| Движение "Воини на Тангра" - Начало |
Помощ
Участници
Календар
|
![]() ![]() ![]() |
| Йордан_13 |
Публикувано на: 29.9.2016, 11:40
|
![]() Админ ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Група: админ Съобщения: 17 759 Участник # 544 Дата на регистрация: 10-August 06 |
"Храстът казал на дървото - слез и ниско залегни, виждаш буря се задава, тук до мен и ти се наведи..." https://www.youtube.com/watch?v=Niyg_EkEz9Q Отговор: Никога! Смърт на ГЕРБ! |
| Йордан_13 |
Публикувано на: 17.5.2026, 0:33
|
![]() Админ ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Група: админ Съобщения: 17 759 Участник # 544 Дата на регистрация: 10-August 06 |
Текст
Аm C Am Храстът казал на дървото C G Am Слез и ниско залегни Аm C Am Виждаш, буря се задава C G Am Тук до мен и ти се наведи Am G Am Ще преживеем дружно с тебе братко Am C Am Ще се скатаем от вятърът студен Am G Am Ще оцелеем сладко сладко C G Am Ден след ден Аm C Am Дървото, клоните разклати C G Am Погледна тъжно старата гора Аm C Am Обрасла от досадни храсталаци C G Am Вещаят бури, а цял живот пълзят Am G Am И преживяват си под чужда сянка C G C Am Така на завет от вятърът студен Am G Am И оцеляват сладко сладко C G Am Ден след ден Ден след ден Аm C Am И така животът продължава C G Am Вечният си мъдър кръговрат Аm C Am Някой постоянно оцелява C G Am Защото други срещу бурята, стърчат C G Am Ден след ден Ден след ден Ден след ден Дeн след ден. |
![]() |
![]() ![]() ![]() |












