре, Миро :
http://www.voininatangra.org/modules/xcgal...tcom&cat=&pos=2

Има няколко материала в "загадки", надзърни и при НЛО smil3dbd4e398ff7b.gif !!!!

smil3dbd4e5e7563a.gif


--------------------
??????????????? ? ?????? ? ????????.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Миро
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 503
Участник # 54
Дата на регистрация: 28-July 05



Благодаря ви!
Оказва се,че просто не съм знаел,че се казва HAARP,иначе като информация не е ново за мен.Честно казано,мислех,че има нещо съвсем ново,защото битката за територията на съзнанието става все по-жестока.
Да-а,в интересни времена живеем!
PMUsers Website
Top
тохол
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 43
Участник # 46
Дата на регистрация: 26-July 05





--------------------
??? ????! ?????? ????? ????????? ?????? ?????.
PM
Top
krasy
Публикувано на: 25.8.2005, 11:44
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 112
Участник # 70
Дата на регистрация: 5-August 05



QUOTE (Mistique @ Aug 24 2005, 01:07 AM)
QUOTE
Хората твърдят че са ги помели 4-5 метрови вълни! Такива вълни НЕ могат да се образуват от дъжд.


А какво ще кажеш за Монтана? - 84 литра на метър - пак ли е конспирация? Е да - Божа може би....

И 100литра на квадратен метър дъжд да вали, не може да направи 4-5 метрови вълни. Такива се получават след изпускане на големи количества вода от язовирите. А язовирите се управляват от ДПС. Няма никаква мистификация, просто ДПС използва случая и лошото време за да поиздави малко гяури.


--------------------
...????????? ?????. ??????? ?????, ?????? ??????? ? ?????, ? ????; - ???? ???? ?????, ????? ???? ???? ? ??? ?? ????????; ???????, ???????...
PMEmail PosterICQ
Top
Севар
Публикувано на: 25.8.2005, 12:25
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Вместо да спорим за яйцето и кокошката, защо не кажем, че и двете неща ги има. Даже са повече от два факторите. Явно е имало намеса в климата, не е нормално толкова дъждове през август месец. А тук в източна България валя съвсем малко. В последно време бях свидетел на много странни аномалии, така че съм убеден, че ползват някаква техника.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Azerath
Публикувано на: 28.8.2005, 21:18
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 428
Участник # 9
Дата на регистрация: 8-July 05



"Напоителни системи" доколкото знам е част от обръча от фирми на Доан. smil3dbd4e5e7563a.gif


--------------------
“???????? ??????? ? ??????? ? ??????? ????? ?? ?????????.” (???????? ????). ???????, 6774 IYI "??????? ?? ??????? ??????????? ?? ??????????? ?? ??????? ???????? ?????? ????????." (????? ??????) 1941
PMEmail PosterUsers Website
Top
Севар
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



http://www.alphalink.com.au/~noelmcd/weather.htm

Малко за климатичното оръжие.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Bell
Публикувано на: 12.9.2005, 12:20
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 861
Участник # 101
Дата на регистрация: 5-September 05



Не мога да разбера обаче защо след като тея американци притежават такова оръжие,ако разбира се го притежават, са допуснали урагана Катрина да им нанесе такива щети? Точно в момент в които усилиятаса им насочени другаде и където отиват милиони долари на ден???? Не ми с евръзва. Може и да има ХААРП но едва ли е с такъв грандиозен капацитет!!!
PM
Top
Севар
Публикувано на: 12.9.2005, 15:18
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



А как иначе биха си направили такава мащабна тренировка? Разбрах, че това е била най-голямата военна мобилизация на територията им. Към 60000 мобилизирани. Поне това са данните от един американски сайт.
Понеже се чудиш за ХААРП - върни се няколко мнения назад и виж мощността му.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top

Topic OptionsСтраници: (3) 1 [2] 3  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020