www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Наводненията


Страници: (3) 1 2 [3]  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Наводненията
Eлтимир
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 17 483
Участник # 15
Дата на регистрация: 17-July 05



Не разбирам кой идиот може да си въобрази, че като обърка планетния климат, промените няма да се отразят на неговата страна. Янките си мислеха, че ще им се размине като във Виетнамската война. Само че там намесата беше локална и по химически път. Сега е доста по-сложно. Е, получиха си го. Бумерангът се върна при тях. Обаче ще бъде непълно, ако не споменем, че връщането на бумеранга осуети или поне отложи войната с Иран. Една гибел осуети друга гибел.


--------------------
PM
Top
Bell
Quote Post


Често пишещ
****

Група: Участници
Съобщения: 861
Участник # 101
Дата на регистрация: 5-September 05



[/QUOTE]А как иначе биха си направили такава мащабна тренировка? Разбрах, че това е била най-голямата военна мобилизация на територията им. [QUOTE]

Kak ша си правят тренировки на собствената територия каточели няма къде другаде-струва ми се доста абсурдно и то ако ще правят тренировка на свои терен няма д ago направят в някои забутан щат а точно в НЕ Ореланс детоп е такъв голям туристически и исторически град-не мисля че са имали такива намерения.
По скоро се чудя защо като имат мощно климатично оръжие не са въздействали на урагана. и ако имат такава голяма мобилизация защо сега там е като след трета световна-пълен хаос. Някои се бъзикат че bush искал да избие негрите ... Но наистина- те са способни на много повече от това-говоря капацитета им за реакция на бедствия и тн-не мисля че това им е голямото мобилизиране-даже по новините даваха как порицават някви войници от флотата или от кво беше не помня,някви двама от флорида без заповед спасили стотина души-и ги наказват. Очевидно е че в момента цари хаос между институциите.
A veche prochetoh za moshtnostta na HAARP no ne vqrvam che e chak tolkova....
PM
Top
Mistique
Публикувано на: 14.9.2005, 11:09
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 354
Участник # 72
Дата на регистрация: 6-August 05



Haarp беше засекретен до скоро, но през октомври закон S517 внесен в щатския парламент ще го легализира.

Например в Тексас още през 1967 е приет закон за промяната на времето, в който се казва, че организациите които се занимават с такива дейности не трябва да разпръскват облаците или по някакъв начин да увреждат способностите им да произвеждат дъжд. (Някои от форума са минавали под масата с пелени по това време.... smil3dbd4dbc14f3f.gif )

В момента имаше 6 слънчеви изригвания с непредсказуеми последствия и сателита "Сохо" излезе в "поддръжка".... Колко удобно!

Ако някой се интересува от гео-и-соларните дейности, които са достатъчно страшни и без онези задници от Haarp, може да следи замерванията тука: Космическа обсерватория
PMEmail Poster
Top
Севар
Публикувано на: 14.9.2005, 14:07
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



QUOTE (Bell @ Sep 14 2005, 07:53 AM)
[/QUOTE]А как иначе биха си направили такава мащабна тренировка? Разбрах, че това е била най-голямата военна мобилизация на територията им. [QUOTE]

Kak ша си правят тренировки на собствената територия каточели няма къде другаде-струва ми се доста абсурдно и то ако ще правят тренировка на свои терен няма д ago направят в някои забутан щат а точно в НЕ Ореланс детоп е такъв голям туристически и исторически град-не мисля че са имали такива намерения.
По скоро се чудя защо като имат мощно климатично оръжие не са въздействали на урагана. и ако имат такава голяма мобилизация защо сега там е като след трета световна-пълен хаос. Някои се бъзикат че bush искал да избие негрите ... Но наистина- те са способни на много повече от това-говоря капацитета им за реакция на бедствия и тн-не мисля че това им е голямото мобилизиране-даже по новините даваха как порицават някви войници от флотата или от кво беше не помня,някви двама от флорида без заповед спасили стотина души-и ги наказват. Очевидно е че в момента цари хаос между институциите.
A veche prochetoh za moshtnostta na HAARP no ne vqrvam che e chak tolkova....

smil3dbd4d6422f04.gif Бел, първо казваш, че ти се струва абсурдно, а после изреждаш аргументи в подкрепа на същата теза. Не правят тренировката в друга страна по простата причина, че това, което тренират ще бъде в тяхната - САЩ. Пък и не е задължително да е планирано точно от тях, важното за нас е, че рано или късно ще се случи.
А ХААРП щом са го разсекретили, явно имат по-нови системи. Нека не се заблуждаваме.
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top
Mistique
Публикувано на: 14.9.2005, 15:49
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 354
Участник # 72
Дата на регистрация: 6-August 05



QUOTE
Не разбирам кой идиот може да си въобрази, че като обърка планетния климат, промените няма да се отразят на неговата страна.
Елтимир те имат специални подземни и въздушни бази, където да оцелеят.... Ние да му мислим!
PMEmail Poster
Top
Azerath
Публикувано на: 14.9.2005, 21:19
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 428
Участник # 9
Дата на регистрация: 8-July 05



Колкото и по-нови разработки на ХААРП да имат, Природата винаги ще остане по-силна от тях. Поне аз така си мисля.


--------------------
“???????? ??????? ? ??????? ? ??????? ????? ?? ?????????.” (???????? ????). ???????, 6774 IYI "??????? ?? ??????? ??????????? ?? ??????????? ?? ??????? ???????? ?????? ????????." (????? ??????) 1941
PMEmail PosterUsers Website
Top
Севар
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 2 371
Участник # 13
Дата на регистрация: 11-July 05



Не знам дали сте виждали тези снимки, но определено си струва да се видят:

http://blog.evula.net/Audiophile/archives/002420.html
Също и тук, ако след време променят линка: http://blogasmic.typepad.com/photos/photos...000765_big.html
PMEmail PosterUsers WebsiteICQ
Top

Topic OptionsСтраници: (3) 1 2 [3]  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020